výcvik pro uživatele Ertai

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

Byl sem už moc unavenej na nějaké další super akce. Rozeběhl jsem se když muj oponent vztával a než se stačil jaksepatří postavit sem zautočil.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

On se zvedal velmi pomalu. Bylo na něm vidět že už toho má dost tak jako ty. Z posledních sil si k němu doběhl a zaútočil. Už to nebyli rychlé útoky. Oba dva jste měli pocit jako by meče vážili několik kylogramů.
Tohle byla pro vás nejtěžší část boje.
Zase jste spolu bojovali jen několik minut. Už jste nemohli. Tvůj protivník udělal výpad vpřed. Ty si sebral zbytky sil uskočil si a zasadil mu poslední ránu a ta vedla na záda.
Najednou se okolovás rozsvítilo a všichni začali tleskat. Tvůj zrak spočinul na hodinách a ty si nevěřil svým očím. Bojovali jste dvě hodiny.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

byl jsem moc vyčerpanej abych se radoval. To byl perfektni boj řekl jsem a sedl jsem si abych popadl dech

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

Girtas se usmál přes svou bolestivou grimasu a řekl. Opravdu pěkný boj. Si vážně dobrý.
Nejednou vás od rozhovoru vyrušil mistr. Perfektní boj. Myslím že oba zasloužíte cenu pro vítěze. Na chvíli se odmlčel a pak dodal. Takže dostanete misi i stálého mistra. Teď běžte na ošetřovnu a pak do svých pokojů. Až bude vhodný okamžik tak vás vyhledám.
---------------------------------------
Tím tvůj trénink končí a pokračování bude už mise :wink:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“