výcvik pro uživatele Ertai

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Tvůj soupeř spadl na zem ale vždy se stačil zorientovat. A odvrátit útok a na to hned zaútočit věděl si že na něj musíš vymyslet něco lepšího.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Sakra ten člověk je snad neporazitelnej. Zkusil jsem pomocí síly vyvést soupeře z rovnováhy. Pak jsem se ho pokusil klamným výpadem odzbrojit a potom jsem se pokusil svého soupeře srazit kopem z otočky

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Povedlo se ti ho ozbrojit. Ale tvůj kop vykryl a následně svým kopem tě odzbroji. Ani jeden jste nemohli požít sílu na přitáhnutí mečů jelikož to vyžadovalo hodně soustředění a to by mohl ten druhý využít k zasazení poslední rány.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Někdy je třeba prostě zajít k barbarskému řešení. Vrhl jsem se na svého soupeře. Souboj s rukama jsem sice dlouho nepožil, ale se svou mrštností a hbitostí můžu využít jeho sílu proti němu

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Skvěle si uhýbal nemohl tě trefit. A zasazoval si mu prudké rány. Nějaké vykryl ale většina našla svůj cíl. Ale najednou tě varoval síla před jeho kopem. Uskočil si ale on hned zaútočil pěstí. Jeho pěst ti přistála na obličeje. Dal do ní obrovskou sílu. Tato rána tě odnesla několik metrů. Věděl si že musíš zkusit něco tvrdšího.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Odělal sem letmý pohyb rukou. Můj meč mi přistál v ruce. Sice mě bolela hlava ale to bylo vedlejší. Vrhl jsem se vpřed se svím mečem. Místností zableska modrá barva když se můj meč aktivoval. Zaútočil jsem

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Tvůj protivník od tebe dostal jeden přesný úder do nohy. Zbívali dva. Věděl si že si ho poranil a že nebude teď plně pohybliví. Musel si rychle udělat další útoky než najde svůj meč.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Zautočil jsem znova. SeklMůj utok byl veden na levé rameno mého soupeře. Druhý utok jsem vedl na pravý bok. Přidal jsem ještě uder a potom prudký štouch. To by mohlo stačit

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Tímto kombem si ho zasáhl jen jednou a to do boku. Pak udělal kotoul za tebe a ty si se nestačil otočit a on tě kopl do zad. Svalil si se na zem. když si se zvedl ucítil si že na tebe zautočí ale těsně předtebou aktivuje svůj meč který už našel. A ránu ti povede na hlavu.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

Odkulil se kousek vedle, kopnul jsem svého soupeře a vyzkočil opět na na nohy. Po třech soubojích jsem byl celkem dost unavený. Zvedl jsem meč.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV Akademie - treninková oblast

On se vyhoupl na nohy tak rychle jak jen mu to jeho stav dovoloval. Teď jste stáli se zažehnutými meči proti sobě. Bylo jasné že dnes může být vítěz jenom jeden.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

Nemělo cenu se zbytečně vysilovat. Udělal jsem utok jen aby se začalo bojovat. A pak už jsem se jen bránil. Soresu jsem ovládal celkem dobře. A při první příležitosti stačí jen jediný zásah.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

Ze začátku si si myslel že ti taktika vychází. Vykrýval si jeho rány z milimetrovou přesností. Počítal že až se unaví tak uděláš poslední zásach. Takhle si se bránil několik minut.
Když už si si myslel že je unaven udělal si útok. Ale stalo se něco s čím si nepočítal. On udělal úkrok stranou a zasadil ti ránu do ruky a hned na to do stehna. V poslední chvíli si stačil odskočit aby tě jeho rána netrefila do hlavy.
Teď už to bylo zase vyrovnané. Věděl si že budeš muset zase vymyslet rychle nějakou skvělou taktiku.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

Musel jsem využít to v čem jsem lepší, Sílu. Pomocí síly jsem svého soupeře odstčil. Rozhodl jsem se použít něco co jsem dlouho trenoval ale nikdy nepoužil. Rozběhl jsem se pomocí síly tak rychle, že to vypadalo že jsem na třech místech zároven. A všichni "3" jsme zautočily ve stejnej okamžik

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie na Yavinu IV - treninkova oblast

Ale přes tvůj údiv tě vyblokoval a hned přešel do útoku. Vykryl si jeho ránu. A v tento okamžik se vaše meče do sebe zaklesli. Ty si využil situace. Kopl si do něj a využil při tom sílu takže odletěl asi pět metrů od tebe teď si měl na chvíli čas uvažovat proč ti nevyšel útok. Kladl si si v hlavě otázku. Proč to nevyšlo? Bylo to dokonalé. Ale najednou ti to došlo. Právný jedi se nespoléhá na zrak ale na sílu. I když byl slabší v síle, tak ale nebyl v ní slepí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“