Trénink pro uživatele Shima

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Byl si velmi nervózní ale smysli si měl nastražené.
Najednoupřestalo pršet a obloha se vyjasnila. Takže viditelnost byla perfektní.
Podíval si se okolo. Zjistil si že vaše salva nikoho nezasáhl. A ke všemu tu nebyli ani stopy od toho útočníka.
To v tobě vyvolalo divné pocity, ale ty teď museli jít stranou musel si splnit úkol.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Střelba utichne a já slyším.. Ticho. Jen šustění listů, ustřílených ze stromů, které se pomalu snášejí k zemi. Všichni se rozhlížejí kolem sebe a čekají něco jako blesk z čistého nebe, ale nic nepřichází.
Když už nic, tak aspoň to vraždění přestalo, mrmlám si pod vousy. Dobře chlapi, zformovat a pokračujeme! Ať už si konečně zastřílíme do rebelů a ne jen do duchů! Mrtvé zatím necháme tady, vemte pouze jejich zásobníky, kdo potřebuje. Pokud ten zraněný může chodit, vemte ho s sebou, v opačném případě bude muset počkat tady, než se po splněné misi vrátíme.
A vyrážím v čele mého mužstva kupředu. Jestli budou takové útoky dál pokračovat, tak budu moct děkovat všem bohům, když mi přežije půlka oddílu.
A Darneho chci mít se skupinkou pěti mužů jako předsunutý oddíl. Ale jen 100 metrů.
Hlavně už žádná nepříjemná překvapení.
Pak si zapnu frekvenci pro velitele všech oddílů vysazených na planetě: Velitel 601. oddílu ostatním velitelům, jak jste daleko od cíle? U nás to vypadá zhruba na deset minut.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Zavelel si k postupu byli jste opravdu blízko museli jste makat aby jste tam byli první.
Na jednou ti zapípá vysílačka. Mám protebe další překvapení veliteli to co jsem předvedl v té bouři byl jen začátek.
Naplnil tě strach hrdlo se ti sevřelo nemohl si pomalu ani dýchat. Ale musel si se zpamatovat byl si přece velitel.
Ale z těchto pocitů tě vyrušila vysílačka.
Tady oddíl šestsetdva budeme tam za jedenáct minut ale měli jsme docela stráty. Něco na nás útočilo jednoho jsme dostali, ale jak jsme ho zasáhli tak se hned vypařil a zbyli jen po něm věci. Máme asi dvacetpět mrtvích a dva zraněné a jak jste na tom vy? A abych nezapoměl ani jeden velitel AT-ST nám neodpověděl na výzvu. Vypadáto že je dostali.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Otřesu se trochu a odpovím Darnemu (byl to po hlase Darne?): U nás je to 7 mrtvých a jeden těžce zraněný. Měli jsme odhadem jednoho neznámého útočníka, zřejmě používal Sílu, nebo jiné nadpřirozené schopnosti. Používal buď světelný meč, nebo nějakou podobnou zbraň na energetické bázi. Velitelé AT-STček mi také neodpovídají. Právě jsme na co nejrychlejším přesunu k laborce, do deseti minut bychom tam měli být. Jaké zbraně měl ten kterého jste dostali vy?
Jestli se mi povedlo přes počáteční šok zachytit frekvenci, na které přišla zpráva od neznámého, odseknu na ní pak ještě: Jen počkej bastarde, nebudeš si jen tak vraždit vojáky Impéria, dostaneš co zasloužíš. Pokud ne, nezbyde mi než naštvaně skřípat zuby.
A přemýšlet, jaké asi bude to překvapení. Rozhodně upozorním vojáky ať dávají pozor. Mám stejně pocit že je nemusím stále dokola upozorňovat. Už tak jsou vyděšení až až z toho že jim kdosi neviditelný zabíjí kamarády.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Teď už vám zbývalo vylézt na kopec co byl před vámi a odtuď jste mohli vidět laborku. Zatím se nic nestalo. Zatím všechno vypadalo v pořádku ale sám si věděl že se to může rychle změnit. Vypadalo to že jste bez podpory AT-ST. Bylo to jen na vojácích.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Datre, odpověz prosím, jaké zbraně měl ten, kterého jste dostali? Opakuji do vysílačky trochu netrpělivě, když se neozvala odpověď.
Před kopcem nechám trochu rozptýlit formaci. Pro případ že by na nás někdo shora něco házel... a pak se vyšplháme nahoru.
Nahoře zkusím obhlídnout laborku dalekohledem a pošlu vysílačkou Datremu, co vidím.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Promiň měli jsme tu málé trable z vysílačem. Měl u sebe něco jako světelný meč. Ale nevím to určitě jelikož jsem nic takového neviděl. A v životě jsem se nesetkal z lordem Vadrem, zaplať pánbů. Jo a už jsme skoro u laborky. Teď jste museli máknout, jelikož vám zbývalo jen pár metrů a budete na kopci.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Setkat se s Vaderem, uhh, jen to ne. Z Vadera máme všichni obrovský respekt, kolují o něm na akademii šílené pověsti.
Každou chvíli budeme nahoře na kopci s výhledem na laboratoř.
A vyškrábu se jako první nahoru na kopec. Ale v žádném případě se tam nepostavím, zůstanu přikrčený u okraje a pozoruji laborku dalekohledem. Kdo ví jestli mají ostřelovače.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Díval si se dalekohledem. Najednou si si vzpoměl že musíš dát svému veliteli vědět že už jste u cíle.
Než si to stačil udělat tak se z vysílačky ozvalo. Šestsetdvojka šestsetjedničce za pět minut jsme na své pozici.
Najednou si uslyšel obrovké zahřmění. A to tě naplnilo obavami, protože si věděl že se zase blíží bouřka.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Odpovím Datremu: Tady šestsetjednička, jsme na kopci nad laborkou. Připraveni spustit útok. ... A zdá se že se blíží bouřka, mohli by se vrátit ti útočníci.
Pak rychle zkusím poslat zběžnou zprávu veliteli. Velitel 601. oddílu komandérovi. Dosáhli jsme výchozího bodu pro útok na laboratoř z jihu. Dosud jsme byli napadeni nějakými neznámými útočníky, ztráty činí 7 mužů. Oddíl 602 je cirka 5 minut od laboratoře a jejich ztráty činí 25 mužů. Nehlásí se nám oba podpůrné oddíly AT-ST. A blíží se atmosférické potíže, nejspíše nebudeme schopni nějakou dobu opět navázat komunikaci. Dolan konec.
Pak už mi nezbyde než sledovat laboratoř a posbírat nějaké užitečné informace o její obraně - počet rebelů ji chránících, nějaké střílny, zákopy, vstupní dveře a jejich mohutnost, atd. atd. - snad by tam toho moc nemělo být. Nemyslím že čekali útok impéria. A musíme máknout, jestli nás ta bouřka zastihne nahoře na kopci, můžeme ještě schytat pár blesků...
Informace které zjistím, pokud možno hned předám Datremu.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Dobře Dolane. S veliteli AT-ST je nemožné navázat kontak. Možná závada nebo jsme o ně přišli. Ale od vás chci aby jste získali laboratoř a ať jí nevyhodí do povětří. Jasné!!
Věděl si co máš za úkol. Teď si se musel dostat pod kopec pak mohl útok začít.když si slézal kopec přemýšlel si nad taktikami.
Když jste byli v podřepu pod kopce zapípala ti vysílačka. Tady Datre jsme na místě čkáme jen na povel. A najednou si ucítil jak začíná pršet.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Ano, pane. Splníme úkol tak, jak si přejete. Dolan konec. Odpovím veliteli do comlinku a pak si přepnu na 602. oddíl.
Jsme skoro u laboratoře Datre, vyčkejte na můj povel. Jen doufám že nám blížící se bouře zase nepřeruší signál. Na druhou stranu, jsme už docela blízko sebe, na krátké vzdálenosti to funguje spolehlivě.
Nechám mužstvo rozvinout do rojnice o třech řadách a pokračujeme k laboratoři. Všichni dost nervózní a nastražené smysly na to, co nás asi čeká.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Začalo pršet a viditelnost se zase radikálně snížila. Ale kanál byl čistý mezi 601 a 602. Ale nemohl si se spojit z velitelem. Teď už vše bylo na vašich dovednostech. Najednou se ti z vysílačky ozvalo. Máme problém narazili jsme na pole detekující pohyb. To řekl Datre.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - Poblíž pralesu

Zkuste někde najít emitor. A odstřelit ho. Popřípadě jej obejít, v nejhorším prostě při útoku projít skrz a zahájit útok. Stejně o nás tou dobou už budou vědět, pokud již neví, což je pravděpodobné. Já bych rozhodně hodil do pole nějaký větší kámen, nerad bych ztratil pár lidí na nastražené náloži.
Poučuju Datreho, zatímco se skrčení plazíme směrem k laboratoři hustým porostem. Doufám že bychom tam každou chvíli mohli snad být. Ach jo, tahleta zbroj byla bílá. Teď vypadá jako profesionální maskovací do pralesa, s tou vší zelení a blátem na ní. Netěším se, až to budu zpátky na akademii čistit. Prolétne mi hlavou malé odlehčení těžké situace na bojišti.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - Poblíž pralesu

Dobře díky za radu a na chvíli nás to zdrží tak se o nás nebojte a pokračujte v útoku. Datre konec. Plazil si se když si uslišel ze zadních řad. Už je tu znovu. Otočil si hlavu za zvukem a uviděl si zahalenou postavu která právě usekává hlavu tvému vojákovi. A teď si si byl stoprocentně jistý že drží světelný meč. A jak se z ničeho nic objevila tak i zmizela. Tato osoba uměla skvěle využít počasí které se právě nabízelo.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“