Trénink pro uživatele Shima

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Trénink pro uživatele Shima

Příspěvek od Petros »

Akademie impéria

Byl si z ostatními na ubikacích když se rozezněl alarm.
Vertos pronesl. Zase další cvičení. Já už by tak chtěl zažít nějakou akci.
Ty si se na něj podíval chtěl si ho pokárat ale nestihl si to vešel váš velitel.
Všichni jste se postavili do pozoru. Pohov křikl velite. Dnes přišla zpráva od velkomofa máme se už konečně dostat do akce. Na chvíli se odmlčel a podíval se na družstvo. Nikdo na sobě nedal znát své pocity. Takže ať jste za patnáct minut nastoupeni v plné zbroji u hangáru. Nechci žádné přehmaty. Otočil se směrem ke dveřím a odešel.

Shima

Příspěvek od Shima »

Akademie impéria

Zatímco poslouchám rozkaz v pozoru, záda rovná jako prkno, honí se mi hlavou vzrušené myšlenky. Rozkaz přímo od Tarkina? To bude něco velkého, skvěle! Už měsíce bažím po nějaké akci, čas strávený tady na akademii mi začíná lézt krkem.
Sotva ze dveří zmizí velitelova záda, rozkážu: Pohov! A teď rychle k boxům pro věci, slyšeli jste velitele!
Pak se otočím a jedním skokem se přenesu ke svým věcem. Jako o překot kontroluji svou výzbroj, mé vysněné brnění i s helmou a oranžovým nárameníkem, znakem toho, že mám vlastní družstvo. Kolik mě to jen stálo biflování a dřiny, abych mohl mít tohle. Zahledím se na chvíli na nárameník.

Náhle si uvědomím, že ztrácím čas civěním na kus zbroje. Rychle, je tu všechno? Postupně všech 18 částí zbroje samotné, náhradní komlink, termální detonátor, lanko, vystřelovací hák, dva medipacky, pár dalších drobností, sakra, využiju všechno tohle snad někdy?, čtyři náhradní zásobníky do E-11 a samozřejmě E-11 samotná.
Beru ji do ruky jako poslední, potěžkám a spokojeně se pod přilbou usmívám, strávil jsem s ní ve střelnici dost času na to, abych si byl jistý svou muškou.
Ale to už málem vypršel čas, proto vyháním vojáky z ubikací, co to dá.
Pohyb, verbeži líná! Kdo odsud vypadne poslední, toho nakopnu do zadku tak, že doletí do hangáru rychleji než Tie! Vertosi to se týká i tebe! Mazejte už!

O pár minut později dobíháme do hangáru, sice s časovou rezervou, ale vidím na velitelových očích, že to není dost. Rychle seřadím družstvo do řady a vyčkávám v pozoru na rozkazy.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie impéria

Hm máte časovou rezervu, ale né moc velkou doufám že na tom ještě zapracujete. Věděl si že velitel je velmi přísný a že jen opravdu málo kdy chválí tak tě tohle ani nepřekvapilo. Velitel se zhluboka nadechl a řekl. Dnes je váš velký den vojáci. Dnes musíte ukázat že jste elita. Dnes nám velkomof dal důležitý úkol. Máme napadnout z šestsetdruhým odílem, rebelsou laboratoř na Ylesia. Doufám že budete lepší než šestsetdvojka. Zhluboka se nadechl a pokračoval. Teď se nalodíte na křižník třídy Victoria a ten nás dopraví na planetu. Veliteli družstva zavelte na nalodění. Po těchto slovech se otočil a odešel na svou soukromou loď.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ano pane! pronesu co nejodhodlanějším hlasem.
Pak natočím hlavu k ostatním vojákům a zavelím: Stormtroopeři, následujte mě! A pochodem vyrazím v čele družstva k rampě od křižníku. Nalodíme se a zavedu je křižníkem do ubikací pro transportované jednotky.
Tam jim smířlivým hlasem oznámím: Zatím máte pohov chlapci. Přesnější informace o útoku na rebelskou laboratoř na planetě Ylesii teď nemáme. Snad dostaneme něco podrobnějšího. Kam šahají mé znalosti, je to tropická planeta, takže se můžeme těšit na hustý porost, připravte se na to.
Usednu na lavici, opřu o ni E-jedenáctku, sundám si helmu a ponořím se do svých myšlenek, zatímco cesta utíká...

Petros

Příspěvek od Petros »

Křižník

Z myšlenek tě vytrhne Vertos. Konečně se dostáváme do akce. Teď můžu ukázat že ti dali neprávem velení nad jednotkou. Otočil si se na něj a viděl si na jeho tváři obrovský úsměv, jako pokaždé si tě tvůj kamarád dobíral. Nadechl si se na odpověď, ale vytrhla tě zní vysílačka. Veliteli družstva ihned se dostavte na můstek, neprodleně. Máte na to deset minut.

Shima

Příspěvek od Shima »

Křižník impéria - prostory pro transportované jednotky

Alespoň se na Vertose zašklebím a rychle odpovím do vysílačky: Rozkaz pane. Už jsem na cestě.
Pak se zvednu z lavice, vezmu helmu do jedné ruky a pušku do druhé. Na vteřinku se zastavím a pak pušku hodím Vertosovi. Pohlídej mi ji, na můstku ji snad nebudu potřebovat. Lehce se zasměju, potom dodám: A taky doufám že mi nebudeš dokazovat mé špatné velení svou vlastní neschopností, toho jsem si užil na cvičných misích až až. Vrátím mu jeho obrovský úsměv a vyjdu ze dveří směrem k můstku. Po cestě přidám do kroku, zpráva zněla dost naléhavě.
No, co asi budou chtít? Vypadá to že mě čekají podrobnější instrukce o misi. Třeba něco, o čem nebude moct vědět nikdo z mých lidí, jen já. A šestsetdvojka tam jde s náma, doufám že budou spíš spolupracovat a nebude to závod o to, kdo první obsadí laboratoř. I když, velitel se vyjádřil jasně, máme být lepší....


Křižník impéria - Můstek

O pár minut později vstupuji na můstek a s helmou v podpaží salutuji svému nadřízenému.
Brenn Dolan, velitel 601. oddílu stormtroopetrů, jsem zde na váš rozkaz pane.
Setrvám ve stejné póze a čekám na odpověď.

Petros

Příspěvek od Petros »

Křižník impéria - Můstek

Pohov Brenne. Řekl ti velitel. Najednou se otevřeli dveře a vešel velitel 602. Zahlásil se stejně jako ty. Váš velitel přešel k velké taktické obrazovce. Podíval se na velitele 602. Dnešní akci povedu jen já takže nečekejte žádné rozkazy od vašeho velitele. Otočil se k obrazovce a něco namačkal na klávesnici. Na obrazovce se ukázala mapa Ylesii. Tady v tomto bodě je základna. Vy 601 pujdete z jihu a vy 602 ze severu. Ze západu a východu to budou jistit AT-ST to bude taky vaše jediná podpora. Pak vás seznámil se zbytkem taktiky. to zabralo několik dalších minut.
Tak a teď můžete odejít. Buďte připraveni. Jo abych nezapoměl Brenne musím tě pochválit za tvojí dochvilnost a nezapomeň co jsem ti říkal při nástupu.

Shima

Příspěvek od Shima »

Křižník impéria - Můstek

Pozorně vyslechnu celý brínfing a taktickém plánu a v duchu si dělám poznámky, co bych udělal jinak. Nahlas nic ale neřeknu, vím že velitel rozhodně nemá v lásce když mu někdo kecá do toho, jak něco nejlépe udělat.
Po briefingu akorát srazím paty, odvětím: Ano pane! Děkuji pane.
Otočím se na patě a vyjdu ze dveří zároveň s velitelem 602ky. Jakmile se za námi zavřou dveře tak mu řeknu: Přeju hodně štěstí v boji. Budu se s mými kluky snažit nevybít vám všechny rebely. Doplním to úsměvem a vyrazím ke svojí jednotce.

Křižník impéria - prostory pro transportované jednotky
Ve zkratce je seznámím s tím co nás čeká a pobídnu je, aby si znovu zkontrolovali své věci, připadně doplnili co potřebují ze zásob křižníku. Pak si vyzvednu pušku od Vertose a poslouchám svoje lidi, jak fantazírují o tom, co nás asi všechno čeká za zvěrstva, když jdeme do laborky.

Petros

Příspěvek od Petros »

Křižník impéria - prostory pro transportované jednotky

Podle času byla noc, i když ve vesmíru se to těžko pozná. Všichni spali i ty.
Zbudil vás alarm. Ty si vyskočil z postele jako první. Hned si tušil co se děje.
Pln vnitřních pocitů si už věděl že to není cvičení, ale že už jste na místě.
Najednou z vysílačky se ozvalo. Brenne, ať jste se svým družstvem v hangáru číslo jedna do patnácti minut zachvíli budeme na místě. A nechci žádné přehmaty. Velitel konec.

Shima

Příspěvek od Shima »

Křižník impéria - prostory pro transportované jednotky

Celý rozjařený povídám do vysílačky: Hned tam budeme pane. A pobízím své vojáky: Vstávat hoši! Jedu jedu jedu! Začíná naše první akce! Za deset minut chci vidět všechny v hangáru jedna!
Moje první akce! Konečně! Tolik roků jsem se právě tohohle nemohl dočkat! Hurá!
V rychlosti na sebe vše navlékám a mám samým natěšením husí kůži. Hotový jsem jako první a stojím u dveří a popoháním ospalé opozdilce.
Pomaleji to nejde? Říkal jsem deset minut, ne půl hodiny Hotsi! Kanosi, bez helmy budeš bojovat s rebely asi těžko! POHYB!
Konečně jsou všichni hotoví a dorážíme do hangáru s několikaminutovým předstihem. Pod helmou zářím satisfakcí, když vidím že tu 602ka ještě není. Nechám stormtroopery ať se seřadí a zasalutuji. Výsadkáři připraveni pane!
Tak, teď už jen zbývá se nalodit a konečně to začne. Konečně.

Petros

Příspěvek od Petros »

Křižník impéria-hangár 1

Působivé Brenne. A kde sakru vězí 602ka. Asi za půl minuty po dokončení věty velitele přibíhá 602ka. Nahlásila se a seřadila. Velitel spustil. Nevím jak jste získal velení této jednotky Datre, ale za dochvilnost to nebude. To vám takovéto příchody váš velitel toleruje.! Nadechl se aby zvíšil hlas. Jestli ano tak ať , ale u mě si to dovolovat nebudete. Je to jasné.? Datre bez měny hlasu. Ano pane.
Velitel se otočil a šel na stupínek co byl před vámi a spustil.
Dnes je váš velký den. Dnes nebudou žádné skraty, dnes bude jen hladké vítězství, dnes ukážeme rebélii že máme ještě sílu. Vojáci rozkazy už máte tak se naloďte a ukažte těm zpropadeným rebelům jak velké impérium je.

Shima

Příspěvek od Shima »

Křižník impéria - Hangár 1

Hangárem se ozve ohlušující sborové Ano, pane! a hned na to se stormtroopeři sešikují a pochodují do dropshipů.
Já zůstávám stát na rampě dropshipu poslední a komanduju své muže. Všichni nastoupí, usednou na svá místa, stisknu panel pro zavření dveří a houknu na pilota, že můžeme vyrazit. Pak si sednu vedle Vertose a pozoruju přes dveře do pilotní kabiny, jak se mění prostředí okolo lodi. Nejdříve hangár, který postupně zmizí, potom pustý vesmír, načež je hned vidět zelenomodrou planetu Ylesii. Rychle se k ní přibližujeme a mezitím si dobírám Vertose.
Máš strach? Koukej se tam dole neztratit, ať pro tebe zbytečně nemusím posílat pár lidí.
Vertos mi to okamžitě vrací, Já myslel že ti letím dolů dělat chůvu, někdo musí dávat pozor na tvoje špatné velení.
Společně se v čím dál tím lepší náladě zabýváme těmihle přátelskými hádkami, ale to už loď vstupuje do atmosféry a všechno se začíná otřásat.
Držte se a pokud možno držte i svoji snídani tam, kde má zůstat, chlapci! Už tm brzo budem! Snažím se přehlušit rachot při prolétávání atmosférou, ale moc se mi to nedaří.


Planeta Ylesia

Po chvíli už přistáváme a vyháním všechny ven a oznamuji veliteli comlinkem, zatímco mávám na odlétajícího pilota v našem dropshipu: Šestsetjednička veliteli, byli jsme vysazeni pár kilometrů jižně od laboratoře a vyrážíme. Dolan konec.
Pak přepnu na vnitřní okruh oddílu a řeknu jednotce: Tak vyrážíme hoši, rozdělte se na tři skupiny s odstupem sto padesát metrů a chci tři průzkumníky, půl kilometru před každou skupinou a pravidelná hlášení o terénu a nepřátelské aktivitě.
Já zůstanu v prostřední skupině, velení skupiny po mé pravé straně má Vertos, levou skupinu dostává Hots.
Postupujeme směrem k laboratoři.
Zatracený prales, s takovým porostem hustou zelení a blbým výhledem můžem klidně padnou i do léčky. Ale rebelové by nás neměli očekávat. Křižník je na orbitě teprve pár minut, to se ta neorganizovaná smečka sotva stihne probrat ze spánku. Ale mohli si něco připravit předem...
A pozor kam šlapete hoši, nerad bych měl někoho prošpikovaného v nějaké pasti.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia-v pralesu

Postupovali jste pomalu, jelikož terén byl obtížný. Bylo velké vlhko a dusno. Ale ty si pořád pozbuzoval svoje družstvo.
Nemohl si z hlavy dostat velitelovo přání spíše rozkaz on nikdy neměl přání. Doufám že tam budete rychleji než 602ka.
Najednou tě vyrušil Hots. Pane nehlásí se mi průzkumník už jsem dvakrát žádal o hlášení a vůbec nereaguje.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Doufám že se ještě ke všemu nerozprší, to by nám tak chybělo. Ale na severní straně, u 602ky by se rozpršet mohlo, hehe. Tenhle terén je hnus, ale řekl bych že jim velitel dal obtížnější, když chce aby jeho podřízení byli lepší, na druhou str-
Z myšlenek mě vyruší Hots. Hmm dobře Hotsi, pošlu tam našeho průzkumníka, třeba jen něco ruší signál. Dobře, tohle mi chybělo! Sakra! S takovou tam nebudem ani do zítřka. Přepínám comlink na celý oddíl. Všichni zastavit, máme tu lečí zádrhel, za pár minut budeme pokračovat. Pak to přepnu na přímý kanál mému předsunutému muži. Darne, slyšíš mě? Potřebuju abys vyrazil přímo na západ, podívat se po Kanosovi, nějak se neozývá. Dávej si pozor, může to být rušení signálu, stejně tak rebelové, nebo nějaká havěť. Hlaš se proto co nejčastěji. A samozřejmě to s tou opatrností nepřeháněj, víš dobře že máme být u cíle první.
========
PS: omlouvám se za tu kupu jmen, budu se krotit :)

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Všichni si sedli a odpočívali. Jen ty si zůstal stát a kontroloval horizont.
Hlavou ti probíhalo hodně myšlenek o situaci která nastala. A kde asi je 602ka.
Dále tě tížilo počasí. I když bylo slunečno tak si věděl že tady se počasí dokáže změnit z minuty na minutu. Při průtrži mračen by se půda změnila v baheniště.
Najednou tě vyrušila vysílačka. Pane tady Darne našel jsem jedinou stopu. Je tady zbraň Kanose. Ale jen pažba.

-------------------------------------
V pohodě, přece je nějak musíš pojmenovat.
A musím tě pochválit za tvé příspěvky to se hned člověku vymýšlí pokračování lépe.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“