Výcvik pro Armer Lynn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor,Kosmoport v Tafanda bay
Pozorně jsem poslouchal mistrovo vyjádření a zkroušeně jsem svěsil hlavu, že opět jsem se zmýlil.
Tedy já snad nikdy neřeknu nic správně abych mistra pro jednou i potěšil.
zamumlal jsem si pro sebe a v duchu hloubal na mistrovou moudrostí a váhou jeho slov.
Ano mistče,máte samozřejmě pravdu. Meditovat nad tím budu a příště se více vynasnažím moudře vybrat možnosti řešení těžkých situací
Odpověděl jsem mistrovi a vydal jsem se do kokpitu provést předletovou přípravu jak mi mistr nakázal. Když jsem byl hotov tak jsem zapl palubní interkom abych dal mistrovi vědět,že je vše připraveno k odletu.
Mistře všechny přípravy jsem provedl. Ihned můžeme odletět.
Oznámil jsem do interkomu a vyčkával,zda se ke mně mistr připojí a sdělí mi i další cíl naší mise.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Kosmoport v Tafanda Bay:
Věděl jsi, že tvůj mistr pochvaly nebo slova uznán příliš nerozdával, ale přesto jsi ze svého výkonu byl až nečekaně zklamaný. Nebyl však čas na to, aby ses jím mohl hlouběji zabývat, protože jsi měl za úkol provést předstartovní přípravu a kontrolu. Protože jsi to již dělal mnohokrát, tak jsi byl za chvilku hotov a mohl jsi informovat mistra interkomem, že bylo vše připraveno.
Dveře se otevřely zhruba po minutě a vešel pouze mistr, zatímco vaše nová pasažérka byla nejspíš někde na palubě. Místo prvního pilota ti zůstalo a mistr se uvelebil na pozici co-pilota, aby nejprve vyřídil nezbytné oficiality ohledně odletu, než se na tebe otočil s gestem, že můžeš vyrazit.
Požádal jsem ji, aby do doby, než vzlétneme na orbitu zůstala ve svém pokoji, potom aby se umyla a upravila, než se sejdeme ve společenské místnosti. Dokonce jsem našel nějaké slušnější oblečení, které by jí mohlo i tak nějak padnout,
informoval tě nejprve o osudu vaší pasažérky, než se rozhodl věnovat navigaci, kam začal pomalu zadávat kurz pro váš hyperprostorový skok. Na orbitu bylo sice ještě daleko, ale tys dobře věděl, že mistr měl rád vše připraveno a překontrolováno předem, pokud to bylo jenom možné.
Naším cílem je Ord Caneten, což se mi povedlo zjistit ze zálohy navigačních údajů lodi. Je to trochu bokem od původní cesty, nicméně musíme být připraveni na cokoliv. Od pirátské flotily, po nějaké válečné lodě až na nic. Takže před vyskočením z hyperprostoru se ujmu řízení já,
podělil ses mistr o vašem příštím cíli a prozradil ti i nějaké informace, které získal. Byť se vlastně jednalo jen o pouhé jméno tobě neznámé soustavy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Kosmoport v Tafanda Bay:
Pohodlně jsem seděl ve svém pilotním křesle, předletové přípravy jsem již provedl a čekal jsem tedy na příchod svého mistra.
Když přišel tak jsem vyslechl co měl na srdci a pokýval hlavou na znamení, že rozumím. Do palubního počítače jsem tedy zadal souřadnice Ord Canetenu abychom po vstupu na orbitu mohli ihned skočit do hyperprostoru.
Hm Ord Caneten? To mi nic neříká. Snad můj mistr ví co dělá. Moc se mi nelíbí letět na zcela neznámé místo. Jen abychom se nedočkali nějakých pekelných překvapení.
říkal jsem si tak v duchu pro sebe.
Mistře Ord Canetem? Tu planetu vůbec neznám. Víme o ní nějaké bližší informace? Rád bych byl totiž aspoň trochu připraven na to, co nás tam může čekat. Myslíte, že budou potíže, když letíme tedy bokem?
zeptal jsem se mistra a vyčkával, co mi odpoví.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Orbita:
Jakmile jste dostali povolení ke startu, tak to trvalo jenom pár okamžiků, než jste se dostali na orbitu, i protože jste neletěli až z povrchu, ale ze vzdušného města. Dál do otevřeného prostoru, odkud jste mohli provést skok, jste potřebovali letět jen zhruba jednu minutu. Ale i přes tuto krátkou chvíli jsi dobře věděl, že během letu v hyperprostoru bude ještě spousta času na další diskuze, takže nebyl důvod se obávat toho, proč nějakou nezačít.
Pokud by sis ji vyhledal v archívech nebo nějakých mapách, tak bys našel jenom strohé informace. A není to jen planeta, ale celá soustava nesoucí toto jméno. Podstatné však je, že se v té soustavě nenachází žádná obyvatelná planeta, ani velké zdroje surovin. To největší co tam bylo, se vytěžilo již před několika staletími a vše ostatní by pro společnosti bylo už ztrátové,
prozradil ti něco málo strohých informací mistr Paxton a žádné výrazně povzbudivé mezi nimi nebyly. Mistr zatím provedl poslední kontrolu, než dál signál a vy jste vstoupili do hyperprostoru směrem k soustavě Ord Caneten.
Jediné, čím pro nás může mít jistý význam je to, že je to relativně blízká odbočka od plánované trasy letu. To znamená, že díky tomu se dobře skrývala odchylka v navigačních údajích před členy posádky až do poslední chvíle. Ale to je asi tak vše, co ti o této soustavě mohu říci. Více informací v záznamech na Ithoru nebylo a mám dojem, že ani archívy by nám nebyly výrazně nápomocnější, možná kromě nějaké historie,
dopověděl mistr zbytek informací, které nepatřily mezi ty nejpozitivnější. V podstatě jste tedy letěli do jakési mrtvé soustavy a netušili jste, co by vás tam mohlo čekat. Na cestu jste měli zhruba ještě čtyři hodiny času, tedy alespoň dle údajů palubního počítače.
-------------------
Protože cestování hyperprostorem patří mezi nejnudnější činnosti - tak vždy v takovýchto případech dávám možnost hráčům trochu "posouvat" s časem. Tedy popsat činnosti postavy, co po tu dobu dělala(dám si meditaci a pak spánek, budu koukat na holofilmy, přečtu si holoknihu, budu běhat po místnosti do kolečka, dokud mě to nepřestane bavit apod.). Pokud však chce tvoje postava nejprve vést nějaké dialogy, tak v tom má samozřejmě volnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor,Orbita
Poslouchal jsem mistrovo popisování ůdajů o místě cesty a byl jsem těmi informacemi celkem znepokojen.
Hm, bezva. Letíme do nějaké mrtvé soustavy. čert ví co nás tam čeká. Proč jen musíme mít tolik smůly? Proč na ty piráty,teroristy nebo kdovíkoho co unesl to plavidlo nemůžeme narazit hned. Ach jo Sílo ty nám dáváš zabrat.
Nadával jsem v duchu a doufal, že až tak hrozné to nebude.
Mistře, s Vaším svolením, pokud mne zrovna nepotřebujete, tak se odeberu meditovat do své kajuty, když máme pár hodin času.
řekl jsem mistrovi a odebral jsem se do své kajuty a započal jsem s meditací.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Hyperprostor:
Nedostatek informací a absence nějakého tamního osídlení tě příliš nepovzbudila, ale s tím jsi nyní už nemohl nic udělat. Z jistého úhlu pohledu jste vlastně ani s mistrem neměli na výběr, pokud jste doufali v záchranu alespoň některých z unesených lidí, pokud to tedy bylo ještě možné.
Jakmile vás čekala cesta hyperprostorem, vyžádal sis od mistra povolení k odebrání se do své kajuty, abys zde mohl po nějakou chvíli meditovat. Od jednoho ze starších mistrů v Chrámu, v době, kdy jsi byl ještě youngling, jsi kdysi zaslechl frázi, že meditace pro Jedie je mnohdy jako příprava před bitvou. Zatímco válečníci si brousili zbraně, opravovali brnění, politici si trénovali řeči a pilovali návrhy svých zákonů, Jediové hledali klid a sílu v Síle, stejně jako radu, kam dále. A právě k tomuto ses nyní hodlal uchýlit.

Z meditace ses probral po několika hodinách, svěží a silnější, jakoby ses právě vyspal. Do jisté míry meditace fungovala i v tomto směru a někteří Jediové do jisté míry meditací spánek nahrazovali, ale obecně to nebylo považováno za dlouhodobě nevhodné.
Po kontrole chronometru jsi zjistil, že do konce skoku zbývalo ještě nějakých patnáct minut a drobná kontrola v Síle ti prozradila, že i tvůj mistr se uchýlil k meditaci do svého pokoje. Uvědomil sis taky, že vaše nová společnice se nyní nacházela v kokpitu lodi, ať už tam dělala cokoliv. Nemělo by nyní smysl se znova pokoušet ponořit do meditace, takže ses mohl nějakým způsobem zkusit připravovat na ukončení cesty hyperprostorem a příletem do vaší destinace, zjištěním, co dělá Neaira v kokpitu, nebo čímkoliv dalším, co bys nyní shledával za důležité a bylo to možno provést v rámci lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor,Hyperprostor
Probral jsem se z meditace a cítil jsem se odpočatý jak již dlouho ne.
Hm,to jsem opravdu potřeboval. Cítím, že možná brzy se mi to bude hodit,že jsem načerpalcčerstvé síly. Nu do vystoupení z hyperprostoru již mnoho času nezbýváí a cítím,že i mistr medituje. Raději se půjdu podívat za Neairou co provádí
říkal jsem si tak pro sebe a podle obrazu z kamery jsem viděl, že je dívka v kokpitu tak jsem tedy za ní vyrazil abych ji zkontroloval a ujistil se, že nic nepotřebuje.
Ahoj maličká. Co tu provádíš? Nepotřebuješ nic?
zeptal jsem se dívky, když jsem dorazil do kokpitu a zkoumavě si ji prohlížel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Kokpit lodi:
Zbývajícího času letu ses rozhodl využít k návštěvě kokpitu a zjištění, co tam Neaira dělala. Jakmile se před tebou dveře do kokpitu otevřely, všiml sis jí na sedadla co-pilota, které jí bylo dost velké. Nedělala tam v podstatě nic, jenom fascinovaně koukala skrz průzor na míhající se hvězdy a nechávala se tou podívanou fascinovaně unášet. Navíc jsi z ní mohl vycítit jakési nadšení, rozčarování, ale i něco, co se blížilo čerstvě nabitému klidu a jistotě.
Tvé přítomnosti si všimla až po chvilce, když jsi popošel hlouběji do kokpitu a se zájmem se na tebe otočila.
Tohle je úžasné, mohla bych se na to dívat pořád. I když to asi vypadá pokaždé stejně, tak vždycky míjíš úplně odlišné hvězdy. Takže to vlastně tak stejné není. Přemýšlel jsi o tom někdy takhle? Že každá ta hvězda je jiná, něčím odlišná, jako jsou mezi sebou odlišní lidi?
zeptala se tě zvídavě nikterak neskrývajíc své nadšení ze svého nejspíše prvního mezihvězdného letu. Chvilku jsi až mohl mít pocit, že jsi před sebou viděl úplně odlišnou dívku, než tu, kterou jsi potkal na Ithoru. Tahle opět projevovala to typické dětské nadšení, které jsi mohl tak často pozorovat u younglingů, byť stále trochu pohublá, tak byla i nasycená, umytá a dle možností i slušně oblečená. Ale hlavně se mohla více zabývat dětskými starostmi a ne tím, kde shánět potravu pro další den, co nedělat, aby si nepřitížila nebo co udělat, aby si zlepšila svoje životní podmínky.
Kolik planet jsi už navštívil? A jaké byly?
zeptala se tě ještě a dalo se očekávat, že záplava otázek od této dívčiny nebude v blízké době končit.
--------------------
Ehm, Neairu jsi v kokpitu vycítil pomocí Síly, ne díky kamerám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Hyperprostor,Kokpit lodi
Pozorně jsem naslouchal Neaiřininimu nadšení z cesty a nestačil jsem se divit, jak byla nadšená z cesty.
Tedy ta dívka je ůplně jiná než na Ithoru. Jakoby se v ní opět probudila dětská zvídavost a starosti šly stranou,což je jen dobře.Trochu odreagování potřebovala.
říkal jsem si tak v duchu.
Ano, většinou to tak bývá, že každá hvězda je jiná i lidé. Asi cestuješ vesmírem poprvé že? Znám ten nádherný pocit a nadšení, když jsem sám cestoval poprvé ve vesmírné lodi. Takéjsem měl mnoho otázek. Inu ano navštívil jsem se svým mistrem již řadu planet. Samozřejmě každá planeta i její obyvatelstvo je jiné, ale je faktem, že ne vždy tam nalezneš přátelské prostředí. Spolu s mistrem sme na pár planetách zažili i rušnější chvilky, tedy abych trošku zaironizoval rytíř jedi nemá o dobrodružství nouzi a rozhodně se nikdy nenudí.
dovyprávěl sem jí a pousmál jsem se
Asi by ses měla vrátit do své kajuty a ještě si odpočinout. Za chvíli budeme zřejmě na místě a kdoví co tam na nás bude čekat
oznámil jsem Neaiře a sám jsem se ještě vydal do své kajuty vyčkávat než vystoupíme z hyperprostoru a mistr mi sdělí další instrukce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Kokpit lodi:
Při Neaiřině nadšení sis pokusil vzpomenout na svou první cestu hyperprostorem, kdy jsi to vnímal úplně stejně. Na další dotaz ohledně navštívených míst jsi už reagoval obecněji a pouze jsi potvrdil její domněnku, aniž by ses pokusil přihodit nějakou konkrétní historku nebo snad i zmínit několik planet. Možná i proto jsi v jejích očích mohl zahlédnout jisté zklamání, ale jako se rychle objevilo, tak i rychle zmizelo.
Usoudil jsi, že je ještě dost času na nějaký možný odpočinek a chtěl jsi vyklidit kokpit, ale ve dveřích ses prakticky málem srazil se svým mistrem, který se jenom překvapeně zatvářil.
Kam míříš? Za chvilku budeme vystupovat z hyperprostoru a je potřeba před tím zkontrolovat systémy, navíc bude lepší, když budeme všichni připoutaní v kokpitu,
zastavil tě jasnou otázku a naznačil, že co nevidět vyskočíte. Také tím tvůj mistr de facto zamítnul jakýkoliv odchod, pokud bys mu k tomu neudal dostatečně dobrý důvod. Sám se mezitím protáhnul okolo tebe a zasednul na pozici prvního pilota, zatímco Nea se poslušně zvedla a zamířila do třetí sedačky, která byla proti těm dvěma prvním vzaději a sloužila především pro pasažéry, než že by z ní bylo možné kontrolovat nějaké palubní systémy.
Chci od tebe kontrolu štítů, zbraní, pohon a hlavní počítač si zkontroluju sám,
informoval tě mistr, co bylo po tobě žádáno a musel jsi tak provést rutinní úkol, abys zjistil, že obojí bylo v pořádku a připraveno k použití. Navíc jsi mohl zkontrolovat i navigaci, ale pro přesnější údaje byste museli být už v nějaké soustavě. Do ukončení nadsvětelného letu zbývala pár posledních minut, když jsi mohl mít kontrolu za sebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Hyperprostor, Kokpit lodi:
Zrovna jsem se chtěl vydat do své kajuty,když jsem se srazil s mistrem,který mne hned zaůkoloval.
Ano mistře,ihned provedu kontrolu všech lodních systémů.
odpověděl jsem mistrovi,usedl do křesla copilota a pustil se do kontroly.
Tak tedy štíty i zbraně jsou plně funkční,jen tedy doufám, že je hned nebudeme potřebovat co doletíme k cíli.
řekl jsem svému mistrovi.
Pohon i hlavní počítač jsem tedy nechal Vám jak jste přikázal mistře. Snad se nám tahle kraksna nerozsype někde uprostřed boje.
zakřenil jsem se nad poznámkou,že tato loď už přeci jen zažila lepší časy.
Neio raději se pevně připoutej. Nevíme, co na nás po vystoupení z hyperprostoru bude čekat.
otočil jsem se k dívce a raději ji zkontroloval.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Kokpit lodi:
Úkoly od mistra jsi přijal bez odmlouvání a okamžitě ses pustil do jejich plnění. Krátce na to jsi už podával první hlášení o průběhu kontroly a mistr na něj jen souhlasně přikývnul. Informoval jsi jej i o tom, že mu ostatní kontroly přenecháváš, díky čemuž sis vysloužil překvapivý výraz.
Nemusíš mi říkat, jaké kontroly jsi mi nechal, když jsem předtím jasně říkal, že je provedu. Armere, nezaobývej se věcmi, které nemusíš. Akorát je zbytečně opakuješ a snižuješ tak dojem ostatních z tvé osoby a říkal jsem ti už několikrát, že musíme i alespoň navenek působit rozvážně a jistě,
věnoval ti mistr drobné pokárání, než jsi upozornil Neu na to, aby se připoutala. K tomu se již nevyjádřil, jen dokončil své kontroly a zkontroloval odpočet letu. Ten se přehoupnul do posledních sekund vašeho letu, aby se po chvilce hvězdy opět smrskly do teček a vy jste se octli v cíli vaší destinace.
Naštěstí tu na vás hned po dokončení skoku nečekalo žádné zákeřné a objevil se před vámi relativně prázdný prostor. V dáli jsi možná mohl zahlédnout některou z planet systému, ale nikde na první pohled nic konkrétního.
Aktivuj scan dlouhého dosahu, já nás zatím navedu pomalu na orbitu nejbližší planety. Předpokládám, že pokud je loď někde v tomhle systému, tak ji odvlekli k některému z těch těles, ideálně nějakému mimo výstupní koordináty hlavní trasy,
zaúkoloval tě mistr Paxton, abys spustil proceduru, která si minimálně několik minut vyžádá. Mezitím sis mohl ověřit, že všechny systémy byly po skoku v pořádku.
Neaira se ze své sedačky snažila zahlédnout všechno co mohla a napínala se tak, jak jen jí to pásy dovolovaly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Hyperprostor,Kokpit lodi:
Kajícně jsem poslouchal mistrovo pokárání a na znamení že rozumím jsem pokýval hlavou.
Rozumím mistře, už si příště dám pozor a budu se snažit být bystřejší a mít lepší ůsudek.
řekl jsem a v momentu, kdy sme vystoupili z hyperprostoru jsem se rozhlížel kolem do prostoru před námi, zda neuvidím něco zajímavého.
Hm bezva další zapadákov.Jen samý prádný prostor tedy skoro. Vdáli sice špatně vidím nějaké planety ale moc to rozlišit nejde prozatím.
řekl jsem si tak pro sebe.
Když mi mistr dal další příkaz jen jsem kývl na znamení, že rozumím a spustil jsem scan dlouhého dosahu.
Scan spuštěn mistře. Snad nám to pomůže něco v téhle bohemzapomenuté části vesmíru tu lod najít.
pronesl jsem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Caneten, Kokpit lodi:
Skoro se mohlo zdát, že se poslední dobou jenom omlouváš za některé své nedbalosti nebo něco podobného, ale mistr na to až tolik nereflektoval. Spíše se soustředil na váš současný úkol a prováděl loď tak, aby měly senzory, co nejlepší záběr na prostor okolo vás. Držel se tak dále od planety a postupně ji oblétával po hodně vysoké oběžné dráze.
Výsledky byly z počátku prázdné, respektive se vracely pouze údaje o přirozených tělesech soustavy, tedy planetách, měsících, jednom menším asteroidovém poli, ale stále nic. Pořád jste však nemohli vidět do zákrytů mnoha planet, které za sebou stále schovávaly velký prostor.
Po deseti minutách jsi zachytil jakýsi podezřelý signál, který krátce na to zmizel. Podle toho, co sis stihnul všimnout, přicházel od několika menších planetoidů z okraje soustavy. Vy jste mezitím mířili hlouběji do nitra soustavy, kde již scan nic dalšího nenacházel.
Kdybys měl popsat, co jsi mohl na scanu vidět, tak to bylo něco jako slabé bliknutí, přesto dost výrazné na to, aby to nebyl pouhý šum. Navíc se nejednalo o jedno, nýbrž o dvě krátká bliknutí.
Minimálně hodinu, než takhle budeme vědět o většině z téhle soustavy. A možná ti tahle soustava přijde pustá osídlení, ale přesto je tady Síla, stejně jako všude jinde v galaxii,
shrnul náročnost vašeho hledání tvůj mistr a zaoponoval proti tvému vjemu ohledně této soustavy. Zároveň upozornil na fakti, který souvisel se zdrojem energie, jenž byl vaší alfou a omegou. Tedy, pokud by se Síla dala jednoduše označit za energii, což ani zdaleka nemůže jasně definovat vše, co Síla je.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Caneten, Kokpit lodi:
Pozorně jsem sledoval cestu a i scaner,který zatím zobrazoval jen všeobecné informace o soustavě a planetách když jsem si všiml podezřelého bliknutí ,které ukazovalo podezřelou aktivitu u vnějších planetoidů na okraji soustavy.
Hm, to je divné. Co to mělo znamenat? Měl bych to raději oznámit mistrovi. Možná by nebylo od věci zaletět to tam prověřit místo toho abychom letěli dále.
uvažoval jsem sám pro sebe.
Ano mistře, máte samozřejmě pravdu a nerad Vís přerušuji, ale možná by Vás mohlo zajímat, že před deseti minutami scaner podezřele problikával a co jsem si mohl všimnout tak vychízel ze směru těch menších planetoidů na okraji této soustavy. Možná by stálo za to tam zaletět a prověřit to. Co myslíte?
Zeptal jsem se mistra.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“