Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Tvůj pohled se jí rozhodně nelíbí, ale v tomhle stavu se jí toho nelíbí hodně. Ovšem zuřivý pohled vystřídá jeden známý, a snad ještě horší.
Úsměv lovce, a kořistí jsi tentokráte opět ty.
Vymrští se na nohy.
“Ale, opravdu?“
Medový tón tu působí jako jed.
Pozvedne ruku, jen slabé gesto bez významu, tedy bez významu? Význam jistě má…
Význam který se objeví asi za půl minuty ve dveřích.

Už když se otevřou víš kdo to je.
Slyšíš její tiché popotáhnutí, slabé cupitání bosých nohou.
Cítíš vyděšený pohled.
“No pojď dál.“
Medové pozvání u dívky vyvolá čirou hrůzu až zamrzne na místě. Aspoň do chvíle kdy se na Tera opět podívá. V tu chvíli se skoro rozběhne, k tobě.
Najednou se ale s tichým jíknutím zastaví. A není těžké uhodnout do čeho teď vyděšeně boří svůj pohled.
“Ó… tohle.“
Tera rýpne do mrtvoly nohou.
“To je jeho práce.“
Pronese libozvučně a přitom se do tebe trefí kočičím pohledem jiskřícím pobavením.

“No, oba jste unavení.
Nechám vás tu odpočinout.“

Prohlásí a vyrazí ke dveřím.
Cestou se ale zastaví vedle tebe a nakloní se k tvému uchu, mluví ale tak nahlas aby jí bylo dobře slyšet po celé místnosti.
“Pokud bys jí chtěl… ušetřit trápení, tak podobných tu mám desítky.“
Nato opět vyrazí. Dívku mine bez zastavení, bez sebemenší pozornosti. A zastaví se až ve dveřích.
“Pokračovat budeme zítra.
Přeji hezkou noc.
Myslím, že teď už bys proti půvabnému pobavení tolik námitek mít neměl…
VRAHU.“

Dodá aniž by se obrátila a odejde.

Ponechá tě tam samotného s mrtvou figurkou své hry a roztřeseným uzlíčkem nervů bílím tak že by ses v ní krve nedořezal.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Měl bych se snažit starat.
Měl.
A v tom je ten zakopaný pes.
Péče o kohokoli, o cokoli, jakékoli projevení zájmu, mi přijdou daleko za hranicí současných schopností. Postupně na mě začíná dopadat vyčerpání. Adrenalin a vlna emocí opadá. Zůstává zima a únava. A... dívka.

Cokoli, co řeknu, situaci zhorší. A rozhodně neuklidní. Nemá smysl se jakkoli hájit a cokoli vysvětlovat.
Asi jediný způsob, jak štěně příliš neznepokojovat - dobře, neznepokojovat víc, než už znepokojuji - je nevšímat si ji. A zredukovat svou přítomnost na nezbytně nutné minimum.
Ignorovat ji... není v zásadě tak těžké.
Horší je stáhnout svou přítomnost kamsi k nulovým hodnotám. Potřeboval bych... klid. Možnost se stočit do rohu, nechat věci v hlavě postupně odeznít. Možnost vypnout, chvíli nehlídat každé nadechnutí, každou myšlenku, obyčejnou přítomnost v Síle. Nenechat mozek podvědomě rozebírat, co s mrtvolou a že její přítomnost na útulné atmosféře v herně opravdu nepřidává. A rozhodně se mohu rozloučit se svým, stále ještě nezapomenutým a nezměněným, plánem na ujištění se o pravdivosti toho, co mi Tera říkala v jiné herně.

Zvládne to. Bude muset.

Já jí to jen zlehka usnadním, ze slušnosti a setrvačnosti. V nejbližším rohu u zdi je místa dost. A i když se mi nechce spát, můžu hypnotizovat stěnu, předstírat, že neexistuji a nechat štěněti prostor se srovnat se sebou samým.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Ticho.
Milé, laskavé, konejšivé.
Nebýt dívčího pohledu, píchá do tebe, v tobě.

“Co se mnou uděláte, pane?“
Tiché špitnutí, které stačí k vyrušení.
Dívka klečí jen metr před tebou a vpíjí se do tebe opatrným pohledem.
Trvalo jí dlouho se osmělit a nervózně si otírá zpocené dlaně o tuniku.
V jejích dlouhých vlasech zahlédneš několik tmavších pruhů dodávajících jim na eleganci. A její oči teď vypadají ještě větší a modřejší.
Při tvém pohledu ucukne svým do země mezi vámi.
“Můžu… můžu být vaše, pokud chcete, pane.“
Dívka zrudne.
“A byla bych ráda.
Zachránil jste mě.“

Špitne.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde:

"Především..." nadechnu se.
Především mě nezajímá.
Je to dědictví... z minulého života.
Připomínka slabosti.
Odpovědnost.
Měl bych mít vztek a také ho cítím. Chvíli. Jenže také je tu sebekontrola, v tuhle chvíli pomalu napjatá k prasknutí, ale pořád držící pohromadě.

"...především ti nechci ublížit."
Zní to upřímně. Už proto, že to upřímné je. Doufám, že z toho plyne dostatečně i to ostatní. Třeba že si myslím, že půvabné pobavení v místnosti s mrtvolou štěňatům nesvědčí.
"A pokud chceš pro mě něco udělat, pro začátek bys mi mohla přestat říkat pane. Není tu nikdo, kdo by to po tobě vyžadoval."
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Dívka se na tebe podívá, poprvé od chvíle co ti začala “patřit“ a poprvé také neuhne pohledem.
“Jak si přejete, p…
Jak si přejete.“

Dívka se trochu chaoticky rozhlédne kolem tebe a pak se pomalu začne sunout ke stěně vedle tebe. K té vzdálenější od mrtvoly.
Nakonec se k ní otočí zády a vkleče zůstane skoro nehybná. Jen dost opatrná, aby se ani kouskem nedotkla zdi zády.
Mlčí a hledí do země, minuty, desítky minut.

“Nemusíte to dělat…“
Ozve se nakonec a když upoutá tvou pozornost pokračuje.
“Nemusíte mě chránit…
Ani před…
Ani před sebou.“

Pořád zírá do podlahy před sebou jako by do ní chtěla propálit díru.
“Já vím jak to tu chodí.
Vím, že jsem jen nástroj…
Věc pro její pobavení a potřebu.
I pro vaší… že mě nemáte rád.“

Trhne sebou.
“To jsem nechtěla… nemyslela…“
Schoulí se do sebe.
“Vím, že se vám nelíbí, že tu jsem.“
Opraví se tiše.
“Ten poslední Risu zabil,
Nevzal si jí… jen jí zabil.
Myslím že se na ní nedokázal podívat po tom co udělal.“

Zašeptá a poprvé vzhlédne, jen letmo zabrousí pohledem k mrtvé dívce.
“Já…“
Zakroutí hlavou aby přesvědčila sama sebe.
“Mě už nevadí zemřít…
Já jen chci…“

Ticho. Dlouhé minuty ticha.
“Já jen chci zemřít jako člověk.“
Vydechne nakonec a po tvářích se jí svezou slzy.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde:

Nezalapám po dechu. Nejspíš z jediného důvodu. Racionálního... pochopení.
Najednou mi přijde, jako by se v herně z vteřiny na vteřinu ochladilo.

"Nepovažuji tě za věc. A nehodlám začít považovat."

Tiché, důrazné konstatování. Pokud to je tady norma... nehodlám se přizpůsobovat.
Měl bych se cítit vyděšený, zírat do tmy a říkat si, pro Sílu, jak je tohle jen možné. Jak jí to mohli udělat. Ve skutečnosti to přecházím jako cosi nepodstatného. Nedůležitého. Nezajímavého pro to, abych ztrácel čas hledáním odpovědí, protože jsou tak krásně viditelné, že je skutečně nelze přehlédnout.
Sithská štvanice na laboratorní myši byla víc než přesný popis toho, co mě obklopuje. A v čem ona jako hlodavec vězí od čeníšku až po konec ocásku.

"Vadí ti, že tě... zkouším chránit? I před sebou?"
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Dívka pořád zírá do země před sebou, ale její tváře už hoří ruměncem zapadajícího slunce.
Lehce pohne hlavou.
Chtěla s ní zavrtět, ale včas se zarazí.
Nakonec přikývne.
“Ano, vadí.“
Odpoví tiše. Nezní to skutečně, ale lež to také není. A ona to ví.
“Když mě budete chránit, bude to horší…
pro vás.“

špitne tiše a ještě víc se schoulí do sebe.

“Ona… líbíte se jí.
Mohl byste se odsud dostat.
Žít.“

Vydechne nakonec s tíživou vahou unikajícího snu.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Takže vlastně nevadí. Dobré to vědět.

Každopádně štěně by mohlo dostat zvláštní ocenění za to, jak mě dostat do rozpaků a nepříjemné situace zároveň. Hovor se začal stáčet kamsi do znepokojiva. Nepříjemna.

"Neřekl bych, že v tom žít jsem byl zrovna dvakrát dobrý ještě předtím, než jsem se dostal sem," neodpustím si lehce ironickou poznámku. "Takže... mi zkus věřit, že mám aspoň orientační představu o tom, co dělám."
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Dívka lehce, ale rezolutně zavrtí hlavou.
“Život je život,
je jedno jak dobře nebo špatně se žije.“

Prohlásí tak jistě jak jí šeptavý hlásek dovolí a přisune se k tobě. O nic se nepokouší.
Jen ti bez jediného pohledu, jediného dalšího slůvka položí hlavu na rameno a nechá ji tam.
Víš, že má otevřené oči, že i když se nehýbe je vzhůru, ale nehýbe se, skoro ani nedýchá.
Cítíš její teplo. Je tak blízko, že cítíš i její krev, krev která se zvolna pučí skrze tuniku a formuje rudý pruh na jejích zádech. Ta rána nezasáhla jen nervy, ale vzala si i kus kůže, masa.

***

Je ticho, není třeba slov, není pro ně místo.
To uvolňují únavě, opojení spánku.
Kráse naprostého klidu.

***

“Ale, no není to prostě nádherné.“
Tera stojí přímo nad tebou se založenýma rukama a s ironickým úsměvem si vás prohlíží.
“Asi se nemusím ptát jaká byla noc?“
Dodá posměšně.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Přechod mezi spánkem a bděním je věcí okamžiku. Nepatrného zlomku vteřiny.
Zatím se nepohnu, konec konců, moje rameno pořád slouží jako štěněcí polštář a opěrka. Nechci ji vzbudit prudčeji, než je nezbytně nutné, klidnější odeznění spánku jí jen prospěje.
Takže jen opětuji Teře její pozorovací pohled.
Chtělo by to nějakou jízlivou poznámku nazpět, ale žádná mě nenapadá. Omyl, žádná použitelná v této situaci s rozespalým štěnětem.
"Kolik je hodin?" omezím se na stručný dotaz.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Už jen tvůj hlas, dívku na tvém rameni probere a podle cuknutí které následuje to pro ní nebylo zrovna nejmilejší probuzení, ale to se dalo čekat, když před ní stojí Tera. Tera, která jí věnuje pramalou pozornost.
“Šest.“
Odpoví ti věcně, ale následně se kysele usměje.
“Večer.“

“Tak co? Chceš si promluvit, nebo pokračovat ve hře?“
Zeptá se suše a poprvé šlehne pohledem po dívce, která se okamžitě vymrští do svíčkově rovné pozice a zabodne pohled do Teřiných bot.
Přesto, jakoby se dívka teď chvěla o něco míň.
Vlastně když Teřina bota několikrát nervózně podupne na místě, jen se zvolna přisouká o kousíček blíž k tobě, místo aby znervózněla jako obvykle.
Je tvoje. Ne vlastnictvím , ale svou vlastní vůlí, nebo tím co z ní zbylo.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Užitečná informace. A příležitost se zvednout ze země.
Přebytečný kousek vědomí zaregistruje, že v tuhle chvíli až příliš cítí nohy a rameno, záda na tom nejsou, pokud jde o strnulost, o mnoho lépe. Ten nepřebytečný dělá, co mu jde nejlépe. Sbírá informace. Kombinuje. Hledá rozhodnutí.

...co...

Pohled mimoděk sklouzne na mrtvé tělo. Ne, nedostavuje se lítost. Ani pocit provinilosti. Jen bych nerad... Nechci zbytečně ohrozit štěně. Ne proto, že by to bylo správné, ale proto, že nechci. Ať už jde o další výprask, nebo horší věci, nebo další nepohodlné nocování v cele s mrtvolou. Další kolo...
Mimoděk mě napadne, že jsem se měl udržet a nehledat, kde je hranice, za kterou Teru dokážu vytočit. Bylo by to jistější. Bezpečnější. Že to stálo za to...
V duchu se ušklíbnu.
Každý máme svá omezení. Teď jde o to, si to uvědomit. Neudělat chybu, co by se dala použít jako opravdová zbraň. Protože nedělat chyby a nemít zranitelné místo může být fatálnější. Prostě...
Tentokrát se pohled zastaví na dívce. Zkusím si vybavit všechny pocity, když ji Tera použila jako návnadu.
Tohle nebude jednoduché. Respektive bude to mnohem složitější než někoho zabít.

"Pokud ji to neohrozí, můžeme mluvit. Jinak pokračujeme ve hře."
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Tera opět sklouzne pohledem k dívce u tvých nohou a v její tváři se zableskne úsměv zadostiučinění říkající jediné.
Hodíš se.
Další pohled už ale patří tobě a jestli ho něco vystihuje, je to neutralita.
“Pokud jsi ochoten tentokráte poslouchat?“
Ta intonace otázky je čisté formální a na odpověď rozhodně nečeká. Místo ní prostě tleskne rukama.
Odsunutí dveří už je stejně očekávané, jako to co je v nich.
Její oblíbený nosící pejsek z plastoceli v černé barvě, který krom nošení lahví s vodou umí i takové neužitečné věci, jako stáhnout někoho z kůže. Tentokráte ve dvou provedení.
Tohle už dívka u tvých nohou bez vyděšení nezvládne. Během vteřiny se ti přisaje k noze jako klíště a ovine se o ní rukama, aniž by snad jen na vteřinu spustila pohled z droidů. Opět je sněhově bílá a skoro nedýchá, ty teď navíc cítíš jak se chvěje.
Droidi dorazí vedle Tery a mezi vás položí svůj nynější náklad.
Tác s jídlem, nějaké ovoce, sýr, chléb, velký džbán s nějakou rudou tekutinou a dva poháry. Chybí příbor, ale menu si ho nežádá. Vedle dosedne chromovaná miska s čirou vodou a složenou osuškou.
Tera je nezúčastněně pozoruje, dokud svou práci nedokončí a pak se ohlédne k mrtvole dívky opodál. Její pohled je pořád stejně lhostejný, není pochyb, že jí by při stolování nikterak nepřekážela. Takže důvodem proč se nad něčím takovým vůbec zamýšlí jsi ty.
Nakonec na ní přece ukáže prstem.
Jednoduchý povel který černým strojům stačí aby se těla chopili a zamířili s ním ven.
Věnuje jim ještě poslední ohlédnutí než se obrátí zpátky k tobě.
“Prosím, musíš mít hlad.“
Řekne skoro mile a naznačí ti aby ses posadil. Sama se posadí naproti.
Klidně, nevzrušeně, dokonce se snaží potlačit škodolibí výraz k dívce stále pevně omotané kolem tvé nohy.

----------------------------
štěně se pustí s trochou iniciativy, jen pro ujištění.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Jemně se natáhnu po Síle a dotknu se štěněte.
Opatrně, konejšivě, tak, jak to jde.
Musíme to zvládnout. Oba.
Sotva slyšitelně si odkašlu.
"Bude to v pořádku. Nemusíš mít strach."
Kdybychom byli sami, dodal bych "prosím". Nebo "slibuju". Takhle bych si připadal příliš zranitelně. Zranitelněji, než teď.


Hlad? Něco podobného si uvědomuji. Stejně jako žaludek stažený určitou... nervozitou. Pocitem obezřetnosti, lehké nedůvěry, nutnosti být pořád ve střehu.
Stejně tak, vlastně mnohem výrazněji, si uvědomuji i přítomnost umyvadla a zaschlou krev na tváři a na rukách. Ta mi svým způsobem vadí víc, než by mi vadila přítomnost mrtvoly. A z toho bych zrovna nadšený rozhodně nebyl. Pozoruhodné. Začínám být morbidní.

Voda je úžasná.
Především proto, že je to voda, v které se dá umýt.
Sice je studená a věci jako mýdlo člověk začne doceňovat až ve chvíli, kdy by nějaké uvítal a ono v dosahu prostě není, ale to není podstatné. Podstatné je, že si začínám připadat... víc jako člověk a méně jako stažený potkan vytažený ze septiku. Kouzlo situace se skrývá především v detailu, že dokud se na scéně neobjevilo umyvadlo, mozek si všechny... potkaní pocity... odmítal připustit. Velmi usilovně.
Nemusím Teru sledovat ani koutkem oka, aby bylo jasné, že se baví.
Začínám si zvykat.

Posadím se naproti hostitelce, jako by to bylo obyčejné setkání v chrámové jídelně.
Jen to chce mnohem víc soustředění.
Spontánní radost z vody a ručníku - a dobře, i určitá vděčnost, vím, že mi mohla podobnou možnost neposkytnout a ona ví, že to vím - se rychle vstřebává do naší běžné zdvořilosti.
S Terou je i "jen si promluvit" velmi blízké hře.
Dobré je, že se mi netřesou ruce, mohu se koncentrovat na nalití pohárů.
Nehodlám jíst příliš, předpokládám, že o jídlo se nakonec mají podělit tři osoby, takže bych toho neměl sníst víc, než je potřeba na nejzákladnější doplnění energie.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Ovšemže se Tera baví a čekat že se to bude snažit nějak zvláště skrývat…
No nesměje se…
Nahlas.

Místo toho si klidně nabídne bobuli tmavomodrého ovoce a pozoruje tě.
“Takže, kde jsme to byli, než jsi…“
V jejím pohledu se takřka zablýskne.
“…než jsi se začal chovat jako hlupák.“

“Ach ano u MOCI.
Vyčítal jsi mi, že si tu hraju s iluzí moci.“

Její tón je klidný, ale její pohled moc ne.
“A já jsem se ti snažila vysvětlit, že to co jednomu připadá jako iluze moci, ve skutečnosti být iluzí nemusí.“

V jejích rtech zmizí další bobulka kyselého ovoce.
“Řekni, co bys dělal, kdybys teď měl moc ty?“

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“