Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Dnes měl být váš velký den. Skládat zkoušku, aby se z vás mohli stát padawani
Stál jsi v řadě s ostatními ze tvé třídy. Bylo vás tady asi deset. Rozhodně jsi tady neviděl všechny, ale ještě měli čas. Nakonec sem došlo ještě pár ostatních, takže vás bylo ve tříde dvanáct younglingů a dva mistři. Jeden z nich byl mistr Yoda, druhého jsi znal jen odvidění.
Výborně. Začneme.
Promluvil mistr Yoda a o berličce se pomalu dobelhal do prostředka vaší řady, kde jsi stál zrovna ty.
Zkouška skládá se ze tří testů...Znalosti kodexu, schopnosti meditace, boje a ovládání Síly. Každého z vás zkoušou mistr povede.
Na chvíli se odmlčel a prohlížel si vás.
Teď vy rozejdete se. Každý z vás bude ve správný čas zavolán. Hodně štěstí, já vám přeji.
Pak se otočil a odešel ze třídy.
Nějaké dotazy?
Zeptal se mistr, který si stoupl na místo, odkud k vám mluvil Yoda.

______________________________________
Takže začneme... popiš myšlenky a pocity. Nemluv ani nehraj za jiné postavy a trochu posuň děj.. gl Můžeš popsat zlehka i cestu na snídani a potom do třídy... takový to klasický ráno jestli chceš.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Srdce mi bušilo a žaludek jsem měl v krku.. Tak nějak jsem se cítil když jsem jen tak stál vedle svých přátel co mě doprovázeli celým dosavadním tréninkem, co mi byli vždy nablízku aby mi pomohli... Byli jsme tým... Ale věděl jsem že dnes se to změní..
Dnes to musíš zvládnout sám... říkal jsem si v duchu... Ale v tom mě z mých úvah probral mě velmi známý hlas mistra Yody...
Ale ne proč si musí stoupnout přímo přede mě... Sice jsem věděl že jsou to všichni jediové kteří už předtím ze mě vycítili strach, ale když si stoupl přímo přede mě a začal mluvit přímo jsem se začal topit ve vlastním potu... Když domluvil podíval se na všechny z nás a když se podíval i na mě musel jsem rychle odvrátit pohled... Pak nám popřál štěstí, což mě asi na vteřinu zahřálo u srdce, ale pak na jeho místo přišel jiný mistr kterého jsem poznával jen matně a když se zeptal jestli máme nějaké dotazy..
Ještě ráno jsem jich měl tolik... Pomyslel jsem si, ale i když mě stále nějaké napadali nedokázal bych vydat ani hlásku tak jsem prostě mlčel a odešel jsem jako ostatní...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Všichni jste vypadali prakticky stejně. Ikdyž jste nebyli všichni stejné rasy, ale stačilo se podívat na obličej, nebo řeč těla a bylo to docela jasné.
Mistr si vás prohlížel a když nikdo nic neříkal přešel ke stolu.
Tak jo no... jestli nic, tak jděte do pokojů, nebo se projít. Někdo si vás pak najde a odvede na místo, kde bude probíhat vaše zkouška.
Řekl mistr a pokynul vám, ať se rozejdete.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Ještě párkrát jsem musel uhnout zkoumavému pohledu toho mistra než nás konečně všechny propustil... Ještě na půl cesty do mého pokoje mi srdce bušilo jako o závod...

Chrám Jediů, Můj pokoj

Musíš se uklidnit... Říkal jsem si když jsem se oplachoval studenou vodou z umyvadla... Tunika na mě byla úplně přilepená, ale sundat jsem si jí nemoh co kdybych byl hned na začátku zkoušení... Tak jsem se usadil na postel, protáhl se a usadil do meditačního sedu... Prvních pár minut mi vůbec nešlo se soustředit, ale pak už jakobych úplně všechno přestal vnímat všechno kolem sebe... Spocený oblečení, kroky z chodby a i čas.. Možná to byli hodiny co jsem tam seděl, možná jen pár vteřin a vím že při té meditaci jsem něco viděl, ale když jsem po nějaké době otevřel oči už jsem si to nepamatoval...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů - Tvůj pokoj

Chronometr v pokoji ukazoval, že jsi byl mimo více než čtvrt hodiny.
Někdo pak zaťukal na dveře a ty se otevřely. V nich se objevil příjemný úsměv tvé staré kamarádky, rytířky jedi, Radiish Vom.
Ahoj.
Pozdravila tě a zněla nadšeně. Vešla dovnitř a chvilku se rozhlížela.
Ještě pro tebe nikdo nedošel jak vidím.
Opřela se o stůl a podívala se na tebe.
Klid. Nic to není. Zvládly to tisíce, zvládla jsem to i já a ty to zvládneš taky.
Uklidňovala tě a pak jí pípl datapad.
Mistr, co tě bude mít na starosti se trošku zdržel. Mám tě zavést do botanické zahrady.
Pak na tebe spiklenecky mrkla a přešla ke dveřím.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů - Můj pokoj

Když jsem uslyšel zaklepání na dveře ani jsem neřekl "dále", protože jsem si myslel že už je to mistr, který mě volá ke zkouškám.. Proto když jsem ve dveřich uviděl první osobu kterou jsem v chrámu poznal a se kterou jsem se během výcviku téměř nevídal a tou osobou byla Radiish jakoby se všechna nevolnost a tréma úplně vytratily...
Ahoj rád tě vidím... Řekl jsem s úsměvem...
Ne nedošel a to čekání je strašný... Odpověděl jsem na její otázku... A snažil jsem se její uklidňování si co nejvíc vzít k srdci... Ale jakmile mi řekla že už mám už jít, znovu se mi rozbušilo srdce a jakoby celá ta čtvrt hodina stravená meditací prostě nebyla...
Tohle zvládneš... Řekl jsem si pro sebe naposled a vyrazili jsme...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Vyšli jste ze dveří a vyrazili chodbou, kudy to bylo nejkratší do botaniky.
Klid. Dýchej zhluboka. Mysli na něco... co tě uklidní, na něco pěknýho.
Usmívala se na tebe a chytila tě za ruku.
Bude to v pořádku. Mistr Dorn má sice svoje způsoby, ale je fér. Jestlli jsi uspěl, to ti řekne až na konci. Kdyby se ti zdálo, žes něco pokazil. Nezatěžuj se tím. Snaha se cení.
Pak sklopila hlavu a vypadalo to, že přemýšlí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Mikinka) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

I když její rady byli docela ulehčující v tu chvíli jsem opravdu nedokázal myslet na nic jiného než na to že zkoušky pokázím že neuspěju... Napadalo mě spoustu dalších věcí co se mohlo stát, ale když mě Radiish chytila za ruku usmál jsem se na ní a možná jsem díky ní i na malou chvilku přeci jen přišel na jiné myšlenky...
Díky bohu žes mi aspoň řekla jak se jmenuje a díky že mi takhle pomáháš... Odpověděl jsem jí s úsměvem a dál už jsem byl zticha...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Jediové by si měli pomáhat.
Řekla a pak už jste zbytek cesty mlčeli. Došli jste ke dveřím do botanické zahrady a tam jste se zastavili.
Tady ti začíná zkouška. Jakmile vejdeš. Mistr Dorn si tě najde... nebo taky budeš muset najít ty jeho. Nosí červenou tuniku a šedý plášť. Má... prostě ho poznáš.
Pak ti otevřela dveře a pokynula rukou, abys šel do zahrady.
Hodně štěstí.
Na to se otočila a pomalým krokem vyrazila pryč.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Na její větu jsem kývl a začal pátrat po něčem na co můžu myslet... A v tom jsem si vzpomněl na svou vidinu během meditace...
Co to sakra bylo.. Vůbec nic jsem si z toho nepamatoval, ale i tak jsem si zkoušel vzpomenout skoro celou cestu... Až Radiish mě z těch úvah vytrhla... Srdce se mi zase rozbušilo a ještě jsem stihl jí dpovědět...
Díky Připadalo mi jako bych u těch dveří stál hodinu než jsem vykročil... Byly tam opravdu úchvatné rostliny... Uchvacovali mě tolik že jsem omylem vrazil do nějakého muže..
Pardon Podíval jsem se na něj a viděl jsem že má červenou tuniku a šedý plášť...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Doporučuji dívat se na cestu.
Usmál se na tebe vurkský jedi a znovu se otočil, aby mohl obdivovat jednu velkou pestrobarevnou květinu.
Když ses mohl rozhlédnou po botanice, zahlédl jsi další čtyři jedie s rudou tunikou, ale ne všichni měli pláště. Navíc byl každý jiné rasy.
Jeden se procházel na stejném patře jako ty, akorát na druhé straně a tak tak jsi ho viděl, rozlišoval jsi jen tuniku. Druhý byl o pár pater výše, další v nejnižším patře a seděl u umělého jezírka.
Hledej. Právě procházíš jednou ze zkoušek. Můžeš hádat, která to je. Možná ti to i pomůže, abys zjistil, kde opravdu jsem. Až mě najdeš, budeme pokračovat.
Ozval se ti v hlavě hluboký mužský hlas.

___________________________________________________
Teď se mě to ještě tak nějak hodilo, ale příště už nepiš, žes ho "náhodou" našel, až tě příště pošlu někoho najít, tak to může trvat i dýl, budeš muset třeba jít po stopách atd... nebo tam vůbec nemusí být a ty ho nenajdeš... ok?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Ještě jednou jsem se oněmu vurskému mistru omluvil a už jsem se chystal ho oslovit jako mistra Dorna, ale v tom jsem uviděl ty další podobně oblečené jedie... Nachvilku jsem úpně zpanikařil a jen tak jsem tam stál a rozmýšlel se co udělám... Nemusím ani řikat jak mě hlas jdoucí od nikud vyděsil...
Hm.. Tak proto mi Radiish neřekla nic víc o jeho vzhledu, pěkněmu nahrála... No pokud nemám jeho identitu zjistit bojem nebo znalostí kodexu pak si myslím že nejlepší bude meditace... Usedl jsem do meditačního sedu, ale když už jsem se začal soustředit do hlavy mi zajela znovu ta myšlenka o věci co jsem viděl předtím když jsem meditoval u sebe a tentokrát to bylo o něco jasnější... Viděl jsem obrovskou armádu...
Ale no tak... Musíš se soustředit na zkoušku tohle počká.. začal jsem vnímat ty čtyři muže v červených tunikách...
Ten na konci tohodle patra ne... Říkal jsem si, nebo spíš tipoval..
Řekl bych že ten nahoře taky ne.. Zbývá ten vurský a ten u jezírka... Dlouho jsem se nemohl rozhodnout který z nich nakonec jsem se vydal o pár pater níž k jediovy u jezírka... Když jsem byl už pár metrů od něj řekl jsem:
Vy jste Mistr Dorn?

Pozn.:Ok beru na vědomí.
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Lidský muž u jezírka v červené tunice se na tebe otočil a usmál se.
Možná...
Zašeptal a zpoza jedné květiny vyšel další. Vypadal úplně stejně, dokonalá kopie, akorát měl šedý plášť.
Můžu to být i já.
Řekl nově příchozí a kolem tvého levého ramene prošel další.
Nebo já... kdo ví.
Všichni tři se před tebou postavili do řady.
Pardon... omlouvám se, že jdu pozdě.
Přispěchal ještě jeden a postavil se k ostatním. Všichni vypadali úplně stejně. Dva měli pláště a dva ne. Světelné meče všech byly totožné a všichni se usmívali.
Tak hádej. Uhádl jsi, že jde o zkoušku meditace, tak se předvěď.
Řekli všichni naráz.

_________________________________________________________________
Nechci po tobě, abys řekl, který to je. Jde o zkoušku meditace, o to zjistit, který z nich je skutečný, napiš, na co se budeš na nich soustředit, energie, znaky života a takový, zkus vyzkoušet i víc věcí stylem: "když nebude fungovat tohle tak zkusím tohle" jasný? Já ti pak napíšu co z kterého ucítíš atd... ty pak budeš hádat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Možná? Říkal jsem si v duchu...
Ale ne znova? No dobře.. Pomyslel jsem si když mi řekli že zkouška nekončí... Opět jsem se usadil..
Tak jo teď to nezvorej Kore... Hm tentokrát už nebudu tipovat, půjdu na jistotu.. Nejdřív se jim pokusím nějak nahlédnout do hlavy, no a kdyby to vyšlo mohl bych možná zjistit jestli ti tři co nejsou mistr Dorn jsou třeba jen prostě Dornovy myšlenky, pak bych už věděl snadno kdo z nich je mistr Dorn.. Začal jsem s úmyslem dostat se jim do hlavy začal jsem s těmi co měli plášť...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Zaměřil ses na prvního, ale necítil jsi žádné rozpoznatelné vědomí.. Všichni vyzařovali auru, pohybovali se, včetně jejich oblečení, jako živí a i tak vypadali. Po chvilce ses zaměřil na všechny čtyři, ale u všech jsi pochodil stejně. Ani jeden z nich tam nebyl. Všechnno to byly iluze.
Který z nás to je?
Řekl jeden z nich a udělal krok vpřed.
Nezapomeň, že zdání může klamat.
Roztáhl ruce druhý a ostatní souhlasně přikývli.
My máme času dost...
Oznámili ti všichni narád a znovu souhlasně přikývli.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“