Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, doky

Klučina si vás i nadále moc nevšímal a jen se snažil dovést vás v pořádku do doků, kde už čekal jeho otec ve své luxusní jachtě.

Když už jste se dostali do přístavní čtvrti, zbystřil najednou vás průvodce. Zastavil se a hleděl do šerých uliček, které se napojovaly na tu hlavní, po níž jste procházeli. Zdálo se, že něco zaslechl.
"Počkejte!" sykl přes rameno, když jste jej došli.

Pak odběhl k rohu jedné budovy a opatrně nakoukl do jedené z potemnělých uliček bez jakéhokoliv osvětlení. Vás nechal trochu nelogicky stát uprostřed pěší zóny, kde stejně tou dobou nekorzovalo příliš osob.
"Co... co tam je? Slyšíš něco?" zeptala se opatrně Rose kluka.
Mladík jen mávl rukou a vrátil se k vám, sledujíce stále onu uličku.
"Vypadá to, že nás nikdo nesleduje..." prohodil a šel konečně k vratům od doku.
"A kdo by nás měl sledovat? Vždyť jsme tu jako společnice, nebo ne?!" znejistěla Rose.

Kluk už nic neřekl, ale nějak podivně se usmál.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, doky
To divné chování toho kluka bylo doslova do očí bijící. Tak se většinou chlap, který si koupí děvku, nechová. Pokud to před tím smrdělo na sto honů, tak teď jsem se, obrazně řečeno, neblahou předtuchou doslova dusila.
Proč? Proč se dívá za roh? Jakoby něco zaslechl…
Luxusní jachta mne příliš nezajímala. Normálně bych byla alespoň ráda, že se všechno odbyde na hedvábném povlečení, ale teď mi bylo fakt jedno, kde roztáhnu nohy. Ty okolnosti nebyly standardní. O život jsem se bála už pěkně dlouho. Ale můj strach už zesílit nemohl.
Když se k nám klučina vrátil, dozvěděla jsem se, proč se choval tak divně. Mne samotnou to nenapadlo. Dokončit nějakou takovou složitou myšlenku bylo nad mé duševní síly a já tím urputný přemýšlením, kterým jsem se zabývala celý dnešek, byla notně vyčerpaná.
Zvědavé Rose jsem uštědřila štulec v momentě, kdy se ten kluk otočil. Tak se žádná Agaionova děvka přece nechová. A Rose může být ráda, že dostala jen pohlavek. Kdyby její chování viděl Agaion, asi by pořádně řvala.
Nicméně i Rosina nevychovanost mi byla ku prospěchu. Ten úšklebek…
Zabije nás? To asi ne… byly jsme příliš drahé… nebo nás zabije jen proto, že se o nás nikdo nebude zajímat?
Můj strach, opětovná nutnost nějaké vyšší mozkové aktivity byla nanejvýš únavná. Tak jsem toho nakonec nechala. Stejně to bylo zbytečné a utéct jsem nemohla. Tedy, alespoň ne teď. Kluka jsem prostě následovala, ať šel kamkoliv.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, doky

Konečně jste byli na místě, byť se zdálo, že ne zcela bez potíží.

Před vámi se zjevila uzavřená vrata, označená pouze oprýskaným číslem 1. Žádné další označení, či upřesnění čísla doku.
Chlapec vytáhl z opasku komlink a aktivoval jej.
"Jsme tady, otče!" řekl velmi klidným hlasem.
Ve vysílačce se ozvalo: "Nikdo vás nesledoval?"
"Ne, i když jsem měl divný pocit celou cestu..." řekl kluk trochu nejistě.
Nato se vrata se zasyčením zvedla ke stropu doku a vy jste mohli vstoupit dovnitř.

Pěkná jachta, která stála na přistávací ploše, vám sice dech nevyrazila, ale Rose i tak hlesla: "To je krása!" Ty sama jsi jistě během své 'kariéry' viděla mnohem luxusnější lodě, ale majitel téhle nebyl jistě žádný nuzák.

"Tak, tohle je bárka mého otce. Slušný, ne?" chvástal se před vámi mladík.
Jeho slova přehlušil mnohem hrubší hlas: "Neflákej se a přiveď naše společnice na palubu!" Hlas patřil samozřejmě staršímu z obou vašich nových zákazníků, který byl někde uvnitř lodi.
Rose se k tobě nevědomky lehce přitiskla.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, doky
Ten rozhovor těch dvou byl zajímavý. A nejspíš nevěstil nic dobrého. Ale co má s tím udělat holka, jako jsem já? Jsem unavená. Takže nasadit nic neříkající úsměv, vypadat koketně, obdivně vyvalit oči na bárku, která nevypadal nejhůř. Zvenku. A to, co je uvnitř, za chvíli poznám. Sice bych to nejraději nevěděla, ale mne se nikdo na názor neptá. Jsem jen zboží.
Hrát si… já si chci hrát…
Neměla jsem duševní energii na to, abych dál přemýšlela. Stačilo vědět, že mají nějaké nepřátele. To by mohlo být dobrý. Třeba by nás napadli a mne tak vysvobodili, dali mi kredity a se slávou vypustili na jiné planetě… nebo by to taky mohlo bejt blbý a prostě by nás odpráskli, což je pravděpodobnější. Nebo by si s námi jen užili. Koneckonců, děvka se z každé šlamastyky dokáže většinou dostat. Pokud ovšem nemá sebeúctu. Kterou jsem však já ztratila už dávno.
Poslušně jsem vykročila dovnitř. Věděla jsem, na čem jsem, tak nač to přemílat a přemýšlet nad možnostmi? Je to zbytečné a přemýšlení bolí. Však čas ukáže, co se stane. A já se prostě přizpůsobím.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, doky - luxusní jachta

Vstoupili jste na palubu lodi a hned na vás vše dýchlo přiměřeným luxusem. Loď samotná sice nebyla nejnovější, ale zařízena a upravena byla tak, že by si na ni dělal zálusk snad i mocný huttský lord.

Mladík vás provedl chodbou až k pilotní kabině. Otevřel dveře a pokynul, ať vejdete jako první.
Rose po celou dobu stála za tebou, ale teď se odhodlala a vstoupila jako první. Po tom všem, co stačila u 'Zrzavé Bibi' prožít, jí zřejmě cesta pryč z planety připadala jako vysvobození a nemyslela na následky, které by vás mohly potkat.

Uvnitř seděl onen muž z baru, teď převlečený do mnohem méně slavnostního úboru. Promnul si zarostlou bradu a synkovi pokynul, ať se posadí na místo kopilota.
"Jmenuji se Yewe Gaston a tohle je můj syn Palus. Jsem politický zástupce jedné významné planety, ale to vás teď nemusí zajímat. Jděte do své kajuty, cestu najdete snadno. Tam se převlékněte do svých nejpohodlnějších šatů a přesně za hodinu vás čekám na večeři v jídelním oddílu. Palus vás vyzvedne," pronesl k vám instrukce klidným hlasem a otočil se k přístrojům, aniž by dodal cokoliv dalšího.
Palus se jen znovu divně uchechtl a jal se následovat otcova příkladu.

Rose polkla na sucho a zdálo se, že její nervozita se opět zvýšila na maximum. Nicméně se obrátila a poslušně vyšla ke dveřím na chodbu. Když se za vámi se zasyčením zavřely, nemohla to dál vydržet.
"Ardess, co myslíš? Ublíží nám?" zašeptala.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, doky - luxusní jachta
Tak luxusně zařízenou loď jsem ještě neviděla. Nedalo mi t a rozhlížela jsem se na všechny strany. A ne jen proto, abych se pořádně podívala na tu nádheru. Hledala jsem i možné schovky a úkryty, protože jsem si byla prakticky jistá tím, že mé dny jsou pomalu, ale jistě, sečteny.
Tolik kreditů…
Neměla jsem ani tušení, kolik to mohlo stát. Bylo mi však jasné, že její pořizovací cena musela být doslova astronomická.

Když jsme došli za chlapcovým otcem, představil se nám způsobem, ze kterého se nedalo vyčíst cokoliv dalšího. Byl celkem klidný, vyrovnaný… možná je podobným tónem zvyklý hovořit se státníky, jejichž vliv si ani představit neumím. Z jeho řeči jsem toho též moc nevyvodila. Podal pár informací, které asi ani nebylo těžké si zjistit jinak, ale ve své podstatě mi toho taky příliš neřekly.
Ano, pane, odpověděla jsem, i když poté, co se od nás hned odvrátil, to asi bylo zbytečné, protože naše odpověď pro něj asi ani nebyla důležitá.
Smějící se Paulus byl varujícím signálem, ale těch signálů zde už bylo tolik, že jeden navíc rozhodně velkou roli nehrál.

Vystrčila jsem Rose před sebou, ale ta šla celkem ochotně ven. Kráčela jsem chodbou směrem, kterým jsem tušila svou kajutu.
Doufala jsem, že tato komedie bude trvat co nejdéle, protože já chci co nejdéle žít. I když život je těžký a stojí doslova za hovno, pořád je to lepší, než smrt.
Rose jsem měla chuť praštit. Prostě si na někom vylít svůj vztek, frustraci a bezmocnost.
Budu ji ještě potřebovat? Možná…
S vidinou budoucího zisku jsem se však ovládla a přinutila se k hranému úsměvu.
To já nevím, kotě. Ale zaplatili za nás tolik kreditů, že by se jim to ani nevyplatilo, nemyslíš?
Lhala jsem. Těch pár drobných (ve srovnání s cenou lodi), nehrálo vůbec žádnou cenu. V podstatě si tak koupili to, že se po nás nikdy nikdo nebude už shánět. Zisk bez rizika.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, doky - luxusní jachta

Majitel lodi se podle všeho chystal odstartovat z doků, po vašem nalodění asi neměl nač čekat a chování jeho syna napovídalo, že by se delší pobyt na planetě nemusel vyplatit.

Nevěděla jsi, co očekávat, i když movitější zákazníky měl Agaion docela často. Tenhle byl však trochu tajemný a nebylo jisté, zda půjde o další běžnou pracovní 'zakázku'.
K tomu všemu si dosud tvoje nová kamarádka nenašla k tobě samé cestu, stále jsi se k ní chovala s jistým odstupem a třebaže jsi to nedávala najevo, byl ti její osud celkem lhostejný. Možná ale právě na cestě do neznáma s ne zrovna obvyklými zákazníky by se důvěra v blízkou osobu mohla nesmírně hodit...

Nar Shaddaa, oběžná dráha

Vaše dočasné kajuty byly opravdu pekně zařízeny, třebaže se tam běžně nezdržovala ženská společnost pilotů. Byla uzpůsobena pro více ras, ale člověk v ní měl skutečně příjemný pocit pohodlí a luxusu.

Měla jsi nyní trochu času, než si pro vás Palus přijde, aby vás odvedl k vašemu novému hostiteli. Udělat ze sebe krásnou dívku byla skoro povinnost.
Ten Palus tě ale nutil k častým myšlenkám o vaší budoucnosti. Byť byl pohledný a po svém otci zdědil i něco málo charisma, vyzařovala z něj tak trichu i nečitelnost a svými gesty nedával najevo, co ve skutečnosti zamýšlí.
Co s vámi bude, záleželo tak trochu i na tom, co se z těch dvou vyklube...
___________________
Tady ti dávám víceméně volnou ruku, popiš děj do večeře. Vím, že myšlenky rozvádět umíš a to docela zajímavě, takže tak... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, doky - luxusní jachta
Volný čas, který mi byl dán, bylo třeba využít do poslední vteřinky. Koupala jsem se dneska ráno a lozit do sprchy se mi moc nechtělo, takže i když jsem se trochu zpotila, zamaskovala jsem to deodorantem a voňavkou, kterou jsem dostala od Agaiona právě kvůli bohatým zákazníkům. Měla vonět po růžích, nebo po jiné zeleni. Ale to mne nezajímalo, i kdyby voněla po hnoji, prostě bych si ji na sebe naplácala.
Rose jsem si moc nevšímala. Měla jsem co dělat sama se sebou. Měla jsem strach, tento skok do neznáma byl prostě něco úplně nového. Nebyla jsem na podobné kotrmelce zvyklá a nelíbilo se mi to. To napětí bylo totiž úplně zbytečné. Raději bych teď trávila čas s Agaionem. Sice by to bolelo, musela bych se tvářit, jako by Agaion byl pan Kanec, ale netrvalo by to nekonečně dlouho a věděla bych hlavně, že nakonec mi dá pokoj.
Ze své tašky jsem dále vytáhla nejrůznější líčidla, zabrala si zrcadlo a jala na sebe nanášet své krémy, stíny a všechny věci, kterými je každá prostitutka vždycky vybavená.
Proč by někdo platil takový pakatel za dvě obyčejné kurvy? Ani Rose, pokud teda s ní ještě Agaion nechrápal, nemá takovou cenu. Ví vůbec, že slovo oral není pouze značka zubní pasty? Vždyť by si za ty kredity pořídil celý harém!
Zušlechťování své maličkosti jsem využívala k přemýšlení. Pořádně mi to nešlo, neboť mozek jsem používala naposledy s tátou, který je kdo ví kde. Už dávno jsem přestala doufat, že mne zachrání.
A kdyby nás chtěl jenom zabít, tak by si mohl ulovit na ulici jakékoliv děcko. Vždyť tam běhají v tlupách a nikdo se o jedince příliš nestará. Tedy pokud pochází z těch nižších tříd, že jo. Nebo si mohl najít nějakou zdrogovanou šlapku na ulici, která už není dobrá ani pro toho prasáka Agaiona.
Něco mi tu nehrálo, jen jsem nemohla přijít na to, co tu vlastně hapruje.
Něco od nás asi budou chtít. Asi něco navíc, tedy kromě toho tradičního. Na co bych jim ale byla dobrá já? Umím něco, co chtějí, Nebo mám v sobě něco navíc? Co máme s Rose společného?
Konečně jsem se přestala zušlechťovat a otočila jsem se na svou společnici.
Rose, nemáš nějaký nápad, co by nás dvě mohlo spojovat, tedy kromě toho, že jsme jen obyčejný kurvy, po kterých se nebude shánět ani jejich pasák?
Rovnou jsem to na ni vybalila. Zatímco Rose beztak plavala v odpovědi, já se rozhlídla po pokoji ve snaze najít si nějakou zbraň. Něco malého, ostrého, co by se dalo schovat, zamaskovat a co by mi asi nepomohlo, ale dalo by mi to pocit bezpečí.
Pokud zjistíme, co máme společného, třeba přijdeme na to, proč za nás ty kredity utratily, i když s cenou této lodi to byly jen drobné.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Rose se ani nesnažila něco zastírat a odpověděla ti hned na tvou první otázku, kterou jsi zakončila tvrdě, leč zcela pravdivě.

"Jestli jde těm dvěma jen o naše těla, pak s tím asi moc nenaděláme. Ale něco se mi na nich nezdá. Nejsou špatní, Ardess! Vím to, prostě to vím!" řekla hned, co pocítila při vašem prvním setkání s novými zákazníky. Ať ti to připadalo sebevíc naivní a šílené, mohlo na tom být něco pravdy. Rozhodně zezačátku nejednali jako běžní šamstři, na které jsi byla zvyklá...

"Třeba nás odvezou daleko odtud a ..." zasnila se malá holka, ale vzápětí jí došlo, že se možná trochu moc rovzášnila.
"Viděla jsem tomu klukovi v očích, že nám neublíží. Říkej si co chceš, ale mě se líbí," opět popustila uzdu své fantazie a tobě činilo nemalé potíže zůstat sedět u zrcadla a nevlepit jí jednu výchovnou facku.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

vesmír, luxusní jachta
Nad naprosto nepodloženým optimismem malé Rose jsem jen vrtěla hlavou. Kdybych teď stála, tak ten pohlavek už schytala dávno. Jenže já si ještě potřebovala dodělat jednu linku na pravém oku. Takže ten pohlavek jsem odložila na dobu neurčitou.
Ty jsi ale koza. Jasně, zaplatili za nás tolik kreditů jen proto, aby nás slavně zachránili, zaměstnali a odvezli do bezpečnějších končin.
Zlato, chceš vědět, jak dopadla tvá předchůdkyně, pro kterou si jednou přišel vyloženě sympatický chlap? Taky si myslela, že ji zachrání,
rádoby konverzačním tónem jsem začala vyprávět.
Dle mého názoru umírala tak celou noc. Někteří si však myslí, že jen pár minut. Takže až ti střeva polezou břichem ven a marně se je budeš snažit nacpat tam, kam skutečně patří, tak tě může utěšovat pomyšlení, že ti to udělal sympatický kluk.
Nějak mne netrápilo, že ji mohu totálně vylekat. Nebyly jsme kamarádky a já vůči ní neměla žádné povinnosti. A i kdybych měla, tak je mi to ukradené. O mne se taky nikdo nestaral.
Ty jsi opravdu blbka.
Vstala jsem od zrcadla a začala vybalovat své věci. Měla jsem jedny moc hezké, citrónově žluté šaty, k tomu černé korále a černé boty na malých podpatkách, které by nebránily v případném útěku. Též jsem si oblékla speciální krajkové spodní prádlo pro výjimečné příležitosti. Opět černé barvy. Nachystala sjem si i jeden z parfémů, který jsem však plánovala na sebe stříknout těsně před odchodem.
Co po nás jen můžou chtít? Je možné, že má ta bantha nakonec pravdu. To si myslí, že získají naprosto oddané služebné, nebo já nevím, co? Praštili se snad do hlavy? Jestli ode mne čekají, že jim za tu záchranu budu lízat boty, tak se teda spletli. Jestli nás opravdu dostanou od Agaiona, už nikdy nedovolím žádnému chlapovi, aby na mne šáhl, nebo aby mne ovládal.
Byla jsem připravená na setkání, o jehož průběhu jsem si nedělala žádné iluze.
Večeře, líbačka, nějaký víno a to všechno bude zakončené s nosem zabořeným v peřinách, protože to bude děsný hovado a klasika mu prostě nebude vyhovovat.
Najednou jsem nevěděla, co mám dělat. Tak jsem začala obcházet pokoj a znovu hledat něco, co by se jako zbraň skutečně dalo použít. Ohmatávala jsem rohy, konce stolu… jestli tam není něco kovového, co by se dalo ulomit a schovat.
Poté jsem se podívala směrem k Rose, která aktivitou rozhodně nepřekypovala. Přišla jsem k ní a tentokrát jí ten pohlavek pro povzbuzení opravdu vrazila.
Dělej, holka. Musíš se trochu upravit,
promluvila jsem na ni přátelským tónem, abych ji povzbudila k činnosti. Musela spolupracovat, neb má budoucnost závisí určitě i na ní.
Víc se nalič, načeš se, vyber si pěkné, slušivé šaty… pokud nemáš vhodné doplňky, tak si půjč něco ode mne. Taky si vyber parfém, který použiješ.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Rose se tentokrát nenechala dvakrát pobízet, dokonce si po tvé poznámce ochotně vypůjčila jedny tvoje šaty, které už ti začínaly být trošku těsné, zatímco jí po letmé zkoušce pdaly jako ulité. Dokonce v nich vypadala o pár let starší, takže musela rozhodně líčením zdůraznit, že je ještě panna.
I ty jsi nemeškala a připravila jsi se tak, abys zapůsobila a sehrála co možná nejdůstojnější roli luxusní děvky na lodi zámožného velvyslance.

Když jste byly skoro se vším hotové, ozval se bzučák přede dveřmi. Signál, že mladík byl zde, aby vás doprovodil do jídelní kajuty.
"Fííííha! Tedy dámy, sekne vám to," poznamenal, když jste se před ním zjevily v celé své kráse. Především po Rose znalecky mrknul okem a bylo vidět, že jej zajímá o něco víc, než ty.
"Následujte mne!" doplnil a jal se vás provést palubami okázalé lodi svého otce.
Nic neříkal, zřejmě abyste mohly vychutnávat tu nádheru.

Takto jste došli až do kajuty, kde se měla odehrávat ona oficiální 'předehra' hlavní náplně vaší mise.
Starší muž seděl již u bohatě prostřeného stolu a když vás zahlédl, jen decentně pokynul, abyste usedli. Sám ani nevstal, nepozdravil vás...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

[quote="East.Wood"]vesmír, luxusní jachta
Sotva jsem zaslechla bzučák, našplíchala jsem na sebe nějaké ty voňavky od Agaiona, které nám dal. Byly určeny pro bohatší klientelu, takže to nemohly být žádné jednokreditové vůně, které připomínají spíše dezinfekci na WC než cokoliv jiného. Sotva jsem se přešplíchala já, nabídla jsem i Rose. Ne z nějakého extrémního přátelství, ale spíš jen proto, aby i ona ze sebe udělala voňavou dívčinu.
Pamatuj si, moc nevyzvídej, mluv až tě osloví, usmívej se a snaž se být příjemná. Podlézej jim, dělej, jako bys nikdy neslyšela nikoho chytřejšího, neviděla nikoho krásnějšího a tak, chápeš?
Rozhodla jsem se na Rose vychrlit ještě pár pouček, než otevřeme dveře.
Třeba z toho ještě vyváznu živá, třeba nakonec budu jen plnit takové ty běžné povinnosti. Všichni chlapi jsou hnusáci. Já bych si se všema tak pohrála… a nikdy by na mne nesměl žádný z nich ani šáhnout.
Celý den jsem se dneska bála o život, takže když jsme otevřely, můj strach zůstal. A to i přes ty naivní kecy Rose. Jenže ona je nezkušená kráva, naivní děcko. Jen jsem nad tím jejím optimismem zakroutila hlavou a vyšla na chodbu za čekajícím mladíkem.

Po pochvale mladíka jsem vykouzlila svůj úsměv, kterým častuji každého zákazníka. Odpověď jsem však nechala na Rose. Jsem zkušená děvka, takže vím, o koho z nás dvou má tento chlapeček zájem. Já jsem to nebyla, tak jsem prostě mlčela. Jen jsem přikývla a vykouzlila jeden ze svých úsměvů, který mám schovaný pouze pro zákazníky.

Když jsme vešli, bylo mi jasný, že zde něco nehraje. Jasně, jsem jen prodejný zboží, ale když si člověk koupí novou banthu, taky se na ni podívá, ohodnotí, šáhne si, možná na ni i promluví… ale ten muž mlčel. Buď jsme mu nestály ani za pozornost, nebo měl s námi trochu jiné plány a postele se netýkaly. Což o to, já po sexu neprahnu, nevyhledávám ho a dobrovolně bych ho snad ani neprovozovala. Na to mám příliš hnusných zážitků a sex je pro mne spíše utrpením, ale toto….
Najednou jsem nevěděla, jak reagovat. Na tak bohaté zákazníky jsem nebyla zvyklá. Nevěděla jsem, jak takového chlapa rozvášnit, dostat do nálady… toto nebyl hospodský povaleč, na které jsem byla zvyklá. Neznala jsem společenské normy takové smetánky a nevěděla jsem tedy, co přesně se ode mne očekává.
Ale když chlap mlčel, i já zachovala mlčení. Jen jsem se usmívala, až mne bolela pusa, přisedla sjem ke stolu a jídla se ani nedotkla.
Kdo ví, jestli nevěří v nějaké božstvo a napřed se nemodlí. Zažila jsem pošuka, který se napřed zbil rákoskou, aby mu nějaká Pramatka odpustila, že mi ho tam bude strkat. To by mi nevadilo, ať se bije, když se mu to líbí. Horší bylo, když seřezal i mne, aby mi Pramatka odpustila taky. Hovado jedno.
Zvolila jsem tedy vyčkávání.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Usedli jste k prostřené večeři a dali se do jídla. Samozřejmě až poté, co tak učinili vaši hostitelé.

Starší muž u jídla nepromluvil ani slovo, mladík občas pokukoval po Rose, ale také nemluvil.
Bylo to zvláštní, jako by jste ani nebyly zde pro plnění běžných povinností luxusních nevěstek. Sám majitel lodi prozatím ani jednou nenaznačil, že by ses mu nějakým způsobem zalíbila. Jako muž by si jinak jistě všiml tvých předností a dal to alespoň nějak najevo. Jeho chování bylo přinejmenším podivné.
To jeho syn byl trochu sdílnější a jeho náklonnost k mladé dívce by se dala nazvat zájmem. Rozhodně větším, než u jeho otce.

Dojedli jste poněkud bohatější večeři a kuchyňský droid započal obvyklý rituál s úklidem nádobí.
"Je načase, abychom se blíže poznali. Jak jsem již řekl, jsem politil a můj syn mne doprovází na důležité diplomatické cestě. Tedy oficiálně..." pousmál se chlapík a tentokrát z jeho tváře zmizel naškrobený výraz. Jako by se mávnutím kouzelné hůlky naprosto změnil.
Jeho syn se přitočil a také se usmál na Rose.
"S námi se nemusíte ničeho bát, rozhodně vám neublížíme. Naopak, budete brzy volné!" konejšivě hovořil s dívkou, nespouštěje z ní oči. Líbila se mu.
Rose jeho pohled oplatila a možná ani zprvu neslyšela, co říkal...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

vesmír, luxusní jachta
Celá ta večeře byla jedním slovem divná. A dvěma slovy byla zatraceně divná. Moc jsem nejedla, spíš se jen v jídle přehrabovala. Tedy, ne že bych neměla hlad a že by to jídlo, nebylo dobré, jen jsem absolutně nevěděla, co bych správně měla dělat a co mne vůbec očekává. Nejlepší by bylo, kdyby to tady a teď prostě rozbalil. Kdyby chtěl pořádat pořádnej grupáč, kdyby si přitáhl pár ožralých kámošů, kteří by si připadali opravdu hodně tvrďácky, když mi nějaké laciné couře mohli provádět ne zrovna pěkné věci. Občas jsem do úst vložila nějaké to sousto spíš jen proto, aby se neřeklo. Ale s polknutím jsem měla trochu problémy. Zůstávalo mi to v krku a já se bála, abych se nerozkašlala a nezpůsobila nějaké pozdvižení.
O Rose jsem si starosti dělat nemusela. Tedy, ne že bych si je dělala, byla mi celkem volná, ale kdybych je měla, tak bylo vidět, že ona svého gentlemana má. A odpravit zboží, které je sice jenom zboží, ale které se k vám líbí a možná máte k němu i sympatie, je daleko těžší. A výčitky toho občas dokážou hodně. Pokud tedy nejste nějaký úchylný hrdlořez, který klidně podřízne krk i vlastní matce, ale všichni ti lovci odměn a tak jsou vlastně strašní úchyláci od dětství a určitě by se měli léčit.

Po té řeči těch dvou jsem vypadala, jako by mi jednu vrazili. Rychle jsem se však ovládla a nasadila nicneříkající úsměv.
Budete volné, nebo budeš volná, Rose?
Nebyla jsem si vůbec jistá, jestli mluví k nám oboum a taky jsem nevěděla, jestli jenom nelže. Nemá přece důvod říkat nám pravdu. Sváděla jsem tuhý vnitřní boj. Mlčet, anebo promluvit a zkusit něco zjistit? Když budu mluvit, můžou mne seřezat. Jenže když budu mlčet, tak můžu třeba i zemřít…
A co od nás očekáváte na oplátku, pane?
Promluvila jsem nakonec směrem k tomu staršímu. Bylo jasné, že to nebude jen z dobroty jeho srdce. V podstatě si nás jen zakoupil. Jako zboží. Též mne napadly další otázky, mezi něž se řadilo hlavně to, o jaký druh diplomatické mise se jedná (jestli to třeba není vyjednávání ve stylu „podepiš, nebo ti sice mozek nevystřelím, ale znásilním tvou matku, manželku i dceru“) a též bych ráda věděla, o co jim ve skutečnosti jde. Jenže je lepší teď spíše mlčet, a pokud za svou opovážlivost nedostanu, tak mluvit můžu i potom.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

vesmír, luxusní jachta

Starší ze dvou hostitelů se narovnal ve svém křesle a jakoby se cítil tvou otázkou trochu dotčen. Ale tvářil se tak jen na oko, na chvíli ještě zaměstnal své chuťové buňky kouskem líbivě vonícího masa.
Když dojedl a napil se stejně vynikajícího vína, prohlásil něco, čemu se snad ani nedalo věřit: "Nic, moje drahá!"

"Tati, mohu?" zeptal se po momentu hrobového ticha mladík a otec přikývl.

"Tak dámy, je na čase vyložit karty na stůl. Nejsme přesně to, co čekal váš pán. Nebo spíš majitel, nevím jak jste zvyklé říkat tomu praseti, co obchoduje s lidským masem. A nejen s lidským... My jsme proti jakémukoliv otročení bytostí, či jejich zneužívání, ať už na těžkou práci, sex za peníze a jiné ponižující služby. Otec a já cestujeme tam, kde přesně tihle parchanti obchodují a otroky si... řekněme kupujeme, ale už nevracíme... jestli mi rozumíte. Nejsme spasitelé, ale neradi vidíme někoho dřít a dělat ze sebe věc jen proto, aby z toho měl jiný užitek a peníze! Proto se vydáváme za bohaté zákazníky a odvážíme s sebou otroky, abychom jim dali svobodu..." prohlásil jedním dechem mladý Palus.

Starší s dua Gastonů dojedl další sousto a neměnným výrazem sledoval vaši reakci.
Rose ani nedutala a v okamžiku, kdy kluk domluvil, vypadala, že mu samý návalem štěstí padne kolem krku a zlíbá jej po celém těle. Tebe však získané zkušenosti v těžkém životě naučily, že za vším něco je a nic není takové, jak se zdá...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“