Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
A kurva, ona se úplně zbláznila… vždyť je to úplný magor…
Zavrtěla jsem hlavou, a pokud to šlo, dál držela Rose v objetí. Hlavně proto, abych nebyla v pokušení jí jednu přišít. Zmuchlané věci jsem sice viděla, matně jsem si i vzpomínala, že Rose při usínání opravdu byla oblečená, ale nepovažovala jsem to za něco, čemu by bylo třeba věnovat větší pozornost.
Tak se prostě svlékla sama, žádný neviditelný návštěvník z říše pohádek zde opravdu nebyl.
Byl to jen sen, v polospánku ses možná svlékla sama a ani si to nepamatuješ. Nikoho jsem na chodbě neviděla, ale jestli chceš, můžeme tvůj pokoj prohledat. Jestli je tu ten tvůj neviditelný návštěvník, tak určitě bude nahmatatelný. Uděláme to tak, jo?
Tobě vadilo šahání a svlékání, maličká?
V duchu jsem se až trochu zlomyslně poušklíbla.
Tví zákazníci ti budou dělat takové věci, že obyčejné svlékání ti nakonec ještě bude hodně příjemné…
Hele, zlato, zatímco já tu budu hledat, tak buď hodná holka, oblékni se a trochu se uprav. Ale s líčením to moc nepřeháněj. Měla bys vypadat přirozeně, jo?
Ti hnusní úchylové, co si to rozdávaj s holčičkama, chtějí mladé masíčko. A Agaion o nějakém zvláštním přání nic neříkal…
S mírným povzdechem, jsem vstala. Nic jsem od svého hledání neočekávala, přes to jsem však začala chodit po pokoji, hezky systematicky. Začala jsem od okna, podél zdi a mávala rukama, abych když tak do něčeho narazila. Ve svém hledání jsem nezapomněla ani vlézt pod postel a nahlédnout do skříně.
Snažila jsem se tvářit povzbudivě, ale tak otrávená jsem nebyla ani minulý týden, když ten Thal, Hal, Thkal, vzal takovou tu lesklou trubku a strkal mi ji… no, radno ani nevzpomínat.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj

Rose tě poslechla a kupodivu se hned začala oblékat, i když nezapomněla pohledem kontrolovat tvoje procházení jejího pokoje. Jako by si byla jistá, že tam někde ještě před chvílí něco bylo. Nebo někdo...?
"Ale já jsem se fakt probudila až teď, věř mi..." špitla, když se navlékla do krátkých šatů s malým výstřihem a do elegantních polobotek. Pokud jsi to mohla jen trochu jako žena posoudit, vypadala vcelku lákavě i bez líčení.

Teď tě znovu pozorovala a přitom si nedbale nanášela jeden obyčejný make-up, který našla u stolu se zrcadlem, na tváře. Pak si svázala dlouhé blond vlasy do culíku a čekala, co navrhneš jako další věc, aby byla připravena. Sama se ještě v duchu přesvědčovala, že nastane nějaký zvrat a ona bude volná. Nechtěla myslet na to, co přijde dnes večer.
"Našla jsi něco Ardess?" promluvila, když jsi už prováděla průzkum ubikace asi 10 minut.

V tom něco píplo. Ano, bylo to pípnutí bez nějaké známky dalšího šramotu.
Zvuk vyšel zpoza šatní skříně, kterou jsi už vevnitř prohlédla.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
To prohledávání pokoje bylo spíš jen na efekt, aby se uklidnila Rose. Neočekávala jsem, že bych něco našla. Vlastně, byla jsem z toho trochu rozmrzelá. Větší pozornost než tomu průzkumu jsem však věnovala Rose. Musela přece vypadat pěkně, aby si ten její budoucí úchyl užil. Vždyť sex s holčičkami vynáší Agaionovi víc, než se mnou…
S celkovou úpravou Rose jsem byla více méně spokojená.
S tím make-upem to moc nepřeháněj. Jen opravdu lehce. Abys zakryla hlavně ty kruhy pod očima. Musíš působit přirozeně.
Poučovala jsem, zatímco jsem klečela pod postelí se zadkem vystrčeným směrem k Rose a předstírala usilovné prohledávání i těchto prostor.
To vážně musím dělat chůvu malým holkám? Já bych si raději s někým pohrála…
Už jsem se soukala ven, když Rose položila otázku ohledně mého pátrání.
Rose, říkala jsem ti, že se ti to jen zdálo. Nic tu není. Nebo mi chceš snad tvrdit, že věříš ve strašidla?
Povzdechla jsem si. Toto mne vážně nebavilo.
Prokletý Agaion! Ale já se mu jednou pomstím… bude škemrat… na kolenou se plazit… a já mu milost nakonec dám. Po týdnech utrpení… ho zabiju.
Už jsem chtěla přejít do posledního rohu, který zatím prozkoumán nebyl, ale to pípnutí, i když nebylo nijak extrémně hlasité, přeslechnout prostě nešlo. A zřejmě ho slyšela i Rose. To, že něco píplo ve skříni, mi bylo zcela volné. Sice tam nebylo nic, nebo jsem si to alespoň myslela, co by mohlo vydávat takový zvuk, ale po dalším povzdechu jsem se otočila a znovu, jen kvůli Rose, jsem otevřela skříň a podívala se do ní. Pokud jsem nic nezahlédla, prohmatal bych každý kousek v jejích útrobách, aby Rose byla dřív spokojená a já mohla jít znovu do svého pokoje, neboť toto bylo nejen otravné, ale i únavné. Také jsem si připadala jako blázen.
Kdybych věděla, že jednou budu lovit duchy…
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj

"Na strašidla? Vypadám snad jako dítě?!" rozohnila se Rose. Asi se jí moc nelíbilo, že jí nevěříš a dáváš to tak okatě najevo.
"Prostě ti říkám, že tu něco nebo někdo byl!" řekla ještě, když jsi prohlížela skříň.

Předchozí pípnutí se zatím neopakovalo, ale najednou jsi slyšela jasné skřípnutí.
V ten samý moment vyklouzla zpoza skříně nějaká věc! Vypadalo to jako sonda, či průzkumý droid. Vznášelo se to ve vzduchu, mělo to černou barvu, jednu krátkou anténku a vepředu svítily skenery jako dvě rudé oči.

Rose se dost polekala a uskočila zpátky na postel, vykřikujíce přitom: "Vidíš? Co jsem ti říkala?! Já nejsem blázen!"

Sonda mezitím kroužila kolem tebe a vypadalo to, že si tě prohlíží. Nevypadalo to prozatím na to, že by měla zaútočit. Prostě si tě jen prohlížela...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
Ne, samozřejmě, že nevypadáš jako dítě. Ale uvaž sama, kolik neviditelných návštěvníků tě už svlékalo?
Odpověděla jsem s dalším z mnoha svých povzdechů. Nicméně na své sebeovládání jsem byla hrdá. Nejraději bych té malé flundře dala přes hubu. Ale to by ničemu nepomohlo a já bych potom dostala od Agaiona. A za to mi ten prchavý okamžik uvolnění vážně nestojí.
S tebou si taky jednou pohraju, děvenko. Ale v tvém případě to nebude mučení... jen pár facek. Jsi malá, hloupá holka. Ale já si chci hrát...
Dál jsem prohledávala skříň. Sotva z ní vyklouzla ta malá sonda, vylekala jsem se, uskočila jsem dozadu a udělala několik velmi rychlých kroků zpět, abych nakonec zakopla o vlastní nohy a skončila v trochu nedůstojné pozici. Prostě, upadla jsem rovnou na zadek. Ale na druhou stranu, pro ne žádná pozice už není nedůstojná... Co mne vyloženě nebolí, mi nevadí. Takže jsem ani nezrudla.
Do huttí prdele, co to je?
Překvapeně jsem na to zařízení zírala.
Agaion? Houby s octem... ten je na prachy a nebude nás šmírovat takto drahým zařízením... ale... kdo?
Srdce mi bylo jako o závod, přes to jsem se však podívala na Rose.
Nejsi náhodou z nějaké bohaté rodiny? Neshání se po tobě?
Tušila jsem, že odpověď bude negativní... ale aspoň jsem to zkusila. Co kdyby náhodou...
Mohla by mne vzít sebou...
Když se nic nedělo, uklidnila jsem se.
Rose, chceš říct, že tě osahávala tato sonda? Nebo si myslíš, že je tu ještě někdo další?
Jo, trochu jsem jí začínala věřit. Dokonce jsem vstala a trochu si upravila své oblečení.
Hm, co s tímto zařízením budeme dělat? Nejde nějak vypnout?
Velmi opatrně jsem se přiblížila k sondě na dosah ruky a pokusila se najít tlačítko, kterým bych ji mohla deaktivovat. Pokud tam něco bylo, tak jsem se o tu deaktivaci i pokusila.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj

Chtěla jsi s tím létajícím strojkem něco udělat, ale průzkuný droid nebyl hloupý. Jeho program mu určoval, že pokud se dostane do nebezpečí, z něhož nemůže uniknout a hrozí, že se dostane do neřátelských rukou, má se sám zničit.

To neudělal, ale ucukl a Ty jsi máchla do prázdna. Ve stejný moment se se syčením otevřely dveře a sonda okamžitě vyklouzla ven na chodbu s nesrozumitelným pípáním. Ve dveřích se vzápětí objevil urostlý gamorreán Hamman, který sloužil Agaionovi už několik let a byl považován za šéfa jeho osobních bodyguardů.
"Pán chce vidět vás obě, jdeme!" vychrochtl a ustoupil, aby vám udělal cestu. Zároveň vás ale nespouštěl z očí, rozkaz jeho pána byl pro něj zákonem.

"Uuuuf..." vydechla Rose, ještě trochu v šoku z předchozího přepadení průzkumnou sondou.
Byla ale připravena a tak mlčky vstala, aby se vydala za svým věznitelem.
Přitom se ohlédla, jestli jdeš také. S tebou se cítila tak nějak více v bezpečí...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
To, že se mi sondu nepodařilo vypnout, mne příliš nepřekvapilo. Něco podobného jsem očekávala.
Možná… možná… je to šance… možná si budu moct hrát zase já…
Když následně sonda ulétla, jen jsem nad ní pokrčila rameny. Jediné, co mne trápilo, byl fakt, jestli o tom mám povědět Agaionovi. Když budu mlčet a zjistí to, tak mne s největší pravděpodobností seřeže. Když mu to neřeknu a nedozví se to, třeba je to jediná, opravdová šance, nebo předzvěst.
Třeba si s ním někdo chce taky hrát…

Přemýšlet a plánovat, je pro mne nezvyklé a značně vysilující. Musela bych být v klidu, abych alespoň na něco přišla. A když se ve dveřích objevilo to stvoření, které mi připomíná spíš divoký prase v pralese, než vnímající bytost, byla jsem příliš rozrušená na to, než abych mohla opravdu myslet. Bojím se ho. Nahání mi hrůzu.
Mám z něj husí kůži i za ušima. Trochu jsem se otřepala.
Ano pane Hammane, už jdeme,
poslušně jsem vykníkla a sklopila oči k zemi.
Doufala jsem, že Rose ví, kdy má držet pusu a že Hamman tu sondu pořádně nezahlédl, neboť já jsem pořád ještě nevěděla, jestli to Agaionovi povím.
Měla jsem toho plnou hlavu, nemohla jsem nalézt nějaké řešení této zapeklité situace. Hryzala jsem si nervozitou rty.
Jakmile se po mne Rose ohlédla, zrovna jsem zvedla oči a trochu se vzpamatovala.
Měla bych… musím… já si chci jen hrát… nechci…
Vykročila jsem za tím štěnětem, kterým pro mne Rose byla. Agaionovi bych nejraději vypíchla obě oči, vykastrovala ho, stáhla z kůže… nicméně věděla jsem, že nic z toho dnes s největší pravděpodobností neudělám. Ale chtěla bych. Doufala jsem v to. Upínala se k tomu. Tyto mé sny mi totiž ještě nevzal. Ale i to je možná jen otázkou času.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj

Hamman vás odvedl chodbou a brzy jste se dostali až k Agaionově pracovně. Honosně vyzdobený sál v prvním patře Zrzavé Bibi vypadal jako kancelář politika, Agaion na něj vynaložil značné finance, aby mohl přijímat veškeré hosty a Bibiny obchodní partnery se vší parádou.

Vešli jste a ty jsi nemohla uvěřit vlastním očím, když vám známý průzkumný droid nyní putoval k Agaionovi a dvěma osobám, stojícím k němu čelem a k vám zády. Váš šéf pokynul gamorreanskému bodyguradovi, že splnil svůj úkol a aby počkal venku.

Agaion nyní promluvil tak, jak to uměl jenom on.
"Á, tady jsou naše dívky. Ardes, pojďte za námi..." zněl jeho medový hlas a vzápětí řekl před ním stojícím neznámým: "Budete navýsost spokojeni, to vám garantuji!"

Teď se k vám otočili čelem a ty jsi je poprvé zahlédla. Elegantní muž kolem čtyřicítky a vedle něj kluk, sotva dospělý. Oba oblečeni v poměrně drahých oblecích, podle všeho význační zákazníci. Sonda obíhala kolem stojící dvojice, tu však chlapec vytáhl z kapsy ovládání a droid v zápětí přistál v bedně za ním. Krabice se zavřela, droid se patrně deaktivoval na klukův povel. Jedna záhada byla zřejmě vyřešena...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
Sotva jsem zahlédla, že droid „vplul“ do místnosti s námi, bylo mi jasné, že kdybych se o tom třeba jen zmínila, bylo by to naprosto zbytečné. Tak jsem udělala to nejmoudřejší, co jsem mohla.
Zdravím,
pozdravila jsem naučeným tónem a hned jsem se začala usmívat a tvářit se, jako by mne ti dva začali teď hned vzrušovat a nejraději bych si to s nimi rozdala hned teď Agaionově stole. Samozřejmě, že jsem po sexu netoužila. Ta včerejší noc byla značně vyčerpávající, bolela a já se prostě ze sexu už nedokážu pořádně ani radovat. Vlastně, mne představa sexu poslední dobou ani nijak nevzrušuje. Být po mém, tak na sex pěknou chvíli nemyslím a hlavně ho ani neprovozuju. Nescházel by mi. Na to je spojen s příliš velkou bolestí a ponížením, které vlastně už ani nevnímám.
Trochu jsem se pokoušela pracovat s řasami a zamrkat na ně.
Též jsem dloubla ze zadu do Rose, aby se vzpamatovala a pokusila se mne napodobit.
S předstíraným zaujetím jsem si oba chlápky prohlížela.
Já bych si s vámi pohrála… ale trošku jinak, než si myslíte… a klidně se všema třema naráz...
Když ten klučina droida nakonec deaktivoval nějakým ovladačem, nevzbudilo to ve mě žádné emoce, i kdyby byl v mé skříni a obhlížel mou maličkost. Koukání mi přece neublíží. Navíc dělali se mnou takové věci, že pohledy a šmírování mi nevadí už hodně dlouhou dobu.
Dnes jsem měla mít přece volno…
Blesklo mi náhle hlavou, ale v momentě, kdy by pro mne Agaion sehnal třeba jen pouličního ožralu, který by měl kredity, tak nějaké sliby by šly bokem, to jsem věděla. Takže jsem nebyla nijak překvapená, když dneska mít volno jaksi nebudu.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj

Rose byla z celého výjevu tak zmatená, že se nezmohla na slovo a jen se pokusila nemotorně napodobit tvůj úsměv a menší úklonu. Nebyla sice až tak svůdná jako ty, ale v její prospěch hovořila mladost a nevinnost.

Zatímco starší muž se otočil a začal si vás se zalíbením prohlížet, mladík po jeho boku se jen uchechtl a zůstal stát na místě.
"Abyste rozumněl, jedeme se synem na dlouhou konzulární cestu a hledáme společnice, které nás během té doby rozptýlí," promluvil jako první muž v nejlepších letech. Nebyl nejhorší, to jsi mohla uznat hned při prvním pohledu. Určitě měl s ženami zkušenosti...

Agaion zpozorněl. Myslel, že to bude obvyklý kšeft na jednu noc.
"Jak dlouho hodláte být na cestách?" zeptal se elegantního muže úlisně.
"Tak tři až čtyři standartní týdny," odvětil a pak zamířil rovnou k tobě. Zdálo se, že jej zajímáš daleko víc, než děvče vedle tebe.
Agaion nebyl s jeho odpovědí spokojen. "Ale pane, nemohu přece dvě dívky postrádat tak dlouho! Přijdu o značnou sumu, kterou bych za ně po tu dobu inkasoval," zatvářil se nešťastně.
Jeho obavy ale muž celkem snadno zahnal: "Kolik stojí noc s jednou dívkou?"
"1200 republikových kreditů, pane," rychle odvětil šéf baru.
"Dostanete 100 tisíc jako zálohu a pokud by to po našem příletu nestačilo, doplatíme zbytek. Můj syn má narozeniny a tak chci potěšit i jeho..." mávl rukou zákazník. Narážel tak zřejmě na Rose, kterou hodlal oblažit svého synka.

Agaion už nic neříkal, jen lapal po dechu.
"Jsou vaše, pane Gastone!" vydechl.
Mladík se usmál a poslal Rose vzdušnou pusu. Nebyl to ale projev zalíbení, spíš posměšné gesto.
Rose se přestala usmívat.

Poté Agaion tlesknutím přivolal Hammana a vydal rozkaz: "Dohlédni, ať se Ardess a Rose připraví na cestu. Za půl hodiny ať jsou se všemi svými věcmi před barem!"
Gamorreán se jen ušklíbl a vyzval vás, ať opustíte místnost.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
To, že se tomu staršímu úchylákovi líbím, bylo jasné na první pohled. S předstíraným zalíbením jsem si ho začala prohlížet pořádně a snažila jsem se, aby si toho všiml. Vypadal pěkně, to je bez diskuse. Ale právě takto občas vypadají ti nejhorší. Vůbec nic jsem si od toho neslibovala.
Když jsem s jeho prohlížením skončila, nasadila jsem svůj nejsvůdnější výraz.
Probíhající rozhovor jsem poslouchala jen na půl ucha. Nicméně, když jsem zaslechla tu větu o tom, že budou pryč tak tři až čtyři týdny, zpozorněla jsem. Toto rozhodně nebylo normální. A právě proto je třeba, abych se měla na pozoru, i když ať se domluví na čemkoliv, tak na můj názor se nikdo ptát nebude.
Jak to, že ten píčus tento kšeft neodmítl? Když podobná nabídka přišla naposledy, tak toho hnusnýho obejdu vypoklonkoval ven…
Teď už jsem byla ve střehu. I když jsem se pořád snažila vypadat svůdně, tak jsem očima začala bloudit mezi Agaionem a Gastonem. Též jsem doufala, že z této nabídky nakonec nic nebude. Ať je zde život jakkoliv hnusný, pořád je to lepší, než být sama v neznámém prostředí celé tři týdny. Je to příliš velké riziko, nehledě na to, že pokud si jeden z nich libuje v některých bolestivých praktikách, tak to budou tři týdny plné utrpení. Samozřejmě, rýsuje se zde i malá šance na útěk, neb na jinou planetu Agaionův vliv asi nesahá, ale pokud za nás zaplatí, tak si asi i dají pozor na to, abychom to s tím útěkem neměly tak lehké.
1200? Cože… ten hnusák dnes v noci platil jen 150…
Nepřekvapil mne ani fakt, že Agaion částku opravdu hodně zveličil. Tedy alespoň v mém případě. Za Rose by tisícovku dostat mohl. Tedy za předpokladu, že ji ještě neznásilnil a je pořád panna. Jinak i její cena by se pohybovala někde kolem 500…
Sto tisíc?
Toto bylo úplně mimo mou ligu. Za takové prachy by si mohl pořídit vyškolenou společnici na úrovni, u které by nehrozilo nebezpečí útěku. A kdyby jenom jednu… dle mého názoru jich mohl mít celý harém.
Musela jsem se ovládat, takže ten svůdný výraz mi zůstal. Ale můj strach zesílil. Takto jsem se naposledy bála jen několik dní po mém slavném útěku, když mne Agaion osobně zaškoloval. Měla jsem strach o život.
A po tom šklebu toho kluka mi bylo jasné, že tady o život asi i půjde. A Agaionovi je to zcela fuk. Dostal tolik kreditů, že by si za to mohl pořídit hned několik takových, jako jsme my. Beztak si teď vydělal víc, než za několik let.
Sotva jsme dostaly pokyn, ať vypadneme, naposledy jsem se usmála a rychle následovala Hammana ven. Teprve tam jsem se odvážila tvářit se normálně, respektive tvářila jsem se vystrašeně a už jsem to ani nemusela skrývat. Nemyslela jsem na Rose a na to, že ji mohu vylekat. Já byla opravdu hodně vystrašená. Ale co jsem asi mohla dělat? Utíkat? S Hammanem za zády? Místo toho jsem poslušně šla ke svému pokoji, abych vyplnila Agaionovo přání.
Možná… je to skutečná šance… třeba… třeba si mne nakonec ještě koupí…
Snažila jsem si namluvit, ale něčemu takovému by mohla uvěřit leda tak Rose. Ne já.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi"

Setkání s vašimi novými pány a Agaionovými zákazníky v tobě vyvolalo nepatrné, přesto znatelné napětí.

Co kdyby...?

Snažila jsi se zaplašit jakékoliv myšlenky na plán k útěku, ale tak snadné to rozhodně nebylo.
Naproti tomu Rose teď nebyla schopna jakkoliv rozumně přemýšlet a tak jen dělala, co jí nařídili. Tiše se odebrala do pokoje společně s Tebou a pod Hammanovým dohledem. Byla již ustrojena a tak jí zbývalo zabalit si pár věcí na cestu. Hlavně šminky, líčení a kosmetiku.

Přesto jsi ale ještě dole v Agaionově pracovně postřehla jeden moment, kdy se chlapec a syn šéfova zákazníka na Rose podívala ona mu pohled opětovala. V jeho očích bylo cosi zvláštního a ještě více překvapivé bylo, že Rose se poprvé za celou dobu, co jste se poznali, pousmála. Byť jen na okamžik a sotva znatelně koutkem úst...

"Tak honem, pán nečeká! Ať vám to netrvá dlouho, slečno Ardess!" pokynul vám gamorreán před ubikacemi. Znali jste se už dost dlouho, ale nikdy se k tobě nechoval tak, jako Agaion. Byl sice vázán poslušností k svému pánu, ale snažil se k tobě chovat s jistou mírou úcty a pochopení. Ani teď tě nepostrčil, nekřičel. Jen upozornil, abyste neztráceli čas. Protože čas jsou v tomhle byznysu peníze.
A Agaion nerad přicházel o zisk.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi", pokoj
Když jsem se ocitla v pokoji, napřed jsem se opřela o stěnu, abych se vydýchala a trochu uklidnila. Pořád jsem se bála o život. Trvalo dobrých pět minut, než jsem byla schopná jakž takž fungovat.
Stejně osudu neuteču… a možná smrt je jen bránou do lepšího života…
Problesklo mi nakonec hlavou. Ten úsměv Rose jsem sice zachytila, ale nedošlo mi, že by se hlavně s tím klukem mohla znát. Navíc, i on byl takový divný. Ale to mohlo být i proto, že je to prostě úchyl. Neměla jsem důvod nad tím nějak filosoficky hloubat. Stejně bych to ani neuměla. Místo toho jsem vyhrabala svou největší tašku, do které jsem si ukládala výbavičku, když nějaký zákazník chtěl, abych se třeba desetkrát za večer převlékla, a naházela do ní oblečení, holčičí potřeby, kosmetiku, své kredity, nějaké sladkosti a pokud se mi tam vešly, tak i všechny konzervy s nakládaným ovocem, protože ty by mi nějaká potvora stejně ukradla. O instantní polívky, které jsem zde také měla, nikdo nestojí, takže ty zde mohly zůstat ležet.
Zrovna jsem se rozhlížela po pokoji, abych zjistila, jestli jsem tu nenechala něco, na čem by mi nějak extra záleželo, když tu se ozval Hamman. Choval se sice ke mně relativně hezky, ale slintal, měl děsný zuby a hrůzu mi naháněl tak jako tak.
Ano, už budu sbalená!
Odpověděla jsem dostatečně nahlas, aby mne zaslechl. Žádné šperky nemá, neboť si je nemohu dovolit a i kdyby mi třeba něco dal zákazník, tak mne o to obere Agaion a dá mi místo toho nějakou lacinou bižuterii. Ale nakonec jsem do svého přecpaného báglu shrnula i pár svých ozdůbek, byť že jejich cena byla opravdu jen minimální, tedy pokud by je vůbec někdo chtěl koupit.
Rukama jsem si ještě prohrábla vlasy, zhluboka se nadechla a vykročila z pokoje čelit neznámému osudu. Byť že bych to nejraději nedělala. Všechno je lepší, než tato nejistota. Dokonce i ten strach, který však pro mne není žádnou novinkou a ničím neznámým.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi"

Balení proběhlo a ty jsi se mohla rozloučit se svou komůrkou u Zrzavé Bibi. Otázkou bylo, na jak dlouho a jestli jsi se těšila na opětovný návrat...

Hamman vás obě pohlídal a následně vás doprovodil ven z baru. Tam jeho úkol končil, neboť si vás vyzvedl onen mladý hoch, který prvně byl u Agaiona. Asi 165 cm vysoků, zrzavé vlasy a čistě upravený v poměrně luxusním oblečení.
Nyní tu stál osamocen, otec zřejmě zařizoval poslední věci před odletem.
"Slečno Ardess, vraťte se nám v pořádku!" odfrkl si gamorrean a dobrácky pokynul hlavou, když jste odcházeli.

Nar Shaddaa, ulice

Rose po celou dobu, co jste opustili svůj "domov", nepromluvila ani slovo. Byla zaražená a napjatá. Netušila, co jí čeká.
Chlapec si hvízdal a vypadal, že ho vůbec nezajímáte. Měl vás dovést pouze k dokům, na loď svého otce. A tam se teprve mělo rozhodovat o vašem budoucím osudu.

"Jak se jmenuješ?" zeptala se pojednou Rose, když jste mlčeli už nějak moc dlouho.
Takhle se vyptávat zákazníka nebylo zrovna zvykem luxusní děvky, což si ale dívka neuvědomila.
Nebo možná právě naopak.
Klučina se jen ledabyle ohlédl a odseknul: "Moc se ptáš, maličká!"
Pak zpomalil chůzi a obrátil se k tobě: "Nebojte, bude o vás dobře postaráno."
Třeba si všiml vašeho neklidu a chtěl vás ubezpečit, že se nemusíte bát. Tedy alespoň jeho ne...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Nar Shaddaa, bar "U zrzavé Bibi"
Tohle opravdu smrdělo. Vyhodit tolik peněz za nás dvě, obyčejné děvky… i kdyby o nás Agaion už v životě neslyšel, zřejmě mu to bude jedno. Vyděláno má na několik let dopředu a my jsme tak nahraditelné… Prostě nějakým způsobem oblbne další holku, hajzl jeden. Kdy ho konečně nějaká vykleští? Možná jsem měla použít zuby, když jsem k tomu měla příležitost. Ale to bych už asi byla dávno mrtvá. Ne, takto je to lepší. Život je sice hnusnej, ale pořád je to lepší než plavat v nějaké stoce hlavou dolů.
Na Hammanova slova jsem jenom kývla. Co na to říct? O nějaké to vracení se příliš nestojím, ale Agaion mne alespoň nezabije, jen když tak pořádně seřeže, znásilní anebo si vymyslí nějakou novou lahůdku. Ale dojná bantha se přece neporáží, dokud z ní nějaký to mlíko teče.
Ten kluk vypadal fakt pěkně, ale ten mne nijak netrápil. Mou starostí bude asi jeho papá. Tedy, pokud nebudou chtít čtyřku. Ale to se mi příliš nezdálo, neboť podobný věci by si měl každý z nich odbýt v soukromí, to snad otec a senátor v jedné místnosti neprovádí. Nebo možná jo. Co já vím, ja to chodí u takové elity?

Nar Shaddaa, ulice
Poslušně jsem následovala kluka cestou skrz doky. Utéct mne nenapadlo. Respektive, napadlo, ale pokud chci utíkat, takto nesmí být tady. Musí to být někde, kde mne nikdo nezná. A taky by to chtělo ukrást nějaké kredity a další cennosti. Potom se nalepit na nějakého nadupaného borce, který by mne třeba za poskytnutí určitých tělesných služeb naučil, jak se střílí z blasteru, bojuje a tak. Abych se mohla pomstít.
Hrát si.
Do této chvíle jsem si myslela, že nikdy nebudu moct utéct. Ale kromě toho, že jsem se děsně bála, ve mě klíčila jiskřička naděje.
Zatím nás příliš nehlídají…
Pokud to takto bude pokračovat dál, tak uteču na první planetě, a které bude trochu větší město, abych se v něm ztratila.
Toto přemýšlení mne značně vyčerpávalo. Nebyla jsem zvyklá takto uvažovat a kalkulovat s možnostmi, které mohou, ale nemusí vyjít.
Otázku Rose jsem tedy přeslechla a zaregistrovala jsem až mladíkovo ujištění. Neuklidnilo mne. Klidně to totiž může znamenat, že nás oběsí na vlastních střevech a potom nás pohřbí hluboko pod zem. Zatím musím jen vydržet, ať přijde cokoliv. Dělat, že se mi to líbí. Že miluju sex, ať je jakkoliv tvrdý. Že mne vzrušuje pomyšlení na další probdělou noc. Jen mlčet, ovládnout se, předstírat a lhát. Jako vždycky. Ale pokud jsou tak bezstarostní, jak vypadají, tím líp pro mne.
Jednou… jednou už třeba nebudu muset spát s žádným chlapem… jen si s nimi hrát….
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“