Alister Gale - Osudu neutečeš

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby:

"Nebo..." zarazím se v půlce věty a radši poslouchám, co může centrální ovládání zbraní dělat v případě různé míry průšvihů. V zásadě je to poslech krajně monotónní, ale stejně tomu věnuji maximální pozornost. Čistě pro ten případ, že by se někdy něco podobného mohlo hodit vědět. Je dobré mít co nejpodrobnější přehled o možnostech a limitech. A navíc člověk nikdy neví, kdy se může ocitnout na cizí palubě a co tam dělat. A přece jenom, nový typ lodě.

...který máme jenom my. Tolik k paranoidním představám.
Samozřejmě, nemluvě o tom, že centrální ovládání zbraní jsou vždycky centrální ovládání zbraní a klíčová místa jsou spíš lokace jako můstek, systémové rozvody, a tak dále.

Pohledem Yae´lovi naznačím, aby si tyto postřehy nechal pro sebe - v přítomnosti vyšších důstojníků a vrchního velení lodě. Srážka s generálem nás začlenila do delegace a rád bych zbytek obchůzky zvládl pokud možno tak, aby nám nikdo nedával během výcviku sežrat žádné nepřístojnosti, jichž bychom se snad mohli dopustit.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Tvůj lehce kárný pohled cílený na tvého společníka našel svůj cíl a Yae'l zmlkl a trochu se napřímil jak se začala skupinka velících otáčet vaším směrem, kterým se také nacházely dveře do další části lodi.
Brebentění a rozmluvy mezi hlavami sithského loďstva pomalu utichly, když se slova chopil tvůj otec.
"Nebylo by od věci otestovat znalosti mých učedníků. Veďte nás k dalšímu, podle vás, důležitému místu plavidla." pronesl klidným hlasem a všeobecně nadšený šum, který následoval dával znát, že bude veškerá pozornost věnována právě vám dvěma.

Yae'l pměrně hlasitě polkl a obdařil tě jedním ze svých bezradných pohledů. Netroufl si vytáhnout datapad aby zkontroloval, která z dalších míst na seznamu je poblíž a kudy se k ní co nejefektivněji dostat.
Své naděje tedy vložil do tebe a čekal až se vydáš ke dveřím.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby

Taky polknu. Na rozdíl od Yae´la potichu. Navenek zachovávám výraz typu "nic se neděje, vůůůůůbec nic", mozek přechází do pohotovostného režimu a tahá z krátkodobé paměti schémata lodi.

Dílny pro opravu transportů? Dobře.

Stejně jsme se tam chystali jít a jejich pozici na Tasleru bych měl mít v poměrně živé paměti z posledního dívání se do mapy. A jestli chce táta vidět, jak fungují naše prohlídky, má to mít. Pochopitelně v řádně procenzurované verzi.
S co nejsebevědomějším výrazem a bez zbytečného vysvětlování se ujmu vedení skupiny za zvoleným cílem. Zabloudit bychom neměli, je to poblíž a v nejhorším případě se generál zeptá, proč zrovna tohle. Nebo nezeptá, záleží na míře odhodlání nás dusit.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Chvilka dumání neobsáhla ani pět vteřin, ale většina důstojníků už se nemile ošívala. Když Yae'l viděl tvůj výraz, pochopil, že jsi přišel na nejbližší důležité místo, které by mohlo zajímat i inspekci vedenou tvým otcem a admirálem.
Dveře do dalších prostor lodi se rychle otevřely a skupinka nechala střelecké důstojníky za sebou. Cesta by podle nákresů neměla být vůbec složitá a většina vaší skupiny si okolí nevšímala a raději probírala jiné záležitosti.
"Doufám, že víš kudy." pronesl Yae'l, který teď kráčel jako hora vedle tebe a trochu nervózně se díval o označeních dveří a chodeb, které jste cestou míjeli. I přes zvýšenou citlivost k Síle měl pořád paměť jako cedník
Po chvili a několika zatáčkách jste se dostali na místo určení. Yae'l hrábl po dveřní konzoli a ta bleskurychle vyslala pokyn hydraulice. Chvilku na to jste již zírali do něčeho, co vypadalo jako sklad uklízecích droidů.
"Smím se zeptat, čím vám toto místo příde důležité při kontrole lodi?" zeptal se trochu pobaveně admirál, když nahlédl do místnosti, která ani zdaleka nebyla dílnou pro opravy transportérů.
Tvůj otec stál naprosto klidně a ani se do dveří koukat nemusel. Bylo ti jasné, že naprosto přesně ví, kde jste.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby

Předpokládám, že generál Gale se baví. Já skřípu zuby a předstírám, že se nic neděje.

Dobře, je to moje chyba. Ale bez boje se nevzdám.

Radši příliš nestuduji tátův výraz, soustředím se na těch pár triků, co jsem si stačil vytvořit na Korribanu. Vypadat, že mám situaci pod kontrolou, i když to tak není. Když jste Gale a chováte se suverénně, lidé vám to věří docela ochotně.

„Spadá to pod údržbu lodi, respektive pod část lodní údržby, která bývá značně podceňována. To se, při celkovém stavu sithstva k práci, co není vidět a běžně se nekontroluje, může stát i v průběhu příprav a v případě zásadnějšího zanedbání, které by mohlo být značně nepříjemné.“

Tohle byla jedna část argumentace. Ta seriózně-vykecávací. Samozřejmě, měla nějaké věrohodnostní zakotvení.

„Také mě zajímalo, jaké jsou protokoly na myšbotech a jestli je možné v případě krizové situace je upravit natolik, aby byli použitelní k obraně lodi i jiným způsobem než nosiče pyrotechniky.
Navíc z pozice učedníků lorda Galea se jedná o důležité místo už proto, že je to nejpřirozenější lokace, kam nás může poslat čistit droidy.“


Popravdě, zajímalo by mě, jestli o avantgardním využití myšbotů přemýšlel i někdo další; ty malé, úklidové a deratizační svině mi vždy připadaly jako ideální materiál na HK programovou úpravu a určitě by se skvěle daly použít i v rámci záboru nepřátelské lodi.
Při zmínce o čištění droidů se klidně zadívám do tátova obličeje. Pokud má potřebu mě zkoušet neustále zahánět do kouta, nemá se co divit, že koušu. Rodinný sarkasmus, nic jiného. Rozhodně pro mě snáze projitelné, než konstatování „táta mě tím úkolem vyvedl z míry natolik, že jsem udělal chybu“.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Všichni zmlkli a upřeli pohled na tebe ihned, jakmile jsi začal vysvětlovat důležittost tohoto cíle inspekce. Nejbedlivěji ze všech poslouchal tvůj otec spolu s admirálem, který důkladně anallyzoval každé slovo. Tvůj monolog byl krátký, ale přesvědčivý. Při posledním výzdvizhu důležitosti se admirál zasmál a šťouchl loktem do generála. Ten stál nehybně a nic neříkal.

Yae'l, kterému chvíli trvalo než zpracoval informace a utřídil myšlenky, okamžitě navázal na tvou myšlenku.
"Zajímala nás zejména technická stránka botů a jejich operační paměť. Jestli by byli schopni nést další sadu kódů pro situace, které vyjmenoval Alister. Popřípadě kolik trhaviny by se do nich vešlo kdyby došlo na nejhorší." řekl klidným a rozvážným hlasem, který nedával znát, že ještě před několika vteřinami měl srdce v krku.

Admirál vstoupil do malé místnosti a ještě jednou se pořádně rozhlédl.
"Výborně pánové, pověřím naše inženýry aby se na to důkladněji podívali a poté vám nechám zaslat kopii zprávy. Pokud k tomu nemáte nic dalšího," řekl a rozhlédl se po skupince, "mohli bychom se vydat na další část inspekce."
Nikdo nic nenamítal a většina se vrátila k předchozí debatě.
"Pokud tedy nic dalšího, pojďte za mnou." řekl zdvořile Yae'l, který si vybavil cestu do původního cíle a vydal se oním směrem. Admirál kráčel vedle něj a vyptával se na nějaké technické věci, které díky Síle Yae'l ovládal.
Tvůj otec nyní kráčel po tvém boku.
"Tak čistit droidy? Čištění plecháčů by vás dva ničemu nenaučilo. Doufám, že máte loď opravdu nastudovanou, včetně posádky." řekl po chvíli chůze aniž by se na tebe podíval.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby

Co na to říct? Aspoň jsme se dostali z fáze „napiš na lístek, jak tě mám potrestat, zvážím to jako jednu z možností“.

Nechám tátovu poznámku se vytratit do ztracena. Taky se na něj nedívám. Až bude tahle fraška za námi, budu akorát tak v náladě nechat Yae´la Yae´lem a jít se odrovnat do tréninkových prostor. Ještě by to nemělo narušit žádné harmonogramy. Potřebuju něco praštit.

Yae´lovo adaptování nápadu do konkrétních technických podružností bylo impozantní, pro někoho, kdo sice měl nápady, ale u uvádění do praxe byl omezený na to – sakra, jak ten droid vlastně funguje? Chvíli se kochám představou myšbotí podpory, pak se donutím se přepnout zpět do soustředěného módu.
Studium lodi se táhlo jen několik cílů předem, ale u další trasy nebude problém se podívat do datapadu – už proto, že jsme přece na podobně velkém plavidle poprvé, a tak dále, a tak dále. Sice jsem se během studijního koutku snažil do paměti narvat, co se dalo, ale to, jak jsme báječně trefili k droidům, dokazovalo, že jsem přecenil svoji paměť.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Cesta do vašeho původního cíle, kterým byla dílna určená k opravám transportních prostředků, trvala jen několik zatáček a hromadu technických parametrů a nápadů, které si Yae'l vyměnil s admirálem, kterému se tvůj nápad s myšbotí armádou velmi zalíbil.
Když jste došli na místo určení, Yae'l nechal projít početnou skupinku a vyčkal na tebe u dveří.
"Skvělá záchrana kamaráde, snažil jsem si vzpomenout na cestu a zrovna mě žádná výmluva nenapadla. Naštěstí je admirál celkem technicky založenej, takže to zbaštil." řekl uznale a vstoupil do místnosti.

Ta byla, narozdíl od úschovny myšbotů, velmi prostorná a plná nejrůznějších strojů a opravárenských droidů, které měla na starosti čtveřice opravárenských důstojníků, kteří zrovna opravovali několik menších speederů, když jste je vyrušili. Jejich velící se ihned po nuceném salutování dal do řeči s generálem a zbylými pohlaváry.
Mezitím jste měli čas prohlédnout si celou místnost. Menší sklad dílů byl napravo oddělený vakuovou přepážkou a skýtal mnoho součástek pro všechny typy transportů, které Tasler nesl. Samotná dílna byla rozdělena do třech sektorů, podle důležitosti a složitosti oprav. V současné době zde byly pouze speedery, které přiletěly porouchané z povrchu. To znamenalo pouze to, že tu ještě nebyl takový nepořádek jako jindy.
Yae'l byl ve svém živlu. Naslouchal vedoucímu pracovníkovi, který zrovna provázel inspekci. Na tebe zbylo vymyslet kudy půjdete dál, neboť to nevypadalo, že by vás chtěl generál jen tak propustit.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby

Takže, co jsme to viděli?
Můstek. Sklady. Hangáry stíhaček a transportérů. Strojovna. Centrální ovládání. Myšbotárium. Opravárenská dílna je na řadě teď, takže...


Po paměti zkoumám, co jsem vytyčil, tedy, s výjimkou skladu droidů, do mojí a Yae´lovy trasy. Nějak mě nenapadá nic použitelného, respektive místa, kam mohu táhnout inspekci. Dobře, k myšbotům jsem...

Uvědomím si, že se začínám usmívat.

Jedna z věcí, co jsem si o Interdictorech zapamatoval hned z prvního prostudování podkladů, byly určité odlišnosti od... předchozích křižníků, s nimiž jsem měl co dělat. Projektor pro tvorbu gravitační studny. A systém rozmístění některých zásadních záležitostí po lodi, díky němuž měl projektor spolu s věcmi jako ovládání tažného paprsku vlastní stanoviště.
Ideální cíl, jehož lokaci si ale přece jen zkontroluji na datapadu. Extrémně podrobnou mapu lodi v hlavě přece jen nenosím a na orientační se podruhé spoléhat nehodlám. Tedy, ne příliš, protože na datapadu najedu hned na tu část mapy, kde by to mělo být.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Prohlídka opravárenského prostoru se začala pomalu chylit ke konci. Většina skupinky se opět bavila mezi sebou a jediní, kdo zůstal v pohotovostním režimu nasouchání byl tak Yae'l, admirál, generál a Luren Aderonel, která vás měla na starosti z vojenského hlediska.
Technik se pomalu vrátil ke své práci a skupinka se vydala vstříct dalšímu a snad už poslednímu cíli. Aniž by tě musel kdokoliv pobízet, jal jsi se vést skupinku směrem k projektoru gravitační studny, který tato loď nesla. Cesta byla poněkud delší, neboť byl projektor z bezpečnostních důvodů oddělen množstvím dveří a přepážek.

Když jste konečně dorazili do ovládacího centra tažných paprsků a projektoru, nikdo zde nebyl.
"Výborně, asi šli na svačinu." prohodil někdo z hloučku, ale smích nepřišel. Nekázeň se na sithském plavidle netolerovala a fakt, že někdo opustil své stanoviště, i když v bezpečí oběžné dráhy, bylo nevídané.
"Chudáci...." prohodil tiše Yae'l, který se teď zařadil vedle tebe a čekal co se bude dít.
Nemusel čekat dlouho, když se generál otočil vaším směrem.
"Nejspíš se nedočkáme nějakého hlášení, takže by nám jeden z vás mohl říct, v čem spočívají výhody a fungování gravitační studny. Třeba ty Alistere. Yae'l nás obdaroval technickými detaily poměrně pestře." řekl klidně a opřel se o jednu z konzolí.
Všichni na tebe upřeli pohled a čekali tvé instruktáže.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby

INSTRUKTÁŽ?!

Mohl by ji udělat kdokoli jiný. Takže Tiergena Galea nenapadne nic lepšího, než vyčlenit někoho, kdo ví povětšinou jenom, jak věci fungují a využívají se, a měl by víc než vážný problém opravit vysílačku. Vlastně si myslím, že bych vysílačku neopravil, jsem mnohem lepší v tom, jak vyhazovat věci do vzduchu nebo je rozbít, než jak je dávat dohromady nebo spravovat.
Pokud bylo cílem odstřelit Alistera Galea před nastoupenou jednotkou, utekl tátovi jeden malý detail.
S technologií po uživatelské stránce opravdu nemám problém. Zejména, pokud je vojenská.
Jen ještě vymyslet, jak o gravitační studni říct víc než dvě, tři věty.

"Tedy. Dobře. Pokud jde o princip, tak projektor gravitační studny vytváří do hyperprostoru gravitační stín, jeho intenzita se liší v závislosti na nastavení, zpravidla se jedná o gravitační stín odpovídající velikosti planety zemského typu. Lze nastavit hodnoty pro větší i menší intenzitu, ale vzhledem k přirozenému využití - vytažení nepřátelského plavidla z hyperprostoru, zabránění v opakovaném skoku, a jeho následné eliminaci či zajištění, ať už formou přímého výsadku nebo prozatimním zachycením do tažného paprsku - je ideální právě ta zmiňovaná velikost. Intenzita odpovídající dejme tomu běžnému asteroidu nemusí způsobit dostatečnou odchylku, aby to loď vytáhlo. Větší intenzita je zase zbytečná kvůli náročnosti na energii, díky níž by navíc taková gravitační studna nešla nastavit na nějakou takticky použitelnou dobu."

Nakonec... to nebyla taková katastrofa. Možná.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Několikaminutový instruktážní proslov o fungování gravitační studny udržel všechny v bdělém stavu. Yae'lovi, který stál vedle tebe a obával se co z tebe vypadne, se znatelně ulevilo, když tě vyslechl. Moc dobře věděl, že znáš pouze principy a doufal, že generál nebude chtít technické podrobnosti. To by znamenalo pouze trest a fakt, že byste se zde celkem zdrželi.
Tiergen však stál a po tvém proslovu pouze uznale kývl. V tom se do místnosti vřítil technický pracovník, který měl ovládání projektoru nastarosti. Když uviděl inspekci, okamžitě zbělal v obličeji a rozpačitě zasalutoval.
"Já, já se..." začal koktat jak se snažil zformulovat vhodnou omluvu pro svou nepřítomnost.
Admirál ho však umlčel zvednutou paží. Pořádně si ho prohlédl a pak se naklonil ke generálovi.
"Pošlete své učedníky po další práci, tohle vyřídíme sami, beztak už je naše inspekce téměř u konce." zašeptal mu, avšak né tak potichu aby jste ho neslyšeli. Generál kývl a obrátil se na vás.
"Pro dnešek to bude vše. Můžete se věnovat dalšímu studiu, nebo tréninku. Zítra ráno očekávejte nové rozkazy." řekl stroze a otočil se na opozdilce.
Yae'l neváhal, uklonil se mistrovi a zasalutoval nadřízeným. Poté spěšně opustil místnost vchodem, který byl blíž k vašim ubikacím.
Neváhal jsi a následoval jeho příkladu. Tvůj kamarád na tebe čekal za dveřní přepážkou.
"Tak to bylo o fous. Ještě, že je admirál takovej dobrák. Jsem celkem zvědavej, co bude s tim chudákem. Myslíš, že dostane jen trest, nebo poletí kopat do dolu?" spustil cestou na ubikace.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby:

Hlavně, že nedošlo na otázky.

Omyl. Došlo. Jen z jiné strany a k jinému tématu.

"Admirál je fajn."

Tohle není odpověď, jakou by Yae´l čekal, vlastně víc než co jiného je to vykroucení se z odpovědi. Personální politikou vrchního velení na Tasleru jsem se nehodlal zabývat víc, než bylo nezbytně nutné, respektive než se nezbytně týkalo mé osoby, a pokud šlo o generála, za dnešek jsem ho měl dost na to, abych neřešil, co a jak hodlá či nehodlá dělat.

"Jinak na ubikaci dorazím později. Jdu zjistit, jak je to na Tasleru s tréninkovými možnostmi."

Synonymum - potřebuju po dnešku "zabít" pár tréninkových droidů a projít pár levelů výcvikového simulátoru. Dostávám se do bodu, kdy jsem si na Korribanu nastavil maximální obtížnost a postupoval, dokud mě vygenerované prostředí a nepřátel nedostali z tréninkového módu ven. Pokud na Tasleru tenhle typ simulátoru není, pak stačí "zabít" pár droidů, vlastně on to jistí i boxovací pytel v tělocvičně.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Tasler, útroby:

Tvůj společník se nad tvou strohou odpovědí ani nepozastavil, na to tě znal moc dobře aby z tebe zkoušel něco zbytečně páčit. Pokračovali jste koridorem chodeb vedoucích k ubikacím vyšších šarží a tedy i vašich. Pořád nebylo jasné, jakou vojenskou funcki budete kromě učednictví zaujímat na lodi, ale s největší pravděpodobností to byla jen otázka dní, možná hodin než se hodnosti určí aby se mohlo bez problémů odletět.
Ani tvá poznámka o touze trénovat Yae'la nepřekvapila.
"Já si skočim na sváču. Uvidíme se potom." řekl a vydal se opačným směrem, než byla tréninková místnost v této části plavidla.

Tobě zbývalo několik málo chodeb a jedna cesta výtahem o několik pater níž. to vše proběhlo v klidu a bez jakéhokoliv kontaktu s posádkou. Přeci jen, naloďování bylo na pořadu dne až od zítřka.
Tréninková místnost byla přesně to, co bys od lodi tohoto charakteru čekal. Byla velmi dobře vybavená, né tak jako ta na základně na Korribanu, ale pro potřeby někoho kdo ovládá Sílu bohatě postačí.
Začal jsi se rozcvičovat, než se pustíš do první várky bojových droidů. Byl zde příjemný klid a nic tedy nepřekáželo úplnému uvolnění a relaxaci před bojem. Když jsi skončil se základními cviky na protažení, zbývalo už jenom vybratt jednu z pěti obtížnosti soubojových droidů.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler, útroby:

Volba úrovně není nic těžkého.
Nepotřebuji se učit něco nového a procvičit to, takže nižší levely nepřipadají v úvahu.
Střední, hm, ne, potřebuji především odrovnat sebe. Takže zbývají nejvyšší dvě a... ušklíbnu se, když nastavuji úroveň na nejvyšší level. Vyrovnaný souboj to rozhodně nebude, ale pořád jsem především v náladě "jo, vytře to se mnou podlahu, ale bez boje to nebude". V počtu "opakovat tak dlouho, dokud se držím na nohou".
Zatím, co zaujímám základní střeh, si vzpomenu na akademii. Nepochopitelně. Tohle není o snaze vyhrát, tohle je o hranicích a limitech. A o celém tomhle zatraceném dni.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“