Trénink pro Vglanin Tious

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Trénink pro Vglanin Tious

Příspěvek od Potan »

Brzo bude :wink:

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Od rána byl hrozný, deštivý den. Ty jsi se zrovna měl dostavit za mistrem Skywalkerem kamsy do divočiny. Podle mapy by měl být zhruba 5 km na východ. Ty jsi zrovna stál pod stromem po kolena v blátě?

mates63

Příspěvek od mates63 »

uz jsem si myslel ze se nikam nedostanu ale odhodlal jsem se a vydal se vpred.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Chcíly se se brodil blátem ale šlo to ztuha. najednou jsi uslišel nějaký hrozný skřek. Jako od nějakého plaza.
------
dodržuj tvar příspěvků :wink: pokud nevýš jak na to :wink: tak se zeptej a já ti to rád vysvětlím :wink:

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales

Lekl jsem se a uskocil stranou. Ty potvoro! Pokracoval jsem dal a pritom jsem premital: Proc vlastne musim do pralesa v tomhle bahne. Co asi mistr Skywalker pripravil vzdyd bude zazrak jestli tam dojdu. Dostal jsem se do mista kde byla mnohem vetsi hloubka a stal jsem v bahne skoro az po pas. Tak ted to bude zajimave. Pomyslel jsem si a pokracoval v ceste.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Najednou jsi něco ucítil na noze. Vypadalo že ti ji omotává vodní had.

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Nejprve jsem se pokusil vyprostit nohu ale po chvíli jsem to vzdal. Stahovalo mě to dolu a já jsem si odepjal světelný meč a rozsvítil jsem ho. Chvíli mi trvalo než jsem zvedl nohu tak abych mohl hada přeseknout ale nakonec se mi to podařilo a had padl. Pokračoval jsem v cestě a najednou se ozval další podivný zvuk. Tentokrát však byl daleko a já zhasnul svůj meč.

Potan

Příspěvek od Potan »

I když zdálky, zvuk se přibližoval, tentokrát to bylo něco velkého.
-----------------
Nevymýšlej si co se stane :Emperor: :Emperor: :Emperor:

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales

Znovu jsem zapnul svůj světelný meč a vyčkával co se objeví tentokrát. Jestli to bude zase další had tak alespoň vím co s ním dělat
------------------------------

Sorry a promin ze ti do toho kecam ale: dodržuj tvar příspěvků :)

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Sklyšel jsi lámat stromy a dunění. To co se k tobě blížilo bylo něco velkého

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales

Zkusil jsem přivolat Sílu ale protože jsem v ní ještě docela slabý, nezjistil jsem co se blíží. Nemohl jsem utíkat kvůli bahnu které mě zpomalovalo a zároveň jsem na místě nemohl zůstat. Doufám že to proběhne jinudy Doufal jsem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
P5ed tebou se vynořilo mládě rancorna

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales

Kousek jsem poodstoupil a rychle zacal premyslet. Kdyz zautocim tak nebudu mit sanci skoro zadnou. Potom jsem se znovu pokusil o nacerpani Sily a pripravil jsem se na skok.

Potan

Příspěvek od Potan »

-------
KAm skášeč?

mates63

Příspěvek od mates63 »

----------------------------
Nikam, mam v umyslu ho preskocit.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“