Trénink pro Vglanin Tious

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Výskok se ti podaří ale kvůli odrazu z bahne se nepovede tak jak má a ty dopadáš rancornovy na hlavu.

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Sebíhám dolu ale uz jsem dost vysílen a tak se mi nepodarilo prebehnout po divokem rancorovi. Spadnul jsem do blata a pomalu se vyhrabaval ven. Uz stojim na nohach a jdu dal i kdyz si myslim ze bych ae mel pripravit na dalsi utok.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Rancorn po tobě máchne svým ocasem a natahuje po tobě ruce.

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Snazim se odplazit pryc ale najednou ucitim neco tvrdeho za zady. Ohlednu se a vidim ze za mnou je mohutny strom. Pomalu ho obchazim a kdyz jsem za nim, snazim se postavit na nohy ale nejak mi to nejde a tak jdu spise po ctyrech o kousek dal. Jeste ze tu uz je mene bahna. Pomyslim si a snazim se uklidnit.

Potan

Příspěvek od Potan »

------
Co to plácáš?

mates63

Příspěvek od mates63 »

----------------------------
Kdyz mi to delas porad tezsi :D

Potan

Příspěvek od Potan »

---------
NApiš ten příspěvek znovu :wink: :wink: a reaguj na ten utok rancorna :wink:

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Házím mec na rancornovu nohu abych ho svalil do bahna a pritom se snazim uhnout kdyby se svalil mym smerem. Snad to vyjde. Skrývám se za strom a cekam co se stane. Posledni zbytky sily soustredim na svuj mec.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Meč se od rancornovy nohy jen odrazí kamsi do bahna.
Jen ho to víc naštvalo.

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Pomocí Síly si mec pritahnu zpatky a zamyslim se: Tak kdyz nevyslo tohle mohl bych zkusit neco jineho ale pravdepodobnost uspechu je jeste mensi. Sakra to se musi stat zrovna ted. Pokousim se dostat rancornovi do mysli a odlakat ho. Drive mi slo hackovat jako psovi pastva ale mam stesti ze tohle je neco jinyho.
------------------
Pls uz s tim neco udelej. :wink:

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Rancorn se ti odlákat něpodařilo, uš u tebe skoro byl ale najednou odběhl.
Hned jsi pochopil proč, kousek od rancorna stál mistr Skywalker.

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Skrcil jsem se ale kdyz rancorn odbehl, zase jsem si stoupl a pokusil se Silou spojit s mistrem Skywalkrem. Diky mistre nebyt vas by uz bylo po me mam vam jit na pomoc? Zeptal jsem se stale jeste ponoreny v Sile.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Pomoct s čím padawane?

mates63

Příspěvek od mates63 »

Yavin IV-prales
Zvladnete toho Rancorna nebo vam s nim mam pomoct. Rekl jsem mistrovi v Sile ale vedel jsem ze mu nemuzu pomoct. Jak ho ale zvladne... No je to mistr tak si snad nejak poradi. Doufal jsem ale nejak jsem musel premlouvat rozum ze velmistr Jedi si prece musi vedet rady.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-prales
Nepotřebuji ho zvládat, stačí my že mu ovlivnuji mysl. Musíš se toho ještě hodně učit. Skus mu do mysly proniknout sám

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“