Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Když k tobě děvče dorazilo a ty ses ujistil, že je na rozdíl od tebe v pořádku, tak jsi pocítil značnou úlevu, nehledě na vlastní zranění. Nijak jsi neváhal ji vylíčit vděčnost za její pomoc, byť do této situace ses dostal především díky její přítomnosti. Zastavila se u tebe a pohledem spočinula na noze, která rozhodně nevypadala jako ty atletů a špičkových sportovců. Vlastně se nijak nepodobala ani těm normálním a zranění nepůsobilo hezky jak pohledem, tak bolestí.
Já jsem v pořádku. A co mi taky zbývalo?
poznamenala ohledně výpomoci, aby poklekla a podívala se na tvou nohu zblízka. Zatím jsi mohl říci, že chůze by ti jakž takž mohla jít, ale s utíkáním bylo minimálně do ošetření utrum. Nakonec se dívka postavila a zahleděla se na tebe s mírně pohrdajícím výrazem v očích.
Můžeš mi vysvětlit, proč jsi jim prostě neřekl, že jsem šla jinudy, nebo že sis mě nevšiml?
zeptal se dost ostře, až tě to mohlo zarazit. Na mladou holku se tvářila hodně nevybíravě a nečekaně dospěle. Chvilku čekala, jestli k tomu nezkusíš ještě něco říct, aby si pak vydechla a změnila výraz do jakési rezignace.
Pojď se mnou, ošetřím ti to. Něco bych na to snad i měla. Jen se zase nepouštěj do nějakých pitomých potyček. To je taky nápad jít proti třem výrazně starším i když máš svítiklacek,
kapitulovala nakonec na jakékoliv poučování a vybídla tě k tomu, abys ji následoval. Nejprve se u rohu rozhlédla, jestli náhodou neuvidí trojici svých pronásledovatelů. Když si byla jistá, že je vzduch čistý, tak byla připravena tě vést k námořnímu přístavu, jak sis zhruba vybavil podle cesty do rezidence Gannesů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Holka mě ujistí že je v pořádku a poněkud řečnicky se zeptá co jí zbývalo.
No, mohlas mě tu nechat a utýct. Odpovím jí a trochu heknu při dopadu na nohu. Pak na mě vychrlí další záplavu otázek.
No, tak za a) ego by mi to nedovolilo a za b) nemoh jsem vědět jestli nejsou v právu. Promiň že ti přidělávám problémy. Řeknu s chabým úsměvem a vyrazím za ní.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Z jejích odpovědí ses dle všeho netvářil příliš nadšeně a dokonce si mohl mít dojem, že se jí to možná trochu dotklo. Pochyby jsi však nemohl mít po své odpovědi, byť nebylo přesně jisté, která její část na dívku zapůsobila natolik, že možná i zvažovala ponechání tě svému osudu. Zastavila se a dost rázně se k tobě otočila.
Mohla, ale jsem corellianka. A corelliani nikdy neutíkají, když někdo nasazuje krk za ně. Ať už je to sebevětší pitomina nebo ne. Možná jsme pašeráci, ožralové, děvkaři a nevděčníci, ale nikdy neutíkám, když za nás někdo nasazuje krk,
přednesla dost důrazně a to s neskrývanou hrdostí ohledně svého původu. Nejzajímavější na tom bylo, že nepůsobila ani nikterak komicky, jak to při podobných přednesech u mladých dívek bývá.
A co se tvého ega týká, tak to není žádná novinka. O tom, že jsou Jediové přehnaně sebevědomí egoističtí do sebe zahleděnci, ví celá Corellia a půlka galaxie už dávno,
dodala ještě k tvému egu, než vyrazila dál kupředu tempem takovým, abys jí mohl stačit. Zároveň však nepřipouštěla větší množství odpočinku či příležitosti k loudání. Obavy z toho, že by se trojice mohla znova objevit byly z jejího postupu více než patrné.

Námořní přístav se ukázal byl dost daleko na to, aby tě belhavá chůze dostatečně zmohla a unavila. Když tedy zabočila do nákladových skladišť plných buněk s prostorem určeným pro náklad, znamenalo to, že jste blízko cíli své cesty. Nakonec se před jednou takovou buňkou zastavila a po chvilce u jejího ovládání jste mohli vejít dovnitř. Protáhli jste se okolo vpředu stojících prázdných beden, jen aby se odhalila místnost zařízená k bydlení. Tedy spíše zbytek buňky s nepříliš velkým prostorem. Shora osvětlovaný lumou, s nepříliš velkým starým konzervátorem na potraviny, dekou rozestlanou na matraci a několika dalšími osobními věcmi. Z boxů při zadní stěně dívka vylovila nějaké lékařské prostředky a naznačila ti, ať se posadíš na matraci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Holka se projevila jako vlastenka. Také pronesla dosti nevybíravé poznámky o našem Řádu.
Tak ono se o nás ví i tady? Pronesu s ironickým úsměvem a následuji jí.

Naše destinace byla dostatečně daleko na to, aby mě znavila. Proto když konečně dorazíme a holka mi pokyne ať si sednu tak tak s ulehčeným vzdechnutím učiním. Pak se s obavami zadívám na lékařské náčiní.
A jak se vůbec jmenuješ? Abych ti pořád neříkal holko. Zeptám se s nervózním úsměvem.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Narážku na Jedie jsi ironicky okomentoval, ale potom jsi až do konce cesty nic dalšího neřekl. Únava a zranění ti totiž dávaly dost zabrat na to, abys plýtval silami a ještě k tomu, když se dívka neměla k dalšímu hovoru.

Možnost se posadit jsi přivítal s velkou úlevou a konečně tak ulevil zraněné noze. Lékařská výbava děvčete ti však přinesla obavy, jestli je dostatečně kvalifikovaná k jeho použití. Nakonec se k tvé noze přiblížila s lahví čirého roztoku a hadrem. Opatrně ti odtrhla kusy oblečení a potom namočila hadr roztokem, než ho přiložila k noze. Okamžitě se ti jí rozlehla ostrá palčivá bolest, která však byla jenom nárazová.
Jen to chvilku vydrž, nemám tu zásoby bacty, tak se to musí udělat postaru,
zazubila se pobaveně sledujíc tvou palčivou bolest při pokládání hadru. Ten ještě chvilku držela, než jej opět odnesla a vylovila tobě už známý přípravek - bactové náplasti. Nebyly tak účinné jako samotný bactový roztok, ale pro drobná zranění byla více než dostačující. S nimi v rukou opět poklekla u tvé nohy a začala je rovnoměrně přikládat. S každou další jsi pociťoval odlehčující a chladivý pocit, jak bacta začínala blahodárně působit na tvá zranění. Přesto ti muselo být jasné, že pouhé náplasti a dezinfekce zraněného místa jen pomohou a bude potřeba pečlivého vyšetření po návratu.
A nevím, jestli sis všiml, ale nejsem holka, ale děvče. Možná tam u vás na Coruscantu jsou dvanáctileté holky rozmazlené primadony, ale to o Corellii neplatí. Každopádně jsem Hanna Del Namis a nebylo by od věci, kdyby ses také představil, když už to po někom žádáš takovýmhle nezdvořilým způsobem,
osočila se opět, když jsi dle všeho zařadil věkově stále mezi děti, zatímco ona sama se už tak rozhodně necítila. A výtku si neodpustila ani poté, co se ti představila. Tvé ošetřování bylo mezitím dokončeno a mohl jsi předpokládat, že v nejbližší době budeš schopen už normálně chodit, i když běhání představovalo stále značné zdravotní riziko.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Jenom syknu když mi tělem projede bolest a zlostně podívám na pobavenou dívku. Pak naštěstí bolest ustoupila a na řadu přišly náplasti. Po ošetření se pořádně prohlídnu a zkusím s nohou párkrát pohnout.
Páni, dobrá práce. Uznale kývnu hlavou a poslechnu si, co mi děvče chce říct.
Na její žádost se jenom zazubím.
Jmenuju se Pter Foss, jsem padawan. Představím se, ne tak úplně bez hrdosti.
No, každopádně díky za pomoc, ale asi budu muset jít... Mistryně bude zuřit že jsem se jí neohlásil.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Ošetření ti přišlo k duhu a po prozkoušení jsi mohl bez potíží stát na nohou, byť jsi stále vnímal drobnou bolest a napjaté pulzování ve svalu. Zranění obdobného charakteru jsi však už několik utrpěl a tak jsi mohl docela solidně předvídat, že k žádnému vážnému v tvém případě nedošlo.
Rozhodl ses opětovat dívce ono představení, jen proto, aby ses po poděkování za ošetření zvedl a chystal odejít. Tím jsi notně překvapil, protože na tebe chvilku civěla, než se ozvalo obligátní:
Počkej!
Hanna se rychle postavila a zastavila se s odhodlaným výrazem hned vedle tebe, čímž jasně dávala najevo, že s tebou ještě hodlala něco řešit.
To chceš jako jen tak odejít? Prostě díky a sbohem? To je snad horší vychování, než je běžné u corellianských kluků a že je co říct v mnoha případech,
dostala ze sebe nějakou odpověď, čímž očividně chtěla získat nějaký čas na přemýšlení. A protože tě zastavila, tak se jí to i svým způsobem podařilo. Po chvilce se jí na tváři rozhostil vítězný úsměv, když konečně dospěla k řešení toho, co jí trápilo.
Navíc mi pořád ještě dlužíš službičku. Sice jsi mě zachránil před těma klukama, ale to jsem ti vrátila už tím, že jsem jednoho z nich trefila. Jenomže potom jsem tě ošetřila, takže to je dva jedna pro mě. A když vezmu v potaz, že jsem tě nechala spatřit i své honosné sídle, tak dva a půl!
prezentovala okamžitě své zajímavé počty a hlavně odůvodnění, proč nechtěla, abys hned zmizel a vrátil se zpět za svým úkolem. Stále vedle tebe a vyčkávala, jak budeš reagovat na její žádost, protože cesta ven byla přímo před tebou a pamatoval sis, že zevnitř nebyl problém se dostat ven.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Hanna mě, ještě než jsem stihl vyjít ze dveří, zastavila. Tohle se začíná čím dál tím víc komplikovat. Zazoufám, ale nakonec pokrčím rameny. Hádám, že moc společnosti asi nemá.
No co se týče ukázání tvého honosného sídla, za to bys měla dostat půl bodu dolů. Řeknu a zazubím se. Po chvíli přemýšlení před ní pokleknu na zdravé koleno a pronesu vážným hlasem:
Tak co si přeje spanilá princezna od zbloudilého rytíře?
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Spokojenost v Hannině tváří poté, co tě úspěšně zastaví na chvilku vystřídá mírná zloba, když jí dost otevřeně řekneš, že její pokoj shledáváš bodově velice nízko. Zlobit se kvůli tomu na tebe nemohla příliš dlouho, protože jsi krátce nato provedl ono rytířské gesto zavazující se službou. Její reakce však byla poněkud odlišná, než jsi mohl předpokládat. Nejprve se zatvářila podle očekávání překvapeně, ale pak se zničehonic začala neřízeně smát. No smát, doslova řechtala a neušlo ti, že při tom i trošku chrochtala, což se některým dívkám stávalo. I v Chrámu jedna taková byla a jeden čas byla populární kratochvílí padawanů snaha ji rozesmát kdykoliv a jakkoliv.
Já a Corelliánská princenza, kdo to kdy slyšel!
dostala ze sebe, zatímco marně zápolila se svým záchvatem smíchu, který začal polevovat až po notné chvíli. Musela nakonec zhluboka oddechovat, aby si navrátila rovnováhu a mohla ti opět čelit s vážnějším výrazem.
Každopádně to teď nehraje roli. Potřebuju od tebe relativní drobnost, nic složitého pro někoho s tvými schopnostmi. Postačí, když na nějakou dobu zabavíš dvojici strážných, nic víc. Je mi jedno jak, to je na tobě. Já jen potřebuju proklouznout mezi nima a získat to, co mi právem náleží,
přešla bez váhání přímo k věci, až jsi měl pocit, že v tu chvíli byla mnohem starší, než by se dalo usuzovat podle jejího vhledu nebo informací, které prve řekla. Každopádně jsi nyní přesně věděl, co po tobě chtěla a podle toho zvážit tvou situaci. Její výraz navíc vypovídal o tom, že tak trochu očekávala tvůj souhlas, protože se nejednalo zas o tak velkou službu, kterou byste si mezi sebou vyrovnali účty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
S potěšením sleduji, jak se Hanna nezřízeně směje. Tak zábavu bychom měli za sebou. Pomyslím si a počkám co bude mít Hanna za návrh.
No, problém by to nebyl. Jenom by mě zajímalo, co je to za věc. Za to se omlouvám, ale mám svojí morálku. Řeknu s úsměvem.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Vyslechl sis Hannin návrh a chvilku zvažoval, jak se k tomu postavit, než jsi ji požádal o konkrétním popisu předmětu, nejspíše, kterého se takto chtěla zmocnit. Dívka nyní zaváhala, jak by měla odpovědět a dala si tak chvíli načas se svou odpovědí.
Jo ten váš kodex nebo co ...
připomněla si Hanna a zamyslela se nad tím, jak by ti to podala. Bylo na ní jasně vidět, že se nechce podělit o skutečný význam předmětu, nebo cože to vlastně je zač, ale zároveň nechtěla přijít o možnost tvé pomoci.
Řeknu to takhle - bylo to moje. Mám na to právo, které mi nelze upřít, byť si někteří myslí, že tomu tak není. Takže, i když to vypadá, že to chci ukrást, tak mi vlastně jde jen o to získat nazpět svůj majetek. Bohužel, tohle je jediný v současnosti dostupný způsob, pokud se jim nechci v nějaké formě zaprodávat,
přikročila ke způsobu vyjednávání, kdy se to pokusila vysvětlit svou pozici, aniž prozradila, oč se vlastně jednalo. Náhle se trochu škodolibě pousmála a přikročila blíže k tobě.
A pokud by tě to náhodou zajímalo, tak to co má do činění se skupinou, z které byli ti tři kluci. Takže, jestli jim to chceš tak nějak trochu vrátit, stačí mi pomoct a bude to vyřešené. Rozhodně z toho nadšení nebudou a za to tvé postřelení by to i stálo, ne?
zazubila se a přidala další důvod, proč by ses dle ní měl rozhodnout akceptovat její žádost o pomoc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Pozorně si Hannu vyslechnu.
Tak na to pozor, Jedi by se mstít neměl. Řeknu s úsměvem, ale pak pokrčím rameny.
Budiž, budu ti věřit. Vyrážíme hned? Optám se na čas výjezdu a trochu si procvičím ramena.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Informoval jsi Hannu o postoji Jedi vůči pomstě, aby na to jen pokrčila rameny. Nezdála se o tom být úplně přesvědčená, ale nikterak to nekomentovala a vrátila se hlouběji do místnosti, aby se zde natáhla pro jeden batoh s nějakými věcmi. Hodila si ho na záda, zkontrolovala pevnost a dopnutost popruhů, než se vrátila k tobě.
To bude nejlepší, pokud se tedy cítíš schopný pohybu,
pokývala hlavou vážným tónem, do kterého se přepnula jakoby nic z předchozí snahy vyjednávat, přesvědčovat nebo pošťuchovat. Až jsi skoro měl pocit, že před tebou nyní stála profesionálka se vším všudy, pokud by tedy nebyla dvanáctiletou dívenkou. Gestem ruky naznačila, že tedy vyrážíte a počkala, až opustíte její "bydlení". Dveře za sebou samozřejmě zavřela a pečlivě zapečetila, aby se jí nikdo nemohl vloupat do jejího příbytku, zatímco bude pryč.
Navíc, teď je ta nejnepravděpodobnější chvíle, kdy by něco podobného očekávali. A už vůbec ne ode mě potom, co mě jejich kumpáni pronásledovali kamsi. Ze strategického hlediska třímáme teď všechny dostupné trumfy a to včetně toho, že ta jejich parta má stejně teď úplně jinou zábavu, než zevlování v jeden z jejich základen. A že celou dobu nedělají nic jiného,
poznamenala Hanna ze strategického hlediska a pokusila se vyjmenovat seznam výhod, které jste měli mít, nebo spíš hlavně ona, v nadcházejícím úkolu.

Na místo jste dorazili za necelých deset minut chůze a zastavili jste se na dohled vchodu. Ten hlídal jeden statný muž zhruba ve svých třiceti letech. Po ruce měl blasterovou pušku a na sobě lehkou zbroj.
Okolo něho se potřebuju nepozorovaně dostat. A to tam i zpátky, takže buď ho potřebuju dvakrát odlákat, nebo zaneprázdnit na nějakých deset minut,
ukázala Hanna na muže, jenž hlídal dveře s elektronickým zámkem. Co jsi o podobném typu zabezpečení doposud věděl, tak nebylo pochyb, že bez správného kódu, nebo náležitého vybavení nebylo možné se dostat zvenčí dovnitř. Hanna si s tím však očividně nedělala starosti a spíše očekávala, jak se zhostíš jejich úmluvy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Tak tedy veď cestu. Pobídnu Hannu a vyrazím za ní.
Po asi 10 minutách dorazíme na dohled objektu. Pousměju se na Hannu.
Odlákat tohohle? To nebude žádný problém. Lusknu prsty a pomalu se vydám směrem ke strážci. Ještě než němu dorazím tak zabočím za roh a pomocí Síly zvednu pár kamínků jemu před obličej. Ty pak přenesu dál ode dveří a ode mě.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Když dorazíte na místo a ty máš možnost si obhlédnout situaci, tak před Hannou nemáš potíž hýřit sebevědomím, kdy může ona považovat tvou část práce za již prakticky splněnou. Bez dalšího váhání se tedy přesuneš na místo, odkud na svůj cíl dobře vidíš a natáhneš se k Síle, aby ti s touto situací vypomohla.
Rozhodneš se vyzkoušet jednoduchou strategii s podivným úkazem. K tomu využiješ pětice menších kamínků, které uchopíš pomocí Síly a prakticky zaparkuješ před strážného. Pro něj se samozřejmě jednalo o podivuhodný úkaz a získalo si to jeho pozornost. Což byl pro tebe ten správný impulz a začal si s kamínky levitovat pryč od něho, směrem od tebe a především - pryč od vstupních dveří. Jenomže strážný se ani nepohnul, jen udiveně sledoval skupinu kamínku, jak se od něho vzdalovaly pryč. Po chvilce zavrtěl hlavou, jako by se mu to zdálo a věnoval se dál své práci. Povedlo se ti tedy docílit toho, že strážný nejspíš chvilku pochyboval o své příčetnosti, jenomže tím to také skončilo.

Hanna se mezitím stihla proplížit na pozici, odkud by dovedla rychle přeběhnout k dveřím a pokusit se je otevřít, ale k tomu jsi pořád musel nějak odlákat stráž a to nejméně do vzdálenosti pěti metrů. Přičemž i tehdy by existovalo riziko, že by mohl postřehnout Hannu nebo snad i zaslechnout její snahy o vstup dovnitř. Nezbývalo ti tedy, než přijít s jiným plánem, jak odlákat pozornost, protože pouze několik levitujících kamínků očividně nebylo tím vhodným řešením.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“