Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Po docela krátké cestě jsem dorazil na konec tunelu, i když jsem se porozhlédl, nic jsem cestou nenašel. Na konci tunelu byla vrata, zavřená. Naštěstí hned vedle byla konzole na otevírání, kdyby někdo náhodou neměl dálkové ovládání.
Díky Síle za přirozenou zapomnětlivost všech žijících bytostí. Prolítne mi hlavou a následně otevřu vrata.
Když vyjdu ven uvidím široký porost, táhnoucí se kam jenom dohlédnu. Dále spatřím dvě pěšinky, z nichž jedna vede bokem.
Ale no tak, to by jim tolik uškodilo sem dát nějaký značky pro ztracenýho Jed.. teda Padawana? Povzdychnu si a po dlouhém rozhodování se rozhodnu jít cestou, která vede směrem kudy odlétaly landspeedery.
Nehodlám riskovat, že ztratím jejich stopu.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Kdesi poblíž města:
Z dvou možných voleb, tedy pokud bys nepočítal variantu s návratem zpátky tunelem, sis vybral tu náročnější a možná trochu nebezpečnější. Přesto však zaručovala přímější cestu a menší pravděpodobnost, že bys ztratil stopu po landspeederu.
Než jsi musel začít obcházet bažinu, tak se ti šlo tak nějak rozumně a pouze jsi musel odhrnovat nějakého to křoví z cesty. Okolo bažiny se ti však jednou málem povedlo spadnout do jejího slepého ramena, byť to naštěstí pro tebe skončilo pouze potopením po kolena, než se ti povedlo vyprostit ven. Díky tomu jsi k cestě přistoupil opatrněji a dalším pastím se úspěšně vyhnul.
Následovala asi deseti minutové cesta mezi korunami stromů, jež tvořily průrvu akorát tak pro landspeeder. To by samozřejmě jen tak někoho nenapadlo, dokud by o tom nepřemýšlel, protože mohutné kmeny a jejich spletité větvě působily naprosto přirozeným dojmem. Po těch deseti minutách ses musel probrodit jedním hustším křovím, než jsi se octnul na slepé ulici města. Tedy slepá byla ze směru, odkud jsi přišel - dál již vedla do husté dopravní sítě, kudy bylo skoro nemožné sledovat stopu po landspeederu vlastními silami.

Nacházel ses v nějaké odlehlé tovární nebo skladištní čtvrti. Rozhodně působila pustým dojmem stejně jako budovy, které tě obklopovaly. Čišela z nich prostá účelnost a postrádaly jakoukoliv formu estetičnosti, která byla naopak dost přirozená pro menší obytné oblasti města. Jakl jsi tak kráčel podél jedné z těch velkých budov, která byla buď opuštěnou továrnou nebo skladištěm, tak se zpoza rohu vyřítilo mladé místní děvče, odhadem asi tak na třináct let a velice rychle tudy utíkalo. Proběhlo okolo tebe a zaběhlo za roh, kde se zastavilo.
Neviděl jsi mě zaběhnout sem,
zaprosila ještě, když už se objevili její pronásledovníci. Jednalo se o trojici mladíků, nejspíše členů nějakého místního gangu, v čemž je prozrazovalo obdobné logo na jejich oblečení. Rozhlíželi se okolo a nakonec zamířili k tobě.
Hej, neviděl jsi tady běžet takovou prťavou černovlasou holku?
zeptali se tě rovnou a stručným popisem se trefili právě do dívky, která se schovávala za rohem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Kdesi poblíž města
Cesta nebyla tak hrozná, když nepočítám bažinu tak se šlo i celkem dobře. Ale koho napadne vést cestu vedle bažiny? Zamračím se, když pohlédnu na své zničené boty.
Poté, co jsem vyšel z lesa jsem do razil do jakési tovární čtvrti.
Fuj, to jsou barabizny. Pomyslím si znechuceně když se rozhlédnu.
Najednou kolem mě prolítne malá, asi třináctiletá holka a zaběhne za roh. Ještě zaprosí, že jsem ji neviděl, ale to u vidím jak z uličky vycházejí její pronásledovatelé, asi členové nějakýho gangu a ptaj se mě jestli jsem tu neviděl nějakou holku.
No, jsou tu dvě možnosti, buďto ona něco provedla a oni jdou po ní z důvodu, a nebo nic neprovedla a oni si jen tak chtěj na někoho zasednout.
Možná jo, možná ne. To závisí na tom co jí chcete. Řeknu a usměju se. Rozhodnu se je kontrolovat Sílou, abych zjistil kdyby mi lhali. Než odpoví, nenápadně posunu ruku ke svému lightsaberu.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Trojice se zastavila kus před tebou a okamžitě sis mohl být jistý tím, že byli pravděpodobně tak o tři až pět let starší než ty. Vypadali poněkud agresivně a odhodlaně a velice rychle ti podle jejich výrazu došlo, že svou odpovědí jsi je rozhodně nijak nepotěšil.
Možná jo nebo ne? Co to je za pitomou odpověď? Jsi snad moc pitomej na to, abys řekl jo nebo ne?
řekl první z nich a druhý před něj strčil ruku, aby ho zastavil.
Takže jsi ji viděl, jinak bys okolo toho nedělal takové cavyky. Takže kam zmizela?
zeptal se tě výhružným tónem a nebylo pochyb, že téhle trojici šéfoval. U všech si mohl s jistotou říci, že to byli zkušení rváči a dosvědčovalo to i několik oděrek a škrábanců, které měli viditelné na různých částech těla. Navíc jsi si nemohl být jistý, jestli nebyli nijak ozbrojeni, i když na první pohled to tak nevypadalo.
A co jí chceme, do toho ti nic není. Každopádně ti povím, co se stane - ty nám řekneš, kam zmizela a nic se ti nestane. O sobě už neuslyšíme, nikdy se neuvidíme a budeme mít klid. Přijde mi to jako rozumné řešení, každopádně v opačném případě bychom museli přistoupit k poněkud radikálnějším ... způsobům,
nastolil před tebe rychle a jednoduše vaši současnou situaci, jak ji viděl on. Nic jiného nebyl ochoten přijmout jako řešení a svým výrazem to dával jednoznačně najevo. Navíc svou menší postavou a v porovnání s nimi o dost křehčím vzhledem jsi jen tak respekt rozhodně nebudil. Třetí ze skupinky zatím všemu tiše a pozorně přihlížel, navíc měl oproti ostatním nejméně viditelných zranění, byť se nedalo pochybovat o tom, že byl taky schopný zasadit několik nepříjemných úderů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně
No, nepotěšil jsem je. Ještě k tomu se ukázalo, že, alespoň jejich vůdce, jsou celkem natvrdlý.
Ach jo, člověk si ani nepokecá. Povzdechnu si, když mi začne jejich vůdce rádoby vynalézavě vyhrožovat.
No jo, to mám za to, že se to snažím vyřešit mírumilovně... Povzdechnu si a pořádně si prohlídnu celou skupinku.
Ten třetí se mi nelíbí, moh by bejt nebezpečnej. Řeknu si.
Tak jdem na to ne? Prohlasím, a s výkřikem kopnu jejich vůdce do břicha s co největší silou.
Není žádnej důvod hrát si s nima, rvát se uměj, na druhou stranu, nechci používat ani Sílu, ani lightsaber, jednak bych prozradil že jsem Jedi a navíc si ten boj chci trošku užít. Prolítne mi hlavou, zatímco počkám jak na to bude skupinka reagovat. Doufám, že je ta holka v bezpečí, chtěl bych se jí pak na něco zeptat. Pomyslím si a v duchu poděkuju Síle za to, že v mých younglingských (i padawanských) letech jsem byl docela rváč. Jedinej kdo mě dokázal uklidnit byla mistryně. Navíc trénink se světelným mečem vám zlepší i reflexy a sílu jak v rukou tak v nohou. Myslím, že i bez Síly to mám šanci zvládnout, teda pokud nevytáhnou zbraně.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Z možnosti případného střetu sis nic nedělal a hlavně jsi se tím nějak netrápil. Ostatně jsi to dal jednoznačně najevo a s podobným postojem přistoupil ke zbytku rozhovoru, na jehož konci jsi trojici prakticky vyzval na střet.
Zaútočil jsi kopem na úrovni břicha za doprovodu hlasitého výkřiku nehledě na to, že šéf jejich bandy od tebe stál stále více jak dva metry. V tomhle ti nemohly získat výhodu ani tvoje reflexy a rychlost, protože velitel včas uskočil a ty ses jen dostal do obklíčení ze tří stran.
Z levé se ti povedlo první úder včas vykrýt, ale tím úspěchy v tvém vystoupení skončily. Úder z pravé strany tě notně oslabil rovnováhu, takže jsi nemohl včas reagovat na příchozí útok zepředu od velitele skupinku. Naštěstí už tomu bylo dostatečně dlouho od snídaně, takže si tvůj žaludek mohl stěžovat pouze bolestí.
Útočníky však úspěšný zásah nijak nezastavil a pokračovali dále - rána zleva ti přistála na rameni a znamenala třas po nějakou nadcházející dobu, ta zprava si našla svůj cíl v tvém boku, zatímco jsi se snažil udržet na nohou.
Další útok od velitele jsi zastavil zachycením jeho útočící ruky, ale tím ses odkryl zleva a obdržel jsi kopanec do levého kolena, díky čemuž se ti začaly podlamovat nohy. Přišel další úder zprava do stehna a nakonec kop zepředu. I když jsi ho tak nějak dovedl utlumit rukama nataženýma před sebe, přesto tě síla úderu svalila na zem a to dost nepříjemně. Konečně nastala chvilka klidu a tys mohl jen přemítat, odkud se na tebe valila největší bolest. Levé rameno, oblast žaludku, levé koleno nebo pravý bok. Mohl jsi konstatovat, že i když jsi utržil více zásahů zleva, tak ty zprava byly mnohem silnější. Ale hlavně trojice bojovala společně a nedala ti možnost je vykrýt všechny, když i jeden na jednoho by očividně byly důstojnými soupeři. Nebylo pochyb o tom, že i oni věnují pouličním rvačkám velké množství času a získali tak mnoho zkušeností.
Protože jsem hodnej, tak ti dám šanci ještě jednou říct, kam ta holka zmizela, než ti ukážeme, že s náma si nikdo nemá zahrávat,
informoval tě velitel skupinky a pořádně si protahoval pěsti, až mu z toho lupalo v kloubech. Byl jsi před nimi na zemi, obestoupili tě ze tří stran, každý zhruba v metrové vzdálenosti a čekali na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Boj se nevyvíjel zdaleka tak, jak sem předpokládal. Už fakt že byli tři na jednoho byl proti mně, nehledě na to, že jsou dobrý rváči.
Nicméně, jejich vůdce je tak "hodný", že mi dá ještě jednu šanci.
Nedá se nic dělat. Povzdechnu si, a utřu si rty. Nechtěl jsem to použít, aby to byl férovej souboj, ale vzhledem k tomu, že jste tři... Řeknu si pro sebe a toho za sebou se pokusím odstrčit Sílou, když se mi to povede, tak použiju Sílu, abych vzniklou mezerou proskočil. Až dopadnu tak vytasím svůj světelný meč a postavím se do základního postoje Ataru.
Hlavně jsem to nechtěl použít, aby neměl Řád problémy, ale co se dá dělat.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Z vývoje situace jsi byl nadšen asi tolik, jako když by se rancor octnul na nějaké zpustlé ledové planetě plné pouze malých hlodavců. Přistoupil jsi tedy k tomu nejjednoduššímu způsobu, pomocí něhož ses mohl z této situace dostat. Nikdo z trojice nečekal intervenci něčeho jako je Síla a tak se zacílený kluk svalil na zemi. Svým výskokem jsi zaskočil i ostatní dva dostatečně na to, aby nestihli včas zareagovat a dostal ses od nich do dostatečné vzdálenosti, kdy jsi mohl vytasit svůj světelný meč.

Jakmile jeho čepel oživla, situace se pro tebe výrazně měnila a to jednoznačně do výhody pro tebe. Trojice se rozestoupila a bez váhání vytasila blastery připravena okamžitě pálit. Byli sice na dosah jednoho skoku, ale podvědomě couvali vědomi si tvé současné výhody pro boj zblízka.
Nemysli si, že svítící klacek z tebe dělá kdovíjakého borce,
sykl velící skupiny zatímco opět couvl o krok dozadu. Jeho kumpáni jej následovali, ale ještě přitom ukračovali do stran, blastery stále namířené tvým směrem.
Udělali další krok, zatímco jsi stál v postoji útočného Ataru a mohl rozmýšlet, co podnikneš dál a hlavně zkusit odhadnout, co provedou tví soupeři.
Situace se však nemění. Kam zmizla ta holka! Nebo opravdu chceš, abychom začali střílet?
pokračoval odhodlaně velitel party, zatímco stihl provést další dva kroky vzad a své kumpány měl nyní dva metry od sebe, každého do jedné strany. Všichni navíc od tebe byli vzdáleni nějaké čtyři až pět metrů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Jen co jsem aktivoval meč, oni vytáhli blastery. Ts ts, to není moc spravedlivý. Povzdechnu si. Jeden z nich na mě zavolá, ať si nemyslím, že jsem takovej borec, když mám světelnej meč.
Říkáš, a nebýt blasterů a svejch dvou kumpánů byl bys podělanej strach, dyť se podívej jak se ti třesou nohy. Zakřičím na něj a rychle na meči nastavím intenzitu takovou, aby úder hodně bolel, ale nezpůsobil vážný zranění. Přeci jen je nechci zabít. Pomyslím si a podívám se na jejich rozestavění. Jsou dost daleko, ale to pro formu Ataru není problém, jedinej problém je, že jsou od sebe 2 metry... Prolítne mi hlavou kalkulace.
Myslím že to uděláme takhle, vy se vzdáte, a já vám nezničím vaše hračky. Co vy na to? Řeknu s vědomím že na to nepřistoupěj.
Když to neodsouhlasej, použiju Sílu na zvýšení skoku, abych se dostal k tomu co je vlevo ode mně. Tomu se pokusím přeseknout blaster. Pak se rychle vyhnu střelám a rozeběhnu se proti dalšímu, toho se pokusím kopnout do hlavy, aby omdlel, pak vyskočím ke třetímu a zaútočím na něj ze vzduchu.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Možnost, že by ses nechal přesvědčit názorem protivníka, padla velice rychle díky postoji, jenž jsi k situaci zaujal. Navíc jsi to okamžitě jasně deklaroval i ústně, jenže na trojici to prakticky nemělo žádný výrazný efekt. Jakoby se snad s mouder, které jim mohl předávat budoucí Jedi nechtěli těšit.
Je vidět, že nechápeš o co jde. A zbraň jsi tasil první ty, po tvých siláckých řečech a výprasku, který jsme ti uštědřili,
zazubil se ten uprostřed a to značně sebevědomě, čímž očividně povzbudil i své kolegy. Ti se nyní zdáli být odhodlanější než předtím, což nejspíš nemuselo být dobrým znamením.

Zkusil jsi je ještě jednou varovat, ale nestihl jsi svá slova ani doříct. Ten zprava na tebe vystřelil a jen tak tak se ti povedlo odklonit jeho výstřel. Tím však zhatil plán útoku směrem doleva, odkud přilétly další výstřely a následovalo několik i z prostředka. Situace se tak ani zdaleka nevyvíjela podle tvých plánů, protože rozestoupení, do něhož se trojice postupně dostala znamenalo prakticky střelbu ze tří stran. A s tím by mohla být potíž i při používání Soresu, natožpak Ataru, které bylo určeno spíše pro útok. Jenže k tomu jsi nedostal řádnou příležitost a dostával se pod stále větší tlak, kdy každou chvíli hrozilo, že tě některý z výbojů zasáhne. A rozhodně jsi nemohl počítat s tím, že tví protivníci by se obtěžovali nastavovat blastery na nějaké omráčení nebo něco podobného.
Přechod do útoku by navíc znamenal otevření některé ze stran a už nyní jsi mohl s jistotou tvrdit, že trojice nepatřila ke svátečním střelcům nehledě na jejich nízký věk.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
A tolik k teorii o neporazitelnosti Jediů. Můj plán šel do kytek, protože nepočítal s tím, že chlapci začnou střílet první.
Tohle je špatný, hodně špatný. Mistryně neví kde jsem, a ta holka je snad dostatečně chytrá, aby mi nepomáhala. Holt já a moje ego. Zanadávám si, zatímco se jen taktak uhnu další střele. No, na dohodu to teď s nima už nevypadá... Pomyslím si a skrčím se, abych se vyhnul.
Sílo, prosím teď mě nezklam. Zaprosím, a zkusím použít sílu, abych aspoň jednoho vyved z rovnováhy, zaměření na zbraně se vyhnu, tak zkušenej ještě nejsem.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Bylo až k neuvěření, jak některé plány mohly jít tak rychle kamsi do pouští Tatooine. Situace nevypadala růžově a vlastně ani nijak v podobných odstínech této u dam tak oblíbené barvy. Nebylo pochyb o tom, že jsi byl přinucen do silné defenzívy a bylo potřeba něco udělat, aby ses z toho dostal. Zkusil jsi použít tu nejjednodušší pomůcku - odlehčit si alespoň na jedné straně a oslabit tak palbu nepřítele. Prostředkem ti bylo šťouchnutí v Síle a opravdu se ti to povedlo - postrčení toho vpravo jej rozhodilo natolik, že několik výstřelů poslal kdoví kam vysoko a musel si zkoušet stabilizovat rovnováhu, což jej na nějakou chvíli vyřadilo.
A pak přišlo něco, co bys rozhodně nečekal. Právě ten z kluků, kterého jsi pošťouchnul v Síle se skácel k zemi po tvrdém zásahu kusem stavebního materiálu do hlavy.

Byl to pěkný hod - přesný, správně načasovaný a nejspíše ne smrtelný. Jeho původcem byla ona dívka, která si nějakým způsobem vylezla na střechu a nalezla "nějakou" munici. Pro tebe to hlavně znamenalo, že ze tří střelců byli nyní jen dva. Navíc přiletěly další dva kusy čehosi, které sice minuly, ale narušily do té doby pevnou formaci útočníků, kterým rychle došlo, že se situace notně obrátila.

Velitel skupinky okamžitě začal jedna a popadl padlého kumpána, zatímco ten na levici dál pokračoval v ostřelování tvé pozice. Musel jsi připustit, že byl se zbraní velice zručný a při střelbě na někoho, kdo se specializoval spíše na útok a duely, tě dostatečně zaneprazdňoval na to, aby ses mohl vrhnout do nějakého zuřivého útoku. Navíc krůček po krůčku ustupoval, zatímco velitel táhl jejich kumpána a sem tam střídavě vypálil tvým směrem nebo po dívce, která se již stihla opět schovat. Vytušil jsi šanci se stáhnout za roh, za nímž předtím zmizelo děvče, díky čemuž by ses mohl vyhnout příchozí střelbě a rozvážit další kroky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Šťouchnutí se mi sice povedlo, ale v tu ránu to mu ubohému klukovi přistál na hlavě kus stavebního materiálu. Moje zmatení se zdaleka nemohlo měřit s tím, jak byli zmatení moji nepřátelé. Potom co jsem se pátravě rozhlídl, jsem zahlíd tu 14-ti letou (!) holku jak sbírá další kusy a hází je po zbývajících nepřátelích. Tak ta se v životě neztratí. Uznale kývnu hlavou a rychle zmizím za roh.
Hned jak zmizím, pokusím se najít něco co bych mohl hodit po tom, co ještě střílí. Když se mi to podaří, hodím to tak abych odvedl jeho pozornost a rychle k němu vystartuju s napřaženým mečem.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Rozptýlení útočníků jsi perfektně využil k tomu, aby ses stáhl a mohl popadnout dech. Díky zásahu dívku se situace kompletně změnila a rozhodl ses toho maximálně využít pro vydechnutí a přichystání k odvetě. Tu plánuješ prostě - nedaleko ležící kámen uchopíš a vrhneš směrem k útočníkovi, který měl obě ruce volné, tudíž se mohl soustředit na střelbu nebo obranu. Hned potom jsi vyrazil kupředu, takže jsi nestihl zaregistrovat na děvče, jak ti signalizovalo, abys šel za ním.

K tvému překvapení byl kámen sestřelen ještě za cesty přesným blasterovým výbojem. Pomohlo tomu také to, že za tu chvilku co ses schoval se trojice výrazně stáhla navýšila rozestup mezi tebou a jimi. Vlastně to bylo rozhodně dál, než sis původně myslel. Ve skutečnosti to bylo už dost daleko na to, aby velitel stihl odložit zraněného a podpořil palbou svého kolegu. První dvojici výstřelů výš na tělo jsi odrazil, ale pak jeden níže prošel.
Pichlavá bolest v lýtku rozhodně nebyla nic příjemného a o to horší bylo, když jsi na nohu došlápl.
Ze sprintu se stal boj o udržení rovnováhy při odrážení nepřátelské palby. Bylo jen nevyhnutelné, kdy noha bolestí povolila a ty ses v kotoulech svalil na zem. Díky výcviku v Chrámu jsi tak nějak mohl pád předvídat a stihl se na něj připravit právě oněmi kotrmelci. Jakmile ses opět postavil, tak přilétlo několik posledních výstřelů, které jsi odrazil v kleče - kdy levou zraněnou nohou ses opíral v koleni a na pravé jsi normálně stál. Trojice však už o další boj nestála a rozhodla se stáhnout a pomohlo tomu, že se tak nějak probral i třetí z nich. Nemohl sice jít sám, nebo něco výrazného dělat, ale ulehčil tím veliteli práci v podpírání.

Tvoje rána byla naštěstí spíše škrábancem, byť notně hlubokým. Pocítil jsi zápach spáleného masa, kterým bylo samozřejmě tvoje zčásti šeškvařená holeň. Ale hlavně jsi dobře věděl, že nějaké další utíkání by v současné chvíli nebyl moc dobrý nápad. Z bolestí tě mohlo vytrhnout takové podivné tleskání, které přicházelo od dívky. Ta kráčela směrem k tobě, byť opatrně nahlížel směrem, kterým zmizela trojice kluků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně:
Můj útok nedopad jak jsem si představoval, on totiž ten chlapec byl fakt dobrej střelec. Než jsem se mohl stáhnou už mě strefily do stehna. Au, do háje. Syknu mezi zuby a nechám je tedy odejít. Pak si všimnu tý holky.
Uf, zdá se v pohodě. Pomyslím si s úlevou.
Jsi v pořádku? Zeptám se. Pak mě ještě něco napadne.
Díky za pomoc, bez tebe bych tam měl těžké chvíle. Řeknu s poměrně chabým úsměvem se pokusím udržet na nohou.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“