Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Travina:
Když lord Tuss znova nasadil k tempu kupředu, tak jsi si připravila batoh a urovnala tvora, který se ale při pokusu vyrazit dál rozhodl zkusit několikrát o útěk. Nejspíše to bylo dáno jeho vztahem ke zdejšímu prostředí, které se mu nechtělo opouštět, ale popruh splnil svůj účel a tvor po chvilce své snažení vzdal, byť se stále zdál být do značné míry neklidný, tak dle všeho kapituloval na další snahy o útek.
Při pohledu na skupinu jsi nyní mohla vidět, že se rozložení sil značně proměnilo, zatímco ty a zabračka jste se i nadále držely vpředu, tak na ostatních pozicích se situace měnila. I dívka, které jsi pomohla se vás notnou chvíli držela, než začala znova ztrácet, ale něco v jejím výraze ti říkalo, že bude i tak pokračovat ve vašich stopách. Nakonec se vytvořila za lordem Tussem pětičlenná skupina, kde nechyběl i kluk, s kterým ses jednu chvíli pokoušela kamarádit. Nyní si tě ale vůbec nevšímal a ani nic neříkal.

Na cestě jste byli několik hodin a zastavili jste se až před menší jeskyní a to právě v momentě, kdy začala zapadat zdejší hvězda za obzor. Lord Tuss odložil několik věcí na kraji a zašel trochu dovnitř, aby vytáhl velkou bednu.
Každý má svůj příděl jídla a vody. Tady přespíme, zítra budeme pokračovat dál. Hlouběji do jeskyně nebo pohybovat se tady v noci je jenom na vaše vlastní nebezpečí a nikoho zachraňovat nebudu,
dodal k tomu pouze stručně a z okolí si natahal množství dřeva, naskládal ho na hromadu, aby následně odpoutal ze svého pasu kovový válec. Ten bez váhání zaktivoval a z válce se vyrojila rudá světelná čepel s jejímž jediným jediným máchnutím zapálil dřevo, čímž založil oheň. Sám si poté vzal svůj příděl a opřel se o stěnu při kraji jeskyně. Vám tak nechal volný prostor na základě předchozích instrukcí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Travina:

Když lord Tuss vyrazil kupředu, nasadila jsem si batoh a připravila tvorečka na cestu. Ještě několikrát se pokusil o útěk, což jsem chápala.
Po každém jeho skoku jsem si ho vrátila na rameno, pohladila ho a konejšivě na něj zažvatlala.
Neustále jsem to opakovala, dokud se mi nezačalo zdát, že se mírně zklidnil.
Ze začátku cesty jsem se věnovala tvorečkovy, ale zároveň jsem po očku sledovala okolí a zbytek skupiny.
Pořád jsem se držela někde na úrovní zabracké dívky, ale tak, abych nešla v chumlu s ostatními.
Jako celou cestu se ostatní pomalu začali odpadávat. Za chvíli začala odpadávat i ta blonďatá malá holka.
Tentokrát jsem neměla snahu jí pomáhat, čím míň jich bylo kolem mě tím líp.
Navíc vypadala nejlépe za celý den, tak nějak rozhodnutá to nevzdat.
Když už nás v těsném závěsu za lordem Tussem zůstalo jen pět, pořád jsem si od ostatních držela kratší odstup.
Zatím se s námi držel i ten chytrák, co chtěl mít kamarády a zároveň být pravý Sith.
Nevěnovala jsem mu pozornost, soustředila jsme se jen na udržení tempa, sledování krajiny a občasné uklidňování tvorečka.

Šly jsme docela dlouhou dobu, aniž by jsme viděly něco zajímavého. Došli jsme k jeskyni v době kdy už začínala pomalu být tma.
Dostaly jsme jídlo a vodu. Vzala jsme si svůj příděl a sedla si s ním před jeskyni. Nebála jsem se ničeho venku, věřila jsem, že mě můj instinkt upozorní na nebezpečí.
Vypila jsem vodu a dala trošku napít i tvorečkovy. Pak jsem se pustila do jídla a zkoušela s ním nakrmit i tvorečka.
Když jsem dojedla, jen jsem pozorovala oblohu a přemýšlela. Opět jsem viděla světelný meč v akci.
Tentokrát jsem si stačila všimnout i jak se zapíná. Vytáhla jsem z pásku ten svůj a začala ho zkoumat.
Když mě přestalo bavit hrát si s mečem, vrátila jsem se do jeskyně. Našla jsem si místo kousek od ostatních, ale pořád blízko a pokoušela se usnout.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Jeskyně:
Víc než ostatním jsi se při cestě věnovala svému ochočenému tvorečkovi, kterého sis snažila získat na svou stranu laskavostí a vřelým přístupem. Dalo se jen těžko poznat, jak hodně to zabíralo a znamenalo, že jeho ochočení může trvat nějakou dobu, zda-li se někdy vůbec povede. To však záleželo na něm a na tvém odhodlání v tomto úkolu uspět.

V jeskyni jsi se stejně jako během cesty věnovala pouze tomu základnímu - tedy získání svého přídělu, nalezení místa, dokonce trochu před jeskyní a držení se stranou. Mohla jsi na sobě cítit podezíravé a nechápavé pohledy, zatímco se všichni sdružovali dovnitř. Pouze zabračka tě značně ignorovala a onen chytrák, rádoby skutečný Sith. Ze svého místa venku jsi navíc mohla vidět pomalejší členy skupiny.
Pozitivem bylo, že tvoreček byl ochotnější ke krmení a především zeleninu spořádal. Masovitou složku potravy, jestli bys to tak mohla nazvat, jsi si nechala pro sebe a shledala ji bez výrazné chuti. Od starších wookiů na Kashyyyku jsi však dobře věděla, že důležitá je potrava sama o sobě a ne její chuť.
Jakmile jsi skončila s krmením a snažila se o spánek, tak teprve dorážela, téměř za silné tmy, blonďatá dívka. Držela konstantní tempo, unaveně vydechovala, ale kráčela dál. Takhle dorazila do jeskyně, lord Tuss ji zopakoval instrukce a ona se jen uvelebila nedaleko něho, posilnila se a okamžitě usnula. To jsi jí jenom mohla závidět, protože k tobě se spánek nechtěl dostavit, takže jsi mohla vnímat život venku.
Na nehostinné prostředí to nebylo až tak neživé, protože se okamžitě začalo rojit značné množství hmyzu. Tvůj kožich tě však od něho spolehlivě chránil a navíc se zaměřoval spíše na lidské jedince. Teprve po značné chvíli se ti povedlo usnout.

Ze spánku tě vyrušila přítomnost něčeho dalšího, nebyl to někdo, ale zaručeně něco. Tvoreček se krčil v co nejmenší možné škvíře, kam se mohl dostat a kdyby mohl, nejradši by utekl pryč. Obezřetné rozhlédnutí ti prozradilo, že to něco nebylo zatím v nebezpečné blízkosti, ale bylo to tu, sledovalo tě to a pomalu se blížilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Jeskyně:

Jelikož jsem nemohla usnout, sledovala jsem kolegy v jeskyni. Po chvíli mě to přestalo bavit, tak jsem zavřela oči a začala vnímat okolí.
I když byla planeta nehostinná, bylo tu spoustu hmyzu a drobných živočichů. Hmyz ani nezkoušel proniknout mým hustým kožichem, rovnou se zaměřil na lidi.
Vnímání a pokus o splynutí s prostředím mě jako obvykle zaručeně uspal.
Zdálo se mi, že spím pouze chvíli, když mě ze spánku vyrušil nepříjemný pocit, že je něco blízko mě.
Určitě to nebyl člověk, ani něco podobného, to mi instinkt říkal jasně. Co to ale bylo, mi zatím nebylo jasné.
Nebylo to nic dobrého, srst se mi naježila nepříjemným pocitem. Tvoreček také reagoval negativně a snažil se schovat.
Pomalu a obezřetně jsem se rozhlédla, ale nic jsem neviděla, ale pocit mi říkal , že se věc blíží. Podívala jsem se na lorda Tusse.
Věděla jsme, že to musel zaznamenat dřív než já, takže mě zajímalo, co udělá.
Nechtěla jsem spoléhat na jeho ochranu, takže jsem pomalými pohyby upravila svou polohu, abych měla dobrou pozici k boji či útěku a opatrně sevřela do ruky meč a čekala.
V duchu mě ale napadlo, že já nemusím mít takový strach, když je tu tolik vhodnější kořisti.
Přece jenom, srst leze do zubů.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Jeskyně:
Výskyt něčeho dalšího tě vzburcoval do pohotovosti a pomalu a nenápadně jsi se rozhodla připravit do obranné pozice. I když jsi považovala ostatní za vhodnější kořist, tak jsi pevně svírala svůj meč připravená na cokoliv, co by se pokusilo na tebe zaútočit. Po očku jsi se podívala směrem k lordu Tussovi, který však zabitě chrápal na svém místě a nejevil žádnou známku toho, že by byl vzhůru nebo snad vědomí o tom, že tu je ještě něco dalšího. I když jsi předpokládala, že o nebezpečí musel dávno vědět, tak vše nasvědčovalo naprostému opaku.

Nepříjemný pocit však s časem nemizel, ba naopak - tvor se blížil pomalými a postupnými kroky. Věděl už o nějakých živočiších pobývajících v jeskyni, otázkou však bylo, jaký se k tomu rozhodl zaujmout postoj. Zatím působil spíš zvědavě, ale moc dobře se ti povedlo vycítit jeho skutečnou povahu. Jakmile si totiž usmyslel, byl tvor ideálním dravcem - kořist pro něj neznamenala jenom potravu, ale také zdroj zábavy a potěšení. Čím více jsi se mu věnovala ve svém pozorování, tím více jsi nahlížela do jeho skutečné podstaty. Nebyl inteligenčně na úrovni druhů cestujících v galaxii, ale byl dostatečně uvědomělý na to, aby věděl, co může být jeho cílem a co ne. Vnímala jsi jeho zákeřnost, jeho prosté triky, které často využíval pro lapení své kořisti, stejně jako krutost, když se mu kořist dostala pod drápy či zuby. A co víc ... měla jsi pocit, že tě také zaregistroval a zaměřil se tvým směrem. Netrvalo to dlouho a v nedaleké křovině se cosi trochu pohnulo. Moc dobře jsi věděla, co to je, jen jsi nemohla tušit, co provede, nebo co je jeho skutečným cílem. V jeho pohledu jsi však byla nyní ty a následující okamžiky mohly přispět k tomu, co by se mohlo stát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Jeskyně:

Tvor se pomalu, ale neustále pomalu blížil k nám. Nevypadalo to, že by si chtěl najít jinou kořist. Zůstala jsem připravená na všechno a přemýšlela o to, co dál.
Je to dravec, svým způsobem zákeřný, ale nevím jak je velký, ale vypadá rozhodnutý z někoho z nás si kousek uždibnout.
Nepřestávala jsem tvora sledovat a vnímat, ale zatím byl dost daleko. Uklidnila jsem tvorečka, co se mi snažil co nejvíc zavrtat do srsti.
Škoda, že neumím tu lidskou hatlamatilku, mohla bych tam pod nějakou záminkou poslat bratra velkého Sitha,
nejen že by ho nebyla žádná škoda, ale ještě bych zjistila co přesně a jak velké to je.

Zatím my nezbylo než čekat, co ona věc udělá.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Jeskyně:
Odolala jsi nutkání zazmatkovat za nastalé situace a soustředilas ses pouze na dvě věci - uklidňování tvorečka a zůstávání v klidu. To tvora poněkud znejistilo, protože se zastavil v křoví a nepokračoval dál. Upřeně tě pozoroval a nehýbal se, což předestlalo situaci na několik následujících minut. Bylo jasné, že jako ty jsi čekala na činy tvora, tak on čekal na činy tvé. Nebylo ti to neznámé, protože z Kashyyyku jsi moc dobře věděla o návycích některých dravců. Bylo to součástí výuky už od doby, cos mohla chodit po dvou sama o sobě.
Byla to pozice, v níž se rozhodovalo o tom, zda-li dojde k útoku nebo ne. Menší známka slabosti mohla znamenat okamžitý pohyb na protější straně křoví, kdy mohl vyrazit kupředu. Jenže tohle se z tvé strany nestalo - mezi tvým místem a křovím bylo příliš mnoho místa na to, abys mohla reagovat a tvor se o nich nechtěl pokoušet. A už vůbec, když z jeskyně za chvilku vylezla dívka, která se doposud jevila jako nejslabší a ospale se rozhlížela okolo sebe.
Ať jde ta micina taky spát, jak si mám takhle odpočinout,
zahudrovala napůl nepřítomně, jakoby si ani neuvědomovala nebezpečí, které ji tu mohlo hrozit. Protože však šelma zmizela zpět do lesa, tak se spokojeně otočila a zamířila zpět do jeskyně. Bylo pravděpodobné, že si pořádně neuvědomovala, co se děje, ani to, že mluvila i k tobě, byť jindy se zdála z tebe neuvěřitelně vystrašená. Každopádně se vrátila do jeskyně a opět tvrdě usnula, zatímco ty jsi zůstala venku. Přesto bylo možné, že by se šelma mohla pokusit vrátit - bylo tedy na tobě, jestli se rozhodneš změnit místo svého nocležení, nebo zůstaneš zde s rizikem napadení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Jeskyně:

Když malá holka vyplašila velkého netvora, jen jsem se zasmála. Sledovala jsem ji jak zachází do jeskyně.
Chvíly jsem zkoumala okolí, ale když sem se ujistila, že je nebezpečí pryč, znovu jsem se uvelebila a chystala se ke spánku.
Tvoreček se také pomalu uklidnil a stočil se mi na rameni a usnul.
Přemýšlela jsme o tom, jestli bych zasáhla, kdyby ji tvor napadl. Došla jsem k tomu, že asi ano,
docela mě to zaujalo, neboť sem si byla jistá, že kohokoli jiného ze skupiny bych sežrat nechala s ledovým lidem,
mého oblíbeného "kamaráda" bych mu sama ještě přistrčila. V úvahách, co je na té holce zvláštního, jsem usnula.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Jeskyně:
Rozhodla ses zůstat venku pobavená noční etýdou rozespalé dívky. Po zbytek noci jsi se mohla pořádně prospat a probudila ses až za svítání. Sice jsi nebyla mezi prvními vstávajícími, ale také ne mezi posledními. Lord Tuss se probral zhruba ve stejný čas jako ty a měli jste tedy ještě chvilku prostoru na to něco pojíst. Poté vás nečekalo nic jiného, než další cesta dál, tentokráte však kamenným porostem.
Stejně jako předchozí dne jste vyráželi všichni najednou, byť někteří vypadali unaveně a nepříliš vyspale. Mohlo tě překvapit, že včera jednoznačně nejhorší dívka vypadala odpočatěji, než zhruba polovina ostatních dětí. Sama ses cítila zhruba tak akorát bez výraznějších potíží, ale zase ne nijak vyspaně do růžova.
Naším dnešním cílem je horské jezero, vyrážíme,
řekl pouze lord Tuss, než vyrazil kupředu stejným tempem, které udržoval včera. Nebylo to tedy nic vražedného, přesto poměrně plynulé a rychlé, aby cesta odsýpala. Oproti včerejšku však byla cesta nepříjemnější, protože se vinula po kamenné podložím, které bylo tvrdé a nepříjemné k chůzi. Navíc se zdálo, že budete stoupat vzhůru po kamenitých cestičkách, kde by ti za současného tempa mohlo hrozit podklouznutí, nebo bys musela zpomalit na tempu. A čím výše byste stoupali, tím větší nebezpečí by ti samozřejmě hrozilo. I tvoreček byl z tohoto prostředí poněkud nejistý a neměla jsi problém z něho vycítit, že se mu moc nelíbilo. Pozitivní však bylo, že zatím nejevil známky toho, že by chtěl prchnout, byť jsi ho stále měla jištěného. Každopádně bylo jisté, že tě čekal náročný den s náročnou cestou, kde tentokrát tvá výška byla spíše proti tobě, než naopak výhodou. A k tomu tu ještě byly ony těžké batohy, z něhož jsi měla pocit, že byl těžší než včera.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Jeskyně:

Probudila jsem se do slunného rána, zhruba ve stejnou dobu jako lord Tuss a polovina mých spolubojovníků.
Posnídala jsem a nakrmila tvorečka. Vzala jsem si batoh a na pokyn lorda Tusse vyrazila.
Ostatní mě nijak nezajímali, jen zběžně jsem je kontrolovala. Všimla jsem si, že malá blondýnka už je na tom líp.
Vláčely jsme se kamennou krajinou k nějakému jezeru.
Tempo bylo stejné jako včera, ze začátku se to dalo v pohod zvládnout. Po čase mi kamenné podloží začalo na chůzy nevyhovovat.
Navíc mi to začalo klouzat, takže sem musela zpomalit.
Nezpomalila jsem nijak výrazně, jen aby se mi líp šlo.
Cestou sem se snažila co nejvíc kamarádit s tvorečkem, protože byl nervozní.
Stále jsem dávala pozor na cestu a udržovala takové tempo, abych byla u lorda Tusse.
Po čase se mi zdál batoh nějaký těžký. Celkově se mi cesta zdála náročnější než včera.
Občas jsem se rozhlédla, abych viděla jak jsou na tom ostatní.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Jeskyně:
I když ses snažila držet tempo lorda Tusse v kombinaci se snížením rychlosti tvého cestování, tak to se po chvilce ukázalo jako nereálné. Protože jsi nechtěla zbytečně riskovat vlastní újmu, tak jsi se rozhodla smířit s nabírání ztráty a soustředila se víc na vlastní bezpečí. Zároveň sis snažila pohlídat, jak na tom byly ostatní děti. Lord Tusse se držela jenom trojice - zabračka, twi'lek a tvůj nepopulární známý, zatímco ostatní stejně jako ty ztráceli. Na chvostu se opět ocitla blonďatá dívka, byť tentokrát ztrácela pomaleji, ale pořád ztrácela.
Po nějaké hodině chůze se ti konečně povedlo přijít na způsob, kdy jsi mohla jít rychleji, aniž bys se výrazněji ohrožovala. Podvědomě jsi tušila, žes tempem už srovnala lorda Tusse, ale jeho náskok byl v současné chvíli nedostižný. Proto jsi v situacích, kdy ses nemusela tolik soustředit na chůzi, věnovala svůj čas spíše tvorečkovi a pokoušením se o vytvoření nebo prohloubení možného pouta. Bohužel zde se ti nedařilo dosáhnout nějakého pokroku, protože pořád byl podobně odtažitý a obezřetný a nezdál se v dobré náladě pro nějaké hry.
Takto jsi strávila většinu dne, než vaše cesta konečně skončila. Podle včerejší zkušenosti jsi tušila, že byla nějakou hodinu po poledni, když jsi dorazila k břehu horského jezera. Vypadalo opravdu úchvatně a jako snad nejhezčí místo na Krayissu Two, které jsi doposud spatřila. Po celém jeho okraji byla čerstvá zeleň, byť povětšinou to byly stromy, protože jezero bylo do velké míry obklopeno stoupající skálou. Voda v něm byla nádherně čistá a dlouhou dobu bylo možné dohlédnout až na dno. Lord Tuss a "nejlepší" trojice se rozvalovala u břehu a užívala si chladné vody a případně si dopřávali něco k snědku.
Je volno, než dorazí ostatní,
informoval tě lord Tuss, jakmile jsi dorazila a niv víc neřekl. Vytušila jsi, že vzhledem k ostatním rozestupům jsi minimálně jednu hodinu volna mít mohla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Jeskyně:

Uchváceně jsem si prohlížela jezero a okolní krajinu, milovala jsem vodu, jakkoli to bylo pro wookie neobvyklé, ale já jsem byla vždycky jiná a divná.
Volno dokud nepřijdou ostatní, hmm to mám minimálně hodinku, spíš víc, napadlo mě. Pečlivě jsem se rozhlédla a začala se procházet po okolí, hledala jsem něco k snědku a kochala se krajinou. Zároveň se držela co nejdál od mého drahého přítele. Také jsem občas koukla na lorda Tusse, zajímalo mě, jak odpočívá opravdový Sith.
Po chvíli hledáni a zkoumání okolí jsem prostě neodolala a vylezla si na strom, jen tak jsem se houpala ve větvích občas přeskočila na jiný strom. Trochu mi to připomnělo domov. Skočila jsme na zem a došla ke břehu jezera. Sedla jsem si na zem, opatrně si namáčela nohy ve vode a opatrně hladila tvorečka.
Možná nebylo nejlepší odejít s Kashyyyku, možná je lepší být jiný mezi vlastními než jiný mezi cizími. Čeho vlastně chceme dosáhnout? Co je ta správná cesta pro Sitha.
I když sem přemýšlela pořád jsem dávala pozor na ostatní co dělají a kde jsou.
Tohle znamená být Sith? Být neustále ve střehu, nevěřit ostatním? Toužím po takovém životě? Neustále v pozoru. Pak mi ale došlo, že nikde by to nebylo jiné, byla jsem odlišná jak to jen šlo, navíc jsem si vzpomněla na ten úžasný pocit, když sem pocítila to co nazívali Silou. To byl pocit pro který stalo za to něco obětovat.
Vlastně to muže být jen lepší, usmála sem se v duchu. Rozhlédla jsem se a když jsem se ujistila, že mi nic nehrozí, zkoušela jsme cítit sílu, tak jako na Kashyyyku.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horské jezero:
Zatímco většina tvých "kolegů" sáhla k odpočinku, ty ses rozhodla provést přibližný průzkum okolí a poté i pohyb v místních stromech. Po chvilce jsi mohla pocítit mírné zklamání z toho, že to ani zdaleka nebylo takového jako na Kashyyyku, protože jeho stromy byly mnohem větší a mohutnější. Tady ti lokální stromy přišly poněkud malé a příliš klasického stromového pohybu sis mezi nimi nakonec neužila. Pořád to však bylo lepší nic a dalo se říci, žes byla jediná, kdo něco dělal. Někteří ostatní tě sice pozorovali, ale k ničemu dalšímu se už neodhodlali. Tys mezitím objevila nějaké přírodní plody, které byly sice poněkud nakyslé, ale byly jedlé a ve správném množství i docela zasytily.
Problém se však ukázal u tvého tvorečka, který nebyl z tvého poskakování mezi stromy nadšený a hlavně se neměl k tomu, aby jedl cokoliv jiného, než bobule, které pocházely z místa, kde jsi jej nalezla. Ještě jsi nějaké měla, ale nedalo se pochybovat o tom, že jejich zásoba ti nevydrží příliš dlouho.
Ať už jsi tuto obtíž řešila jak jsi chtěla, rozhodla ses pokusit navázat něco, co jsi pocítila již někdy dříve. Všichni okolo ji říkali Síla a tys věděla, že byla neuvěřitelná. Dovedla propůjčit neuvěřitelnou sílu, rychlost a udělat tě silnější, než bys kdy mohla být sama od sebe. Nicméně se ti nedařilo do ní vcítit, ať ses o to pokoušela sebevíc - bylo to frustrující a k rozezlení. S každým dalším momentem jsi se cítila o něco více frustrovanější, než jsi rozezleně máchla rukou a teprvé poté si uvědomila, že nakonec jsi opravu něco pocítila. Prudký nárůst energie, jakoby ho snad živil tvůj vztek a frustrace, byl skoro až euforizující. Nakonec jsi si všimla, že jeden ze stromů nedaleko nesl stopu od toho, jak do něj narazil nějaký kámen, aby sis nakonec uvědomila, že to byla nejspíše tvoje práce.
Po chvilce sis mohla všimnout, že tě z jisté vzdálenosti fascinovaně pozorovala twi'lečka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horské jezero:

Pořád mi nešlo pocítit Sílu, tak jako se mi to dařilo doma, jako by v tom byla nějaké chyba. Narůstal ve mě vztek.
Proč mi to nejde? Pořád dokola jsem se zkoušela uklidnit a "navázat spojení", ale nic se nedělo a já byla s každým pokusem vzteklejší a skleslejší.
Proč to nejde? Už jsem byla opravdu hodně naštvaná a mávla sem rukou. Když jsem se uklidnila, všimla jsem si, že strom kousek ode mě nese stopy po kameni.
Chvíly sem na něj koukala, pak sem pohledem našla odpovídající kámen a pak přibližní směr letu. Všechno odpovídalo.
Dokázala jsem to, zaradovala jsem se. Skusila jsem to ještě jednou, ale nic se nedělo.
Proč mi to zase nejde? Ptala jsem se v duchu. Vtom jsem si všimla že mě pozoruje twi'lečka. Opět sem se naštvala na ni že si nehledí svého a na sebe že jsem se nechala nachytat.
Opět sem vztekle máchla rukou tentokrát směrem k twi'lečce.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horské jezero:
Nadšení z tvého úspěchu vyprchalo hned v momentě, kdy sis uvědomila, že to nedovedeš zopakovat jenom dle své vůle. V ten moment se do tvého hledáčku dostala zabracká dívka a tebe rozčílilo, že spatřila to, co se ti tak nějak povedlo. Ve vzteku ses pokusila zopakovat něco podobného jako předtím, ale tentokrát se to nepovedlo tak, jak jsi doufala a zabračka tě jenom upřeně sledovala, dokud si neuvědomila, že se vedle objevil lord Tuss. Bez zájmu prošel okolo ní a zastavil se před tebou, aby se podíval na strom, který jsi asi zasáhla a pak zpět na tebe.
Hmpf, tvůj hněv nemá správnou podobu, je nespoutaný a roztříštěný stejně jako ty. Dokud ho neovládneš, tak to nikdy nezvládneš. Ale i tak jsi lepší než ta ostatní děcka, i když to zdaleka nic neznamená. A teď toho nech, nebo si ublížíš - Síla je nebezpečná i pro tebe samotnou, když ji nedovedeš ovládat a já se fakt nechci starat o někoho zraněného,
shrnul to celé a jasně ti naznačil, abys vyrazila směrem ke shromaždišti u jezera, kde byl zbytek vaší skupiny.

Mohlo být možná trochu překvapující, že se ve skupince nacházeli opravdu všichni včetně blonďaté dívky, která už měl v ruce hrst bobulí, které jsi mohla spatřit dříve a sama se jimi nasytit. Držela se stranou ostatních, ale rozhodně vypadala lépe než předchozího, kdy se zdálo, že to nezvládne.
Lord Tuss mezitím přišel před vás a nijak nečekal, až bude mít pozornost vás všech.
Tady se utáboříme, nejsou tu žádné jeskyně nebo nic poblíž. Každý si dnes musí obstarat jídlo sám. V jezeře jsou ryby, v okolí něco roste, to už je na vás. Řeknu vám jen jedno - co se plodů týká, tak když si vezmete málo, tak vás to pravděpodobně nikdy nezabije, ale zjistíte, jestli je to jedlé nebo jedovaté. Když risknete velké množství, tak jste mrtví. Před setměním chci vidět všechny rozmístěné okolo tamhletoho stromu, to je vše,
řekl stroze a nebyl v rozpoložení prozradit cokoliv dalšího. Překvapující však mohla být poloha stromu, který byl skoro padesát metrů od břehu jezera, což se zdálo být docela daleko.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“