Výcvik pro uživatele Bex Ssifar

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Výcvik pro uživatele Bex Ssifar

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Endor, krátce po bitvě o Naboo

Už to byla chvíle, kdy se Bexův mistr vydal sám do nedalekých keřů, aby našel skrývajícího se atentátníka, jenž se několikrát pokusil sjednotit několik námezdních lovců, aby zabili kancléře Palpatina.
Bex zvažoval, zda nemá jít svého mistra hledat.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Křoviny

Příspěvek od bogdan.g »

Bex váhal. Potom vyslal vlnu Síly, aby zjistil, kde je silná ozvěna síly. Nic. Snažil se mezi různými mysli rozpoznat svého mistra. Opět nic. Ujistil se tedy, že má svůj meč připnutý na opasku a vydal se hledat svého mistra.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Endor

Překročil několik keřů, odtrhul trs trávy, která mu překážela ve výhledu. Pohled před ním mu nábízel pouze několik stromů a travnaté plochy. Nebylo snadné se tu vyznat. Měl obavy, zda najde opět tento bod, pakliže se vydá jiným směrem hledat svého mistra.


________________________________________________________________

Nezapomínej na lokaci.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Endor

Příspěvek od bogdan.g »

Bex neváhal dlouho. Vyryl do nejvyššího stromu znak řádu jedi. Jasné, a nenápadné. Pouhopouhá poznávací značka.
Něco bylo špatně stále nemohl určit co, ale v Síle byla nevyrovnalost, nedokonalá rovnice... Vyšplhal na označený strom a použil jediský makrotriedr (dalekohled). Něco nebylo v pořádku a on stále nevěděl co.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Endor

Protože nevěděl co a zprávy o svém mistrovi neměl, rozhodnul se pro určitý směr, kterým se vydá. Slezl ze stromu a šel určeným směrem.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

________________________
*Přebírám teď tvůj výcvik učni
Kapitan.Solo si to přál


Endor
Šel jsi určitým směrem, když v tom jsi zahlédl svého mistra jak leží schoulený do klubíčka a má na sobě tržné rány.Doběhl jsi k němu.
Mistr:Je jich tu asi 20, byla to léčka, a málem mě zabili.Naštěstí již jsem si stačil vážé rány zahojit, mohl bys mi prosím pomoc vstát a dovést mě k tamtomu stromu, abych si odpočinul? Dovedl jsi mistra ke stromu a posadil jsi ho tam ........

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Endor- strom

Příspěvek od bogdan.g »

Podal jsem svému mistrovi lékárničku. Za chvíli jsem se zeptal: "Mistře, kdo to byl? Vidím na vás tržné rány, ale atentátníci používají blastery a s ewoky byste si poradil. A nebo byli atentátníci na tolik chytří, že proti mistru Jedi radši blaster nepoužili?" Poznal jsem, že jsem položil moc otázek, ale nedávalo to smysl! To nesnáším: je to nelogické. Jak věděli, že tu budem? Jak věděli jak porazit mistra jedi, a především proč nechali mistra žít? Proč nebyli opatrní a nedorazili pro jistotu mistra umění Jediů... že by atentátníci zapoměli na základní detail? A kdo jiný má motiv?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Endor

Mistr: Padl jsem do léčky, je tu silné rušení síly, proto jsem nic nevicítil.Napadli mě ze všech staran, vzali si nože a pořezali mě.Mysleli že tady zemřu strašnou smrtí, ale nevěděli že se umím vyléčit.Hráli si na obyvatele lesa, a pak na mě "vyskočili" s noži.Podlá léčka.Mají vesnici někde severně odsud, už je mi líp musíme je zasatvit.Tak vyrážíme.
Mistr vstal a vyšel směrem k jedné straně lesa.Padawan šel za ním.

______________________________________________
Nazapomínej na úpravu, tlusté jsou věty přímé (Pravidla fóra), a nezapomínej napsat lokaci

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Endor

Příspěvek od bogdan.g »

Stále jsem v tom neměl jasno: Mistře, byli to lidé? Atentátníci vesičky co já vím nemají. Nikdo jiný nemá motiv, ani dostupné informace o naší misi. Byl to snad nějaký Kult, či sekta? Tušil jsem, že mě můj mistr začne mírnit slovy Klid a trpělivost mladý padawane , ale nemohl jsem si pomoct. Možná jen mistrovi záviděli jeho oblečení a výstroj, ale když už to pořezali tak mistra nechali... (to jsem samozřejmě neřekl nahlas kvůli závažnosti situace, ale občas svými dedukcemi překvapím sám sebe).

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Endor

Mistr: Byli to sithové můj mladý padawane.Přesněji sithští nájemní vrazi, učí se speciálním technikám zabíjení.Není to vesnička spíš taková základna.A buď klidný vyrovnaný.Je jich jenom pár.Myslím že to budou potomci nějakýc starých sithů.Někdo musel naší misi prokouknout, možná někdo ze senátu, který o ní věděl.
Šli jste dál, když v tom jste narazili na malý komplex na jedné z mítin.Kolem chodily jako stráže muži v černém oblečení, s vyritými motivy sithů na hábytech a obličejích ........

_______________________________
Prosím piš tam lokace

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Endor

Už jsem o těch technikách něco slyšel... Takže na ně neplatí ani mind trick... a tak jako tak se silou jsme tu silně omezeni.... ale to jsou oni také!! Co takhle sem 2 z nich vlákat a vzít si jejich uniformy? Možná potom zjistíme proč tu tak diskriminovali Sílu. Žeby Ysalamiri, nebo nervové zauzlení taozina? Mistr vypadal zamyšleně nejspíše zvažoval varianty. Jako jeden z mála mistrů bere svého padawana jako skoro soběrovného společníka.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Endor

Mistr:Asi by jsme měli chvíli počkat.Ty tvoje nápady jsou dobré, ale myslím že by jsme měli čekat co bude dál.
A opravdu, zachvíli z lesa vyšla postava v černém plášti s kápí.Bylo jasné že je to sith.A najednou se obrátil směrem k vám a řekl:
Támhle jsou nějací jediové.
Najednou se asi 20 sithů začalo hnát na vás,s tyčemi a dalšími zbraněmi jen né se světelnými měči.Tvůj mistr okamžitě vytasil meč a střetl se s nimi.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Endor

Úžasné!! Konec tajnosti. Mistr se plynule pohyboval mezi zabijáky. Já ale vyčkával, nakonec byl to můj styl. Proti mě stálo celkem 7 stráží a čekal jsem na 1. krok protivníka. zaostřil jsem sluch a zbytky Síly na záď a opravdu! Ze zadu se na mě vrhl zabiják s nabroušeným vibronožem a krvežíznivosti v očích. Ani jsem nad tím nepřemýšlel a usekl jsem ruku. Nechal jsem svým tělěm proudit soresu a oháněl jsem se mečem. Ale spolupracovali´. Jednoho jsem zabil a druhý mě skopl na zem. Meč mi vyklouzl a 3. se na mě vrhal. Zabil jsem ho jeho vlastním nožem. Už zbývají jen 2. Ustupují. Nezabil, ale omráčil. Potom jsem se podíval po mistrovi a potom po hlavnímu sithovi... někde tu byl, ale vyčkával.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Endor

Zabili jste nakonec všechny zabijáky.Pouze hlavní sith se někde skrýval.Najednou se z lesa vystřelila postava v černém plášti a bojovala s padawanovým mistrem.Najednou padawan stuhl.Sith probodl jeho mistr světelným mečem do nohy a následně i do ruky.A mistr padl těžce zraněn na zem.Sith se zasmál.A vrhl se na tebe.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Endor

Z mrtvol vrhnu 2 nože na sitha a jak to lord sith odráží, vrhnu se na něj, ale Síla se mnou slábne, klesám a ustupuji. Najednou se naše čepele setkají KDO JSI!?! a přetnu strom. Mistr sith chce uskočit, ale já před něj nastavím čepel strom ho uvrh do bezvědomí. Síla se rozjasňuje o 0,3%, ale to stačí abych přikulhal k mistrovi, použil lékarničku a vyslal nouzové signály ewokům a domorodým. Někdo se blíží. Prosím, nebuďte sithi. Vstal jsem ale podlomily se mi kolena. zamlžuje se mi pohled. Prosím...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“