Žádná legrace - výcvik pro Rehma Kalefa (joemandel)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám jedi, telocvičňa

Hlad som síce necítil, ale reakcia majstra Vosa ma prekvapila. Ale čo už. Znelo mi to celkom logicky, lebo skôr či neskôr by som určite vyhladol. Neváhal som teda a ponáhľal som sa do jedálne.

Chrám jedi, jedáleň

Keď som tam prišiel, bola predo mnou dosť dlhá fronta padawanov a pomyslel som si, že kým sa dostanem na rad, bude aj poludnie. Rad sa však hýbal pomerne rýchlo. Napriek tým proteinovým bombám, ktoré tu dostávame deň čo deň som sa cítil tak trochu slabý. Ale asi to bude tým, že som toho v noci veľa nenaspal. Keď som dostal jedlo, pobral som sa za stôl, za ktorým sedelo zhruba asi 20 jediov. 10 na jednej strane a 10 na druhej. Ja a Rogash sme sedeli vedľa seba. Ale ja som jednoducho nenašiel slová a tak som tam sedel s kamenným výrazom v tvári.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chrám Jedi, jídelna

Jako obvykle se při snídani tlačilo v řadách více padawanů, než by bylo zdrávo - inu, každý chtěl začít den posílením svého organizmu a nikdo nepodceňoval tak banální věc, jakou se snídaně mohla zdát.

Někteří studenti ovšem nedbali pořadí v zástupech a snažili se předběhnout své mladší souputníky.
Jedním z nich byl i Marad Xaes, vysoký chlapec, kučeravé rezavé vlasy působily neučesaným dojmem, na tvářích pihy, ale jinak rostlý, ramenatý a vcelku sympatický mladý muž. Rád škádlíval své o pár let mladší kamarády a i když to nikdy nepřiznal, chtěl je prostě a jednoduše zesměšnit. Dělalo mu to radost a mistr Yoda vždy musel zachraňovat situaci, nicméně Marad jeho pokárání nikdy neušel. Problémem bylo, že se pak vždy na nějaký čas "udobřil" a sekal latinu, takže nikdo nevěděl, kdy zas provede nějakou lumpárnu.

Ale dnes se zase ukázal ve svém nejhorším světle, když vysypal celý obsah slánky do hrníčku s mlékem jednomu malému Quermianovi a evidentně mu to působilo nemalou radost, zatímco klučina jen otráveně vzdychl...
Za Tebou stojící Rogash jen sykl: "Kdy už dá konečně pokoj? Být jeho mistr, dám mu za trest týdenní čištění úklidových drodů! Tenhle, že se má stát Jediem??"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám Jedi, jídelna

Usŕkal som si z nápoja dojedajúc raňajky. Všade okolo sa ozývala veselá vrava a zívanie ostatných padawanov po ráne. Ani som tak okolie nevnímal, ale čo pritiahlo moju pozornosť bol obvyklý úkaz Marada Xaesa. Ten chalan zase niekomu robí zle. Mám šťastie, že nie som mladší než on. Potom sa ozval aj Rogash.
"Hmm...máš pravdu. Ale vieš, čo ma najviac štve? Že mu to vždy prejde. Chvíľu potom seká dobrotu a potom zase každému robí zle."
Bolo na čase, aby sa mu niekto postavil. Problém bol ale v tom, že som sa nechcel dostať do problémov, ale už sa na to nemôžem dívať. Minulý týždeň sa takto vyvŕšil na jednom rodianovi a on skončil so zlomenou rukou. Mám to byť ale ja, ktorý sa mu postaví?
"Ty Rogash. Čo takto mu to vytmaviť?"
Navrhol som mu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chrám Jedi, jídelna

Rogash se ošil, jako by kolem něj letěla moucha: "Ty, Rehme, tohle je přece jen dětinské chování a Maradův mistr jistě podniká potřebné kroky. Já osobně bych se do toho nemíchal. Však na něj také dojde..." řekl a vyhlížel, co je dneska ke snídani.

Ještě jednou jsi viděl Marada a jeho drzý úsměv Ti naznačil, že s tímhle klukem budou ještě potíže.
On Tvůj pohled opětoval a přenechal své místo v řadě "velkoryse" dalšímu padawanovi. Došel až k vám a prohlížel si vás několik vteřin, než promluvil: "Á, pánové došli na snídani. No podívejme, není to sám Rogash Lei, veliký padawan z Kiffaru? Mistr Vos musí být napůl slepý, když si Tě bere za svého žáka..." prohodil k Tvému příteli za Tebou a svoje slova doprovodil mírně pohrdavým gestem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám Jedi, jídelna

Nech som sa snažil akokoľvek, Marad si zase koledoval o problémy. Mal som vôľu niečo urobiť, ale asi sa zmôžem len na slová. Ako Rogash hovoril, bolo by to od nás detinské. No na druhej strane, aj keď jeho masjter niečo urobí, na druhý deň príde zase do jedálne, kde si môže robiť čo chce mimo jeho dohľad. Nemohol som však len mlčať.
"Marad, mohol by si dať konečne pokoj? Prišli sme sa najesť ako ty, tak nás nechaj. Posledné čo potrebujeme sú tie tvoje invektívy."
Odvrkol som mu, ale akosi som nedúfal, že nás nechá tak.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chrám Jedi, jídelna

Tvoje reakce přirozeně padla jako kosa na kámen, nebo někdo také mohl říci, že jsi přilil olej do ohně...

Tak jako tak se Tvé ohrazení minulo účinkem a Marad Xaes se rázem otočil od Rogashe k Tobě, aby pokračoval ve svých provokacích: "Ták a Ty jsi snad jeho mistr, že ho bráníš? Myslím, že tady pan Lei se dokáže vyjádřit sám a nepotřebuje k tomu nějakého kamarádíčka ze zapadákova, který navíc přišel o svého mistra, který propadl temné straně Síly..." štěkl po Tobě Marad a co řekl, nebylo dvakrát vybíravé...

Rogash se chtěl vmísit do začínajícího konfliktu a prudce se ohradil proti zrzkovi: "A dost, hleď si svého, Xaesi! My se přišli nasnídat a Ty udělej totéž! Nebo mám snad uvědomit mistra Windua?"
Marad však kontroval: "Nebuď zbabělec, Leii! Přece bys do toho netahal mistra Windua, když si to můžeme vyřídit sami a jinde..." drze nadhodil myšlenku cvičného souboje, který ovšem mohl mít i hodně silný podtext spojený s nevraživostí padawana, jenž neměl už od počátků tak slibnou budoucnost, jako vy dva s Rogashem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám Jedi, jídelna

Chcel som to ukončiť s tým, že ho jednoducho budem ignorovať, ale keď spomenul môjho majstra, mal som dojem, že ho asi uškrtím. Zvieral som lyžicu v ruke a mal som čo robiť, aby som sa ovládol ale bohvieako to nefungovalo.
"Bránim Rogasha lebo je môj priateľ, ale to asi ty nikdy nepochopíš a ešte niečo. Majster Nimbus nepodľahol temnej strane."
Potom som si sadol a pustil som sa do jedla, hoci som nebol bohvieako hladný. Musím lepšie ovládnuť svoje emócie. Kedysi ma takto vyprovokoval iný padawan, teraz sa ale musím ovládnuť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chrám Jedi, jídelna

Vypadalo to, že Marad Xaes se nespokojí s Tvou reakcí a ústupem, ale než se stačil pohnout směrem ke stolu, kde jste se s Rogashem spěšně usadili, vešli do jídelny dva mistři a kdejaký hluk a šum rázem utichl a ti,kdož ještě stáli ve frontě, se hluboce uklonili na pozdrav. U stolů pak zavádlo ticho, padawani se věnovali svým pochutinám.

Rogash se přesto k Tobě naklonil a pošeptal Ti: "Tak abys věděl, ještě dnes si to s Maradem rozdám ve cvičném souboji! Já mu ukážu, vytahovat se na mladší padawany a urážet slovně ty starší. To by čekal ze všeho nejméně, že se mu někdo postaví!" kurážně se rozohnil, aniž by ukousl první sousto...

Popravdě to nebylo příliš překvapující, Rogash byl odvážný a stál si za svým slovem v každé situaci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám Jedi, jídelna

"No dobre, ale musíš to brať ako tréning. Nič viac. Musíme sa riadiť kódexom. A navyše majster v tebe určite vycíti emócie."
Upozornil som Rogasha, ale nemôžem poprieť, že sa mi takáto možnosť páčila, hoci som vedel, že to asi nie je tak úplne v poriadku. Ale ak by som mal s ním bojovať ja, tak by som asi tiež neváhal. Pokračoval som v jedení. Keď som dojedol, položil som tácku naspäť a pobral som sa na cvičisko.

Chrám Jedi, cvičisko

Prišiel som poľahky na cvičisko.
"Zdravím majster Vos. Mám dojem, že dnes mám energie na rozdávanie."
Dodal som. Snažil som si vyčistiť hlavu od toho všetkého, aby som sa mohol plne koncentrovať na tréning.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chrám Jedi, jídelna

Jídelna poté již ztichla a snídaně probíhala již dle zaběhnutých rituálů.
Ty a Rogash jste se po dojedení rozhodli vydat se bez prodlení do tělocvičny...

Chrám Jedi, tělocvična

... a právě včas, neboť jste zde zastihli mistra Vose, jak v tureckém sedu medituje na žíněnkách. I když zřejmě nechtěl být rušen, přesto promluvil, když jste vpadli na cvičiště a Tys hlasitě pozdravil: "Tak milí padawani, nabrali jste dost sil, abychom mohli započít s prací? Ano, protože bez práce nejsou ony pověstné koláče..."
Otočil se k Rogashovi a pravil: "Ty, Rogashi Leii, jsi v Chrámu brán za talentovaného padawana a já s tímto názorem souhlasím. Světelný meč se Ti daří ovládat s nebývalou zručností. Přesto co by se dělo, kdybys jej neměl k dispozici? Musel by ses spoléhat na své Silové schopnosti. Dokázal bys to?" řekl Vos, přičemž přešel k hromadě cvičebních pomůcek, z nichž některé svou velikostí a váhou připomínaly mládě banthy.
Ukázal na tyto nástroje a promluvil: "Přemísti tyto předměty na druhou stranu tělocvičny. Nechám na Tobě, zda po jednom, či naráz. Použij Sílu, ne ruce..." nastínil s úsměvem úkol pro Tvého kamaráda...

Poté přišel k Tobě a opět promluvil: "Rehme Khalefe, o Tobě se povídá, že spíše než k technice tíhneš k technologii, rád opravuješ přístroje a droidy. Což je sice chválihodné, ale Jedi by měl mít i poněkud jiné znalosti. Já bych se nyní rád přesvědčil o Tvých stopařských schopnostech..."

Přešel k oknu v tělocvičně a pokynem Tě požádal, aby jsi se k němu připojil...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám Jedi, tělocvična

Vošli sme do telocvične, kde majster Vos asi meditoval, ale ako sa dalo čakať, našu prítomnosť vycítil a to hlavne mojou vinou. Po tom, čo Rogash dostal svoju úlohu, ujal som sa svojej úlohy aj ja. Možno som bol trochu zaskočený tým, že majster Vos chce preveriť moje stopárske schopnosti. Droidov a vozidlá opravovať viem, ale nechcenou pravdou je, že by som nevedel vystopovať ani banthu medzi banthami. Podišiel som teda k oknu, ako chcel majster a čakal som na to, čo bude asi mojou úlohou. Bol som tak trochu napatý, ale aj vzrušený. No hlavne som bol rád, že nemyslím na majstra Nimbusa ani na ten sen, ktorý som nedávno mal. Pozrel som sa z okna. Vonku bol čulý ruch. Všade lietali speedre, stíhačky a iné lode. Nič neobvyklé. Vonku to prekypovalo životom a premávka bola hustá.
"Tak čo bude mojou úlohou?"
Spýtal som sa čakajúc na odpoveď.
__________________________
Jen upřesňující maličkost - mistrovo jméno je Nimbus nebo Minbus? :)
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chrám Jedi, tělocvična

"Hmmm, tak úkol bys rád dostal? Proč ne... podívej se na západní stranu!" vyzval Tě Vos k tomu, aby jsi se ještě jednou zadíval z oken Chrámu.

Bylo vidět vzdušné trasy, po kterých se proháněly speedry, vznášedla, aerotaxi a všemožné další prostředky civilní i jiné...
Proudy letících strojů křižovaly oblohu a téměř neustávaly. Jako by mezi plavidly nebyly ani žádné mezery! Bylo takřka nemožné rozpoznat, jaké druhy a typy dopravních prostředků právě prolétají. Vše bylo jen jako několik pásů pohybujících se sem a tam.

Quinlan Vos se k Tobě naklonil, sledujíce z okna pořád okolní provoz a poznamenal: "Chci, abys sledoval aerotaxík, který proletí kolem Chrámu za 30 vteřin, a jehož řidič je Ortolan. Zjisti, koho veze a kam! A pospěš si, aerotaxi bývají velice rychlá vozidla..." řekl jen tak mimochodem, pohledem o Tebe však ani nezavadil a s rukama za zády si prohlížel venkovní panorama...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Chrám Jedi, tělocvična

Tak to bolo niečo. To ako keď chcete aby t´ukata lietala. Zatváril som sa asi ako rodian v kantíne keď mu povedia, že musí zaplatiť 600 kreditov. Ale potom som sa s tým zmieril. Ak to je súčasť môjho tréningu, urobím to. A bez reptania. Počkal som si tých 30 sekúnd a pýtal som sa sám seba odkiaľ to asi vie? Za iných okolností by som mu asi veľmi neveril, ale tlačil ma čas. Musel som sa pripraviť. Vyšiel som teda von, kde som čakal.

Coruscant, mesto


Premávka bola hustá a rýchla. Nastražil som teda svoj zrak a asi na 3 sekundy som zočil modrú hlavu so sosákom a dlhými ušami. To musí byť ono. Ten taxík! Neváhal som a preskakujúc medzi okolitými budovami som sa snažil držať s tým krok. Bol to speeder žltozelenej farby, typ J12. Môj plán bol snažiť sa s ním držať krok, až kým sa nedostane na križovatku, kde bude musieť zastaviť. Začal som ho teda prenasledovať. Hluk a okolité svetlá mi dosť sťažovali úlohu. Myslel som, že ak ho nedohoním, musím aspoň odhadnúť smer, ktorým sa poberie, avšak teraz mohol ísť praktický kdekoľvek.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dopravní špička

Na ulicích bylo živo, jako ostatně každé dopoledne, kdy se nejvíce bytostí snažilo odněkud někam přemístit. Vypadalo to, jako by každý dopravní prostředek na Coruscantu a v jeho okolí přiletěl sem a projížděl městskou aglomerací.

Vyběhl jsi z Chrámu právě včas, abys zahlédl zadní část aerotaxíku, který jsi měl dle instrukcí sledovat. Ortolan na místě řidiče znamenal, že to byl ten pravý a Ty ses jej jal pronásledovat. Tvé umění používat Sílu v běhu a při pohybu obecně Tě zvýhodňovalo, takže jsi mohl poměrně slušně stíhat aerotaxík, než se dostal mimo dopravní špičku a namířil si to do distriktu Fobosi. Nacházelo se tam mj. významné zdravotnické centrum.
Aerotaxík Ti mezitím téměř zmizel mezi budovami, takže jsi musel nějak zrychlit, abys jej dohnal...
A mistr Vos Ti koneckonců nezakázal využít jiných dopravních prostředků...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dopravní špička

Aerotaxík mi pomaly začal unikať. Musel som byť rýchly. Rýchlejší ako doteraz. Nevidel som inú možnosť, len využiť rýchlosť iných vozidiel, ktoré boli v premávke. Musel som byť ale čo najnenápadnejší. Našťastie som pred sebou zbadal nejaký nákladiak a tak som naň skočil. Ibaže bol príliš pomalý a na konci odbočil iným smerom. Našiel som menší speeder, ktorý ma zas odviezol o čosi ďalej. Potom som chcel preskočiť na iný, no ten v zápätí zrýchlil a tak som z neho skoro spadol. Pokračoval som v sledovaní. Bolo mi jasné, že aerotaxík má namierené do zdravotníckeho centra.

---------------------------------
Nimbus sa lepšie vyslovuje:D
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“