Trénik pro uživatele Wade Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Vzal sem si meč a aktivoval ho. Připravil sem meč a spustil sem na něj moje útoky sekal sem jak nejrychleji to šlo a jak sem nejlépe dovedl. Snažil sem se i o vykrytí jeho ran.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost[/u
Zneneadáni tě padawan přeskočil a zezadu do tebe kopl a ty jsi se svalil na zem

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Strčil sem pod sebe ruce odrazil se znich a překulil se nastranu a rychle se zvedl pak sem vyskočil přímo na něj dal meč nad hlavu a co největší silnou " Pomůže mi i má váha" sem do něj udeřil.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Než se jedi spamatoval ležel omráčený na zemi.
Mistr Katarn pronesl
Velmy dobře ,por dnešek to stačilo,zítra nás čeká vědomostní test. a ty Rintere se styd, nechat se porazit nováčkem.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Děkuji mistře jestli teď dovolíte půjdu si odpočinout. Podíval sem se na Rintera. Byl to dobrý souboj si moc dobrý. A šel sem do svého pokoje. Kde sem si lehnul a unaven ze souboje sem usnul.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-pokoj
Ráno na tebe před pokojem čekal padawan.
Mistr Katarn vám zkazuje že se máte dostavyt do knihovny.
a pak odešel

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-pokoj

Taky tě zdravim. Vydal sem se na cestu ke knihovně. Ještě abych nezabloudil. Zasmál sem se což mi udělalo velice dobře. Pár lidí sem se radši zeptal na cestu a pár sem jich pozdravil i když sem nikoho znich nikdy neviděl. Musím se přece seznamovat. Opět sem nahodil úsměv.

Yavin IV-knihovna

A opět musím pochválit svůj orientační smysl nezklamal mě. Tak jo jdeme na to. Vešel sem do knihovny.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
Mistr Katarn tam už čekal.
Tak dneska prověříme tvé vědomosti.Tak my řekni vše,úplně vše co výš o našem řádu.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna

Ano mistře jen mě to nechte zpracovat v hlavě. Musím si vzpomenout na učení mého otce. Odkašlal sem si pak sem se rozhlédl po knihovně jestli náhodou neni šance že bych se s toho vyvlíkl a spustil sem.

Takže všechno co vím jistě to bude krátký test moc toho nevim. To zvládnu. Kdy vznikl řád jedi to přesně nevim. Ale nejspíš někdy v letech Staré Republiky. Řád jedi měl původně studovat filozofii a teologii později však porozuměli Síle a naučili se ji ovládat. S rozvojem řádu začali jediové sloužit Staré Republice. Vystupovali jako diplomaté a bojovali jen když to bylo nutné. Rytíři Jedi používají Sílu jen k získání vědomostí a k obraně ne nikdy k útoku. Také se řídily kodexem který se skládal s pravidel NENÍ EMOCÍ, JE POUZE MÍR.
NENÍ VÁŠNÍ, JE POUZE KLID.
NENÍ SMRTI, JE POUZE SÍLA, NEBOŤ SMRT PATŘÍ K ŽIVOTU. Jejich síla pramení ze Síly s kterou mohou manipulovat a pomocí ní mohou například pohybovat objekty ovlivňovat mysl a brilantně ovládat světelné meče.
Podíval sem se na mistra usmál sem se a pokračoval sem. V Síle se také nachází zkáza tato její část se nazývá Temnou stranou Síly a používají ji temní jediové. Většinou to jsou jediové kteří na Temnou stranu přešli z touhy po moci. První temný Jedi Naga Sadow se pokusil převzít vládu nad Starou Republikou, ale Jediové mu v tom zabránili. Temní Jediové pak osamoceně bloudili po různých neprozkoumaných místech Galaxie navždy pak byli známi jako lordové ze Sithu. Většina Sithů však zahynula při pokusu zaútočit na Starou Republiku v zničující Hyperprostorové válce. O delší dobu později. Pak došlo ke sporům o moc a Sílu v kultu sithů. Sithové se navzájem povraždili a zůstal pouze jeden jediný pravý sithský Lord. Pro jedie opět nastalo chvilkové období klidu dokud se nedostal k moci za pomoci jednoho z nejnadanějších jediů sithský Lord. Následně po tom byli všichni jediové zabiti. Sithský Lord se stal Imperátorem a místo Republiky nastala vláda Impéria. No a potom byl zničen mistrem Skywalkerem. A vznikla tahle akademie a teď tu stojíme a povídáme si o tom. Tak abych si nejspíš šel zabalit určitě sem to celý poplet. Podíval sem se na mistra Katarna. Víc toho asi nezpracuji mistře.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
Druhá část testu měly být sithové ale ja kse koukám tak si to spojil dohromady až na jednu chybčku,prvním sithem byl Marka Ragnos.
TAkže ted by mě zajímalo co výš o mně? A nesměj se ale pověz my co o mně výš

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna

Abych byl upřímní mistře moc toho nevim jen to co sem slyšel od lidí kde sem všude byl jako například že ste pomáhal získat plány první hvězdy smrti. A taky že ste porazil temného jediho Jereca. Ovšem porazil ste jich víc ale tento zabil vašeho otce dokonce ste na nějakou dobu propadl temné straně, ale navrátil ste se. A teď tu učíte a zkoušíte mě ze svého životopisu. Usmál sem se. Snad sem nebyl moc drzý. Omlouvám se mistře jestli sem moc drzý, ale já sem už takovej vim že sem toho plno o vás vypustil, ale jediným mým zdrojem k vědění byl můj otec.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
Tvá drzost by mohla jednou vést k temné straně ale jinak si zapoměl na jeden s mých velkých činů a to když sem zničil projekt Dark Trooper ale můj životopis není důležitý, jen mně to zajímalo ze zvědavosti.
Jinak ten tvůj meš si sestrpjoval sám?nebo ti ho dal otec?

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna

Ten sem sestrojil sám mistře. Zadíval sem se na svůj meč. Ale můj otec mě to naučil.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
Vážně?a podel jakého postupu jsi ho vyrobil?

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna

Nejspíš vás mistře zklamu můj otec mě naučil jeden postup podle kterého sem to sestavil. Nevím jestli jich znal víc ale nejdříve sem se učil co vlastně světelný meč je a jak funguje a později sem byl schopen ho i sestavit. Nějak sem se neohlížel za tim jakým postupem sem se řídil.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“