Výcvik pro Ki(C-56 Defender)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Federace, spodní patro

Něco se k nám blížilo.Evidentně to mělo naspěch.Droid to nebyl, tedy alespoň to na droida nevypadalo.Ale přeci jen z jistoty.Otočím se s blasterem o 180°.Na mušku se mi dostal klon-medik o něhož jsme zažádali.Vrátím zbraň do pouzdra a připravím se, abych mohl medikovi kdykoli pomoci.Po chvíli naloží Kalla na nosítka a se Zetem zmizejí v chodbě.Já se zatím opřu zády o stěnu chodby a hraju si s pistolí.
Jen ať je to pravda.Další plecháči by byli problém.Velkej.
Podívám se na těžký opakovací blaster na druhé straně chodby.
Než bych se k němu dostal, sejmuli by mě.Teď už na něj stajně sám nevylezu.
Znovu vrátím blaster do pouzdra.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Sleduješ medika, jak odejde i se Zetem a octneš se tak v prázdné chodbě sám, zraněný, téměř neschopný pohybu a k čertu unavený. Chvilku si hraješ se svou zbraní a přemýšlíš, co bys zmohl, kdyby dorazila další vlna droidů, ale zjistíš, že sám bys neměl šanci. Na zanechané lékařské vybavení jsi neměl ani moc pomyšlení. Když jsi ztratil vědomí, tak sis to ani neuvědomil.

Když jsi se probral, tak jsi ležel na provizorním lůžku v místnosti, kde takovýchto lůžek bylo víc. Napočítal jsi dohromady dvacet klonových vojáků, kteří utrpěli taková zranění, že museli být uloženi sem, včetně tvé maličkosti. Po drobnějším rozhlédnutí se ti dokonce povedlo lokalizovat Kalla, který spokojeně dřímal, důkladně ošetřen, asi ob dvě lůžka od tebe. Svá zranění jsi necitíl, ale také jsi se nemohl moc pohnout - účinek léčiv byl dobře znát.
Ah, už jsi se probral. Našli jsme tě v bezvědomí a pořádně tě ošetřili. Podle všeho nebudeš mít žádné trvalejší následky, jenom drobnou jizvu po té ráně od toho sniper droida. Měl jsi fakt kliku, že nemířil o kus víc na tebe, jinak bychom tě vezli domů v rakvi. Mise byla splněna. Za několik hodin začneme s transportem zpět na Kamino a zítra proběhne vyhodnocení, do té doby budeš schopný chodit o berli, ale teď odpočívej.
promluvil k tobě klon-medik a informoval tě o tom, co vše se stalo. Poté se otočil a pokračoval v kontrole.
--------------------
V dalším příspěvku můžeš popsat svůj transport na planetu, noc v lékařské sekci a následné ráno a chůzi o berli směrem na oznámení výsledků do taktické místnosti. Veškeré tvé myšlenky o tom všem budou vítány.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Federace, spodní patro

Ne, že by se mi ten opakovací blaster nelíbil, to ne.Je to od plecháčů milý, že nám ho tu nechali, ale teď bych tu víc uvítal postel.
Povzdechnu si a pronesu pár vět na téma Galaktický mariňák tvrdý chleba má.Pomalu mě začne přemáhat únava.
Snad v tej lékarničce má něco na posílení energie, nebo něco takovýho.
Začínalo se mi zdát, že slyším někoho, jak se ke mě blíží.Začala se mi točit hlava.
Mizerní....plecháči.
To je poslední co řeknu před ztrátou vědomí.

Republikový transportér, kdesi poblíž Kamina

Pomalu otevřu oči.Nikdy by mě nenapadlo, že je to tak těžká činnost.
Kde to kruci...
Vtom uslyším něčí hlas.Podívám se kolem sebe a všimnu si klona stojícího u mé postele.
Příště až přijdu o nohy, budu si přát konec války a pořádnou pušku, tu co maj klonový komanda.
....Mise byla splněna.Za několik hodin....zpět na Kamino....
Nevěnoval jsem medikovi pramoc pozornosti.Můj pohled spočinul na "Jangu Fettovi" ležícímu o dě postele dál.
Kall.To je přeci Kall!
Koukal jsem kolem sebe.Asi sedmnáct zraněných klonů.Možná víc.Kdoví, kolik jich přežilo.

Noci na lékařských pokojích mi byly popisovány nesčetněkrát.Možná, že jsem tomu nevěřil, ale teď už vím jaká je skutečnost.Tou nejhorší věcí na tom vše je to, že tu není vůbec žádná zábava.U postele vám neleží puška s x zásobníky a před postelí nejsou vyrovnaný D-1,co čekaj až je sejmete.Důležitá byla postel.Pravda, že to nebyla zrovna alderaanská kvalita a do kvality postelí senátorů to mělo jistě do st daleko,ale když ležíte hodiny na podlaze federační lodě, tak jste opravdu vděčný.
V noci jsem toho naspal dost.Ale zvuk motorů mě po nějaké době stejně vzbudil.Začal jsem přemýšlet.Ne z vlastní vůle.Něco mě nutilo,abych přemýšlel.Hlavně mě zajímalo, jak celé mise probíhala.Snažil jsem si to představit.Pak mě začal zajímat zdravotní stav Kalla a Dyka a jak a jestli vůbec se z toho dostal Snowball.Takhle jsme přemýšlel asi hodinu.Můj osobní rekord.

Ráno bylo celkem příjemné.Asi tři hodiny po probuzení jsem polehával v posteli.Pak se objevil medik, co u mě byl včera večer.Vyptával se na to, jak se cítím, zda mě bolí nohy, co jizva, odkdy chytám granáty, kde jsem se to naučil.Chtěl použít osvědčenou stretegii - mlčet -, ale věděl jsem, že nyní by to nebylo nic dobrého.Připadal jsem si, jako bych odpovídal na nějaký dotazník od reportéra z HoloNetu.Po otázkách mi podal zcela novou přilbu a ceremoniál předávání obohatil komentářem ve smyslu, že kancléř nebude rád, když bude muset denně pletit za novou přilbu pro jednoho pitomýho klona, kterej ani neumí pořádně chytat granáty.Zvednul jsem se a za medikovi pomoci se pokusil obléct si alespoň část výzbroje.

Kamino, Tipoca city

Po přistání jsme šli hned do taktické místnosti.Dalo mi celkem zabrat přemluvit medika, abych se tam taky mohl dostavit.A tak jsem pomalu o berlích soukal po rodném městě do taktické místnosti.
Bacara bude zuřit, až zjistí jak jsem dopadl.Kdyby mi to udělala Magnagarda, nebo nedejbože ta .... Vontress či jak se jmenuje, pak by to bylo v pořádku.Ale mě se to stane při cvičení.Zatracený plecháči.
Když jsem se dostal za asistence jednoho z kolegů-klonů dostal d otaktické místnosti, byli už zjevně všichni přeživší na místech.
Tak teď to přijde.Musím se připravit i na ty nejhorší nadávky.Možná bych mohl začít... měl bych začít uvažovat o dráze nájmnýho lovce.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca city:
Dle tvého očekávání před všechny přítomné klony nastoupil samotný velitel Bacara. Když dorazili i poslední dva kloni a nastal správný čas na centrálně řízeném chronometru, tak si Bacara odkašlal a předstoupil doprostřed před všechny ostatní.
Kloni, uchazeči. Všichni jste právě absolvovali ostrou cvičnou misi, která je vaším prvním krokem ke galaktické maríně nebo první linii běžných sil. Celkové hodnocení - ucházející. Loď jste získali do svého držení, vyřadili její hlavní zbraňový systém a vylikvidovali téměř všechny droidy. Ale celkový čas byl spíše průměrný, než jste loď ovládli, tak mohly přiletět posily nebo některé naše lodě mohly utrpět značné poškození. Takže ne, všichni z vás jste neuspěli. Trvalo vám příliš dlouho, než se některé týmy seskupili, a až teprve poté jste se pouštěli do akce. Dost týmů utrpělo ztráty ještě předtím, než jste se vůbec uskupili.
začal se svým proslovem a na chvilku se odmlčel. Bylo to přesně na dlouhých deset vteřin, než znova promluvil.
Nyní se ke mně dostavíte dle vašich pořadových čísel a přednesete mi své vlastní hlášení. Na závěr mi zdůvodníte, proč bych vás dle vašich slov měl vzít k maríně a spoléhat na vás v bitvě, první může jít hned se mnou.
rozhodl Bacara a s prvním klonem vyrazil do menší místnosti vedle. Hned na to se rychle střídali kloni a vycházeli s různými výrazy ve tvářích a jen málokdy jsi mohl odhadnout, jak vlastně dopadli. Než konečně přišla řada na tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino,Tipoca city - taktická místnost

Jak jsem očekával, dostavil se i Bacara.ujal se slova a zhodnotil misi.Mise pro velitele jevila jako ucházející.Největším problémem byl čas, za který jsme úkol udělali.V tom jsme s nejvyšším klonovým velitele galaktické maríny Velké republikové armády souhlasili snad všichni, nebo´t nám droidi dělali opravdu problém.Přestože šlo jen o cvičné droidy, museli jsme do některých vyprázdnit zásobník než jsme je vůbec nějak poškodili.Začal jsem dumat nad tím, za jak dlouho bychom tento úkol zvládli na skutečné separatistické lodi.Droideky, superbojoví droidi, pavoučí droidi, tankoví a nedej bože IGčka.Přestal jsem na to myslet.Bacara si do vedlejší místnosti začal zvát mé bratry, jednoho po druhém a od každého extra vyžadoval hlášení a důvod, proč by měl být přiřazen k mariňákům.Čas jsem si krátil přípravou hlášení, neboť jsem očekával, že jej budou podávat jen důstojníci.Chvílemi jsem sledoval bratry, jenž odcházeli z místnosti.Jejich tváře nenapovídali o ničem.Po nějaké době přišla řada na mne. Opatrně jsem o berlích sešel schody a došel do místnosti.Celou dobu jsem se bál, co mi řekne Bacara, až mě uvidí jít o berlích.Říkal jsem si, že na ten pohled určitě nikdy nezapomenu
Kadet C-56, přišel jsem na Váš rozkaz, pane.
Dal jsem pravou berli do levé ruky,pokusil se udržet rovnováhu a zasalutovat.Pak přišel čas podat hlášení.
Pane, droidi na nás zaútočili už po výsadku.
Proč to říkám?Vždyť celé to cvičení naplánoval Bacara, on věděl, že na nás zaútočí už po výsadku.
Vrátil jsem berli n původní místo, pod pravé rameno a podal hlášení.
Spolu s Bulleyem jsem se dostal do lodi.Tehdy byla zapnuta rušička signálu.V jedné z chodeb na nás zaútočila dvojice droidů.Jeden z nich se pokusil po nás hodit granát.Snažil jsem mu v tom zabránit.Detonátor však vybuchl a poničil mi helmu a poranil nohu.Pak se nám podařilo spojit se s částí dalšího týmu, jeden z nich mi nohu ošetřil.Pak jsme se střetli s pěti droidy.EMP granáty se nám podařilo všchny odstranit.S jedním z klonů jsme pak drželi pozici v strojovně hlavní baterie lodi, zatímco zbytek šel vyhledat posily.Podařilo se nám získat kontrolu nad hlavní baterií.Pak jsme dostali spojení s dalším týmem.přes střelbu z jejich strany jsme moc nepochytili, ale mluvili něco o vyřazení rušičky signálu.Pak jsme se spojili s naším týmem.Varovali nás o nové vlně droidů.Tu se nám podařilo odrazit stejně jako tu následující.Jeden z drodů pak mého kolegu střelil do ruky.V rámci mých možností jsem mu ruku ošetřil.Dostávali jsme hodně hlášení o situaci ostatních,nevěděli jsme však, kde se nacházejí, takže jsme jim nemohli pomoci.Po odražení ruhé vlny se k nám dostal tým klonů.Jejich velitel si vzal mého kolegu s nímž jsme hájili pozici adal mi k ruce dva z jeho týmu.Těm se už před tím podařilo zařídit stanoviště v jedné z chodeb.Tam jsme bojovali až do příchodu medika, neboť byl jeden z klonů později postřelen.Pak jsem ztratil vědomí a probudil se až na transportu.
Odašlal jsem si.
Nevím jestli jsem hoden toho, sloužit u galaktické maríny, pane, ale stejně jako mí bratři i já hájím zájmy kancléře a Republiky a je mi jedno, jestli je budu hájit jako mariňák, nebo jako obyčejný pěšák.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Bacara trpělivě a pozorně naslouchal té hlášení a zároveň hleděl i do svého datapadu, kde měl nejspíš zobrazené informace o právě proběhlé misi. Když jsi skončil a přednesl mu svůj důvod, proč by jsi měl sloužit u maríny, tak se na tebe přísným pohledem podíval, i když se nedalo vůbec tušit, co se ve skutečnosti skrývalo za jeho pohledem.
Váš popis průběhu mise je stručný, přesto výstižný a neopomněl jste některé důležité detaily. Rozhodně to bylo lepší, než podrobný popis situace, který i tu několik klonů odrecitovalo.
pronesl na počátek tvého zhodnocování Bacara a lehce přejel prstem po svém datapadu a otevřel si nejspíše další stránku.
Ale neodpověděl jsi mi na mou druhou otázku - proč si myslíš, že bych tě měl vzít k mojí maríně ? Mě nezajímá proč jsi voják a jaký je tvůj základní úkol - je jasné, že my všichni sloužíme kancléři a Republice, ale ptal jsem se - proč si myslíš, že by jsi zrovna TY měl být mariňák ?
zeptal se tě Bacara a v poslední větě zdůraznil jedno slovo, spíše zájmeno a čekal na to, jak mu odpovíš. Tato otázka očividně hrála větší roli, než se původně mohlo zdát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino, Tipoca city

Po odrcitování všeho co bylo po mne žádáno se mi ulevilo.Úlevu se mi podařilo skrýt.Věděl jsem, že ukazovat před jakýmkoliv velitelem, že podávání hlášení není má nejoblíbenější činnost, se nikdy nijak nevypácí, ba naopak je to pro klonového vojáka faux paux.Pak se na mě Bacara podíval pro mne dosti nepříjemným pohledem.
Aspoň, že se hlášení líbilo.
Bacara pak znovu položil otázku, proč si myslím, že bych zrovna já měl být mariňák.Po nepatrné chvilce váhání jsem mu odpověděl.
Možná... pro moji obětavost, pane.Nebojím nastavit život svůj namísto života jiných klonů či jiných ozbrojenců hájících stejné zájmy jako já.Mé nohy jsou toho důkazem.
Podíval jsem se na Bacaru a sledoval jeho reakce.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Odpovíš Bacarovi na jeho zdůrazněnou otázku a čekáš, co ti odpoví. Měří si tě ostře pohledem, odshora dolů - po tvé zraněné nohy, než ti pohledem opět hledí přímo do očí.
Možná, nesmí být žádné možná. Nemůžeš říct, možná půjdeme zničit tu základnu nepřítele - v tomhle si musíš být jistý, kráčet dál bez pochyb. Voják si možná nemůže dovolit, musí to buď udělat nebo neudělat.
vytkne ti Bacara nejprve jakousi nejistotu v tvé odpovědi, aby se potom zhluboka nadechl.
Ale obětavost je dobrá vlastnost, kterou mezi Mariňáky rád přivítám. Moji muži musí být schopni padnout za svůj úkol, za přesvědčení, za svůj tým, za Republiku. Jestli jsi tohle schopen obětovat, jestli jsi schopen za tato přesvědčení bojovat, tak tohle podepiš a odevzdej u úředníků. To je vše, můžeš jít ...
dodal však Bacara a podal ti datapad s formulářem, který už měl vyplněné všechny potřebné náležitosti z jeho strany. Když jsi opouštěl místnost, tak se ozvalo hlasité "další" a místo tebe dovnitř nakráčel další z klonů.
----------------
Máš tu před sebou poslední příspěvek v tomhle výcviku, po něm to uzavřu, zhodnotím a v případě zájmu pokračovat založím misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino, Tipoca city

Ještě jsem zasalutoval a opustil místnost.
Bacara má pravdu.Voják musí vědět co má udělat.Není žádné možná.
Po odkulhání zpět do taktické místnosti jsem o tom přemýšlel.Nakonec jsem toho nechal, protože jsem měl důležitější věci na práci.Právě jsem se stal člen jedné z nejelitnějších jednotek Republiky.Neřkuli přímo té nejelitnější.Vzpomněl jsem však na Alphu-63 a došel k závěru, že nikdy nebudu elitní.Dejme tomu, že budu opravdu kvalitní voják, ale nikdy nedojdu kvalit ARC.
No, měl bych si jít obarvit brnění na rudo.
Pomalým tempem jsem šel k mému pokoji.
A najít Dyka, bez pušky toho moc neudělám.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Položka, kde asi opravdu nemám co vytknout - z hlediska pravopisu nebylo příliš výrazných chyb, z hlediska tvaru a délky to bylo taky v pořádku, tudíž se toho zkus držet.
Chování charakteru: No tady jsem chvílemi nevěděl, co si myslet - sebevědomí střídá zakřiknutost a pak objevení sebevražedných sklonů a to ve dvou případech. V několika bodech taky působil poněkud zmateně, celkově je tedy hodně odlišný od ostatních klonů. Ta odlišnost není špatná, ale domnívám se, že správně by se měla zvětšovat časem a ne být v začátku úplně odlišnou osobou.
Postup v příběhu: Z počátku tam bylo několik pokusů o přílišné tlačení příběhu kupředu - tedy náznaky předbíhání, což jsme si však vyjasnili a pak to bylo víceméně v pořádku. V závěru to již bylo plynulé a víceméně v pořádku.
Reakce na podněty: Zde bych viděl několik rezerv, stejně jako špatných reakcí na některé situace, které by mohly být i fatální. Občas by ti neuškodilo se trochu zamyslet nad tím, jak může celá situace dopadnout, či přečíst můj příspěvek dvakrát, aby sis uvědomil některé podstatné věci.
Celkově - no bylo to slabé, divím se, že tvůj charakter některé pasáže přežil(skok po granátu, či čelení sniperovi bez helmy a možnosti dostřelit na něj) a měl bys za to být vděčný. Pak tam z počátku bylo několik nepřesností a objevilo se i slušné množství editů. Závěr už byl lepší a věřím, že sis z mnohého vzal řádné ponaučení a příště si dáš na smrtelné situace větší pozor, protože tentokrát jsem byl nějakej měkkej. Tudíž celkově hodnotím 58 procenty a to díky slušnému tvaru příspěvků a zlepšení ke konci.

Následky výcviku:
+ stal jsi se členem Galaktické Maríny
- Několik tvých kolegů nemá úplně nejlepší mínění o tvých schopnostech nebo rozložením tvé psychiky
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“