Výcvik pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth_Coconut

Výcvik pro uživatele Petros

Příspěvek od Darth_Coconut »

Obrázek
Aargonar
Právě si přiletěl na planetu Aargonar. Clonové války jsou v plném proudu. Na této planetě se již nějakou dobu schromažďují armády separatistů a jejich velitele, aby probrali válečnou strategii proti Republice. Ty jsi ve skupince jediů, kteří povedou útok. Protože ale nejsi zatím dost zkušený povedeš jen menší skupiny clonů v záloze. Mezi další jedie na této planetě patří například Generál Ki-Adi-Mundi, Generál A´Sharad Hett, General Bultar Swan, Commander Anakin Skywaleker a nebo commander Bhat Jul. Společně povedete bitvu, proti silám obchodní federace a technounie. Nyní jsi ve válečném pojízdném centru společně se všemi ostatními jedii. Na holoobrázku je vidět bitevní pole, vaše a jejich odhadované síly. Je také možné, že síly federace mají několik námezních lovců jako pomocníky. Aargonar je skalnatá, až písečná planeta. Je obývána výhradně ještěry a podobnými tvory. Pojízné centrum je nyní na cestě k bitevnímu poli společně se všemi silami Republiky. Nad vámi sviští zvuky republikových dělových člunů.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Moje opravdu první bitva v hlavě se mi rojí různé myšlenky.Abych nezklamal, abych neudělal chybu. Mám bojovat poboku takových velkých mystrů.Musím vyhnat myšlenky z hlavy a soustředit se na následující bitvu.Musím nechat sílu aby mě vedla, musí mě naplnit.Dneska je velký den pro mě dostal jsem šanci předvést, že jsem se mnohému naučil.Ale nesmím dovolit bitvě, aby mě pohltila, musím se soustředit jen na sílu.Už jsme blíže k bitvě.Jsem klidní síla ve mě proudí, vyhnal jsem všechny myšlenky.Podíval jsem se na ostatní mistry pohled mi spočinul na mistrovi KI-Adi-Mundiovi kývl na mne a já ucítil takový obrovský klid, jsem připraven.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Z kabiny AT-AT (staré verze kráčejících tanků) vystrčí hlavu klonový pilot a podá vám hlášení.
Generále Mundi před námi transportní zařízení separatistů. A také mnoho droidů. V dáli na obrovském kopci zaměřily senzory jedno jádro lodí obchodní federace. Podle nepodložených zpráv z Corusantu letěl Dooku právě tam. Situace venku není nejvhodnější. Je tam písečná bouře druhé třídy. Naše letecká podpora z orbity sem dorazí do patnácti minut pane.
Pilot se znovu obrátí k řízení pojízdné pevnosti a centra v jednom.
Ki-Adi-Mundi se trochu zamyslí a vydá rozkaz.
Všichni vojáci ven. My jdeme podpořit pěchotu přátelé. Všichni si vemte dýchací přístroje. Písečné bouře nejsou procházkou.
Všichni vojáci v armádě ho přes kom slyší a tak vyplní rozkaz.
Bultar Swan otevře východ z transportu a seskočí jako první. Chvilku na to je slyšet zvuk jeho aktivovaného meče.
Vy všichni ho do bouře následujete. Včetně vojáků postávajících v zadním lokálu.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Mám dychací přístroj a aktivovaný meč. Následuji Bultara Swana všechny jedájské smysly mám nastražené, jelikož v bouři se na nic jiného nemůžu spoléhat.V hlavě se mi honí myšlenka, Dooku muže být blízko můžeme zastavit tažení v počátku, rychle jsem vyhnal tuto myšlenku a soustředil jsem se na náš postup.Okolo nás zuřila bitva musel jsem odrážet výstřeli a soustředit se na to, jelikož bouře byla opravdu silná a okolo byli naši vojáci nesměl jsem polevit jinak bych mohl odrazit výstřel klidně na našeho vojáka

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Obrázek
Aargonar
Bojujete bok po boku. Všichni jediové se k sobě tísní, aby vytvořili ohrmonou vlnu odporu, která má odrazit nekonečné řady bitevném droidů separatistů. Vedle vás pochodují klony.
Když jednoho zasáhnou, ten druhý za ním ho vystřídá, aby hradba zůstala kompletní. Tato strategie se vám vyplácí.
Za vámi pochodují tanky a střílí na těžká zařízení obchodní federace. Rakety sviští vzduchem a střídají modré lasery Republiky.
Bojové šiky do sebe pálí a každou sekundou padne aspoň deset mužů na každé straně konfliktu.
Několik kilometrů za vámi letí hustou bouří jeden vlajkový Acclamator Class-Assault ship. Na jeho můstku je mistr Obi-wan Kenobi, který velí vesmírné bitvě pomocí komu. Střídavě uklidňuje Anakina na jeho misi.
Nad vašimi hlavami sviští Republikové dělové čluny a vysílají své rakety vstříc separatistickým droidům. Tato čistka vám má přinést místo pro vaše manévry okolím.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Bojuji tak abych se vyrovnal s ostatními jedai. Sice mám méně zkušeností, ale není to skoro poznat bojujeme jako by jsme byli jedno tělo je to skoro jako splynutí síly mezi námi.Kloni se vůbec nezastavují nemají strach, skoro žádné pocity, jen bojují.Zachvíli budeme mít cestu volnou pro splnění dalších úkolů

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Po chvilce tvrdých bojů hlučná vřava ustane a bojištěm zavládne hrobové ticho. Droidi jsou až daleko na obzoru. Bude trvat nejméně dvacet minut než sem dorazí.
První vlna bitevních droidů byla odražena. Nyní se sem však žene nová a ještě ničivější vlna strachu a smrti. Ocelový droid nemá žádné slitování, žádné emoce. Pouze za účasti jediů se tato válka dá vyhrát. Vysoko nad vašimi hlavami už zavládlo ticho.
Bouřka zeslábla, nyní je to jen slabý větřík. Bouřka se stáhla víc na jih, takže míří přímo do vašeho nepojízdného tábora.
Daleko za vámi nad vašimi hlavami se z bouřky vynořuje také Acclamator, který na své vrchní polovině veze mnoho tun písku díky bouřce.
Viditelnost je nyní více než dobrá. Příjemný vzdoušek voní po vítěztví.
Ty a ostatní jediové sedíte na jedné z postraních lavic AT-PT.
Popíjíte jawa džus na oslavu prvního vítěztví. Ki-Adi-Mundi promluví jako první.
První vlnu jsme odrazili pánové. To se musí značně oslavit. Ale nepijte toho moc. Bitva ještě zdaleka neskončila. Všichni zranení ať se jsou ošetřit. Bude to potřeba.
Dopije a zamíří k malému výstupku, který vypadá skoro jako pódium.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Dal jsem si jednu skleničku a přitom jsem přemýšlel co se za tu dobu odehrálo. Když v tom mě někdo přerušil vedl sis dobře učedníku byl to sám KI-Adi-Mundi podíval jsem se na něho a řekl děkuji otočil jse a odešel na malý výstupek. Na výstupku pronesl pozbuzující slova k vojáků. A šel znovu knám probrat další bitvu co nás čeká.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Došel jsi se za zdravotníke, a ten ti otřel pár dorbných škrábanců. Po té jsi vyrazil na válečnou poradu do pojízdného velitelství. Ki-Adi-Mundi tam právě navrhoval ústup. Nakonec se jediové shodli na tom, že počkají na armádu a při ustupování budou stenčovat jejich řady, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku. Všichni jediové vyjádří souhlas a vyjdou z AT-AT ven se zapnutými meči vstříc separatistické armádě.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Modrá záře mého meče mi svítila do obličeje a osvětlovala kapky potu co mě stékali po obličeji.Separatistická armáda se k nám blížila a ja jsem si v mysli přehrával tu poradu Když jsem uslyšel o ústupu tak se mi sevřel žaludek. Vzdát se na to bych ani nepomyslel, ale pak mě došlo jak to Ki-Adi-Mundi myslel, ztenčíme řady než dojdou posily perfektní plán. Armáda už byla blízko začali na nás střílet , ale neměli šanci všechny výstřeli co na nás letěli jsme jim vrátili. Zase začal boj. Natáhl jsem se po síle a ucítil veliký klid vyzařoval od mistrů a já ho i pociťoval v sobě. Separatistická armáda se o nás rozbíjela jako vlna o skálu.Ustupovali jsme pomalu a vyrovnaně. Útočící droidi neměli proti sehrané obraně jediú žádnou šanci.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Jeden droid střídá druhého. Byli jste nekonečnými řadami CSI zahnáni až na skalnaté vrchy. Pod vámi je několika kilometrová propast. Už nemůžete ustoupit. Musíte bojovat za každou cenu!

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Posily jsou zatím k nedohlednu a zanami je propast. První plán nepřežije kontakt z nepřítelem. Nepolevovali jsme v boji, odráželi střely a ničili droidy, ale nemohli jsme stát u propasti. Otočil jsem hlavu na mistra Ki-Adi-Mundina mistře co budeme dělat Ki-Adi-Mundi se jen pousmál a řekl zaženeme ty plechové ničemi odkud přišli. Z obrovským výkřikem jsme se začali postupovat do předu. Droidi netušili co se děje. Jejich jádra nestačila ani zadat rozkaz na jinou taktiku co jsme použili. Takže se chovali zmateně a neforemě. Postupovali jsme velmi rychle ničili hordy droidů, až jsme se zase probojovali na volné prostranství, ale bylo to velmi těžké, ale nepolevili jsme.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Ohlédl jsi se a vaše pojízdné centrum spadlo celé do propasti. Zůstali jste jen vy jediové a několik klonů. Náhle vidíš jak commandera Bhat Jula, mistra jediho zasáhla palba ze super droida obchodní federace. Několik dalších klonů to také dostalo. Náhle však celé bitvevní pole spočine zraky na Acclamatoru, který dostihl bojiště. Pár bitevních člunů vác obklopilo a pálilo na nepřítele vší silou. Nastupovali jste, aby jste zachránili své životy. Commander Skywalker nesl umírajícího Bhata na zádech do člunu.
----------------------
* Nepopisuj co říká NPC postava. To má na starosti výhradně PJ ;- )

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Nastoupil jsem a okolo mě proběhl Anakin a nesl Bhata položil ho do rohu. V hlavě jsem měl teďka hodně myšlenek jak je možné že nás vytlačili? , jaké teď budou rozkazy? , co dál budeme bojovat nebo se vracíme na křižník?. Netušil jsem co se bude dít, tak jsem se uklidnil lehkou meditací a čekal co bude dál. Na další rozkazy.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Dělovž člun dolétl až do hangáru v křižníku, skrz otvor doku bylo vidět bojiště. Podíval jsi se opět na místo vašeho boje, když v tom do něj udeřil mocný paprsek. Území asi v okruhu deseti kilometrů bylo rozbombardováno. Loď nyní zamířila až k mateřské lodi, kde je údajně Dooku.
Pohřeb Bhaty Jula se bude konat dnes o půnoci Aargonarského západního času.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“