Výcvik pro Gwendolin

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Všechno se hroutí. Nic nám nevychází. Republika bez větších problémů postoupila až ke Star Forge. Naše křižníky se rozpadají pod nepřátelskou palbou.
Snažím se udržet pozornost, ale nejde to. Jen těsně se vyhnu střetu s jiným letounem. S obrovským úsilím se vrátím ke dvěma stíhačkám, které se na mě přilepili. Zatáhnu za knipl a provedu nepříliš zdařilou otočku. Dostanu se z jejich dohledu a snažím se co nejrychleji dostat na místo, kde probíhá nejtěžší bitva o Star Forge.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

stíhače se za tebe opět vrátili. Xylovi se jednoho podařilo sestřelit, ale druhý mu stále unikal a dotíral na tebe.
Ucítila jsi velmi silnou vlnu Síly ze Star forge. Někdo velmi silný v temné straně tam zemřel. Mnohem silnější něž výsadek temných jediů a Sithů co jste přivezli. Kdo to mohl být jste mohli jen hádat, ale moc možností nebylo, takže jste si byli celkem jistí kdo to byl.
O chvilku později začlo být sledovatelné že přestáváte dělat tolik chyb, a republika přestala být tak neuvěřitelně efektivní. Bastilina bitevní meditace se opět odmlčela.
Tobě se toho podařilo využít a zbavila ses své ho pronásledovatele. Vyletěla jsi nad jeden interdictor. Xyl tě následovat a vletěl do střely jednoho křižníku třídy Foray, nebyl schopen se tomu vyhnout. Zato ty jsi se tomu musela vyhnout hodně rychle jestli jsi chtěla přežít.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Xyl zničil jednoho ze stíhačů, ale druhý se mě stále drží jako klíště. Chystám se na jeden z úhybných manévrů, které jsem se před lety naučila, ale dřív než ho stačím provést mou mysl zaplaví vlna Síly. Podívám se směrem z jakého přišla. Na Star Forge. Takové chvění jsem pocítila naposledy na Korribanu těsně před návratem na akademii. Tehdy to, ale bylo více slabších vln.
Lord Malak je mrtvý.
Musí to tak být. Někdo velice mocný zemřel. Někdo, kdo využíval temnou stranu. Jediným takovým sithem na Star Forge byl on. Zatřesu hlavou.
Musím se soustředit na boj. Ještě stále mám za zadkem toho stíhače!
Už to není, tak těžké jako předtím. I ostatní se vzchopili a republika už nebyla nepřemožitelná. Bastila přerušila Bitevní meditaci. Zvednu stíhačku nahoru, provedu rychlí obrat a přesným výstřelem zničím svého nechtěného společníka.
To už je lepší.
Pronesu pro sebe. Společně s Xylem letíme nad jeden z intedictorů. Naneštěstí po nás začal pálit jeden z nepřátelských křižníků. Oslnivý výbuch mě informuje o smrti mého wingmana.
Pokud nechci dopadnout stejně musím rychle něco vymyslet.
Stočím stíhačku na stranu a udělám vývrtku.
Zbývá ještě pár metrů a dostanu se do bezpečí za interdictor.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Tak tak se ti podařilo dostat za interdictor. Za tebo však vylétl jeden S-250 a dva aureky. Již zde nebyl nikdo kdo by ti kryl záda.
Ústup! Všichni se stáhněte! Stíhači se okamžitě nalodí na interdictory!
Začal štěkat něčí hlas ve vysílačce.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Uf! To bylo o chlup.
Vydechnu si, když se dostanu do bezpečí za interdictor. Netrvá to však dlouho a nové střely mě upozorní na pronásledovatele.
Jsem v tom sama, není nikdo, kdo by mi kryl záda a pomohl mi. Musím se jich zbavit!
Provádím všemožné úhybné manévry do stran, nahoru i dolu. Otočku, vývrtku a zpátky nahoru. Na okamžik se zdá, že to zabralo, ale brzy se za mnou opět objeví. Stejně jako povel k ústupu. Stočím stíhačku směrem k interdictoru, se kterým jsem přiletěla.
Musím je setřást ještě před naloděním!
Vyberu si delší cestu ke svému cíly a prolétám mezi poletujícími kusy zničených křižníků.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Vletěla jsi do trosek, aby ses zbavila pronásledovatelů. Někteří se tě neodvážili následovat, jiní si troufli.
Jen o centimetry jsi minula helmu sithského vojáka, i s hlavou, vyletěla jsi z trosek, všimla sis že jeden letoun to nezvládl. Ale velící S-250 s dvěmi aureky tě stále pronásledovali.
Dalšími troskami byl zničený Heamerhead. Zde se ti podařilo zbavit zbytku. I když o palubní turbolaser jsi lehce šktrla málem tvá cesta nabrala rychlý konec.
Cesta k Interdictoru byla volná.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Průlet mezi troskami přinesl ovoce i perné chvilky. Jednou jsem křídlem málem zavadila o zbytky velitelského můstku a jen tak tak jsem se vyhla poletující helmě i s hlavou majitele. Na druhou stranu jsem se zbavila pár pronásledovatelů. Někteří si mě netroufli následovat a jeden to nezvládl. Stále se mě, ale držel velící S-250 a dva aureky.
Nic naplat, musíme si to zopakovat.
Škodolibě se usměji. Rychle s tím, ale přestanu a soustředím se. Tentokrát mám možnost prohlédnout si zbytky Heamerheadu.
Rychlá otočka, mírně doleva, stočit dolu, opatrně okolo toho trámu, oblet blíže neidentifikovatelného předmětu.
Do haj*lu!
Zakleji, když se na poslední chvíli snažím vyhnout palubnímu turbolaseru. Naštěstí jediné co následuje je nepříjemný zvuk. Nahlas si oddychnu, když se dostanu z trosek pryč. Zbavila jsem se i zbylých stíhačů, takže se mohu nerušeně nalodit.
Málem jsem se spojila se Silou.
Uvědomím si. Chce se mi brečet, ale ovládnu se. Jediné co nedokážu pořádně usměrnit je tlukot srdce a strach, který ho sevřel.
Volám Interdictor tady černý 4 připravuji se na nalodění. Otevřete hangár.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Tak, ale dělej. Nečekáme na tebe zbytečně dlouho.
Ozval se ve vysílačce nepříjemný hlas.
Náhle tě předehnalo několik turbolaserových výbojů, zasáhli Interdictor. Ten to vydržel, ale bylo jasné že to dlouho již nezvládne.
Náhle se za tebou objevila obrovská exploze, Star forge byla zničena.
Vletěla jsi do hangáru kapku rychleji než jsi předpokládala a málem havarovala. Tvá stíhačka ještě ani nebyla zcela usazena na svém místě když jsi ucítila neochotný přechod do hyperprostoru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Rozumím.
Odpovím. Sleduji jak mě ještě před naloděním stačili předběhnout turbolaserové výboje a zasáhli Interdictor. Zatím drží, ale ne dlouho. Stočím svůj stroj do hangáru. Dříve než stačím změnit nastavení počítače a povypínat několik tlačítek zaujme mou pozornost obrovský výbuch, který ozáří celou soustavu. Republika to dokázala, zničila Star Froge. Milióny sutin zářivých, jako hvězdy se rozletěli do všech stran. V jednu chvíli to vypadalo, že se Star Forge zřítí na planetu, ale nestalo se.
Rychle se otočím a věnuji pozornost přistání. Od podvozku odletí několik jisker, ale Síla naštěstí stála při mě. Zastavím a co je hlavní jsem celá. Drobné a neochotné škubnutí mi prozradí, že jsme vstoupili do hyperprostoru. Sundám si přilbu a snažím se vysoukat z kokpitu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Vysoukala ses z kokpity a chvíli jen tak stála a nabírala sil.
Poplach na lodi však neutichal.
Všichni technici na svá místa. Piloti do svých strojů. Máme poruchu hyperpohonu. Všichni na svá místa.
Začal křičet poplach.
Tak si zase nalez dovnitř. Akorát tě natankujem.
Prohlásil jeden technik, co stál u tebe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Hyperprostor

Poslední schůdek a stojím pevně na zemi. Svezu se na podlahu. Sedím zády opřená o schody, které byly přistaveny k mé stíhačce. Jsem vyčerpaná, bolí mě všechny svaly v těle, nejspíše ze stíhačky a chce se mi spát.
Jenomže v takovém kraválu by neusnul nikdo. I mrtvý by vstávali z hrobu!
Pomyslím si. Najednou si přes všechen ten rámus probije místo něčí hlas. Další poplach. Nejraději bych veškeré problémy hodila za hlavu a šla si schrupnout.
Povinnost volá.
Řeknu si pro sebe a snažím se vstát. Během chvilky je u mě jeden z techniků a mě nezbývá nic jiného než se vrátit zpět do kokpitu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Trvá to dlouho. Technikům se stále nedaří opravit hyperpohon, a vy se stále řítíte neznámo kam.
Je ti přineseno nějaké jídlo. Na záchod musíte jít jen když tam není jiný pilot, aby jste byli v co největší pootovosti.
Zatím to vypadá že jediná věc co by vás mohla dostat z hyperprostoru se hmotný stín planety či slunce, a to by nebyla ta nejlepší možnost vzhledem k bezpečnosti.
Po dosti dlouhé době, zvládli jste přeletět snad přes půl galaxie, jste ucítili cuknutí.
Jste zpět v reálném prostoru.
Chvíli se nic nedělo. Alespoň v hangáru, zato na můstku a u motorů musel ten pravý tanec teprve začít.
Opět s ozvala siréna.
Opusťte loď! Motpry nefungují, opusťte loď! Stíhači okamžitě odstartují! Veškerý personál se nalodí buď na přepravní loďe či do záchraných modulů! Opusťte loď!
Šéf hangáru okamžitě začal vydávat rozkazy. Nezbytný personál, potřebný pro start lodi okamžitě vás začal navádět pryč, zbytek se nalodil na lodě či odběhl. Pro personál co vás vypouštěl zarezervoval raketoplán.
Začali jste vylétat z hanáru.
Když jsi vyletěla ty spatřila jsi tobě neznámou, a zřejmě neobydlenou, planetu.
Interdictor zavadil o její hmotný stín a začal okolo ní kroužit, ovšem po sestupné křivce, za chvíli vstoupí do atmosféry a ztoskotá.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Hyperprostor

Odbudu si základní potřeby. Jídlo, toaleta, mírný odpočinek. Stále se, ale objevují lidé, kteří se nás snaží udržet v pohotovosti. Přesto mají piloti momentálně oddech. Nyní je hlavní část práce na technicích a pracovnících na můstku. Loď se znatelně otřásá, její poškození musela být mnohem vážnější než se zprvu zdálo.
Trochu jsem se vylekala, když z lodi do mého těla přešlo cuknutí, naštěstí to značilo pouze opuštění hyperprostoru. Mé uklidnění rázem vystřídala ostražitost, to když se ozvala znovu siréna.
Přestože se velitelé snažili, na lodi zavládla panika. Piloti jen letmo kývli na srozuměnou k šéfovi hangáru a okamžitě naskakovali do svých strojů. Ani já jsem nezůstala pozadu. Během chvilky sedím v zavřeném kokpitu a zažehávám motory. Pomalu řídím její dráhu směrem k otevřeným vratům. Když konečně vyletím z lodi naskytne se mi pohled na neznámou planetu. Za mnou, přede mnou, jednoduše okolo mě poletovalo spousta dalších raketoplánů, stíhaček a záchranných modulů, které převáželi pasažéry lodi do bezpečí. Věnuji poslední pohled Interdictoru za mnou, který nakonec silou gravitace ztroskotá na planetě pod námi.
Veliteli evakuace, tady černý čtyři. Žádám o informace k nouzovému místu přistání. Je tato planeta obydlená? Můžeme přistát v nějakém městě? Přepínám.
Následuji několik plavidel, které směřují k sluncem osvětlené polovině planety.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Neznámá planeta, orbita

Sklapni černý 4, si myslíš že tady sedíme protože se nám tu líbí? Informace tebrve zjišťujeme.
Okřine tě nevrle.
Chvíli se nic neděje, jen nouzové moduly dál směřují k planetě.
Po chvíli se opět ozve.
Všem pilotům, posíláme vám souřadnice pro přistání. A nestrkat se! Už tak máme dost problémů.
Na navigačním displeji se ti objeví souřadnice a první lodě se začínají stáčet a slétat dolů k nějaké starodávné budově.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Neznámá planeta, orbita

Zatnu pěsti, když mě okřikne neznámí hlas. Všichni jsme ve stresu. Hustá atmosféra by se dala krájet. Vyčkávám a dál následuji skupinku přibližující se k planetě. Zarazím se, když se opět ozve hlas. Nestačí ani dokončit poslední větu a už přijímám informace do počítače. Navigační displej zobrazí nové souřadnice. Některé lodě se již začínají stáčet udaným směrem. Našim cílem je nějaká budova. Na první pohled vůbec do okolí nezapadá a její stáří se dá od oka jen těžko určit. Vypadá to však jako by zde stála už od Velkého třesku. Nebesa se začínají plnit všemi plavidly, které opustili loď a tvoří se "fronta" na přistání. Využiji tohoto momentu a snažím se soustředit na místo pod námi. Síla je tu mocná. Její hlavní zdroj je obrovský, ale zdá se být nějak zmatený. Nejsem schopna zjistit zda je temný nebo ne. Jsem na řadě, přistávám.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“