Výcvik pro Nithilius (Darth Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Od Temného Jedie dostaneš jenom pohled, který říká "dělej co umíš". I když se snažíte jak nejlépe dokážete, Mistr je stále o krok napřed. Tvůj pokus o přeskočení skončí dřív, než začal. Jeden z tvých výpadů odrazí a předpisovou rotací jílce meče tě rychle a nevybíravě bodne do pravého ramena, a neodpustí si to, svým mečem rychle škubne dolu. Na právě ruce máš velké zranění, táhnoucí se od ramena, až téměř k loktu. Odrazí útok Temného Jedie, uštědří ti úder kolenem do břicha, a pomocí Síly tě odhodí tak prudce na protější zeď, že chvilku nevíš co se děje. A ouhle. Nemůžeš se hýbat. Na krku cítíš palčivou bolest, což může značit mimo jiné i poškozenou míchu, takže ti nezbývá nic jiného, než přemýšlet, co se tady děje. Z ruky ti jde obrovská bolest, kterou nemůžeš ignorovat, a je to jedna z mála věcí, kterou nemůžeš ignorovat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Sakra, to je bolest, musím vstát, ale nejde to.. Co teď? Můžu se jenom dívat.. Mistře, zkuste na něj nějaký fígl, vy ho dostanete, věřím ve vás, celé impérium ve vás věří. Řeknu mu telepatií. A shlížím dál boj..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Chvat vyměňuje chvat, úder vyměňuje úder, a vypadá to, že Mistr má větší problémy se samotným Temným Jediem, než když jste na něj byly tři. Temný Jedi udělá rychlý výpad, ale je nemilosrdně odražen, a ještě navýšen o ránu jíclem přímo do obličeje. Temný Jedi na chvilku ztratí rovnováhu, a Mistr ihned vede útok zezadu na nohy, Sith se ale předpisovým saltem nejenom vyhne útoku, ale také si připraví lepší pozici na příští útok. I když je tak rychlý, že ty by jsi nedokázal vykrýt jeho útok (upřímně, nedokázal by jsi vykrýt 90% jeho útoku), Mistr udělá osudový chvat. odrazí útok, chytne ruku, která nedrží meč, a když Temný Jedi zaůtočí, Mistr mu přesně mířenou ránou rozsekne meč ve dví. Odhodí ho na zeď, která je kolmo k té tvé (teoreticky). Telekineticky ovládne oba meče, a stojíc na jednom místě, oba meče "pošle" proti Sithovy. SIth se ale ještě nehodlá vzdát, proto se vyhne útoku a rozběhne se proti Mistrovy. Několik ran pěstí, lokty, a i když se zdá, že se síly opět vyrovnali, jedno podběhnutí Sithova útoku a ryché přitažení meče udělalo své, Temný Jedi se ani nestihne vzpomatovat, a v jeho zádech je zapíchnutý světelný meč. To vše se stalo před tvýma očima, zrovna když byl mistr otočen tvým směrem, tak jsi mu mohl celou dobu hledět do očí. Vzmohl se na poslední slova.
Miloval jsem Tě odvěkou láskou, proto jsem Ti tak trpělivě prokazoval milosrdenství synu! Protože já sám prošel zkouškou utrpení, mohu pomoci těm, na které přicházejí zkoušky...Neztrácej proto odvahu, neboť bude bohatě odměněna!
Po těchto slovech vytrhl Mistr meč z temnýc zad, a jeho tělo se sesunulo na zem. V jeho očích jsi mohl vidět to, co jsi i Sithů neviděl -klid. Mistr se nyní otočil na tebe. Došel k tobě, tři meče (tvoje dva a svůj) měl se mu pevně houpali na opasku. Tělo sitha nechal ležet za sebou.
Co uděláme s tebou? Zbytky našeho řádu právě čistí Chrám, takže teb e by jsme mohli nazvat nejdéle přežívším Sithem. Můžeš to brát jako poctu, nebo jak uznáš sám za vhodné. Chceš ještě něco říct před smrtí?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Přál jsem si, aby ste byl mím opravdovím mistrema já váš učedník.. Ucítím velkou ránu v mém srdci, ležím na zemi a pravím Jedimu. Dělej si co chceš, mě nikdo nemůže zabít!! Chcípni ty špíno!! Chcípni!!A zasmál jsems e mu do xichtu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Chcípni, chcípni!
Křičel jsi, co jsi jen mohl. Jediové do tebe bodali, kolem tebe se jich sšlo dobrách deset. Sekali, bodali, ale ty jsi stále řval to svoje. Až k tobě přišel blíž Mistr.
Zvedněte ho.
Pověděl, a tak se stalo, mohl jsi být chvilku na nohou, když tě podpírali ostatní pomocí síly. Mistr jedním mocným sekem oddělil tvojí hlavu od těla, následně trup od noh. Tvoje hlava se skutálela po podlaze, ale co bylo nejdivnější, ty jsi stále žil a křičel to svoje.
Přišel k tobě Mistr.
Jsi v pořádku Nithilliusi? Nithilliusi! Jsi v pořádku?
Řval na tebe mistr, a najednou jsi slyšel hlasité pípání, které vycházelo z mistra.
Nithilliusi! Co je s tebou? Jsi v pořádku?
Před tvýma očima se najednou zatmí.

Otevřeš oči, a před tebou je spousta ukazatelů, meříčů a dalšíchs serepetiček, které se objevují většinou v lodích.
Nithilliusi? Ozvi se sakra, a nekřič do tý vysílačky, ať chcípnu. Sakra, tam fajčíš nějáký koření?
Jsi sice zmaten, ale nakonec se trochu vzpomatuješ, a vzpomeneš, že než jsi vyletěl před Coruscantem do bitvy, tak jsi měl namířeno na Onderon, kvůli své misi. Podíval jsi se na stranu, a tam byl ve své stíhačce tvůj dávný spolubydlící.
Si nějak zaspal ne? Sakra, to je jedno, snažím se tě probudit dlouho, měl sem ti ty otroky předat osobně, ale neměl sem čas, proto je tam máš na místě ve velký bedně, tak si pospěš, ať tam nechcípnou, Mistr by neměl radost.
Poví, a hned jak vypne kanál, ztratí se v hyperprostoru. I když jsi byl ještě zmaten, a nevěděl jsi, co byl se a co realita, na své pravé ruce jsi měl od ramene až po loket velkou jizvu, a v oblasti srdce jsi měl propálené roucho. Neuvěřitelné tě bolelo za krkem, a z nějákého nepochopitelného důvodu jsi měl v klíně svůj meč, a jeden, který jsi v životě neviděl. Bylo na něm spoustu ornamentu, a když jsi ho zažehl tak, aby jsi nepoškodil přístroje ani si neublížil, svítil zářivě zlatou čepelí...
Pod tebou se nicméně rozestíral Onderon, cíl tvé cesty.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dark Fist, Onderon.

Coo.. Což.. Cože? Kde to sem? Co tady dělám? Jak jsem se sem dostal? Perry, to jsi ty? Jak jsem se sem dostal, bojoval jsem na Coruscantu s mnoha Sithama v chrámě Jedi, byl tam i jeden lord, potom sem ochrnul a zemřel, jak jsem se dostal sem?? Vždy´t sem bojoval v chrámu Jedi a tam jsem taky padnul, co se to děje? Ku*va auu, bolí mě celej člověk, jako by mě mlátili vibromečem. A jaktože vůbec žiju?!! Je, je.. nechápu to. Ta jizva? Tu mám z chrámu, ale ja ja, jak jsem se dostal na Dark Fist? Když jsem padl? Ten, meč, byl toho Jediho, pamatuji si ho, jediná zlatá čepel. Ale jak se sem.. Sakra, nechápu to. Jsem celý zmatený a nechápu nic, ani kde sem ani kde jsem opravdu byl, jestli v chrámu což nasvědčuje jizvy a meč. A nebo jestli jsem usnul na lodi cestou na Onderon.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dark Fist, Onderon.

Podíval jsi se na ukazatel času, a od vstupu do hyperprostoru do doby, než jsi se tady vzbudil uběhla ani ne hodina. No, moc dlouho se nad tím přemšýlet nevypatilo, protože čím víc jsi se tím zabýval, tím více jsi byl zmatený. Sestoupil jsi tedy atmosférou na planetu, a useld do odpovídajícího hangáru a doku. Tam na tebe čekal jeden z bezpečnostní služby.
Vítám vás pane, patřím k bezpečnosti zde na Onderonu, a váš přítel si přál, abych tady na vás počkal a pohlídal tyto přepravní kontejnery.
Očividně nevěděl, co je v těch bednách. Proto hned jak jsi otevřel úložný prostor tvé lodi, naskládali tam krabice.
A pane, váš přítel zdůraznil, že ihned jakmile budou kontejnery naloženy a vy vstoupíte do hyperprostoru, máte je otevřít, aby se nepoškodilo zboží. Pokud budete mít nějáké jiné otázky, směřujte je na mně, nebo na linku centrály naší bezpečnosti. Tímto zde má povinnost končí, doufám že je vaše zboží v pořádku, a přeji vám příjemnou cestu.
Zasalutuje a vydá se pryč. Když poslední z droidů naloží kontejner, zlstaneš sám, se svojí lodí v hangáru.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dark Fist, Onderon.

Dobře, díky za vaše služby. Odlétám zpět. Díky. Jdu zpět do lodi a vzlétnu z hangáru na oběžnou dráhu, tak abych mohl zapnout hyperprostor. Hm, co jsem to měl udělat? Jo vlastně otevřít ty bedny. bedny otevřu. Podívejme se, další otroci pro náš výcvik, výborně. Počítač mi nahlásí že do hyperprostoru můžeme vstoupit za 5,4,3,2,1. Dobře, jdem na věc, směr Korriban. A zapnul jsem hyperpohon.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dark Fist, Onderon.

Otevřeš bedny a z jedné vyleze asi deset mužů, z druhé čtyři ženy a osm dětí a ve třetí je spousta nějákých chemických látek, nejspíše pro drogy, které mistr vyvíjí. Od otroků slyšíš jenom kašel, a lapání po vzduchu.
Svině, mohl nás tam udusit!
Slyšíš od otroků v různých variantách, smysl je ovšem vždycky stejný.
Cuknutí, jako vždy, značí vstup do hyperprostoru. Nyní máš dost času si odpočinout, i když stále myslíš na jedno. Nevíš co si o svém "snu" myslet, ani nevíš, jaký to mělo význam.
V tom k tobě přijde jedo z děcek, asi 140cm vysoké (nebo spíše nízké), černovlasé, špinavé a v otrhaných šatech oblečené. Vypadá to, že si nidko ostatních nevšímá. Proto taky k tobě přijde, aniž by sis jí všiml, a zatahá tě za spodní část roucha.
Mistře, mám žízeň. Nemáte něco k pití?
Byla lidské rasy, a podle zkušenosti i síly jsi jí tipoval tak 10 let. I přesto k tobě mluvila sebevědomě a rázně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dark Fist, Onderon.

Hmm, co ten sen, byl to sen nebo ne? Ta jizva s tím mečem dokazuje to, že jsem tam byl. Musím to říct mistrovi, co se stalo... A jdu si lehnout. V tom přijde to děvče a ptá se mě. Žízeň? Kolik ti je? Odhaduj 10 let. Cítím v tobě sílů a není malá, je velmi výrazná. Možná bych věděl co s tebou. Tumáš, trochu se napij. Možná tě potká něco, co se u otroků nestává, ale možná taky ne a budeš sloužit jako sluha.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dark Fist, Onderon.

Za dva měsíce deset.
Děvče se hltavě napije, zasměje se na tebe, a hbytě (jak je u děcek běžné) odběhne k otrokům, nicméně ne k někomu, ale sedne si ústraní od zbytku. Nyní už není opravdu co dělat, protože transport má spoustu střílen, které na ně dohlídnou. Z hyperprostoru vystoupíte za asi sedmnáct minut, dvacepět vteřin a čtyři milisekundy, pokud to začneš stopovat v tuto chvíli.
Nicméně stále máš divný pocit po tom, co se stalo, než si dojel na Onderon, což ti znemožňuje "jen tak" relaxovat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dark Fist, blízko od Korribanu.

Hm, zajímavé, nesedí s ostatními vězni, je v ní něco, co jí přitahuje k temné straně, je v ní síla. Vystoupili jste z hyperprostoru, a vlétáte do atmosféry, poví počítač. Dobře, tak tedy jdu na přistání.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dark Fist, blízko od Korribanu.

Díky autopilotovy přistanete na metr přesně (přeci je to jenom velká loď) a ještě ani nevyjdeš z lodi, můžeš si všimnout přicházejícího uvítacího výboru, skládající se spousty otroků a učedníků, kteří přišli vyzvednout náklad, a za nima stojícího mistra, který ti zadal úlohu. Vycházíš z lodi, a když kole tebe prochází jeden z učedníků, zastaví tě.
Hej, mistr tam na tebe čeká, tak ho nenechej čekat déle.
Poté si jde dál svojí cestou, a ty vidíš mistra, jak se odebírá dovnitř.
Následuješ ho teda, až do místnosti, kde jsi bojoval s otrokem a kde ti dal misi. Můžeš vidět, jak sou otroci umís´továni do klecí, muži po dvouch až třech kusech, ženy jsou dány všechny do jedné klece, v které jsou čtyři, a děti jsou umístěny do jedné velké, která sice nevypadá o nic líp, ale je tu "možnost" "hrát si" s jednou panenkou, která je pozůstatkem minulé generace otroků, lebkou, která má stejnou historii a hromádkou kostí.
Domýšlím se, že jsi svůj úkol splnil náležitě, nemýlím se? I přesto citím, že je tady toho více, co mi chceš říct...tudiž, mluv, neboť jsi odvedl dobrou práci, a zasloužíš si odpovědi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie Sithů, Korriban.

Dobře, díky za informaci. Odveďte ty otroky do klecí. A pohídejte mi tu malou holčičku. Jdu za mistrem do místnosti. Ano, mistře, je toho hodně co vám chci říct a také ukázat.
Cestou na Onderon, jsem se ocitl úplně jinde, přímo před Sithskou flotilou u Coruscantu, poté jsem vltěl do jedné z bitevních lodí, kde jsem dostal úkol od nějakého temného rytíře, letět spolu s dalšími učedníky a jedním mistrem přímo do samotného jedinečného chrámu Jedi na Coruscantu. Tam vypukla veliká bitva, můj první boj, zabil jsem asi 5-6 Jediů, když už byli všichni mrtvý až na mě a jednoho mého přítele, uslyšeli jsme volání temného lorda, který od začátkubitvy bojoval s mistrem, pravděbodoně člen rady. Můj přítel padl, a lord poté taky, a já ležel na zemi a nemohl jsem se hýbat. Jedi ke mě přišel společně s ostaními, a vyzvedli mě nahoru a já furt řval "Chcípni" a usekl mi hlavu a poté tělo, ale já furt řval to samé. Poté jsem se probudil na mé lodi, asi to byl sen, ale zajímavé je že mi od toho Mistra zůstala jizva na ruce a díra v plášti, a od jednoho Jediho mám zlatý světelný meč. Je to velic divné, nechápu to, vy ano?

Ještě vám musím říct o jedné malé holčičce která letěla s otroky, cítím v ní velkou sílu, je divné že seděla daleko od otroků a né s nima, jakoby jí vábyla temná strana. Koukněte se na ní, prosím vás.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie Sithů, Korriban.

Mnoho otázek bylo položeno. Tvoje vize měla jistý důvod. Není to pouze sen. Není to ani vize. To co jsi viděl se možná někdy v budoucnosti stane, ale ty nebudeš jeho součást. Ovšem zasáhne tě to více, než si představuješ. Síla má mnoho tajných zákoutí, které se nedají pochopit, prý dokonce i nový život zformovat dokáží...tělo poškodit, robů roztrhat, meč ukovat. Nepochopíme, jak je to možné, ani nesmíme hledat skryté poselství za vším tím. Pouze věz, na konci věků, vše ti bude zodpovězeno. Meč ti zůstane pouze připomínkou toho, jak je Síla mocná. I jak může zradit tvé smysly. Tvoje otázka na konci tvého vyprávění zněla, jestli to chápu, a moje odpověď zní, ne. Moje odpovědi, co jsi zde dostal jsou pravdivé, ovšem nevysvětlí ti, co se stalo. Jediná pravda je v Síle, proto možná, jak budeš postupovat v učení se jejím tajemstvím, třeba to jednou pochopíš, protože ti to našeptá síla sama.
Na konci Mistr ukloní hlavu. Koukne se do konzole, poté pohlédne na klec.
Jak jsi už zjistil, Síla tě může zmást, ale tvoje pocity ověříme. To díte prověříme. Což ovšem já nemůžu, nechám jí na mistrech, kteří to mají na starosti. Výcvik mladých není mé privilegium. Ale říct ti musím jednu věc. Temná strana nevábí, Sílá nevábí. Je to pouze vzdálené volání, které formujeme sami. Můžeme jí následovat, nebo jí ignorovat. Mistr Khoo'tar už zjistí, jestli je pro to dítě lepší ignorance nebo následování. Vyber dítě, o kterém jsi mluvil, já se postarám o zbytek. Ty si nyní můžeš jít odpočinout a přemýšlet o tom, co se dneska stalo, protože když skončila tvoje mise, tvé volno pokračuje.
Dokončí mistr, pošle tě ke kleci a odemče elektronické zámky.
____________________________________
Tak, toto je konec. Ještě napíšeš poslední post, kde uděláš co ti řekl mistr že máš, já když tak něco odpovím, nebo už prostě udělám hodnocení, a tím zakončím náš výcvik.
Misi čekej dneska ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“