Výcvik pro Funnyho(Dewbacca)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Funnyho(Dewbacca)

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Seděl jsi na měkké podložce, stejně jako spousta dalších younglingů vedle tebe a napjatě jsi pozoroval co se bude dít. Tvůj Em-TeeDee se vznášel okolo tebe, takže jsi mohl slyšet některý z dětských rozhovorů okolo tebe. Náhle se otevřeli dveře a dovnitř vstoupila dvojice mužských lidských mistrů Jedi, jeden vypal poměrně mladě, zatímco druhý byl o dost starší a vypadal mrzutě. Vedle mladšího postával kluk se zvědavým pohledem.
Maci, běž si sednout a nezapomeň být na výletě hodný.
pronesl ten mladší, dle všeho ke svému synovi, který jej uposlechl a sedl si na volné místo vedle tebe.
Alexi, tohle ti vrátím ... i s úroky.
sykne nevraživě ten starší, aby se mu dostalo od jeho kolegy vřelého úsměvu.
Zařaď se za Kylea, ten je první na řadě. No ... užij si děcka, já mám ještě nějakou misi na starosti.
odpoví Alex a rychle se vytratí, zatímco mrzutější a starší muž tu zůstal a trochu nevraživě si všechny younglingy prohlížel.
Trochu se ztište, než přijde mistryně Tionne.
pronese jenom nahlas nevrle a posadí se parapet okna, kudy občas nahlédne ven.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Akademie Jedi:
Mistr, který tady s námi zůstal, a pojede s námi i na výlet, na rozdíl od toho druhého, jenž odešel, na mě působí poněkud nepříjemným a mrzutým dojmem. Asi nemá radost z toho, že bude muset hlídat tlupu younglingů, zatímco toho mistra Alexe to pobavilo.
Také protože se nudím, tak se pokusím spřátelit s Macem, který je nejspíš syn mistra Alexe.
Raacoosh, sh shcwosc Dewbacca, raanwo hoahoaacwhah scah orrash Dewie. Aoooacanwo shwo Em-TeeDee.
představím sebe a svého překladatelského droida Maceovi ve svém rodném jazyce, Shyriiwooku, a počkám, až Em-TeeDee vše přeloží do Basicu.
Jsem Em-TeeDee, překladatelský droid Dewbaccy. Dewbacca vás zdraví a představuje vám sebe i mě a také vám sděluje, že mu všichni přezdívají Dewie, což je vlastně zkrácenina jeho jména.
přeloží vše do Basicu Em-TeeDee vznášející se okolo mě, dokonce Maceovi i sdělí, jak vznikla má přezdívka, přestože já jsem o tom nic neřekl.
Jenom nechápu, proč překládá to, co řeknu vždycky jinak a ještě musí říct něco navíc.
Svou nelibost s Em-TeeDeeho překladem mu dám najevo znechuceným výrazem, který jasně směřuji jemu. V té chvíli však Em-TeeDee uhne, bohužel se nacházel před oknem, na jehož parapetu sedí ten mrzutý mistr, takže si může myslet, že můj výraz byl věnován jemu, a tak doufám, že se v tu chvíli právě díval ven z okna.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Mace se k tobě natočí a naslouchá tvému shyriiwoku, než dostane možnost k překladu tvůj Em-TeeDee. Trochu překvapivě se však netváří vyloženě, že nerozumí, překvapení je spíš znát až poté, co zaslechne překlad. Svého droida chceš zpražit nepříliš pohledným výrazem v obličeji, ale ten je nakonec věován nevlídnému mistrovi sedícímu na parapetu okna. K tvému štěstí si však ničeho nevšimne, protože jej nejspíš něco plně zaměstnává venku.
Ten droid je rozbitej. Měl bys ho nechat opravit.
podotkne Mace a zahledí se podezíravě na Em-TeeDeeho, který okolo tobě levituje a nemohl nezaslechnout Maceovo poznámku.
Jinak já jsem Mace Linx, ten mrzutej Jedi v okně je můj strejda Drago a ten koho nejspíš pozoruje ... je můj táta Alex, který dle všeho odlétá pryč na důležitou misi.
představí se ještě Mace, aby splnil jakousi společnskou povinnost, která mu je nejspíš štěpována již od malička.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Akademie Jedi:
Uf.
Oddechnu si šťastný, že si mě mistr sedící na parapetu nevšiml, protože by mu nebylo jednoduché vysvětlit, že ten výraz nebyl směřován jemu, ale Em-TeeDeemu, a i kdyby se mi to podařilo vysvětlit, tak bych mohl dostat přednášku, že takhle se Jedi nechová, a tak jsem rád, jak to nakonec dopadlo.
Aohosh aoaora horoakrawa, wo shwo wwrashwh ra ufrhrahowhwosh. Raanwo caorcwoshwara racah whwosc rcrawaoocao, wo c whscra akooshwowawo whra hoanwoao.
sdělím Maceovi, jaký dojem na mě udělal jeho táta Alex a strejda Drago.
Ra aoro cwo ao whra hoanwoao? Sh shoo.
zeptám se ho, jestli se těší na výlet jako já, protože je vždy možnost zažít nějaké dobrodružství.
Poté spatřím, jak se Em-TeeDee zastaví nad mým ramenem, aby přeložil, co jsem řekl.
Dewbaccovi připadá váš otec fajn a zábavný a myslí si, že pan Drago nemá radost z toho, že s vámi pojede na výlet. Ptá se vás také, jestli se těšíte na výlet, on se těší moc.
přeloží Em-TeeDee svým typickým způsobem vše z Shyriiwooku do Basicu, a připomene mi tak Maceovu poznámku o něm, která ho musela trochu urazit vzhledem k jeho osobnosti.
Em-TeeDee whwowh rcooufrhahaowosh, aoraoracanwo cwo oaacooho wwhurcao, whraakrcoorrrcrascoohoraan acoo aoooaoah whra Lowbacca waoocao Threepio ra shwo ho whsc ooaoahcorwhhuao shwoacoo oocoorhwhoocao, aoraorwo uforrcanhushwo cho akwooranrawaro. Scrocansc cah, wo scah aooo Lowbacca huwaanraan whracoaachoan shraoroo waraan cao scwoacoo hooahoahorhu. Raanwo aoro scah rcooufhusc, whwo?
vysvětlím mu, jak je to s Em-TeeDeem a co si o tom myslím, a ještě se zeptám, jestli rozumí mému Shyriiwooku, protože mi připadalo, že věděl, co říkám dřív, než to Em-TeeDee přeložil, a překvapeně se tvářil až pak.
Mohu vás ubezpečit pane Macei, že jsem zcela v pořádku, i přes množství oprav, které prováděl sám Dewbacca, protože mě několikrát rozbil. Potvrzuje to i on a myslí si, že Lowbacca, na jehož žádost mě C-3PO naprogramoval, mu to udělal naschvál jako část jeho výcviku v ovládání svého hněvu, bohužel Dewbacca není zatím moc úspěšný. A domnívá se, že rozumíte jeho Shyriiwooku.
Em-TeeDee svůj překlad opět zkrášlí a obohatí ho o nějaké informace, a tak mě opět trochu naštve.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Mace nedůvěřivě hledí na droida, který do jisté míry překládá tvé myšlenky a při zmínce o strejdovi zalétně pohledem k němu.
Strejda je samotář a nemá rád společnost, jenomže táta si myslí něco jiného a proto trochu ovliňuje mistra Skywalkera v těchto záležitostech.
odvětí ti, aby poslouchal další překlad Em-TeeDeeho, který byl však spíš jeho proslovem s poznámkou o tom, že jsi taky něco řekl a rád bys to měl přeložený. Maceův výraz však stále zůstává klidný a pohlédne na droida a potom na tebe.
C3-PO je taky rozbitej a když zkopíruješ něco rozbitýho, tak psotavíš taky rozbitou věc. Kdybys nebyl rozbitej, tak by jsi se choval jako správný překladačský droid. Wookieovskému jazyku nerozumím, ale táta říká, že nemusím umět všechny jazyk, abych rozuměl řečníkům, když mám při sobě Sílu ... a tu mám při sobě vždycky.
odvětí ti Mace i na druhou otázku, přičemž zpočátku objasní Em-TeeDeemu jeho koncepci rozbitého droida. Jeho výraz je však stále neutrální a ani se nezdá, že by měl ve zvyku se nějak často usmívat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Akademie Jedi:
Maceova koncepce rozbitého droida nemá chybu, Em-TeeDeeho asi pořádně naštvala a mě se možná i proto začíná líbit.
A máš to, plechovko!
Protože mi Mace rozumí díky Síle, jak jsem si myslel, akorát Em-TeeDee to špatně přeložil, tak ho rychle chytnu a vypnu ho, abych si od jeho překladů zase chvilku odpočinul.
Shoo, racah sc akrcrahowahu.
vrátím se k Maceově koncepci rozbitého droida, se kterou po posledním Em-TeeDeeho překladu souhlasím.
Sh cah scrocanwoan, wo scah rcooufhusc waorro canwo, raanwo Em-TeeDee aooo akraaowh akwoanooahan. Whoraowo scanrawa rcroaoah, orwaro shcwosc shwoao whwoscan Em-TeeDee, scah aoraorro rcooufhuscanah waorro canwo, raanwo whwocwoaoorraan shcwosc cwo c whahorsc aoraor scanrawasc shraoroo shcah aoro, orwaoo rhro aohu coaacooakwhoocao aoraorro oohoanwaraan.
sdělím Maceovi své zkušenosti s Porozuměním řeči, což je schopnost, díky níž může uživatel Síly porozumět základnímu významu neznámého jazyka. Mace je v této schopnosti dobrý a talentovaný, protože ovládat ji jako on už v tak nízkém věku, je určitě vzácné.
Aspoň si ji bude Mace moct procvičit.
Whwoho whacoowaoohu, orrasc akooshwowawoscwo whra hoanwoao?
zeptám se Mace na destinaci našeho výletu a doufám, že se něco dozvěděl od svýho táty, nebo strejdy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Když se rozhodneš svého neposlušného překládacího droida na chviku vypnout, tak se na Maceově tváři dokonce mihne něco jako slabý téměř neznatelný náznak poušklíbnutí, což je u něho tak trochu novinka.
S tím kam poletíme ti nepomůžu, táta nerad fušuje do záležitostí jiných Jedi ... většinou a strejda, strejda je strejda.
opoví ti Mace a poívá se směrem k Dragovi, čímž objasní výraz 'strejda je strejda'. Než se dostanete k tomu, aby kterýkoli z vás pronesl něco dalšího, tak dovnitř vejde mistryně Tionne a po letmém úsměvu směrem k Dragovi se, jenž její nadšení nesdílí, se pousměje i na své studenty, tedy vás.
Promiňte mi zdržení, ale dolaďovala jsem detaily ohledně našeho výletu. Jak jistě všichni víte, tak nejlepším studiem jsou názorné ukázky přímo v terénu, a proto nás náš výlet zavede na Onderon. Náš transport už čeká, takže se poslušně seřaďte, ať můžeme vyrazit.
omluví se mistryně Tionne za svůj pozdní příchod a prozradím vám vaší destinaci. Hned poté vás začne šikovat, aby jste mohl zamířit k čekajícímu transportu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Akademie Jedi:
Hurá. Onderon.
zaraduji se nad destinací našeho výletu, o níž nám řekla Tionne, která konečně přišla. Mace cíl našeho výletu neznal, přestože ho mohl zkusit zjistit od strejdy a pokud by naléhal dost, mohlo by se mu to i povést. Mace ale takový není, působí na mě neuvěřitelně rozvážně, klidně a trpělivě, jako by v něm vládla naprostá harmonie, což se o mě říct nedá, alespoň teď ne.
I když toho o Onderonu moc nevím a nenapadá mě kam přesně pojedeme, tak věřím, že si pro nás Tionne připravila něco zajímavého.
Vypnutého Em-TeeDeeho strčím do baťohu se svými věcmi, pak si stoupnu a seberu ho ze země, abych si ho poté přehodil přes rameno. Kdykoli jindy bych se hned začal cpát dopředu, abych zabral nejlepší místo v raketoplánu, ale nyní ne a raději zůstanu se svým novým kamarádem vzadu.
Ao cwo whra Onderon?
zeptám se Mace podruhé, jestli se těší na výlet, když už ví, kam pojedeme a jeho pozornost neupoutává rozbitý droid.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Oproti svému zvyku se tentokrát necpeš do předních řad, o což se někteří jiní younglingové pokoušejí, ale mistryně Tionne je nakonec začne rozdělovat ručně, než tam stojíte ve společném dvouřadu. Mace se dostal na pozici vedle tebe, takže můžete pokračovat ve vašem započatém rozhovoru.
Kdysi dávno býval Onderon mnohem důležitější, táta mi to říkal. Ale teď už není tak důležitý ... ale mohl by to být poučný výlet. Docela mě zajímá jestli navštívíme palác, nebo se podíváme na Dxun.
zauvažuje Mace, zatímco se váš průvod v čele s Tionne vydá k přistávací ploše. Závěr vašeho průvodu tvoří Drago Linx, který se tváří, jakoby měl jít na pohřeb, jenže takhle se tváří od té doby, co přišel do třídy. Netrvá vám dlouho a dorazíte k přistávací ploše, kde na vás čeká Yavin Runner. Trochu sporadicky této transportní lodi zůstalo její jméno i poté, co sem byl převezen z Yavinu 4. Plnil však pouze funkci orbitálního transportéru, takže na orbitě na vás čekala nejspíš nějaká jiná loď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Akademie Jedi:
Mace na mě začíná dělat dojem, nejen že působí naprosto vyrovnaně, ale taky toho spoustu zná, nejvíc asi od svýho táty.
Akoowaanwo sc whrahoaohoscwo akraanoa, Tionne akwooawo orraanra, wo whc hoanwoao ufrahowowawo whra Onderon.
povím Maceovi, kam si myslím, že pojedeme, a ohlédnu se na Drago Linxe, jenž jde hned za námi a stále se tváři rozmrzele.
Raanwo scwo cwo ufwoakaoraao Tionne, whworhoo caorcwoshwaro.
dodám ještě, než dorazíme k přistávací ploše, která je vzdálená jen kousek od akademie.

Ossus, Přistávací plocha:
To jsem zvědavý, čím na Onderon poletíme.
pomyslím si, když transportní loď, která na nás čeká identifikuju jako Yavin Runner, protože ten plní funkci pouze orbitálního transportéru.
Technika je můj koníček a hned po Em-TeeDeem se nejvíc vyznám v lodích patřících řádu, takže mě napadá jen jedna logická možnost, proč tady není loď, kterou poletíme na Onderon. Nemůže tady přistát. Ale každá loď patřící řádu je schopná tady přistát, jenom…
Errant Venture!
napadne mě snad jediná loď, která tady nemůže přistát. Sice nepatří řádu, ale během Yuuzhan Vongských Válek, po evakuaci Jedi Praxea, na ní byla umístěna akademie.
Je to ale jen má domněnka a protože mě nenapadá žádný důvod, proč bychom na Onderon letěli právě ve Hvězdném Destruktoru, tak se neraduji předčasně .
Když už jsou všichni uvnitř kromě mě, Mace a mistra Drago Linxe, tak se začnu porozhlížet po dvou volných místech vedle sebe, kam bych si mohl spolu s Macem sednout.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Yavin Runner:
Najít dvě volná místa se neukáže jako problém, protože okolo jednoho kluka se natěsnají na jednu sedačku hned tři dívky, což Drago přejde s uštěpačnou poznámkou, jíž by v přítomnosti younglingů neměl vypouštět z úst.
Kam přesně se podíváme, to nevím ... a nezdá se mi jako dobrý nápad otravovat strejdu Draga. Dnes má obzvlášť špatnou náladu ...
pronese trochu tišším hlasem Mace a mrkne očkem po Dragovi, čímž se ve svém prohlášení jenom utvrdí. Přenechá ti místo u okýnka, čímž dá najevo, že nijak netouží po tom, aby viděl Akademie shora. Chvilku poté. co se usadíte a Tionne si překontroluje váš počet se Yavin Runner trochu zatřese a začne se pomalu zvedat vzhůru.
Ta loď je rozbitá ... ještě tři takový lety a budou ji muset servisovat.
pronese zničehonic Mace, když chvilku vnímá otřesy lodi a porozhlídne se okolo, zatímco tobě se naskytne pohled na zmenšující se Akademii pod váma.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Yavin Runner:
Maceův výrok o tom, že Yavin Runner je rozbitý a bude potřebovat opravit, mě úplně překvapí, a tak se otočím a nevěřícně na něj pohlédnu.
Shraor aooo scwo howaao?
zeptám se ho, jak to dokázal zjistit.
Furt jsem trochu šokovaný tím, že jen díky chvilce vnímání otřesů lodi a porozhlížení se okolo, dokáže přesně určit, kdy bude Yavin Runner potřebovat opravit. Pomocí otřesů je sice možný zjistit, že na lodi není všechno v pořádku a je rozbitá, ale určit i kdy bude potřebovat opravit, je nemožný… bez Síly.
Akoohuho or aoooschu canhu?
zkusím tipnout, že Mace k tomu, jak to zjistil, použil Sílu, i když nevím k čemu přesně, ani jak.
Jestli na mě chtěl udělat dojem, tak se mu to podařilo… opět.
Aspoň se budu moct naučit něco novýho a vyzkoušet jedno vylepšení.
Přemluvit mechaniky, nebo rytíře Jedi, kteří provádějí opravy, aby mě nechali se jenom dívat, přestože u toho dívání nikdy nezůstanu, není jednoduchý, ale vždycky se mi to podařilo. Nejlepší stejně je, když se Lowbacca vrátí z nějaký mise s poškozenou lodí, protože mu nevadí, že na ní taky provádím opravy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Yavin Runner:
Odvrátíš svůj od Akademie pod vámi a překvapeně se zadíváš na vedle tebe sedícího Mace, který je překvapivě klidný i na ti, ci právě pronesl.
Táta říká, že k tomu intu ... intuitivně používám Sílu. Že prostě vidím, kdy se věci opotřebují porouchají. Říká, že až budu starší a naučím se to ovládat, tak budu schopen ty věci i opravovat, zjišťovat co přesně způsobí to poškození. Zatím ... zatím to mám brát jako fakt a pokud je něco vážného, tak o tom říct ...
odpoví ti Mace a prozradí celou teorii, kterou nad jeho schopností vynesl jeho otec. Yavin Runner se mezitím ponoří do husté vrstvy světlých mraků, které už po krátké chvíli odhalí vesmírný prostor. Mace se zahledí ven a ukáže prstem do míst, kde se na orbitě vznáší coreliánská korveta. Oproti běžnému typu však měla několik jasně viditelných úprav, ať už to byl tmavě modrý lak a některé změny v designu byli v oblasti jeho motorů. Nejvýraznější změna však byla na přídi, která neměla válcovitý zaoblený tvar, ale tak trochu spíše kvádrovitý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ossus, Yavin Runner:
Podívám se do míst, kam prstem ukázal Mace a kde se vznáší modifikovaná korveta, jenž nás odveze až na Onderon.
Těšil jsem se, že by tady na nás mohl čekat Errant Venture, přestože jsem věděl, že to není moc pravděpodobný, tak jsem trochu zklamaný.
Pokusím se alespoň určit o jaký typ korvety se jedná, protože normální Corellianská Korveta to není.
Oproti Corellianské Korvetě je její přední část spíše kvádrovitá, motory mají také jiný design a prostřední část je výrazně nižší.
shrnu si rozdíly oproti normálním Corellianským Korvetám, kterých si všimnu, a pokusím se k této korvetě přiřadit správné označení. Po chvilce si přece jen vzpomenu jaký typ korvety na nás asi čeká.
Korveta třídy Assassin.
Po snad úspěšné identifikaci lodi, protože si nejsem úplně jistý, se otočím zpět na Mace, abych pokračoval v našem rozhovoru.
Ufrashscraho coaacooakwhoocao, whorwaro cwo aoah scwo waoocao acoowaahao.
vrátím se k Maceovi schopnosti a řeknu mu, že podle mě je jeho schopnost zajímavá a může se mu v budoucnu hodit.
Sh orwaro whoaoo ooakrcrahohushhu, aoworhra Em-TeeDee, whworhoo whshraorwo anoowa, aoraor scah canra shraoroo rhro huorraufhushwo oawocaohu, orrasc scsc, oraoworcoohu coohucaoorhu waao, rarhro aooo wwhuwhrroohoraanoo oaoo whwoshanak.
prozradím Maceovi svou zvláštní schopnost, která je docela podobná té jeho, i když ta jeho je zaměřená především na zjištění poškození a jeho příčině, zatímco já díky své schopnosti můžu loď opravit, aby fungovala co nejlíp.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Yavin Runner:
Mace naslouchal tvému vyprávění o tvém využití schopností, jež ti pomáhají především při opravování lodí a droidů, tedy do takové míry, do jaké je to u mladého wookieho tvého věku možné. K lodi se rychle blížíte a ty se můžeš přesvědčit o svém omylu, když jsi jej považoval za třídu Assassin. Trup celý totiž nebyl výrazně užší a čelo lodě mělo značně odlišný tvar oproti běžným lodím třídy Assassin.
Zdá se, že se jmenuje Hvězda Dagobahu.
podotkne Mace, když si povšimne nápisu na lodi, který je napsaný tmavě zelenou barvou. To už jste však byli opravdu blízko lodi a Yavin Runner se pomalu chystal na přistání.
Jakmile přistaneme, tak všichni uspořádaně přejdeme na palubu. Žádné zbytečné zdržování.
pronese nahlas Drago Linx zatímco váš transport zalétává do bočního doku a pomalu dosedává na palubu. Do minuty se objeví i mistryně Tionne a otevřou se dveře na palubu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“