Výcvik pro Funnyho(Dewbacca)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Aoraorro waoohuwwsc.
odpovím Maceovi a ještě jednou si neúplnou historii Hvězdy Dagobahu pořádně prohlídnu, protože mě dost překvapila.
Sice jsme se dozvěděli její původní jméno, ale proč se teď jmenuje Hvězda Dagobahu a kdo ji tak pojmenoval ne, i když to asi byl nějaký Jedi. Nejspíš to ještě nestačil nikdo zapsat do historie.
Hurcahao aooo whworhroanra hoooshwowhcor anoo. Cak aoraorooho huwhahhoworcufanwh ra ho rhahaohooaac shah akoohuhoraanah uf whoohuufwo.
povím Maceovi svůj názor na původ lodě, který mě napadl poté, co jsem se dozvěděl výsledky z bitev, jichž se účastnila.
Waoooawoanra rhro sc ufrashscraanoo, shraoroohu sc houfrhrcoosh. scoowh aooo rhhuwawo akoowa oaacrarcraoraoworcahcaoahoroohu.
sdělím Maceovi svůj další nápad na hledání, který trochu souvisí i s tím, jak si vedla v bitvách.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace se ještě jenou podívá na nějaké údaje, než se rozhodne ti odpovědět a zároveň načíst další údaje, které jsi ponukl do zkoumání.
Byla postavená jako válečná loď ... jenže s ní válčili tak špatně, že dokud neprošla poslední rekonstrukcí, tak byla prakticky těžko použitelná.
odpoví ti svým názorem Mace a jeho slova potvrdí technická charakteristika lodi, kde je dokonce k dispozici srovnání současné a původní výbavy. A nutno podotknout, že je v některých bodech výrazně lepší, minimálně, co se rychlosti, pancířování a štítů týká.
Kdyby se teď měla použít v bitvě, tak jako invazní loď na výsadek nebo spíš jako rychlý transport, počkej něco mě napadá ...
dodá ještě k využití lodě Mace než začne svými prsty rychle hmitat po klávesnici a přes dva odkazy se otevře zpráva pod níž jsou podepsáni Kyle Katarn a Alex Linx. Po jejím přečtení zjistíte, že za skutečným názvem této lodi vězí právě tito dva, jež i mimojiné u Republiky orodovali za nějakou loď, jež by mohli využít pro vzdělání budoucích Jedi. Vše bylo sice sepsáno oficiálně, jako hlášení o stavu a přebrání lodě těmito dvěma od Republiky.
To jsem si mohl myslet.
povzdechne si Mace, když zjistí, že v názvu měl nemalou mírou svůj podíl i jeho otec.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Po přečtení charakteristiky lodě jsme se dozvěděli další informace o Hvězdě Dagobahu. Kromě toho, že se potvrdil Maceův názor o původu lodi, tak jsme taky zjistili, jakou má teď a jakou měla dřív výzbroj. Konečně už taky víme, kdo loď přejmenoval, a nebyl to nikdo jiný než Maceův táta s mistrem Katarnem.
Scrocansc, wo aohoschu aoaooohoah scahcaorchu Katarnovi scwoscwo akoowaoroohoraao ufra aooo, wo whra wh hoanwoao anwoaoscwo ho aoacanwo anoowaah.
Raanwo akoowaanwo sc shwo aooo waoorhrc whakrawa, akrcooaooowo cwo sh ho rhahaohooaac scoooa whwowaraahanoo. Aaowo cwhrawa whworhhuwawo rhooshoohoraao, aoraorwo cwo hu whworcooufrhahshwo aoraor, rarhro whwoscooacanra anwoaoraao.

poznamenám ke Kylu Katarnovi a Alexi Linxovi, kterým se podařilo loď od Republiky získat, a ještě připojím svůj názor na poslání Hvězdy Dagobahu v současné době.
Scrocan, wo shscwowhoo hororhrcraan aohosh aoaora, whworhoo scahcaorc Katarn?
zeptám se Mace a počkám na jeho odpověď.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace se zamyslí, ale odpověď mu je za chvíli jasná, aniž by přemýšlel příliš dlouho.
První návrh určitě přednesl mistr Katarn, ale pak ho táta upravil a už neustoupil, takže musel ustoupit mistr Katarn, který byl určitě proti této finální verzi. Ostatně takhle to dopadá pokaždé, když se táta s mistrem Katarnem o něčem baví.
odpoví ti Mace a trochu zkřivý výraz, jakoby tu scénu právě viděl před očima a rozhodně to nebylo tolik zábavné. Rozhodl se zahnat myšlenky a chtěl se podívat na další informace po lodi v počítači, když jej zastavilo palubní hlášení.
Žádám všechny younglingy na palubě, ať se dostaví do jídelny, kde vás seznámím s programem našeho výletu. Prosím pospěště si, pokud jste ztraceni, tak se nebojte zeptat členů posádky.
ozve se známý hlas mistryně Tionne poněkud zkreslený hlásičem. Mace se trochu nevrle podívá směrem ke zdroji zvuku, než se otočí zpátky a začne vypínat konzoli, kterou jste doposud používali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Taky nám mohli dát plánek lodi.
zauvažuji nad tím, co by nám pomohlo s orientací při pobytu na Hvězdě Dagobahu chvilku poté, co se z reproduktoru ozval trochu jiný hlas mistryně Tionne.
Pak se zvednu, vrátím křeslo na jeho místo, odkud jsem si ho přitáhl, a přejdu ke dveřím, kde chci počkat na Mace, který vypíná konzoli.
Shwawoanwhhu whrashwawoscwo akooscoooa scahwhoawo, whworhoo cwo ufwoakaoscwo orwawo shwawo? Sh wo rhrooaac cah aooo orwaro aoraor rcwa uforhucahan, akooorhuwa rhro aoah aooo aowowara whwohorawaahanoo.
zeptám se Mace na způsob, jakým budeme hledat knihovnu, a ještě jednou se rozhlídnu po knihovně, když mě něco napadne.
Někde přece musej mít schéma lodi.
Akooorwosh! Whoaoo sc whraakrawaanoo.
křiknu na Mace a vrátím se ke konzoli.
Zase ji zapnu a pokusím se na ní najít schéma lodi, které by nám dost pomohlo při hledání jídelny.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Než ti stihne Mace jakkoliv odpovědět, tak už sedíš nazpět u konzole a necháváš si zobrazit schéma lodi, aby jsi mohl určit nejbližší cestu do jídelny. Vzhledem k potřebě jíst pro všechny členy posádky ze všech pozic se nakonec ukázala jako nejvhodnější pozice pro jídelnu místnost ve středu lodi. Takže prostřední paluba a uprostřed mezi můstkem a strojovnou.
Po pravdě jsem chtěl jít na jistotu a už jsem věděl, kde jídelna je. Táta nám o tom několikrát referoval i proto, že jídlo je důležité hlavně pro náš vývoj.
odpoví ti Mace a prozradí ti, že vlastně věděl kudy jít už od počátku a jenom neměl příležitost k tomu, aby ti odpověděl. Teď ti pokynul aby jsi si pospíšil s opětovným vypnutím konzole.
Ale teď si pospěšme, nerad bych přišel poslední. Strejda Drago by mohl mít nějaké nevhodné připomínky, že zase chodím pozdě.
pobídne tě Mace a na chvilku se odmlčí a tobě neujde, že mu to něco nejspíš připomene.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Na Maceův podnět začnu co nejrychleji vypínat konzoli, ale když se zmíní o svým strejdovi -Drago Linxovi, tak ještě přidám.
Caowoshwh cah scrocansc, wo aorasc whworhhuwawoscwo akoocanwowawh, cak whraooakraor. Shcscwo waoooawoanra rhanuforoo shwawoanwhro ra hoscwo, orwawo shwo, oocaoraaowh cwo rhhuwaoohu schucwoao akaoao, aoraorwo cwo ufwarc. Akooorhuwa hoahoaacwhah whwoscrash aoaohu shraoroo aoro.
řeknu Maceovi svůj názor a nakonec se i usměji, zatímco se zvedám ze židle a rychlými kroky se pak začnu přibližovat ke dveřím, kterými projdu a pokračuji dál chodbou.
Takže ještě kolem konferenční místnosti a jsme v jídelně.
pomyslím si za chůze, když si vybavím schéma lodi.
Po chvilce, kdy projdeme i kolem dveří do konferenční místnosti, se dostaneme až ke dveřím k jídelně, aspoň pokud mají schéma lodi v knihovně dobře.
Stisknu tlačítko hned vedle dveří, počkám až se otevřou a vejdu dovnitř.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
K tvému překvapení se Macova slovo o tom, že budete mezi posledními skoro potvrdila, když jsi zahlédl skoro všechny spolužáky čekající, až začne mistryně Tionne pod dozorem mistra Linxe mluvit. Oba rychle zamíříte na svá místa a vyčkáte, než dorazí poslední tři younglingové, což netrvá dost dlouho. Poté konečně předstoupí o krok mistryně Tionne, aby se ujmula řeči.
Když tu jsme všichni, tak mohu přistoupit k prozrazení detailů našeho výletu, jež nás čeká. Na Onderonu přistaneme v jeho hlavním městě Iziz a po jeho krátké prohlídce budeme očekáváni v Královském Paláci, jemuž věnujeme větší část naší prohlídky. Na závěr nám pak bude předveden let na drexlovi, což je místní veliký aviatik. Obzvláště v Královském Paláci očekávám, že se budete všichni chovat slušně a nebudete tropit hlouposti. Na Onderon dorazíme až zítra ráno a budeme odlétat večer po ukázce letu. Zpět na Ossus se vrátíme až druhý den ráno.
pronese mistriny Tionne a přehlédne po dětech, jestli nemají nějaké otázky, zatímco Drago vypadá jakoby čekal, až bude moct někoho napomenout za nějakou neukázněnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Na ukázku jízdy na drexlovi se těším už teď, i když jsem o něm nikdy neslyšel, dokážu si ho trochu představit vzhledem k tomu, že na něm jezdí lidé a je to aviatik. Doufám, že se na něm budeme moc taky projet. Určitě nás na něj mistryně Tionne, ani Maceův strejda nepustí samotný, ale spolu s nějakým zkušeným a dobrým jezdcem bychom se na něm mohli projet, snad.
Prohlídka hlavního města Onderonu - Izizu - a Královského Paláce mi už tak zajímavá nepřipadá. Jsem rád, že se tam podíváme, ale projížďka na drexlovi mi přijde víc vzrušující.
Docela bych se rád dozvěděl něco o drexlích.
pomyslím si a pohlédnu na mistryni Tionne, která by nám o nich mohla říct nějaký příběh.
Orwaoo shcoohu drexl?
zeptám se se zájmem mistryně Tionne.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Před svým dotazem na Tionne si ani neuvědomíš, že ti narozdíl od Mace nemusí tolik rozumět a bez zdráhání tak vyslovíš svůj dotaz. Tionne se na chvilku zamyslí a přecejenom si tvůj dotaz nějak vyloží.
Předpokládám, že jsi se ptal na drexly. Ano, ještě jsem vám o nich neříkala. Drexlové jsou velcí létaví plazi a při narození mají už velikost asi tří metrů, která pak ještě získává na výšce. Původem však nepochází z Onderonu, ale z jeho nejbližšího měsíce Dxunu.
odpoví na tvou otázku Tionne, aby se na chvíli odmlčela a nemohla si nevšimnout Mace, který se chtěl také na něco zeptat.
Podíváme se i na Dxun ?
zeptá se Mace a nelze si nevšimout, jak Drago obrátí oči v sloup, když uslyší svého synovce. Tionne se jenom pousměje a zakroutí nesouhlasně hlavou.
Je mi líto Maci, ale na Dxunu není příliš bezpečno a také tam není dostatečný prostor pro přistání.
odpoví Tionne a rozhlédne se po případných dalších dotazech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mistryně Tionne nám sice o drexlích neřekla žádný příběh, kterých zná určitě hodně, ale aspoň něco.
Proč mám pocit, že Mace chce na Onderon. Jen by mě zajímalo proč.
Nejlepší by bylo se ho zeptat, ale vzhledem k tomu, že mistr Linx čeká, až bude moct někoho napomenout, tak se rozhodnu svoji otázku odložit, než budeme mít zase volno.
Nechám ostatní, aby se také mistryně Tionne na něco zeptali, pokud chtějí, a mezitím se sehnu ke svému baťohu a vyndám z něj Em-TeeDeeho, kterého poté zapnu.
Akrcoo shwo whra Dxun whworhwoufakwowhoo?
zeptám se nakonec a počkám, až to Em-TeeDee přeloží do Basicu, aby mi všichni rozuměli.
Dewbacca se ptá, proč je na Dxunu nebezpečno.
přeloží mou otázku Em-TeeDee a ani mě teď nenaštve, protože všechno přeložil dobře.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Macův zájem není věnován tolik Onderonu, jako spíše Dxunu, což také potvrdí jeho dotaz. Po několika klidných hodinách se nakonec uvolíš aktivovat svého překladatelského droida, který opět začne přibližně překládat tvůj následující dotaz.
Samotný měsíc není dlouhodobě obydlený i proto, že je nebezpečný. Veškeré osídlení je tam ohroženo zdejším divokým životem a množstvím nebezpečných tvorů.
odpoví Tionne, která však nic dalšího nedodá, což se Macovi nelíbí, dle jeho očividného více zachmuřenějšího výrazu. Nyní si trochu odkašlá Drago, čímž si jednoznačně řekne o slovo.
A taky tam je zdroj temné strany Síly, což dělá měsíc ještě více nebezpečnější. Předpokládám, že to je to, co tě ve skutečnosti zajímalo, že Maci ? A to je další důvod, proč cesta tam nepřipadá v úvahu, zvlášť pro nevycvičené younglingy, takže žádné diskuze o Dxunu.
pronese rázně Drago a ukončí tím diskuzi a Mace se nyní už tváří normálně.
To bude vše potom, nyní si běžte uspořádaně pro jídlo a potom než odejdete si přijďte pro klíče od vašich pokojů. Zároveň během večeře utvořte dvojice, teď vám přeju všem dobrou chuť.
uzavře Tionne své oznámení a younglingové se začnou hrnout k podávání jídla, jenom Mace jde zase svým klidným krokem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Odpověď mistryně Tionne mě moc neuspokojila, měl jsem takový pocit, že nám neříká všechno, a když promluvil mistr Linx, moje domněnka se potvrdila.
Pro další rozhovor, který plánuju vést pouze s Macem, nepotřebuji a ani nechci Em-TeeDeeho, protože radši se bavím s Macem sám, a tak ho vypnu a dám do svýho baťohu.
Pak se zvednu ze svý židle a vydám se pro jídlo. Kvůli zdržení při vypínání Em-TeeDeeho se zařadím až na konec fronty, i za Mace, který je ale hned přede mnou.
Počkám až na mě dojde řada, vezmu si jídlo a doženu Mace, abych šel vedle něj a mohl se s ním bavit už teď.
Rhhuwawo cwo scwhoohu howo wahoooshahoaah?
zeptám se ho, zatímco míříme ke stolu dostatečně vzdáleném obou mistrům, protože rozhovor, který chci s Macem vést, by se asi mistru Linxovi nelíbil.
Oaoo aohosh caorcwoshwara scrocanwoan aosc ufwarcooshwosc aowoscwhwo caorcrawhro whra Dxun?
položím Maceovi otázku související s Dxunem, když si sedám ke stolu a poté, co měl dost času odpovědět na mojí předešlou otázku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace si úmyslně sedne na druhý kraj jídelny, než jsou oba mistři, takže by k nim neměli doletět ani útržky z vašeho rozhovoru, nejspíš má tedy podobné zážitky již z domova.
Klidně, rozhodně lepší, než kdybych měl na pokoji támhletoho blonďáka. Je hrozně nafoukanej a ukecanej a to až tolik, že by Vader slíbil přejít na světlou stranu, jen kdyby zmlknul.
pokrčí rameny Mace a ukáže na blonďatého kluka, který právě vesel řečnil s další trojicí younglingů, dvou kluků a jedné dívky. Předtím si stihneš prohlédnout Macův tác s jídlem, který je poněkud prostší tvého a dokonce na něm chybí i desert, zatímco tam je naopak značná porce zeleniny.
O Dxunu se zmínil taťka ... teda vyprávěl to jako pohádku na dobrou noc, kdy jeden z našich prapředků tam byl a bojoval s temnými silami. Tak jsem myslel, že tam třeba něco ... nechal, pro další Linxe.
vysvětlí svůj zájem o nebezpečný měsíc Onderonu Mace a poukáže tak na jednu z pohádek, které svým dětem vyprávěl jejich otec Alex na dobrou noc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Aooo shoo.
přidám se k Maceově názoru, když se podívám na toho blonďáka.
Je čas ochutnat jídlo.
Podívám se na svůj tác, kde jsou tři menší kořeněné plátky masa, pečivo, sklenička ovocného džusu a zákusek - kousek dortu s čokoládovou polevou. Zelenina mi moc nechutná, a tak jsem si ji ani nebral. Nejlíp vypadá ten koláč, a i proto si ho nechám nakonec. Nejdřív si uříznu kousek kořenného plátku a pak ochutnám pečivo.
Chutná to dobře.
Hurcahao rhro aooo caoanoo ufra aooo, aooo aorasc akrcoouforoohuscraao.
odpovím Maceovi, když mi řekne, proč chce na Dxun.
Whwoakrascraaohushwo cah aowowh akrhac? Ho orwhahacoohowh racah whahoa aoraoroohoacoo whworhhuwawo, hurcahao whwo ho aoacanwo.
projevím zájem o pohádku, z níž se Mace od svýho táty dozvěděl o svém předkovi, který na Dxunu bojoval proti temné straně.
Napiju se džusu, který taky chutná dobře, a uříznu si další kousek plátku, protože mám docela hlad.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“