Výcvik pro elinor(Arya)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Místnost sithských artefaktů:
Hologram si pečlivě poslouchal tvé odpověďi a jeho výraz enbyl nijak přívětivě, což ostatně nebyl ani při prvním spuštění, takže to mohlo znamenat cokoliv. Pochyby o svém smyšlení, jestli se to tak v jrho případě dalo nazvat, však rozptýlil svou odpověďí.
Heh, zajímavé ... a správné jít vlastní cestou proti příkazům mentorů. Je hloupé následovat rozkazů jako poslušný Jedi, protože takhle tě nikdy nenaučí vše, co by jste mohli znát. Totéž se přihodilo i Xendorovi, který s stal rytířem Jedi, ale poté ho zvědavost přemohla a nahlédnul do Boganu. Skutečné Síly a začal jej studovat. Jediové jej za to vyhnali do exilu, čímž však jenom přispěli k zformování Legií Lettow, které Xendor založil a stal se jejich prvním generálem. Do svých studií také přidal Teräs Käsi, jež byla velice účinnou ... hej, co to děláš ?
pronese hologram sitha, když dojde Fay až k němu a zavře ho, načež se vítězoslavně pousměje.
Tomu říkám týmová práce.
usměje a překryje holocron kusem hadru, který se válel na zemi. Jenomže něco není v pořádku, protože se místo okolo vás začne otřásat, právě jakoby směrem od holocronu a jako první následky se projeví zvedání prachu ze zdí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Místnost sithských artefaktů:

Myslím, že jsme ho urazily, konstatuju suše a vzápětí se rozkašlu. A tak nás teď vyhání do exilu.
Tento druh suchého humoru je u někoho mého věku asi nečekaný, ale zkuste někdy tábořit s tátou a nepochytit od něj jeho sarkasmus!
Zároveň se snažím dostat někam mimo největší nápory prachu.
Ne že by to nebyl dobrej nápad... ale nesnáším, když mě někdo příliš postrkuje nějakým směrem! střelím po zakrytém holocronu nevraživý pohled. Chtělo by to něco udělat, nicméně mě nenapadá co.
Fay, ústup! zavelím, což je celkem zábavné, už proto, že v Jedívkách jsem v pozici padawana.
Kvůli prášení se skoro nedá mluvit, tak se soustředím na jeden takový trik... jak si povídat, aniž by se muselo něco říkat.
<Ať je ten sith jakkoli mocnej, pochybuju, že za dveřma něco zmůže... a my se tam zformujem a vymyslíme, co s ním dál!>

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Místnost stihských artefaktů:
Se vzrůstající vrstvou prachu nezbývá jiné možnosti než ustoupit a Fay nehodlá nijak odporovat a vyrazí za tebou ven z místnosti, kde je to za dveřma o něco lepší.
Nevím jestli to dělá ten sith nebo holocron. Protože teď by měl být ten sith vyplej ... rozhodně to není dobrý ...
odpoví ti nahlas Fay, která tvou zprávu v Síle dle všeho přijal dost dobře a trochu se zakucká, aby dostala ze svých plic tu vrstvu prachu, kterou by vám mohl závidět leckterý kuřák. Než se však dostaneš ke slovu, tak pocítíte s Fay mírně otřesy okolo sebe, což už tuplem nevěstí nic dobrého.
Možná jsme se měli zeptat čí holocron to vůbec byl ... táta jednou říkal, že některé holocrony dokážou jistým způsobem nashromáždit Sílu jejich stvořitele a potom ji také vypustit. Něco jako když se nabíjí a vybíí baterky ...
polkne suše Fay a podívá se na tebe, aby potom pohledem spočinula na světelném meči, který třímala v ruce a jenž by mohl působit i jako řešení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Místnost stihských artefaktů:

Tak to by chtělo nějak ty baterky vybít, kývnu, vrhnu se ke dveřím a vší silou (i za pomoci Síly) je zabouchnu. Z KPZtky, co mám v kapse, vylovím lepící pásku (tu, co se používá na koberce)+kapesní nůž, a se zrychlením pomocí Síly několikrát přejedu škvíry a tak dále.
Je naštvanej, jde po nás, a nemá neomezený zdroj energie... Takže bych ho nechala se vyčerpat. Dostaneme se přes propast, pak odvážu lano... a snad ho to zastaví. Vzhledem k tomu, že nemá tělo, by mu meč neublížil. Pokud teda nechceš podniknout nájezd do místnosti a zničit holocron!
Páska letí zpátky do kapsy, zaklapnu nůž a ten ji následuje taky.
Ponuře se usměju.
On má Sílu - my máme Sílu.
A on je omezenej na rezervy z domečku, a my jsme dvě!
Takže...?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Místnost sithských artefaktů:
Fay udiveně sleduje tvoje počínání a po tom podobným výrazem poslouchá, co jí říkáš, takže než se dostane k odpovědi, jsi se svou úpravou hotova.
No ... to zničení holocronu mě napadlo, abych pravdu řekla. Protože on je zdrojem. Táta říkal, že dítěti není dobré brát zbraň, ale že je lepší vzít zdroj a taky to vždycky dělal, když nám půjčoval svoje meče, takže jsme je nemohli zapnout.
odpoví Fay a vzpomene si na další momenty,které trávila s ostatními členy rodiny a hlavně tátou. Tehdy jako dětem jim stačili i pouhé rukojeťi světelných mečů, aby společně s bratry zachránila celou galaxii před tajnými Vaderovými bratry o kterých ani on sám zajisté neměl tušení.
Jenomže jestli s těmahle vibracema nebo co bude pokračovat dál ... tak to bude cítit minimálně nahoru a v tom horším případě ...
namítne Fay, proč uvažovala o akci se světelným mečem, když mnohem lepší odpověďí je kuskamene, který dopadne vedle vás. A ten není prvním, protože vibrace stále přetrvávají a je jen otázkou, kolik toho knihovna s již tak narušenou statikou budovy vydrží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, hala:
Přikývnu.
Sith zatím usilovně mlátí do dveří, což znamená, že by nebylo moudré probírat další plány nahlas.
<Ty dveře se otvírají ven.
To znamená, že se může dostat směrem k nám celkem v pohodě... a počítám, že bude dost naštvanej a půjde po všem, co bude v Síle cítit. Takže ho nalákám na další pásku proti sobě, a zatímco se požene na mě, ty vlítneš do budoáru a zničíš holocron. Takže prosím vypni svou přítomnost v Síle a pak se sebou budeš muset pohnout. Myslíš, že to zvládnem?>

Poslední větu si pomyslím trochu starostlivě, a pustím se do cupování lepící pásky.
Přes sebou mám za chvíli dobrých patnáct proužků, které bych mohla pomocí Síly hodit proti tomu, co po nás půjde - tedy víru prachu a lecčeho jiného.
Naštve ho to ještě víc a nebude se koukat, jestli skutečně skrz Sílu vidí všechno.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Podzemní hala:
Fay souhlasně přikývne a nic neříká, jak nahlas tak v Síle. Pro jistotu si sundá batoh a umístí ho mimo dosah dveří ke zdi, aby ji netížil a některé artefakty vevnitř ji nezatěžovali. Ty mezitím držíš před sebou ve vzduchu lepící pásku jako nějaký šťít a pootevřeš dveře, aby jsi vypustila ven to, co jste probudili. Vrhne se proti tobě vrstva zvířeného prachu, který probíhá především ve vzdušném víru, jehož středem je právě holocron. Nejhorší však bylo, že ve víru se vznášeli i některé další předměty, které byli předtím volné v místnosti včetně nějakého dalšího hadru a dokonce i jedné krysy, která se do toho všeho náhodou připletla. Uděláš krok vpřed, aby jsi upoutala hněv holocronu a Fay mezitím nenápadně prokloune při straně a začne se blíží do boku. Náhle proti tobě vylítne jeden hadr a rozplácne se na štít z lepící pásky, který tento útok ustojí. Jenomže hadr není jediná věc, která proti tobě byla vržena a do víru se nyní přidali i nějaké malé kousky kamene. Jestli máš svou pozici udržet a upoutat nějak pozornost, tak budeš potřebovat nějak odrážet tyto kusy hmoty, která tvá lepící páska jistojistě nezastaví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Podzemní hala:

Doufám, že to ta krysa přežije.
Soustředím se na hadr a na páskovém štítě se ho snažím dovytvarovat, aby zabíral co největší plochu. Netrvá to dlouho a vzniká docela dobrý kryt, který posunu blíž víru.
Kamínky se mi nelíbí.
Chtělo by to něco, čím by se daly odrážet.
Třeba světelný meč.
Nebo nějakou pálku.
Nebo...
vzpomenu si na kreslící-poznámkový blok zastrčený za opaskem, stočím jej do tvaru světelného meče, a zaujmu základní střeh.
Nevím, jak dlouho budu schopná udržet štít i "papírový meč", ale za pokus to rozhodně stojí! Ponořím se do Síly, hlouběji, než by mě kdy napadlo, že zvládnu, a mimoděk se zazubím.
Chtělo by to ještě něco.
Jo, už vím.
Existuje jeden takový trik a když fungoval na Vongy, může fungovat i na sitha.
<Jeden by čekal praktickou lekci o moci temné strany... a ono nic>, šťouchnu si do holocronu. <Slovy klasika: na obzoru ani mrak, ani loď, no prostě prd...>
Jestli ho TOHLE nenaštve a nezaujme, tak už asi nic.

Na druhou stranu, dá se poznat, že prostě jenom provokuju.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Místnost sithských artefaktů:
S nově vzniklým nebezpečím se rozhodneš vypořádat pomocí vyzbrojení se jednou z největších zbraní - fantazií, otázkou zůstávalo, jak dlouho ti v tištěné poobě zůstane. Pro ověření síly té své se rozhodneš ještě holocron vyprovokovat a ten se toho opravdu chytne a z víru na tebe vrhne tři kameny a jeden ve velké rychlosti neidentifikovatelný nástroj. Kameny se ti podaří odpálkovat s dovedností, za níž by se nemusel stydět lecjaký hráč lightballu a onen neidentifikovatelný nástroj se zapíchne do tvého šťítu, který stále drží. Je jasné, že další předměty budou následovat, přesto očkem mrkneš po Fay, která obešla vír z boku a trochu zezadu a chystala se na akci. Náhle zapnula světelný meč a s bojovým pokřikem, který jsi v tom vichru nebyla schopná zaslechnout, se vrhla kupředu. To je vše, co jsi spatřila než zmizela ve víru ... o nějaké vteiřny později se ozvala exploze a kolem tebe proletěl deaktivovaný světelný meč Fayina otce. Vír se začal rozpadat a předměty v něm klesly k zemi, což znamenalo jediné a to, že Fay svůj cíl zasáhla, jenomže se stále nikde neobjevovala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, temný budoár

Brzy se ukázalo, že naštvaný sith umí dávat pořádné šlupky, a že světlá strana vítězí.
Teoreticky.
Když vylétne deaktivovaný meč Alexe Linxe, nechám štít dopadnout na zem.
Fay? zavolám do místnosti s artefakty. Fay? FAY?!
Poprvé za dobu celého souboje s holocronem se začínám opravdu bát. A zuřit.
Tohle se ti povedlo. Možná jsi ho naštvala AŽ MOC.
- Bylo to nutný. Jinak by si mohl všimnout Fay a...
A...?
A?!

Pohled se mi na chvíli zastaví na (teď už identifikovaném) předmětu zabořeném ve štítu.
Jestli se Fay něco stalo a sith to nějak přežil, nebo tam má brášku, tak si budou přát, aby se nikdy nenarodili, ti kříženci hutta a skákavé veverky!
Fay? zavolám ještě jednou a vyrazím - navzdory vyčerpání z ponoření do Síly - pěkně svižným krokem do temného budoáru.
Jestli se jí něco stalo, Ropucho, nechtěj vědět, co provedu se zbytky tvého krystalu! procedím mezi zuby a doufám, že mě ten sith nějak slyší, přestože už asi neexistuje. I když, tu kombinaci naštvanosti, strachu o kamarádku a pocitu viny by v Síle vnímal snad i průměrný Vong.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Místnost sithských artefaktů:
Na tvá prvotní volání se ti nikdo neozývá a s obavami, ale i rozhořčením nad možným osudem své kamarádky vyrazíš bez váhání kupředu do usedajícího si prachu. Po několika krocích dorazíš ke sloupku, kde předtím stál holocron. Ten tu nyní už nestál a jediné, co z něj zbylo byla kouřící se spodní část, kerá byla zvrchu značně opálená od čepele světelného meče. Nalevo od tebe jsi náhle zaznamenala pohyb a trochu napruženě jsi se natočila připravená se ohnat po tom, ať už je to cokoliv. Odpověďí ti bylo zakuckání a zvedající se osoba z vrstvy prachu v níž jsi i přes zašpinění poznala Fay, která působila trochu dezorientovaně.
Povedlo ... se to ?
pronese se zakuckáním, jak se jí dost prachu dostalo do plic, což není žádným překvapením. Na první pohled se zdála v pořádku, jenom byla trochu, no vlastně docela dost otřesená z toho co se právě stalo. Až nyní jsi si všimnula, že ustanuli i ony vibrace, které byli jedním z projevu holocronu, s nímž jste ještě před chvíli bojovali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, (již ne tak) temný budoár:

Fay, jsem tak ráda, že jsi v pořádku!
Emoce se prakticky okamžitě přepólují a musím kamarádku ze samé radosti obejmout, takže jsem od prachu taky.
A jo, Darth Ropucha je mrtvej. Jako každej sith, kterej potkal rytíře Jedi!
Ještě dodat, že Galaxie zachráněna - a vypadalo by to jako v holonetovém seriálu pro mládež.
Kdyby mi někdo řekl, že na dnešní výpravě zlikvidujeme sithskýho ducha, moc bych tomu nevěřila. Pokud se to mistr Skywalker dozvěděl, určitě by nás pochválil, že jsme mu ušetřily další problém typu Exar Kun!
Adrenalin pomalu začínal vyprchávat a místo něj se objevoval určitý dobrý pocit. Světlá strana zvítězila - ostatně jako vždycky. Kupodivu nebyl zas až TAK dobrý, jak bych si představovala.
Mozek registroval určité napětí - a tak jsem se na ně soustředila, abych zjistila, jestli a kde je problém.
A pak mi to docvaklo.
Rozhlédla jsem se po té spoušti kolem, pohled se mechanicky zastavil na Fay a vzápětí na mém oblečení... a cosi tichounce připomnělo linxí meč, který se válí někde na plošině, jak vylétl z boje se sithem, a na který se v průběhu zjišťování rozsahu ztrát zapomnělo.
Za tohle nás nejspíš nepochválí...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Místnost sitshkých artefaktů:
Fay se pousměje, když ji povíš, že vaše kooperace se ukázala jako úspěšná a pomalu se nadechne, aby se pokusila vstát. V polovině pokusu se sice trochu zavlní, ale nakonec už pevně stojí na nohou. Jakmile je na nohou, tak se rozhlédne po spoušti, která tu zůstala, ať už následkem činění holocronu nebo vlivem vašeho boje s ním.
No jsem ráda, že to tu nemusíme uklízet. Mít takový bordel v pokojíku, tak mi dá mamka zaracha, ať bych se odvolávala na tátu sebevíc ...
podotkne Fay, která už se zdá být v pořádku, když se náhle zarazí, jakoby si něco uvědomil. Rychle se podívá na své ruce a začne se možná trochu zběsile rozhlížet okolo.
A sakra ... za tohle mě táta pošle na Korriban. Aryo ? Neviděla jsi náhodou taťkův meč ?
pronese zaraženým hlasem Fay a ty jsi z ní vycítila jakýsi posvátný strach z toho, co by se mohlo stát, kdyby se onen meč nenašel nebo nedejbože se Fay vrátila bez něj.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, (již ne tak) temný budoár:

No, naposled jsem ho viděla, jak kolem mě proletěl bez výbuchu. Takže bude někde na plošině... snažím si vybavit všechny detaily.
Doufám, že nespadl do propasti... ale to určitě ne!
Zaženu černé myšlenky.
Neboj, to bude dobrý. Najdem ho.
Zamířím směrem do haly.
Tak tohle by bylo na dlouhé hledání... což to trochu zkrátit?
Přimhouřím oči a snažím si vybavit meč Alexova táty, jeho odraz v Síle, podobu...
Ten světelňák někde tady prostě musí být.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Podzemní hala:
Odpověděla jsi Fay podle toho, co jsi mohla zahlédnout, nebo si uvědomit a ona jenom přikývla a zapřemýšlela nad možnou trajektorií meče.
Bude lepší, aby jsme ho našli, protože jinak je utajení naší mise tatam. Páč nevím, jak to táta dělá, ale jakmile má jednou podezření, tak skoro vždycky přijde věcem na kloub. Třeba onehdy, když bráška Mace rozbil jednu vázu, ani já ani Luke jsme nic neprozradili, ale jakmile se táta pustil do vyštřování, tak po půl hodině měl pachatele a ztrestal ho za to, že se bál to přiznat.
pronese a vzpomene si na jednu z četných dětských příhod, kterých měla opravdu hodně v čemž ti zdatně konkurovala. Mezitím jste kráčeli po předpokládaně trajektorii světelného meče, která však neúprosně a přímo mířila k propasti. Došly jste až k jejímu okraji, ale doposud nikde žádná stopa po onom světelném meči. Společně s Fay poté nahlédnete přes okraj propasti, když pohled vás obou zaujme lesklý předmět na jednom výstupku. Bohužel je však mimo dosah vašich doposud nepříliš rozvinutých schopností v Síle.
Zbývá jenom jedno, musím slézt někde na támhleten výstupek a tam odsud na něj dosáhnu, nějaké nápady na zlepšení situace ?
navrhne Fay a ukáže na větší výstupek kousek od místa se světelným mečem, který je s trochou lezeckých schopností přístupný.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“