Výcvik pro elinor(Arya)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie:
Tvá odpověď je rychlá a jednoznačná a zbytečně proběhlé záležitosti nerozebíráš vzhledem ke své znalosti povahy tvého táty.
Beru to tak, že hlášení mistra Linxa bylo více než vypovídající. Takže to máme vstup do zakázaných prostor hrozících zhroucením ez jakékoliv konzultace či svolení od někoho k tomu povolaného. Dle všeho jsi měla i prsty v ohrožení stability budovy, i když to se doposud neprokázalo a bude třeba to prošetřit. A pár dalších věcí ... předpokládám, že si uvědomuješ velikost svého prohřešku a toho, že trest bude odpovídající.
shrne tvůj otec nahlas informace, které měl k dispozici a začal se zamýšlet na trestem, který ti udělí. Dle tvého očekávání mu to netrvalo nijak dlouho.
Nepočítej s žádnýma vycházkama v nejbližší a ani bližší době. Žádné já to udělám později nebo odmlouvání není přípustné, když já nebo máma řekneme, že něco uděláš, tak uděláš bez odmlouvání. Samozřejmě v nejbližší době neuděláš ani krok bez nějakého dozoru, protože zranění důvěry není žádný lehký přestupek. Nebude se tolerovat nepořádek v pokoji, pozdní příchody a odchody kamkoli a samozřejmostí je vysoká aktivita při pracech v domácnosti. To je prozatím vše, případné změny ještě doladím s tvoji matkou, teď sypej rychle a přímo domů, já si ještě něco zařídím ohledně mé vlastní mise.
vyřkne vesměs očekávaný a přísný ortel tvůj otec a nepřipustí žádné případné námitky. Chvilku tě ještě pozoruje, jestli jdeš správný směrem, než se vydá do pracovny mistra Skywalkera.
--------------
Tímto prohlašuji výcvik za ukončený ... máš možnost sem napsat nějaké výhrady, než spíchnu hodnocení, což nějakou chvilku potrvá (musím to celý prolézt znova přecejenom) ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Elinor, 263935, 15.9.1987
:D :D :D
(Výhrady? - Bylo to výborný, jinak to zhodnotit opravdu nejde. :) Snad jenom dodat, že jsem zvědavá na hodnocení a na misi :P )

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: To je asi jediná věc, kde můžu něco(málo) vytknout ... a to že občas se vyskytli trochu kratší příspěvky, jinak jejich formát a pravopis jsou v perfektním pořádku.
Chování charakteru: S výzvou v podobě malé a zvídavé dívky, která má navíc dar v podobě Síly jsi si poradila na jedničku. Vsuvky zacílené na vlastní představy byli výtečné, stejně jako ideály postavy.
Postup v příběhu: Ani zde není co vytknout, vše bylo plynulé a naprostém pořádku, jak jen to snad může být.
Reakce na podněty: Další plus, když jsem něco ponoukl, okamžitě jsi se toho chytala a rozvíjela tak zápletku a obohacovala příběh.
Využití Síly: Přesně takové, jaké ho dívka ve věku tvé postavy může mít, nevytříbené, únavné a často i pro vlastní zábavu, přesto nepopře talent daný genetikou své rodiny.

Nuže, jaké je tedy celkové hodnocení ? Paráda, bavil jsem se u toho a psal jsem ti odpovědi s potěšením a pokud jsi dlouho neodepisovala, tak jsem pociťoval i jakýsi absťák :D Už to samo hovoří o kvalitě a až na tu jedinou drobnou výtku, tak musím prostě šáhnout po hodnocení nejvyšších - 98 procent (A+ by byl vysokoškolský ekvivalent).

Následky výcviku:
+ Zlepšení schopnosti v kreslení a obkreslování
+ Počátky rozvoje techniky Cítění Síly, především rozpoznávání Světlé a Temní strany
+ Zárodek techniky Ochrana

Kořist:
- protože jste byly chyceny, tak byla většina předmětů zabavena i vzhledem k jejich povaze - svitky, datapad, medailony i meče. Zůstali ti tvoje kresby, jeden z oněch světelných mečů, který jsi nefunkční nalezla(s tím, že jej nesmíš opravit, dokud to nebude dovoleno viz taťka) a nakonec jste každá dostala jeden z dvojice zlatých medailonů, které po prozkoumání zkušenějšími rytíři Jedi nevykazovali žádné příznaky. Tvůj se vyznačoval zeleným zdobným symbolem, zatímco Fayin symbol měl modrou barvu. Měli jste ale přístup k překladům a výsledkům průzkumů jednotlivých předmětů.

* LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“