Doplňující výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Doplňující výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jedi Praexum:
Byli to již tři dny, co jsi mohl plně trénovat se světelným mečem a tedy jsi nebyl již nijak omezován žádným ze svých zranění. Měl jsi právě po snídani a mířil jsi z jídelny na svůj pokoj, když tě rychlým krokem dohnal mistr Solusar.
Giriku ? Myslel jsem, že tě stihnu na snídani, ale dnes jsi ji spořádal nějak rychle.
zastaví tě jeho slova, takže mistr Solusar dostane možnost tě dohnat.
Přišel jsem tě hlavně informovat, že dnes budeme posuzovat tvoje schopnosti. Mistr Skywalker se včera vrátil z mise, takže je dnes možno uskutečnit onen souboj. Jsi připraven podstoupit onen test dnes ?
prozradí ti mistr Solusar skutečný důvod, proč tě vyhledal tak brzy. I když skutečný důvod jsi již podvědomě tušil a tak trochu jsi čekal na tuto situaci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Jedi Praexum
Je to již týden od mojí výpravy s mistrem Solusarem do Yavinské džungle a po nalezení vesnice údajně vyhynulých Massassiů. Už 3 dny pilně trénuji na nadcházející souboj. Včera se msitr tvářil tak.... nějak takže mi došlo že souboj je tady. Rychle jsem se nasnídal abych si ještě stihl zacvičit ale misrt mě dostihl cestou k tělocvičně.
Připraven mistře.
Oznámím mistrovi že jsem připraven...
A eeeh tak za půl hodiny? Bojovalo by se mi líáp kdyby mi trochu slehlo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jedi Praexum:
Po tvém komentáři o slehnutí se mistr Solusar neubránil usměvu a jenom přikýval.
To je v pořádku, nemusíme zase tolik spěchat. Přípravy budou stejnak hotové nejdříve tak do hodiny, takže řekněme, že se sejdeme tehdy.
odpoví úsměvem mistr Solusar a zastaví se, aby se na chvilku beze slov zamyslel, jako by si v hlavě promítal, co ještě musí zařídit.
Sejdeme ve vchodu do venkovního tréninkového centra. Tam na tebe budu čekat a poté tě zavedu do místnosti, kde se bude konat tvůj suboj. Nebude v obvyklých tréninkových místnostech pro souboje z několika důvodů. Ať už je to něžádoucí z hlediska možných diváků či toho důvodu, že samotná tréninkové místnosti jsou dost vytížené. Navíc je potřeba ještě jedné specifické věci, takže proto. Kdyby jsi měl ještě nějaké otázky, tak se mě zeptej teď, později už nebude čas.
dodá ještě mistr Solusar a čeká jestli se nerozhodneš položit mu nějakou otázku, než se rozhodne vydat pracovat na přípravách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, Praxeum Jedi
Nemám žádné otázky mistře... vlastě... co je ta specifická věc?
Pozeptám se a počkám si na odpověď. Poté se odeberu do tréninkové haly procvičím se v Soresu a boji beze zbraně propřípad že bych ztratil meč.
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
Po tréninku a krátké meditaci se vydám mnohými chodbičkami chrámu do venkovních prostor přes zahrady. Poté zahlédnu již čekajícího mistra Solusara a připojím se k němu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praexum Jedi:
Po tvé otázce se mistr Solusar jenom vřele usměje a pokrčí rameny.
Na tohle specifikum potom přijdeš sám. Kdybych ti to řekl předem, tak bych ti poskytl jistou výhodu v možnosti se připravit a navíc je to proti pravidlům.
pronese s úsměvem, než se ukloní a vypraví se připravovat tvůj test, na němž už nejspíš pracují i další rytíři, kteří budou posuzovat to, jak si povedeš. Během své volné hodinky, jsi se chtěl procvičit rozhýbat v tréninkové hale, ale ty byli hodně obsazené a byl jsi nakonec rád, že jsi měl trochu místa pro nějaké základní pohyby. Hlavním důvodem obsazení byla přítomnost jednoho mistra Jedi, který právě elegantními, ale přesto výraznými údery bez potíží bojoval se čtyřmi padawany. Během toho všechny další přítomné, což bylo asi dalších deset padawanů jasně instruoval o boji proti více protivníkům. Nejpůsobivější, ale byla jeho demostrace využití Ataru právě proti více protivníkům, což bylo možné hlavně díky jeho rychlým dynamickým pohybům z místa na místo a četným skokům. Během svých příprav jsi neodolal občas nahlédnout na jeho lekci, kterou všichni přítomní hltali všemi deseti. Proto ti bylo skoro až líto, když jsi musel jít na vlastní zkoušku, na níž tě čekal u vchodu do tréninkových venkovních prostor mistr Solusar.
Poslední možnost se na něco zeptat, ještě mám nějakou minutku času, tudíž pokud tě ještě něco trápí, třeba v tvém stylu boje, tak máš ještě možnost.
pronese mistr Solusar, když k němu dorazíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praexum Jedi
Cvičil jsem pouze pár základních pohybů při kterých jsem nepotřeboval moc prostoru protože výcviková místnost byla plná ale pak jsem toho nakonec nechal a sledoval jsem "vystoupení" toho mistra. Sednu si na lavičku a sleduji pohyby žáků.
Hmm tenhle si moc nehlídá záda takhle mu ně... áááá to muselo bolet.
Pomyslím si když mistr jednoho žáka skopne na zem a žák si do pěkně do xichtu. Výcvik bývá často tvrdý. Takhle si pro sebe v duchu komentuji soboj a musím se trošičku škodolibě pousmát kdž vidím mistra s klidnou tváří proti několika již naprosto vysíleným padawanům. Poté se kouknu na hodiny a zděšeně vyběhnu do zahrad abych nepřišel pozdě. MIstr již čeká... pozdravím ho a odpovím na otázku:
Již nemám otázek mistře. Můžeme jít?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praexum Jedi:
Když odpovíš na mistrovo otázku, tak jenom přiývne na znamení souhlas a vyrazí vpřed. Nezamíří do běžný tréninkových prostor, ale vejde do dveří vedoucí níže pod zem. Jdete chvíli klesající chodbou osvětlenou pouze několika zažehnutýma loučema, než dorazíte k chodbě, která už vede normálně s povrchem a obsahuje několik dveří. Dorazíte až k těm posledním, kde se otevřou dveře a vejdete dovnitř. Octnete se ve velké místnosti s vysokými ochozy a něčím jako arénou dole. Měla písčitý podklad, místy se povalovali velké kameny a několik shozených sloupů. V jejím středu už čekala čtveřice mistrů Jedi, k nimž jste pomalu došli, zatímco se za vámi zavřeli dveře. Okamžitě jsi rozpoznal mistra Skywalker, který byl jako vždy odděn do černého, vedle něho stál Kyle Katarn, jeden z proslulých mistrů boje s mečem, přítomen byl i prominentní Kyp Durron, který bývá často diskutovaný díky některým svým rozhodnutím a posledním členem čtveřice byla Kirana Ti. Jakmile jste k nim dorazili, tak se ti uklonili, stejně jako ty jim.
Vítej padawane Narthe, dnes tě tu čeká tvá rytířská zkouška a my budeme posuzovat tvé schopnosti. Jsi-li připraven předstup před nás a odevzdej mi tvůj světelný meč. I když se jedná o zkoušku, tak nechceme riskovat ztrátu padawana či tvého soupeře.
přivítá tě za všechny mistr Skywalker zatímco k nim přistoupí mistr Solusar a zkompletuje tak počet přihlížejících na pět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, Praexum Jedi
Mistře Skywalkere...Mistře Katarne...Mistře Durrone...Mistře Ti.
Ukloním se postupně všem předním mistrům řádu s tím že jsem málem úplně NÁHODOU vynechal Durrona. Nakonec se s lehkým úsměvem ukloním i mistru Solusarovi. POté odevzdám mistru Skywalkerovi meč s lehkým bodnutím u srdce. Ten předmět se mnou téměř srostl. Poté poodstoupím a počkám co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Soubojová místnost:
Tvůj světelný meč převezme mistr Skywalker a předá jej tvému mistrovi do úschovy. Poté pokyne směrem ke Kylu Katarnovi, který z kapsy vyloví tréninkový meč a podá jej Lukovi, který jej přesměruje do tvých rukou.
Tvým mečem bude dnes tento. Vlastnostmi by měl být podobný tomu tvému, takže by jsi v tomto ohledu neměl mít žádný handicap. Ale teď mi dovol ti představit tvého protivníka.
promluví po předání mečů mistr Skywalker a ustoupí stranou, aby na jeho místo přišel tobě neznámý rytíř Jedi, který se ti uklonil.
Toto je rytíř Penin a bude tvým soupeřem v tomto duelu. Pokud jste oba připraveni může váš souboj započít.
pronese mistr Skywalker a společně s ostatními mistry vyskočí na vysoké ochozy, odkud hodlají tvému duelu přihlížet. Rosh se ti ukloní a udělá gesto znamenající, jestli jsi připraven.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Soubojová místnost
Hmmm je sice hezký že je podobnej tomu mýmu ale můj není.
Ukloním se ještě jednou mistrům a poté protivníkovi až přijde.
Těší mě...
Poznamenám jen tak a naznačím mu že jsem připraven. Poté odskočím na druhý konec jeskyně a zažehnu výcvikový meč... Moje okolí se rozzáří modrým světlem..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Soubojová místnost:
Rytíř Penin přikývne k tvému souhlasu s připraveností a i jeho čepel se rozžhne. A stejně jako ta tvoje, i ta jeho září tmavě modrým světlem. Tvůj soupeř zůstal stát na místě a zaujal obranný postoj, který ti byl natolik známý. Jednalo se totiž o základní obranný postoj ve stylu Soresu, který jsi si ty sám vybral jako svůj primární. Rytíř Penin udělal několik kroků směrem k tobě a pečlivě vyčkával na to, co se rozhodneš udělat. Jeho postoj byl pevný, stejně jako jeho ruce držící světelný meč připravený s ním udeřit dle potřeby.
Jenom bych ti rád připomenul, že je to tvoje zkouška. Takže jsi to ty, kdo by se měl předvést.
podotkne trochu rýpavým tónem, zatímco udělá další krok směrem k tobě, kde se rozhodne zastavit a nejít už dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Soubojová místnost
Možná je to moje zkouška... ale lepší vyčkat a moci se bránit než vběhnout bezhlavě do boje.
Řeknu mu a naznačím mu něco ve smyslu "Tak pojď."
Řeknu a postavím se do standartního postoje Soresu abych se mohl dobře bránit. Pokud na mě vyjede pokusím se rozmáchnout se tak aby mu ruka s mečem vylítla tak abych mohl rychle zaútočit dopředu doleva čímž bych mu uštědřil ránu do ramene.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Soubojová místnost:
Nenecháš se jeho slovy zbytečně vyprovokovat a dál pevně stojíš připravený k obraně proti všem úderům světelného meče s kterými by se proti tobě tenhle rytíř Penin vytáhnout. Všimneš si vyzrálého pohledu jeho hnědých očí a nakrátko střižených černých vlasů, to vše spíše v pozadí jeho klidného výrazu dominujícímu jeho obličeji. Náhle však Penin lehce sklopí svůj světelný meč, přitáhne si pomocí Síly k sobě jeden středně velký kámen a několika údery světelného meče jej rozdělí na několik menších ostrých kousků. Poté je všechny uchopí Sílou a se sebevědomým úsměvem je vrhne směrem k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Soubojová místnost
Penin mě trochu překvapí překvapivým vržením kamínků. Vyšlu však proud Síly tak aby se kamínky obrátil na něj a ihne nato se prudce odrazím a provedu ve vzduchu salto. Pokusím se dopadnout tak abych dopadl čelem k jeho zádům a ještě před dopadem mu do zad seknu.
Giriku vidíš ho? Je seběvodomý... jako mají mladí lidé být ale tenhle je až příliš... táhne ti na čtyřicet a jsi v nejlepších letech a také máš za sebou školu života...tak mu dej co proto.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Soubojová místnost:
Proti vrženým kamínkům pošleš protiútok vedený podobně, který kamínky však jenom zastaví, takže neškodně spadnou na zem mezi váma dvěma. To už jsi ale ve vzduchu a saltem s polovrutem dopadneš Peninovi do zad s úmyslem zasáhnout do stejného místa úderem vedeným shora. Penin se však 'na podpatku' otočí a odrazí tvůj meč úderem vedeným zdola, čímž jeho čepel vymrští do vzduchu a pokusí se tě zasáhnout z boku. Povede se ti však jeho meč na poslední chvíli zastavit prohnutím levé ruky a přetažením pravé ruky přes hlavu, takže to tvůj meč nyní vykryje levé rameno. Obě čepele trochu zasrší, aby jste pak od sebe oba odskočili.
Na staříka to ujde.
pronese Penin pevným tónem a prokáže, že titul rytíře nemá jen tak pro nic za nic. Ale ani teď se nerozhodl přejít do útoku a pouze čekal na tvoje útoky, což je v rozporu se základy filozofie třetí formy boje s mečem, která je stavěná předevšm na obranu a nedá se pochybovat o tom, že Penin to moc dobře ví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“