Výcvik pro Ithoriana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

Au!
Moje záda. Huh?
Žádné světlo?
Žádný meč?
řekl jsem si a přiblížil se k útočníku.
Mistr Kyle Katarn! řek jsem a hluboce jsem se uklonil.
To vy jste byl ten můj protivník?
Ale, ale... Proč?
Co jste tu dělal?
Jak jste mohl vědět že se sem někdo přijde podívat?
začal jsem konverzaci s mistrem Kylem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., akademie jedi

Nevěděl. Ale kdybych odešel bez povšimnutí s holocrony tak byste celý cvičení projeli. Jinak jestli si tim tvym ječením nějaký rozbil tak se těš.
Odpověděl ti Kyle.
Jinak by bylo fajn kdyby ses nadále věnoval útoku, který stále probíhá.
Řekl, usmál se a šel k holocronům se podívat v jakém jsou stavu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

A jsem v rancorovi!
Myslím si že ty holokrony to toho moc nevydrží.
Radši bych se odtud měl vypařit.
A v tom jsem si vzpoměl...
Pro Sílu!
Ti útočníci co se sem dostali skr horejšek.
A skupina, kterou jsem vyslal.
Musím je najít a zeptat se, co našli.
řeknu si a vyrazím skrz akademii veden Sílou za svojí skupinou.
Doufám, že když tady byl mistr Kyle, tak že taky nepotkám mistra Skywalkera.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV. akademie Jedi

Letíš, veden Silou, skrz akademii. Cítíš že musíš spěchat neboť bojují.
Když doběhneš, značně udýchán, k těm co jsi poslal po laně uvidíš že jdeš taktak.
U zdi sedí Kyp Duron, oblečený jako Kyle, a jeden ze studentů. Uprostřed, poněkud zdemolované, místnosti stáli dva studenti a jedna postava, v oblečení útočníků, se zeleným světelným mečem.
Dělej, pomoz nám!
Vykřikne jeden student a rychle se kryje před útokem postavy v černém.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

Ale ne...
Tohle zřejmě bude mistr Skywalker.
Asi bych měl jít po něm ale neudělám stejnou chybu jako s mistrem Katarnem.
Musím se bránit.
řeknu si a rozeběhnu se k útočníku a těsně před ním zastavím a připravuji se na obranu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., akademie jedi

Nějak jsi se začal domnívat že další útočník je zrovna mistr Skywalker, i když jsi to nevěděl jistě.
Boj probíhal spíše opatrně. Tvoji spolubojovníci si nebyli jistí jak mají přesně útočit a útočník zase nemohl pro přesilu přejít do přílišné ofensivy. Tvá defensivní taktika tak ještě víc přispěla spíše k tomu že boj vypadal poněkud nezvykle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

Tohle je trochu divné.
Spíš bych měl útočit, než se tu bránit proti jednomu nepřiteli.
Ale zase bych neměl podceňovat, jestli to teda opravdu je on, mistra Skywalkera.
Musím nějak zaútočit.
Ale nemám zájem skončit jako beznadějný student.
popřemýšlel jsem si a snažil se seknout protivníka ze všech stran, kde je to možné.
Doufám že je to napadne a budou dělat totéž.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., akademie jedi

Vzhledem k tomu že tvůj protivník příliš stran neměl, tak jsi začal sekat z obou dvou. On se, nutno dodat, všem mistrně vyhýbal. Zároveň se ale tak částěčně odkryl jednomu studentu který okamžitě zaútočil. Protivník byl tak nucen vykrýt jeho úder čímž se ti zcela odkryl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi
Moje chvíle! pomyslím si a seknu protivníka tak, abych ho ochromil ale ne zabil. Nejdříve se mu snažím popálit nohy a poté v případě nutnosti mu meč dát před obličej a vyzvat ho k tomu, aby se vzdal. Když by tohleto nevyšlo, nejspíš bych byl opět nucen zařvat, bohužel s velkou nelibostí.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., akademie jedi

Tvůj útok nevyšel podle očekávání. Protivník vyskočil do vzduchu takže jsi popálil jen podlahu.
Co hůře, přeskočil přiu tom studenta ktrý zrovna v tento okamžik neútočil a hned po dopadu mu přiblížil meč ke krku.
Student pochopil, deaktivoval meč, a šel si sednout ke stěně ke svému kolegovi a Kypu Duronovi.
Byly jste na něj rázem jen dva.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

OK!
Je to o týmové práci.
Jsme na to jenom my dva.
Musíme se domluvit kdo půjde z jaký strany.
Já si beru pravou stranu a předek. Já zkusím zaměstnat a ty zkusíš nějak popálit nebo ho nějak jako zabít.
Víš ne?
Tohle je jenom cvičení.
řekl jsem studentovi a rozeběhl se proti protivníkovi, kterého jsem měl zaměstnat.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., akademie jedi

Když jsi vysvětlil svůj plán tvému společníkovi kývl. Co se ti už tolik nelíbilo že protivník kývl také.
Protivník okolo tabe začal kroužit tak aby jste se mu nemohli dostat za záda.
Nehldě na to že jste si překáželi když jste se všichni najedou vzálemně snažili obklíčit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

Tak tohle už je trochu moc divné.
Musíme to ukončit.
Jdu si zase zařvat.
pomyslím si a podrazím protivníkovi nohy a zařvu na něj.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV., akademie jedi

Těsně před tím než si zařval jsi uslyšel.
Jen to ne.
Student který s tebou bojoval proti útočníkovi schytal, společně s útočníkem, plnou dávku, a ani sedící u zdi nebyli ušetřeni.
Až teď sis uvědomil že student co byl nyní první řadě tvého křičení byl i v první řadě při tvém výkřiku u zadního vchodu. Ten kluk měl prostě smůlu a bylo ti jasné že si tě za to nezamiluje.
Účinek však byl očekávatelný a útočník šel do kolen, stejně jako tvé hlasivky. Dnes již toho moc nenamluvíš a budeš jen lehce sípat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV. akademie Jedi

Zajměte ho! snaším se zasýpat a ještě při tom ukážu na útočníka.
Dneska si už nepromluvím s níkým. pomyslím si a kleknu vyčerpáním hlasivek.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“