Výcvik pro Ithoriana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Ithoriana

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Šel jsi džunglí na Yavinu IV. zatížen těžkým batohem. Právě jste se vraceli z dlouhé cesty kam vás mistři vzali abyste se naučili o Síle v pralesích. Celá skupinka mlčela a byla zachmuřená, neboť celta i cvičení byla vyčerpávající, nehledě na to že hustě pršelo a někteřým, zvášťe chlupatějším druhům, to nebylo příliš příjemné. Naštěstí už dlouho nepůjdete neboť byla Akademie téměř na dohled.
Mistři šli asi deset metrů před vámi a o něčem se vzrušeně dohadovali. Náhle se zastavili a čekali až je dostihnete.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Ach jo, z toho těžkýho batohu za chvilku lehnu. A k tomu ještě to hnusné počasí. Chudáci chlupáči. Vůbec jim nezávidím. Musí být promočení a ještě víc těžší, když jsou nasáklí vodou
, přemýšlel jsem si cestou. Ještě že jsme už skoro v akademiia já se zbavím toho batohu.
Najednou jsem uviděl jak se mistři zastavili a čekají na nás.
Co se stalo, že zastavili? A že čekají na nás. Co asi budou chtít? Myslím, že to bude něco důležitého, když to nepočká, aby nám to řekli až na akademii.
Přidal jsem do kroku abych byl tam co nejdřív. Když jsem tam dorazil, zeptal jsem se: Co se děje?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Mistři na tvou otázku neodpovídali a jen se potutelně usmívali. Počkali než přijde zbytek skupinky.
Asi 2 kilometry tudy je akademie, jak jistě víte.
Začal mistr k vám promlouvat.
Co už ale nevíteže u každého vchodu je hlídka, která vás nesmí vidět jak vstupujete dovnitř
Odmlčel se a sledoval vaše, náhle protažené, obličeje.
Za pár hodin zapadne slunce.
Podíval se na oblohu.
Což asi příliš nepoznáte v tomhle počasí, ale jste tu dost dlouho na to abyste věděli v kolik hodin to bude.
Opět přenesl pozornost k vám.
Vy se musíte dostat do hlavního sálu. Žádná ze stráží vásmpři tom nesmí vidět. Jak to uděláte je jen a jen na vás, ale nesmíte nikoho zranit, nebo nedejsílo zabít. Hodně štěstí.
Jakmile to dořekl přestal si vás všímat a společně s dalšími mistry odcházel směrem k akdemii zanechávaje vás svému osudu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Můj výraz zbledl ještě víc než mohl.
Takže si to dáme dohromady. Docela dost dlouhá procházka, cvičení, další procházka, 2 km do akademie, hnusný počasí a ještě se dostat do akademie aniž by mě někdo zahlíd? Dnešek stojí za republikánskej kredit. přemýšlel jsem.
Podíval jsem se na studenty jak na toto reágovaly a poté směrem k akademii.
Asi bych měl vyrazit, řekl jsem si pro sebe a šel k akademii.
Když jsem tam dorazil schoval jsem se do houštin před vchodem a pozoroval, co dělají stráže a za jak dlouho obejdou celou akademii.
Tak a teď se kouknem rancorovi na zoubek, řekl jsem si a začal jsem pozorovat stráž.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Když jsi vyrážel k akademii všiml sis že někteří, tak jako ty vyrazili rovnou. Ale někteří zůstali na místě a začali se domlouvat spolu.
Když jsi začal sledovat stráže před akademií. Viděl jsi jak mistři procházejí okolo strážných zdraví se s nimi a vcházejí do chrámu. toho využil jeden student, který využil dočasné rozptýlení stráží, proběhl stínem ke zdi akademie. Jeden strážný se ale začal otáčet jeho směrem, student jen pokynul rukou a strážný se okamžitě začal otáčet zpět. Dva skoky a již byl v akademii. Podobný postup chtěl využít ještě jeden student. Ten však nebyl dostatečně ve stínu a okamžitě na něj jeden strážný posvítil.
Ha. Už sou tady první. Tak pojď. Jak se menuješ?
Strážný měl evidentně radost že někoho chytil. Neúspěšný student se napřímil a došel ke strážnému, řekl mu jméno a pak se sklesnutě přesunul do akademie.
Ty sis zatím prohlédl situaci.
U vchodu stáli čtyři strážní. A okolo budovy chodili, vždy po dvojicích, bavící se strážní po pravidelných intervalech.
Jak byla akademie strěžena z ostatních stran jsi však z tohoto úhlu zjistit nemohl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Hm... Vypadá to zajímavě.
pomslel jsem si. Radši se na to kouknu i z ostatních stran. řekl jsem a obešel akademii kolem dokola. Musím najít jiný vchod mež ten hlavní. Co třeba ty vysoká okna? Pojďme se na ně kouknout, řekl jsem a šel.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Obečel jsi akademii a zjistil jsi že tří až čtyř-člené stráže jsou u každého vchodu. Všechna okna u kterých to jde jsou zavřená. A u těch co jsou nízko jsi cítil i někoho v místnosti, většinou šťastného že není venku na dešti. Dál jsi viděl několik, většinou neúspěšných, pokusů o proniknutí do akademie. a nejhorší bylo že čas se nezadržitelně chýlil ke konci, neboť ti obhlídka akademie trvala déle než jsi čekal.
Co bylo dobré bylo to že stráže byly dostatečně zdeptány deštěm a ty u vchodů se spíše choulili ve dveřích a ven se šli podívat jen kvůli nějakému šramotu.
Nakonec jsi objevil ještě několik zvířecích stezek a tajnou ledničku plnou alderaanského piva. Ta tiale, jak si usoudil, v současné situaci příliš neprospějeje, přesto jsi měl z nálezu celkem radost.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Vemu si alderanského piva tolik co můžu, a vyrazím před hlavní vchod. Tam najdu vhodné místo na položení návnady-alderaanského piva. Položím ho a jdu se schovat do houštin.
Tak a jde se na to, řekl jsem a malinko zařval a čekal jestli se objeví stráž.
Doufejme, že stráž nenítak upjatá a nedala by si něco na zahřátí. Schovám se ještě víc do houštin a čekám na svoji příležitost.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Stráž opravdu uslyší tvé zařvání a jde se podívat. To že nejde o amatéry poznáš hned. Jeden jde až ke křoví zatímco druhý se drží několik metrů za ním, dalších pár metrů za ním třetí a čtvrtý, který dobře vidí na třetího, zůstal stát na schodech. Strážní se vzájemně hlídali takže nebylo možné proběhnout okolo všech až ke vchodu.
Wow. Bingo.
Zašeptal strážný a sebral čtyři z pěti lahví. Poté se rozhlédl ale nikde tě nezahlíd.
Dík. Fandim ti.
Řekl do tmy a vačal se vracel přítmím pomalu zpět.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Jo ten mi fandí za flašu piva, ale co já? Nemyslím si že by mě pustil dovnitř jen tak.
Chce to plán a to hodně dobrej. Moc dobrej. Myslím si, že by bylo dobré je víc oddálit. Takže pudu víc dozadu zařvu a stáhnu se na jiné místo. Tam zařvu po druhé a počkám si co udělá stráž. Když tam půjde aspoň jeden pokusím se rychle dostat víc dozadu a tam zařvu ještě jednou. Uvidíme co dál. Buďto se dostanu do akademie nebo budu muset vymýšlet dálší plán.
Tak jo, dem na to! řekl jsem si pro sebe a šel udělat svůj plán.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Dejte si na chvíli pohov!
Uslyšel jsi zvolání. Když ses přiblížil trochu blíž viděl jsi jak jak strážní sedí dole na schodech a s pivem v ruce si mezi sebou povídají a příliš se nevěnují okolí.
Mezitím se ještě více setmělo. Takže v kombinaci s počasím, a stínem z akademie byla téměř úplná tma. Musel jsi vyrazit co nejdříve. K tvému štěstí přicházející hlídka co chodila okolo akademie chytila jednoho studenta a začala se s ním bavit. To ti dalo trochu času než se přiblíží.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Přiblížím se k vchodu a schovám se do houštiny.
Takžeeee, mají přestávku a já mám výhodu s tím studentem.
Přiblížím se ze strany akademie a vyskočím. Schovám se za rohem a pozoruji stráže. Pomaloučku se blížim ke vchodu a stále se dívám na stráže.
Doufám že to vyjde a budu konečně uvnitř.
Plížím se a stále pozorují stráže se jestli se jeden z nich neotáčí.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Nesmírně opatrně se jim plížíš za zády. Poté vyskočíš a co nejtišeji přistaneš nahoře na schodech u vchodu. Už vcházíš do dveří když jeden ze strážných zakašle. Otočíš se jestli se na tebe nedívá. Stále se všichni věnují svému pivu.
Nemáš zač.
Řekne poté jeden.
Jakmile projdeš dveřmi strážní se zvednou a zase se věnují hlídání.
Taky mohl odlákat pozornost během plížení tou poslední flaškou.
Postěžuje si jeden z nich ale to už jsi bezpečně vevnitř a na cestě do hlavního sálu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Ithorian

Příspěvek od Ithorian »

Yavin IV.

Konečně na akademii. povzdechnu si a du dál do sálu.
Doufám, že už tady jsou chlupáči. řeknu si pro sebe a jdu dál a poohlížím se po studentech kteří se také dostali dovnitř.
Hmm... Moc jich tady není. Asi se půjdu podívat po mistrech.
Jdu dál až dojdu ke kajutě mistra Skywalkera a zavolám:
Haloo? Mistře Skywalkera jste tam? zařvu a doufám že tam mistr Skywalker je.

edit: jestlipak uhodneš co jsem ti opravil?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Yavin IV.

Mistr Skywalker se skutečně po chvilce oběví.
Klid počkej. Západ slunce je za pár minut. Pak se vše dozvíš.
Odpoví ti klidně.
Mezitím přicházejí další. Nekteří jsou mokří a vcházejí s vátězoslavným či smutným výrazem, a někteří pricházejí již suší a upravení. Dojde ti to že tu mnoho studentů nebylo znamenalo že se někteří ještě stihli dojít převléci a usušit.
Pochvíli je slyšet sirénu která ohlásila západ slunce a konec výcviku. Po chodbě se začli trousit strážní a poslední opozdilci co již to nestačili.
Skywalker mezitím promluvil.
Tak již bychom tu měli být všichni. Gratuluji těm co se to povedlo. a těm kteří neuspěli přeji příště více uspěchů. Věřím že jste se všichni během naší cesty i během závěrečného úkolu mnohé naučili. Nyní se odeberte do svých ubikací. Po snídani si projdeme vaše výsledky.
Když ukončí svůj proslov, začnou se všichni unaveně rozcházet.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“