Výcvik pro Freedom Nadd

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Ač by tvému mistrovi jistě polichotilo, a zděsilo, že ho považuješ za své rozumné uvažování. Tak neměl příliš času se s tebou vybavovat.
Jeho mysl byla vzdálená, zaměstnaná něčím jiným a zcela netečná k tvým snahám o komunikaci.
Mezitím se ti vymstilo že se pohybuješ jak rancor na tržišti. Neboť se dveře, do kterých jsi vrazil, otevřely. Vykoukl z nich strážný a zkoumavě se podíval na tebe. Náhle pochopil co jsi zač. Okamžitě se chopil blasterové pušky co mu vysela přes rameno křikl do místnosti že jsi tady.
Načeš začal pálit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác

Tasil jsem meč a odrážel střeli.
Když jsem se dostal do jeho bízkosti tak jsem mu sekl do středu břicha rychlou a drtivou ránu.
Kolik jich tady zas bude.Proč bych si to s nima nemohl vyřídit po dobrém?
A byl jsem připravený odrážet další střely.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Poté co jsi nakoukl do místnosti jsi zjistil dvě věci.
První: Že tudy cesta nevede. Jednalo se o místnost s jedním vchodem a u toho jsi stál.
Druhá: Měl bys býr raději někde jinde. Zrovna na tebe mířilo tolik hlavní že jsi neměl šanci přežít ani první salvu. A první salva na sebe nenechá jistě dlouho čekat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác

Sakra!!!Jít do těchto dveří bylo tak chytrý jako máknout na zapnutej světelnej meč!!!
A začal jsem utíkat a hledal jsem cestou najít dveře které by odpovídali dveřím hangáru.
Už abych byl na Coruscantu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Vyběhl jsi akorát včas. Za tebou dopadlo tolik blasterových výbojú jako by to byl ohňostroj na "Den republiky".
Utíkal jsi chodbymi a hledal dveře co vypadají jak dveře do hangáru. Nevěděl jsi sice pořádně jak by měli vypadat, ale to tě neodradilo.
Párkrát ses netrefil, a tak jsi zjistil jak vypadají mstní kuchyně, pánské záchodky, dámské sprchy, kde ses chtěl zdržet, ale palba ti to nedovolila, až jsi nějakým neuvěřitelným štěstím dorazil do hangáru.
Zde jsi ke své spokojenosti zjistil že je zde, na pohled, několik provozuschopných lodí. Ke své nespokojenosti jsi zjistil že je zde také nemálo žoldáků.
Tak se znovu setkáváme.
Řekl ti jeden, s ne zrovna známou tváří, ale podle hlasu jsi usoudil že je to ten ze skladiště.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác
Opět se setkáváme.Řekl jsem a zapnul jsme světelný meč a udělal bojový postoj.Byl jsem připravený na odražení rány z blasteru, na ránu pěstí, na hod dýkou, prostě kdyby nějak zautočil byl bych připravený.Kdyby střelil nebo by mi dal ránu pěstí usekl bych mu ruku a kdyby po mě hodil dýku dokázal bych ji odrazit.Teď sem tě dostal!!!
A kdyby na mě zaůtočili žoldáci chvilku bych dokázal odrážet střeli.
Kdyby to bylo nutné hodil bych na ně pomocí Síly nějaký vnášedlo.
Teď asi zemřu, nyní nadešel můj čas položit život.
Bojuj čestně!!!
Nemusí dojít k souboji.......
Po chvilce ticha:
A jestli chceš souboj dáme si souboj s vibromeči a když vyhraju necháte mě a mého mistra odejít.

Jestli si takový srab tak dej povela a zabij mě.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Protivník se jen zasmál a vytáhl z brašny 3 světelné meče a ukázal ti je.
Taky měli podobně silný řeči.
Zase je vrátil a tasil svůj dvojitý vibromeč. Ostatní se rozestoupili aby nepřekáželi.
Náhle jsi skrz Sílu zjistil co je zač. Byl to váš informátor.
Než jsi však stihl jakkoliv to okomentovat tak na tebe zaútočil, tvrdě zaútočil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác

Než jsem se nadál sekl po mě svým mečem.Tak tak sem to vykril.
Chviku jsme šermovali a po pár minutách sem mu chtěl dát osudovou ránu.
Zrovna mi sekl po pase a já jsem udělal salto za něja snažil jsem se při dopadu rozseknout na půl, nebo aspoň zasáhnout hlavu jak jsem sekl měljsem připravený kryt kdyby se náhodou otočil a sekl po mě.
Jaký silný řeči? Jenom jsem vám dával nabídku, žádné silná řeči to nebyli.
Ten mi dává dobře zabrat, takhle sem se nezapotil ani u souboje ve skladu s těmi dvouma protivníky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Protivník využil tvého proslovu a vykopl nohou a zasadil ti ránu zaspoda do brady. Takže tvá poslední věta přešla v zaskučení a náasledný odlet na zem.
Bylo na něm poznat že je to cvičený zabiják bez jakýchkoliv skrupulí co mečem vládne opravdu smrtelně.
Vykročil bez váhání k tobě točíce čepelemi čím dál tím rychleji. Takže když došel k tobě zaútočil velmi, velmi rychle, ale zároveň až neuvěřitelně přesně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác
Dřív než stačil tnout stěží sem ho odhodil pomocí Síly, snažil jsem se aby vletěl mezi žoldáky.
Kdyby se to povedlo měl bych dost času na to abych se zvedl a přitáhl si meč.
Ty podlí patolízale.
Kéž by mi přišel na pomoc mistr.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Protivník udělal ve vzduchu ukázkové salto a skončil opět na nohou.
Patolízal? To je u huttů fyzicky nepožné.
Zasmál se ti.
A já huttovi nesloužím, jan mám na chvíli shodné zájmy.
Procedil skrz zuby. A zatímco ses zvedal tak k tobě přiběhl a vysokým kopem tě poslal na vstupní plošinu jedné lodi.
Pochopil jsi že na něj nemáš.
Když ses zvedal musel jsi se přidržet lodi, takže jsi měl ruku hned vedle tlačítka prozavření/otevření průchodu do lodi.
Protivník se na tebe usmál a pomalu vykročil přes hangár k tobě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác

Hned jsem využil situace a zmáčknul jsem tlačítko
Měl jsem v plánu utéct do kokpitu a odletět s lodí.
Ale co mistr?Co bude sním?
Nemůžu ho tady nechat, ale říkal že když se neukáže tak mám odletět.
Takže letím stěžkým srdcem bez něj na Coruscant.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nar Shadaa, Huttův palác

Okamžitě jsi zavřel rampu a rozběhl ses do kokpitu. O moment později jsi uslyšel jak něco ostrého narazilo do lodi. Pochopil jsi že se dostávají dovnitř.
V kokpitu jsi měl štěstí neboť zde byly startovací kódy a loď byla zřejmě vylepšená neboť se zvedla a odletěla vcelku rychle.
Zatímco jsi stoupal atmosférou, rozezněl se na lodi poplach. Podíval ses na kontrolky pultu a zjistil že trup byl poškozen. Zdřejmě byli úspěšnější při dobývání se dovnitř než sis myslel.
Dveře do kokpitu se okamžitě zavřely a oddělili tě od dekompresovaného zbytku lodě, ale i od kuchyňky.
<Jaště jsme spolu neskončili.>
Uslyšel jsi náhle skrz Sílu hlas tvého protivníka. To že je znalý Síly tě doslova šokovalo.
Ale Nar Shadaa jsi opouštěl. Sám a v poškozené lodi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Nar Shadaa, Huttův palác

Byl jsem zavřen v kokpitu nasměroval jsem loď k planetě Coruscant zapnul autopilota a čekal.
A sůžovali mě myšlenky:
Já .... nechal jsem tam mistra.
Sklamal jsem.
Co teď řeknu radě?

Pak jsem se sebral a zasedl jsem do křesla pilota a čekal
až se dostanu na Coruscant a připravoval jsem si cestou
řeč kterou řeknu radě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Cestou na Coruscant jsi se dosti nudil a hladověl, neboť od posledního jídla uplynulo dosti času.
Najednou zapípal alarm, hlásící že jsi na místě. Zatáhl jsi za páku hyperpohonu a vrátil ses do normálního prostoru. Před tebou se tyčil Coruscant.
Neidentifikovatelná lodi, kdo jste a jaký je účel vašeho příletu?
Ozval se najednou komunikaní systém. Došlo ti že jsi v ukradené, zřejmě pašerácké lodi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“