Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyňa


Tento starec vyzerá fakt ako keby ho nikto nezaujímal....
O tvojej histórii ja neviem nič. Ale zaujímala by ma?
Si ochotný mi o tvojom živote niečo povedať?

Sadol som si na chladnú zem, pretože to státie ma unavovalo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Jaskyňa

Opravdu tě zajímá historie starce, který zabíjel od zločinců po Jedie? Který dostával rozkazy od nejvyšší rady Jediů, ale neměl odvahu je plnit? A který na jednu stranu dokáže vyzabíjet celou rodinu, aby si zachránil kůži, když na druhé straně jinou rodinu zachraňuje a obětuje vše co má? Moje příběhy nemají nic z ušlechtilosti, nic z hrdinství, jako to, co vám vypráví v chrámu. Je zde jenom smrt, utrpení a nenávisti. Věci které Řád jako celel opovrhuje. A k čemu se modlí obyčejní lidé. Tudiž, dokážu mluvit dny, možná i měsíce o své historii, na tobě je ale výběr, kterou část chceš slyšet přesně, protože jen tvoje rozhodnutí ti pomůže pochopit podstatu věci...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyňa


No ja by som chcel počuť tú časť kedy si si toto všetko uvedomil a ako si sa k tomu dostal, že si odstúpil z Rádu Jedi?
Hmm je to zaujímavé o čom ten starec hovorí, ale mám mu veriť? Zaujato som si oprel lakeť o koleno a dlaňou som podoprel hlavu a sledoval som ako mi rozpráva svoje príbehy.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Jaskyňa

Začalo to takto...

Chrám Jedi, Coruscant:

Stál jsi před komnatou rady Jedi, a nervozně jsi přešlapoval. I když by toto byla tvoje několikátá mise, poslední dobou se ti jednání rady vůbec nelíbilo. Musel jsi čím dál tím častěji dělat rozhodnutí, kdy špatné tě mohlo uvrhnout do temné strany. Po chvilce se otevřeli dveře, a ty jsi mohl vstoupit. Vevnitř na tebe již čekali nejvyšší členové řádu. Nechyběl zde Mace Windu, čerstvě zvolený Anakin Skywalker, Yoda byl sice pryč, ale jeho hologram ti společnost dělal také. Ostatní až na vyjímky byly na svých místech.
Vítej --,(I když bylo jméno řečeno, ty jsi ho jakýmsi způsobem nedokázal slyšet)Víme, že tvá minulá mise skončila velkým masakrem. Věř nám, že všichni cítíme smutek za ty padlé civilisty. Ale jako Jedi se musíš vzchopit. Máme pro tebe další důležitou misi. Zjistili jsme, že jeden zločinec terorizuje menší městečko na Tatooinu. Vyej se tam, a zabij ho. A všichni, kdo s ním spolupracují. Musíme na té planetě potlačit zločinnost. Chceš nám ještě něco říct?
____________________________
Abys pochopil, nyní to bude takzvaná third version flashback forma, tedy že budeš hrát za toho poustevníka, a tím si vlastně jako by vyslechneš/zažiješ jeho příběh. Tedy, hraj jako normálně, až na to, že nebudeš ten, kterého jsi si vytvořil, ale poustevník. Je to inovace, a přišel jsem s tím poprvé ;) Takže se nesnaž ze sebe dělat někoho jiného, hrja jako doposud, nechci, aby jsi měnil styl ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chrám Jedi, Coruscant:




Mám ho len tak bez zľutovania zabiť? Nebude to proti koodexu?....
Nemam žiadne otázky.
Hneď sa vydám na cestu!

Strmo som odpovedal Majstrovi Winduovi. Otočil som sa na päte a kráčal som do svojho apartmánu.

Apartmán bol otočený na východnú stranu Coruscantu a z balkóna bol výhľad na vysokánske budovy, ktoré sa lemovali po celom Coruscante. Apartmán bol skromne zariadený, žiadny prepich.

Keď som vošiel do miestnosti hneď som si zobral veci ktoré sa mi zídu v tom piesočnom prostredí. Veď to bude len rýchla misia. Obliekol som si svoj biely plášť a vydal som sa do hangáru. V hangári už na mňa čakala jednomiestna stíhačka. Po rebríku som do nej nastúpil, zavrel za sebou poklop v kokpite a usadil som sa do sedačky. Bol tam dosť úzky priestor. Zapol som manuálne ovládanie a zadal do datapadu prístupové práva na odlet z obežnej dráhy Coruscantu. Ale im to trvá!!!Chvíľku som počkal dokým som dostal povolenie od operátora a vyštartoval som. Keď som sa dostal do vesmíru tak som zadal príkazy potrebné k nakonfigurovaniu hiperpohonu. Po zhruba hodine cesty hiperpohonom som konečne dorazil na Tatooin. Pristál som v skalnatých horách aby som ostal v tajnosti. Nechcel som byť nikomu na očiach. Loď som zamaskoval tak aby ju nikto nenašiel a vydal som sa do mesta.



_______________________________________
Takto si to mal na mysli???

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Hned jak jsi se vydal do města, se ti ozvala v komlinku rada. Dozvěděl jsi se, že s tebou bude po celou dobu operace v kontaktu, aby se neopakovala tvá minulá chyba, kdy jsi musel, aby jsi přežil, zabít několik desítek lidí, kvůli špatně zvoleným slovům. Přepojovali se přes několik planet, tvojí loď a tvůj komlink, protože v této oblasti byl velice slabý signál. Také jsi od nich stihl hned dostat první radu. Že bydlí v domě, hned vedle Wattova obchodu. Měl by ses tam vydat hned.
________________
Ano, takhle. Kdybych vedl monolog, tak by to bylo zbytečně nudné, a zdlouhavé, takto se alespoň naučíš něco. A protože je to flashback, klidně můžeš hrát za ménědůležité postavy, tedy za civily okolo, za nějáké důležité, které zmíním já ovšem ne. ;) A samozřejmě v rámci možností.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chrám Jedi, Coruscant:



No skvelé! Teraz ma budú otravovať každú chvíľu. Vydal som sa nájsť Wattov obchod. Ako náhle som sa dostal na prvú ulicu tak hneď som odchitil protiidúceho.
Hej nevieš kde by som našiel Wattov obchod?
Nežným hlasom som mu povedal, pretože nevipadal ako nejaký grázel, čo na tejto planéte je samozréjme.
Ale áno, len každá informácia niečo stojí.
A zachichotal sa.
Ja som sa naneho zamračil To som si mohol myslieť?
Dobre tak koľko ma to bude stáť?
Muž sa zamyslel a po chvíľke povedal
70 Kreditov.
Ja mu na to.
Čože?? Dám 40.
On sa znova zamyslel a vraví
60.
Óoo to je veľa 45 a viac nedám.

A nahodil som krutý výraz v tvári. Chlap chvíľku zaváhal a nakoniec povedal.
Dobre, tak platí.
Pôjdeš stále rovno a pri tej vysokej budove..
Otočil sa mi chrbtom a ukázal prstom na vzdialenu budovu.
Zabočíš do ľava a asi tak 150 metrov a potom zahneš tiež do ľava a už by si ho mal vydieť.
Nad dveramý má taký veľky modrý nápis. To isto neprehliadneš.
A teraz navaľ peniaze!

A vystrčil na mňa roztvorenú dlaň.
Ja som si len zahundral popod nos a dal som mu tie zmieňované kredity a vydal som sa na cestu. Keď som zbadal ten velikánsky nápis “ Wattov obchod” tak som si pomyslel. Tak predsa to neboli zbitočne vyhodené peniaze. Keď som prišiel bližšie nemal som problém určiť, ktorý dom je ten správny. Musím kontaktovať radu.Vytiahol som komlink a zavolal som rade. Na holografickej projekcii sa mi zobrazila tvár Majstra Windua.
Majster Windu som pred jeho domom a chystám sa vstúpiť dnu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine.

Skvěle. Vstup dovnitř, ale buď na pozoru. Bude tam mít určitě i hodně noshledů. Věř mi, a neuděláš chybu, když je zabiješ hned. Kdo ví, kdo ti vrazí kudlu do zad!
Vstoupíš do místnosti, a ta je celá od krve. Stěny, podlahy, pouze strop byl jakž takž ušetřen, i když i tam bylo několik cákanců. Když jsi se rozhlídl po místnosti, a poté zpátky, ve dveřích za tebou stál chlápek, v ruce měl velký dlouhý nůž, ruce a rukávy od krve. Ihned na tebe zakřičel.
Co tady děláš! Koukej vypadnout odsuď!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooine.




Ten chlap ma vôbec nevistrašil, pretože som ho dokázal vnímať pomocou Sili ale vyžarovalo s neho veľké nebezpečenstvo. Preto som hneď siahol po svojom meči a zapól som ho. Meč mal krásnu, krátku rokoviatku a čepeľ žiarila prenikavou modrou farbou. Hneď v polotočke som bez zľutovania a bez akéhokoľvek zaváhania odsekol mužovi hlavu. Tá pomali aj s telom padala na zem. Výzerá to tu ako na jatkách. Čo to má znamenať? O tomto sa rada nezmienila.Meč som nahal zapnútý a držal som si ho od svojho tela kúsok bokom aby mi nespôsobil žiadne zranenia. Tak ako ma to naučili v chráme na Coruscante. Skontroloval som prízemie ale tam nebola žiadna stopa po nejakých osobách ba ani mŕtvich telách. Bolo tam cítiť zatuhlý smrad a všade poletoval malý hmyz. Teda vydal som sa hore schodmi. Pekne krôčik za krôčiko opatrne som stúpal hore. Bol som pripravený na akékoľvek prekvapenie.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine.

Šel jsi dál chodbou, a když jsi vešel do jedné místnosti, byly tam navršeny kusy rozřezaného masa. Pochybného původu. V jiné místnosti byly naopak nástroje všeho druhu. Nože, sekery, sekáčky. Samé chladné zbraně. Ve třetí místnosti, do které jsi vešel, stál uprostřed muž. V puse měl kus masa, opečeného, a kolem něho bylo několik dalších můžu a jedna žena.
To je von! Ten co zabil Karla!
Křikl jeden z nich.
Viděl jsem to oknem. Prostě mu ufikl hlavu! Zrůda! Co tady chceš!
Ozval se na tebe. Kolem tebe se najednou objevila většina ůžu, co vmístnsti byly, žena a tvůj cíl, kvůli komu jsi sem přijel, odběhli někam dozadu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Pozrel som sa na tých chlapov, premeral som si ich a pripravil sa na útok. Celkom ich tam bolo šesť. Žiadny problém pre toho kto drží v ruke svetelný meč.
Blíži sa váš koniec!!!
A zaútočil som. Vyvraždil som všetkých a dostal som sa k chlapovy ktorý bol skrčený a v náruči zvieral svoju ženu.
Konečne ťa mám.
Budeš pikať za svoje činy.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Odnikud, nebo spíše ze zadní místnosti přiběhlo k páru dítě, objalo oba dva. Byla to asi osmiletá dívka, s pláčem se o ně opírala, rukama se jich držela, oni vzájemně drželi jí. Jak dívka, tak její matka byly vystrašené, a jejich manžel a otec se na tebe díval s nepochopeně, v očích mu šlo vidět, že mu z tebe špatně, za ty lidi, co jsi zabil.
Co tady chceš? přijdeš si ke mně do bytu, zabiješ mého bratra, a poté mé hosty. Vím že ukrást Huttům to zvíře, a pak udělat v jeho městě zabijačku nebylo chytrý, ale moje rodina...naše město umírá hlady. Chtěl jsem jim jenom pomoct. Ale počkej...ty...ty jsi Jedi. To poznám. Neměl by jsi spíš lidi chránit, než je zabíjet na potkání? Co za zrůdu seš? Co si o sobě myslíš no, co si o sobě sakra myslíš?!?!
Křičí na tebe se slzami v očích. V komlinku se ti ozve také Windu.
Lže ti! Prostě ho zabij. I jeho rodinu. Taky jsou do toho určitě zapleteni!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin


Meč som držal stále v pozícii na útok. Raz som pozrel na tú rodinku a zase na komlink.Windu do mňa hučal aby som ích zabil a chlap zase aby som ich nehal žiť. To je ale zváštne, tu niečo nesedí. Prečo tak silne chce aby som ich zabil? Prehovoril som do komlinku.
Ano majster vykonám to.
A komlink som vypol.
Pozrel som sa na rodinku, pripadala mi tak nevinná a niečo vo mne mi povedalo aby som to proste nerobil. Teda vypol som meč pripol si ho na opasok a povedal.
Teraz sa vám začne nový život.
Stratte sa s Tatooinu a hlavne nak vás nenájde ziaden Jedi, pretože vás zabije.

Sklonil som hlavu, otočil som sa na päte a jednoducho som odišiel preč.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Tu máš ty svině!
Uslyšíš před sebou, a jeden z hostů, který přežil, ti vrazil do břicha nůž. Sám byl dost zraněný.
Nééé! Dost bylo smrti!
Zakřičela žena, která strčila do toho, co ti do břicha vrazil nůž. Zakopl, a když jsi se po něm ohlédl, viděl jsi ho ležet na zemi v kaluži krve. Měl zabodnutej núž v hrudníku, když na něj omylem při pádu spadl. Toto ho dorazilo úplně. Žena po pohledu na to, co udělala, začala hystericky křičet. Na jejích rukách byla krev, a ona nevěděla co dělat. Vyběhla ven, její křik se ztlumoval, až nakonec nešlo slyšet nic. Bylo slyšet pár výstřelů...Nejspíše jí nějáký naštvaný hrdlořez zbavil utrpění. Muž se na mně podíval a řekl.
Nový život skončil s tvým příchodem. Nemám již nic, raději mně zabij. Zabij mně, a ukončí trápení mně, a mojí dcery, které jsi nezabil pouze strýce, ale také matku. Dokonej to, proč jsi sem přišel, dokonči svůj úkol, a udělej radost svým pánům. Udělej oč tě žádali, nechť poté tvoje duše zhyne stejně pomalu jako zhynula naše rodina!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin


Vytiahol som si z brucha nôž a v tom som pocítil trpkú bolesť aale zároveň aj nenávisť. Mal som chuť sa pomstiť ale ten čo mi to spravil bol už mŕtvy. Otočil som sa k chlapovi a za pomoci Sili som ho uškrtil. Ešte stale mám v pamäti ako chrčal. Dievčatko bolo schúlené v rohu miestnosti a nariekalo. Vytiahol som meč a zapichól som čepeľ do jéj brúška. Bolo počuť ako zastonala a umrela. Vypol som meč a spustil som sa k zemi. Hlavu som si podoprel rukov a uvedomil som si čo som napáchal. Čo som to spravil? Toto predsa Jedi nerobia! Po chvíľke som opustil dom. Neobťažoval som sa ani zavrieť dvere.
Kam teraz pôjdem? Do chrámu sa už nikdy nevrátim! Nebudem zabíjať slabích na úkor Radi.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“