Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi.

S ostatníma padawanama jsi si užíval tu "svěží" chuť výživné břečky, co vám byla dávana jako jídlo. Seděl jsi tam sám, ale místa docházelo, a došlo i na tvůj stůl. Přisedl si tam jeden menší padawan, neměl nejspíše moc síly, ať už psychické, tak i fyzické.
Nazdar.
Pískl svým slaboučkým hláskem.
Nechceš být můj kamarád?
Kvíkl ještě slaběji. Zrovna když to dořekl, dostal pohlavek od jednoho většího padawana, a i se svými kamarády se tomu smáli. Poté mu vylily meditační čaj do jeho stravy. Jeden z nich přišle k tobě.
No tak, udělej mu taky něco. On ti nic neudělá, a alespoň bude zde, v tomto nudném chrámu nějáká zábava.
To pískle, co sedělo naproti tobě se ti upřímně podívalo do očí, a čekalo na tvojí reakci.
___________________________
Žádná z těchto dvou možností není špatná, jenom ti tím nalinkuju zbytek výcviku, takže si nemysli, že když budeš na všechny hodný, tak budeš mít zbytek výcviku lehčí. Naopak, když budeš proti všem, taky ti nedám super sílu Winuda a Kenobiho dohromady. Takže popiš pěkně myšlenky, chování, i detaily, neboj se rozepsat, a hlavně zareaguj. Pokud mi budeš chtít cokoliv říci, napiš to klidně pod svojí odpověď, nebo, pokud budeš chtít trochu soukromí, tak přes PM.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chrám Jedi


Bol krásny deň a ja som sedel v jedálni úplne sám a vychutnával som si to výživné jedlo, ktoré nám bolo podávané takmer každý deň. Aj keď to bolo vynikajúce a vedel som, že moje telo viacej nepotrebuje nebol som moc nadšený. Len tak som tam sedel a premýšľal o svojom cvičení, ktoré som mal do obeda. Iba keď zrazu prišiel jeden s tých mladších a dosť ponižovaných padawanov. Sadol si vedľa mňa.
Nazdar.
Pískol svojim slabučkým hláskom. Ja som ho moc neregistroval, pretože som mal myšlienky úplne niekde inde. Mladý padawan sa snažil nadviazať ďalší rozhovor a prihovoril sa mi ešte slabším písknutím.
Hmmmm nechceš byť môj kamarát?
Nestihol tú vetu ani poriadne dopovedať, keď v tom zrazu veľký piskľavý výkrik.
Auuuuuu.
Zdvihol som hlavu od svojej misky a zbadal som, že už pri ňom stál starší a vyšší padawan zo svojou partiou a strašne sa smiali na tom ako ho udrel po hlave. Už to tu je zase. Pomyslel som si. Zrazu jeden s tých padawanov chytil šálku z meditačným čajom a vylial mu ho do jeho misky z jedlom.
Nech ti chutí!!!
A začali sa znova nepríjemne chichotať. V tom pristúpil ďalší člen bandy ku mne.
No tak, urob mu tiež niečo. On ti nič nespraví, a aspoň tu v tomto nudnom chráme bude nejaká zábava.
Mladý padawan, ktorý bol celí pokakaný od strachu sa mi úprimne pozrel do očí a bojácne čakal na moju reakciu. Z očí mu už pomaly začínalo tlačiť slzy. Keď som to zbadal tak mi ho prišlo ľúto a postavil som sa. Som za každú srandu ale toto už presahuje medze. Toto je šikanovanie a na nič také nemám dôvod a momentálne ani náladu. A mali by ste s tým okamžite prestať aj vy.
Potom som si opäť sadol a dojedol som to čo mi ešte v miske ostalo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi

Díky.
Počeptal opět svým potichým a slabým hláskem ten padawan.
Jsem Jarret mimochodem.
Pošeptal ti. Grupa výrostků se odebrla pryč, ani ne tak ze strachu z tebe, nebo například mistra, ale protože v tobě viděli slabocha, s kterým nemá cenu se vybavovat. Když jste oba dojedli, on se zvedl, odnesl svůj tác k odběru, kde ho odložil. Vyšel ven, ale ani ne chvilku poté jsi uslyšel další křik. Byl opět Toho padawana, Jarreta, a bylo jasné, že v tom mají prsty opět výrostvi. Ty jsi je mohl buď ignorovat, vmíchat se do toho, nebo zvolit uplně jinou cestu...
_______________
Mohl bych tě ješt ěpoprosti, aby jsi tam nekopíroval to, co jsme napsal? Můžeš to vždy nějak obejít, neboj, já se v tom vyznám, ale takto je tam pousta zbytečného textu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chrám Jedi

Nestrácajme tu čas, vôbec to tu nemá význam a poďme radšej na čerstvý vzduch!!! Zapácha to tu slabošstvom.
Povedal jeden s tých nadutých padawanov. Pobrali sa teda vonka z jedálne.
Ď-ď-ď-akujem, že si ma pred nimi nezosmiešnil ešte viacej ako som.
Koktavo zapišťal mladý padawan. Pozrel som sa na neho a spýtal som sa.
Prečo sa im nepostavíš a nebojuješ proti ním?
No ako som si aj myslel odpoveď som nedostal. Po dlhej odmlke sa padawan poškrabal po hlave, ktorá mu ešte stále dunela.
Hmmm mimochodom ja som Jarret.
Ja som mu na to odpovedal, že veľmi dobre viem kto je.
A ja som Khoon.
Podal som mu ruku na znak zoznámenia. On mi s ňou potriasol s veľkým nadšením a s pocitom, že spoznal nového kamaráta. No aj keď ja som až taký nadšený nebol. Dúfam, že teraz za mnou nebude stále doliezať. Pomyslel som si. Keď sme sa obidvaja do sýtosti najedli tak Jarret opustil stôl a vybral sa von z jedálne. Ja som ešte ostál chvíľku sedieť. Po chvíľke som sa vybral do svojej izby.



Nádvorie chrámu Jedi

Nestihol som poriadne ani víjsť z jedálne keď v tom som zaregistroval ďalšie výkriky bolesti. Tý nafúkaný magory mu fakt nedajú pokoj. Pomyslel som si lebo mi hneď bolo jasné, že tá banda si zase odchytila Jarreta. Keď som k nim pristúpil bližšie Jarret bol na zemi a vzlykal. Podišiel som k nemu.
Jerret si v poriadku?? Niesi zraneny??
No odpovedať mi nedokázal. Otočil som sa ku bande padawanov a povedal som.
Ešte raz mu niečo spravíte a budete mať dočinenia somnou a ja nad vami nebudem mať žiadne zľutovanie.
Najsmelši s nich podišiel ku mne a chichotavým hlasom povedal.
Ááá čo nebodaj na nás použiješ sílu alebo vytiahneš svetelný meč????
Ak to buďe potrebné tak áno, nemám problém ťa zabiť ale teba by som zvládol zrušiť aj lyžičkou, nepotreboval by som meč. Si úbohá troska ktorá sa potrebuje vyvyšovať na slabších a pritom si ešte vetší slaboch ako oni.Presne ako tvoj otec aj ten bol bezvyznamna nula.
Mojho otca si láskavo do úst neber!!! Vyzívam ťa na súboj!
Hmm to znie lákavo, ale takéto súboje sú v chráme zakázané. Z úsmevom na tváry som povedal.
S tebou kedykoľvek.
Traja padawani prehodili medzi sebou bojácne pohľady a jeden s nich prehovoril na toho "vodcu".
Nemá to význam poďme radšej preč. On je naozaj schopný nás vyzabíjať a ten súboj nestoji za to.Naviše je to zakázané.
Dobre teda, ale Khoon raz si ťa podám!!!
Banda padawanov teraz už nie takých hrdinov ale skôr poserov sa vybrala kade ľahšie. Keď už boli za rohom tak som sa pozrel na Jerreta a len tak som pokrútil hlavou. Ten ale vyzerá, chudák chlapec. Teraz mi je ho už naozaj ľúto.
Jerret choď do ošetrovne. Nevizeráš najlepšie. A už sa toľko neboj. Myslim si, že už sa ťa viacej nedotknú ale aj tak buď stále v strehu.
Po dopovedaní som sa pobral do svojej izby.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Mluvíš za jiné osoby, moc se přeceňuješ, "On je naozaj schopný nás vyzabíjať a ten súboj nestoji za to." mluví za vše. Doporučuji pokusit se na úkor délky dodržovat pravidla, ale protože je to poměrně dobře napsané, tak ti to uznám, ale příště budou edity. Pokud se to bude opakovat častěji, než sem schopen snést, víš co bude následovat. Výcvik bude na konci ohodnocen jako neúspěšný.
________________________________________
Nádvorie chrámu Jedi

Vydal jsi se ke své izbě, a banda, se kterou jsi mlě před chvilkou potyčku odcházela. Ale zadržela tě něčí ruka na tvém rameni. Byl to jejich vůdce, nyní sám.
Vidím, že máš jistou odvahu. Možná bych ti dla nabídku, aby jsi se k nám přidal. Ale okolnosti se změnily. Nyní tě vyzývám na souboj. Znám opuštěné místo, kam nikdo nechodí. Přijmi výzvu, a odvedu tě na místo, kde se střetnem, odmítni, a tebe a tvého nového malého kamaráda potká řada neštastných náhod.
Řekne ti vyzývavě jejich vůdce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Nádvorie chrámu Jedi


Keď som sa poberal do svojej izby, tak počas chôdze si ma odchytil vodca tej samej skupiny s ktorou som mal potičku ani nie pred 15-timi minútami. Lenže teraz bol úplne sám a chcel sa somnou rozprávať medzi štyrmi očami. Čo zase ten odo mňa chce. Nemám náladu sa s nimi zabávať celý deň. Hlavou mi preletela myšlienka. Lenže tento rozhovor už bol dosť vážny. Navrhol mi súboj na jednom opustenom mieste mimo areál chrámu. Len on a ja, žiadny diváci. Mal som pred sebou ťažkú voľbu. Mohol som odmietnuť. To by znamenalo pre môjho nového kamaráta a pre mňa isté problémy o ktoré ja nestojím a bolo mi jasné, že toho úbohého chlapca by neprestali trízniť. Práve naopak. A nanajvýš som Jarretovi sľúbil, že šikanovať ho už nebudú. A ja si za svojím slovom vždy stojím. No aspoň sa snažím dodržiavať sľuby. Pomyslel som si. Preto som si vybral tú druhú možnosť voľby, horšiu, zakázanú ale napriek tomu mi niečo vo mne hovorilo, že to proste musím urobiť. Súboj som bez akejkoľvek námietky prial. Po nepríjemnom rozhovore som sa konečne dostal do svojej izby. Ľahol som si na posteľ a hlavou sa mi ronili kadejaké myšlienky. Dúfam, že urobím správnu vec... Som zvedavý ako sa bude odohrávať ten match. Snaď vyhrám a dajú Jarretovi pokoj...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nádvorie chrámu Jedi

Po chvilce na tvůj pokoj zaklepal onen vyzyvatel. byl připraven, a okamžitě na tebe mávl rukou, aby jsi ho následoval. Vedl tě přes nespočet chodeb, místností a teras, až jsi došel k místu, které bylo vskutku zapomenuté. Ani ty jsi o něm nevěděl. Nečekal, než se rozhoupeš, a odhodil svůj plášť, postavil se do svého postoje formy Makashi, a vyzval tě, ať započneš zápas.
Dávám ti první úder. Aby jsi se nemohl vymluvit, že sem tě překvapil nepřipraveného. Miř dobře, nejsme začátečník, jako ostatní.
Řekl arogantně, a vskutku čekal na tvůj první úder. Už na první pholed bylo vidět, že si hodně věří.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chodby chrámu Jedi



Práve, keď som myslel na ten zápas tak z ničoho nič iba buchot na moje dvere. Kto to asi môže byť??? Otvoril som dvere a pred nimi stál môj súper. Bol pripravený a bojovo naladený. Nič nepovedal len mávol rukou aby som ho nasledoval. Ja som si teda obliekol svoj plášť a nervóznym krokom som sa vydal za ním. Prechádzali sme chodbu za chodbou. Už som strácal prehľad, kde to vlastne sme. Iba keď otvoril dvere jednej miestnosti a vošiel dnu, ja som si miestnosť dobre prezrel. Ech, kde to vlastne sme?? Tu som ešte nikdy nebol... Pomyslel som si.
Už sme tu!
Povedal vyzývateľ . Hneď si zložil svoj plášť a postavil sa do bojovej formy Makashi .
Dávam ti prvý úder. Aby si sa nevyhováral, že som ťa prekvapil. Mier dobre, niesom začiatočník ako ostatný.
Tieto slová povedal z veľkým úsmevom a tónom ktorý znel viacej namyslene ako vážne. Podľa toho som usúdil, že si veľmi verí. Dobre teda, tak mám aspoň prví úder. Zhodil som svoj plášť na zaprášenú a chladnú podlahu opustenej miestnosti. Vytiahol som svetelný meč a zapol som ho. Tá fialová farba čepele krásne osvetlila to tak temné miesto. Zaujal som bojový postoj Sores a pomaly som sa blížil k protivníkovi. Sekol som svojim mečom mieriac na jeho hlavu. Lenže súper môj úder z ľahkosťou odvrátil a založil protiútok. Zasiahol moje ľavé rameno, našťastie to bolo len malé škrabnutie.
Aúú...
...tak toto mu vyšlo. Vyzývateľ sa zachichotal, lenže ja som si to vôbec nevšímal. Sústredil som sa na ďalší úder. Rozbehol sa na mňa, ja som ho pomocou Síli odhodil o pol metra dozadu a jemu sa preplietli nohy a spadol na zem. Ani na okamžik som nezaváhal a snažil som sa ho seknúť. Stihol sa odkotúľať a postaviť opäť na nohy. Znova sme zaujali naše bojové postavenia. Utrel som si pot s tváre do rukáva a čakal som čo spraví súper....

Raz útočil on, raz ja. Čepele svetelných mečov len tak bzučali a iskrili...
Každý môj útok sa mu darilo skvele odvracať, pomaly mi už dochádzali nápady ale aj sily, lenže na jeho pohľade bolo značne vidieť, že je asi na tom rovnako ako ja. Mal síce na vrch ale ja som sa snažil byť pozorný a sústredil som sa na každý jeho krok a úder...
Naposledy upravil(a) kill-cesno dne 25.2.2009 20:28:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bohužel, musím tě požádat, ač je to pěkně napsaný, o edit, při kterém si smažeš tu část, jak navrhl remízu.
"Po pol hodine ťažkého boja sme obidvaja boli dosť doráňaný a na pokraji svojich síl....." Konkrétně.
Opět předbíháš děj, což se mi důrazně nelíbí. Zkus obětovat těch několik řádků navíc, a nech na mně rozhodnutí, jak tvé kace dopadnou, nastiň je, ale dál se sám nepouštěj. Docela mi tím kazíš můj nalinkovaný příběh, představ si tvojí odpověď jako sourhn návrhů, okořeněnou o popis okolí a myšlenek, dohromady úhledně svázanou příběhem, a na mně nech rozhodnutí tvojí úspěšnosti nebo naopak neúspěšnosti. Raději upřednostním krátkou odpověď, na řádek dva, než esej, kde by jsi výcivk dokončil prakticky beze mně...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chodby chrámu Jedi

Jeho kroky i údery byly precizně mířeny, a nikdy nesekl vedle, což ty jsi mlě docela problém, protože jsi musel každý jeho úder odrážet se stejnou přesností, s jakou on jej dával. Svojí sílu moc nepužíval, spíše se orientoval na světelný meč. Při každé půl-piruetce zvedl meč do výšky, než so otočil zpět do pozice, a taky tvůj meč rozrazil do výšky, z čeho jsi se musel vzpomatovávat. Když jsi se podíval po místnosti, viděl jsi, že zde nejsou žádná okna. Jak se sem ale dostávalo světlo? Nahoře se nad tebou houpala žárovka, který dávala tolik světla, že v pohodě osvětlila celiu místnost, a vrhala houpající se vaše stíny na okolní zdi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chodby chrámu Jedi



Jeho kroky a údery boli veľmi precízne a nechýbala im ani odvaha. Bolo vydieť, že padawan je dobre pripravený. Stále útočil a útočil. Jedno švihnutie mečom za druhým. Pri svojich útokoch využíval len dovednosti svojho meča, avšak Sílu pri súboji zanedbával. Nepotreboval to za potrebné....
No aj keď sa mi darilo väčšinu dobre mierených úderov vykrívať, ja som sa až tak na svoj meč nespoliehal. Uprednostňoval som Sílu. Naplno som sa snažil sústrediť a zachytávať okolo seba výkivy v Síle, ba aj tie úplne najmenšie vlnenia. Čo mi veľmi dobre umožňovalo rýchlo reagovať a odvracať útoky. Lenže čoraz viac a viac ma to vyčerpávalo.

Chvíľku bola pauza, Obidvaja sme zaujali svoje bojové postavenia a opatrne, pomaly sme sa pohybovali v kruhu. V miestnosti bolo počuť len malé bzučanie energie, ktorú vyžarovali čepele svetelných mečov.
Napäto som vyčkával, pulz som mal zrýchleny asi o šesť úderov za minútu od normálneho. Po čele mi stekal pot, ktorý som si vlastne ani poriadne neuvedomoval. Snažil som sa nabrať čo najviac čerstých síl. Hlavou mi preletela myšlienka.Niesu tu žiadné okná! Ako sa sem dostáva to svetlo? Keď som sa pozornejšie rozhliadol po okolí, tak som zbadal, že nad hlavou sa mi hojdá malá žiarovka, ktorá dokázala osvetliť celú miestnosť, aj keď zavše preblikla. Naše hojdajúce a pomaličky sa pohybujúce tiene sa zakrádali na okolitých stenách a naberali hôzostrašné podoby.

Táto pauzička netrvala ani dvadsať sekúnd, keď môj súper zodvihol meč, vyskočil a keď spravyl otočku tak kruto sekol. Mieril presne na moju hlavu. Ja som hneď zacítil výkiv v Síle a reflexívne som sa prikrčil a meč som si dal do kricéj polohy. Naše čepele sa zrazili a z hukotom zabzučali, lenže náraz bol taký silný, že ma sotil na zem. Pri náraze na tvrdú kamenistú podlahu som si udrel temeno hlavy.
Aúúúú.............
V hlave mi to prenáramne rinčalo a bol som strašne prekvapený.
Musím sa s toho rýchlo vspamätať!!!
A opäť som sa postavil na nohy a rozhodol som sa, že dosť bolo bránenia idem sa pokúsiť o útok.A znovu som zaujal svoje bojové postavenie....

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chodby chrámu Jedi

Svoje bojové postavení jste začali oba, a oba jste měli stejný nápad agresivně přejít do útoku. Rozeběhli jste se proti sobě, a zaklesly své meče do sebe. Chvilku jste zkoušeli svojí sílu vzájemným přetlačováním, ale to se ukázalo jako unáhlený krok, protože i když jste byly vyčerpáni, na toto jste měli energie dost, a proto jste do sebe nakonec strčily, a odskočily od sebe dál. Když jsi se rozhoupal něco udělat, on byl rychlejší, podběhl tvůj meč, sklouzl do kleku, a sekl zuřivě dozadu mečem. Trochu ti propálil roucho, takže ti v něm znikla opálená díra. Poté udělal otočku, a ocitl se čelem ke tvým zádům...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chodby chrámu Jedi





Keď som zaujal svoje bojové postavenie Sores tak som si zhlboka vydýchol.
Pfuuu....
Pot mi stekal po čele, telo som mal rozpálené.

V opustenej miestnosti bolo také ticho, že som nepotreboval ani použiť Silu aby som počul súperove hlboké výdychy a nádychy. Miestnosť bola chladná a nebol v nej žiadny nábytok a vyzeralo to ako keby bola už dlhšiu dobu nepoužívaná, preto bolo počuť ako sa to tam všetko ozýva.

Môj súper ani na okamžik nezaváhal a taktiež zaujal svoje bojové postavenie. Vyzeralo to tak, ako keby mu preletela presne tá istá myšlienka hlavou čo aj mne. Obidvaja sme sa zbrlklo rozbehli oproti seba. Ja som sekol mečom presne v okamžiku kedy aj jeho meč vyrazil oproti mne. Čepele našich mečov sa z veľkým bzukotom a iskrením skrížili. Myslel som si, že ho dajak pretlačím. Bol to jediný a chabý nápad. Chvíľočku to vyzeralo, že mám na vrch a zase naopak. Nakoniec sme sa navzájom odsotili, každý odskočil asi o pol metra dozadu. Súper bol zase o krok rýchlejší a keď som chcel znova seknúť mečom tak ho podbehol a v pokrčení bez zľutovania sekol. Mal som strašné šťastie pretože špička čepele zasiahla len moje rúcho a nie mňa. Mal som pocit, že mi idú vyskočiť črevá, presto som ostal kľudný. Bolo cítiť spáleninu, ale keď som sa pozornejšie pozrel tak sa mi nič nestálo akurát som mal len obhorenú dieru v rúchu. Kým som sa pozeral, či nie som zranený tak súper vyskočil, spravil otočku spolu zo saltom a dostal sa za môj chrbát. Začal som sa plne sústrediť na Silu a plne som sa do nej ponoril, pulz sa mi priblížil k pôvodnému aj napriek tomu, že som vycítil nebezpečenstvo. Ihneď som sa otočil na päte, prikrčil a poslal som svoju fialovú čepeľ vpred bez toho aby som nejako zamieril. Sila mi ukázala smer. Môj zbrklí výpad mal úspech. Bol som rýchlejší ako ten padawan. Zasiahol som súpera do stehna, ten reflexívne odskočil do bezpečnej vzdialenosti a miestnosťou sa ozval bolestný povzdych. Dúfam, že som ho aspoň oslabil. Pomyslel som si. Postavil som sa do vspriamenej polohy, meč som držal vo výške pásu. A v rýchlosti som sa snažil premyslieť dobrú taktiku, ktorá by mi mohla pomôcť k môjmu výťazstvu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chodby chrámu Jedi

Když už jsi měl připraven plán, jak tento souboj konečně ukončit, tvůj protivník vypl meč. Mezi všemi myšlenkami, které tě napadli, byla ta hlavní, proč jej vypl. Pocítil jsi v síle jistý záchvěv, a otočil jsi se dozadu. A tam nestál nikdo jiný, než mistr Luke Skywalker.
Vysvětli mi někdo z vás, co zde děláte?
Optá se Luke, ale pohledem sjede na tebe.
Pujdete oba se mnou!
Pověděl, a odvedl vás na místo, kde se normálně setkávají mistři Jedi, nyní tady ovšem nikdo nebyl.
Tak začnem nejdříve s tebou!...ukáže na tebe...Co jste tam vy dva dělali?
Luke vypadal celkem naštvaný, určitě neměl náladu na nějáké vtípky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chodby chrámu Jedi






Už som sa pripravoval na môj rozhodujúci úder, keď v tom súper siahol po gombíku a vypol svoj meč. Ja som ostal veľmi prekvapený tým čo spravil. Prečo ho vypol? Prečo prestal bojovať? Hmmm...asi má už toho dosť... Keď som sa mu zahľadel do očí, tak som si všimol, že jeho pohľad smeruje za môj chrbát. Otočil som sa a zbadal Majstra Skywalkera. Automaticky som vypol svoj meč a bolo mi hneď jasné, že prečo môj súper prestal bojovať. Pretože som stál k Majstrovi bližšie tak všetky jeho otázky smerovali na mňa. Ja som tam len mlčky stál, nebol som schopný vysloviť ani pol slova. Majster nám prikázal aby sme obidvaja okamžite išli za ním. Zobral som si svoj plášť, ktorý ležal na zemi a počas vychádzania z miestnosti som si ho na seba navliekol. Mal som s tým mierne problémy, pretože ma ešte stále bolelo rameno na ktorom som mal asi 2 centimetrový škrabanec. Počas chôdze som nedokázal myslieť na nič len na to aký trest nám Majster dá, pretože som si plne uvedomoval, že súboje sú zakázané. Po desať minútovej chôdzi sme dorazili do miestnosti, kde sa stretávali Majstri Jedi. Majster Skywalker zastal a otočil sa ku mne a ukázal na mňa aby som mu prvý vysvetlil čo sme tam robili. Výraz v jeho tvári prezrádzal, že nemá chuť na vtipky.

Sieň na moje prekvapenie bola prázdna. Čo bolo zaujímavé, pretože obvykle sa to pohybuje veľa Majstrov Jedi. Steny siene boli s kameňa v ktorom boli vytesané rôzne mne neznáme znaky. V strede bol veľký oválny stôl obklopený pár stoličkami. Sieň bola celkom dobre osvetlená, keďže tam boli tri veľké okná z výhľadom na prales, ktorý obklopoval chrám.


Rozhodol som sa, že mu poviem pravdu. Nemal som dôvod aby som klamal. Pohľad mi smeroval do Majstrových očí a prehovoril som zachrípnutým ale zretelným hlasom.
My sme v tej miestnosti boli preto.... chvíľku som prestal rozprávať aby som si to ešte raz premyslel.
Lebo sme mali medzi sebou isté spory ktoré sme chceli vyriešiť súbojom...
V podstate som sa snažil ochrániť jedného mladšieho padawana aby ho nešikanovali starší a proste iná možnosť nebola ako sa postaviť ich vodcovi.....
Aj keď si teraz plne uvedomujem, že som mal prísť radšej za vami Majster Skywalker, ale nechcel som Vás s tým zaťažovať...

Znovu som dal pauzu za vetou a teraz som už sklonil hlavu a opäť som prehovoril ale tentoraz už omnoho tichším tónom.
Viem, že som spravil veľkú chybu a som plne pripravený na akýkoľvek trest...
Naposledy upravil(a) kill-cesno dne 13.3.2009 16:38:39, celkem upraveno 3 x.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“