Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Nespokojen s odpovědmi své oběti jsi pokračoval dál v řezaání jeho nehtů na noze, dokud ti z nějakého neznámého důvodu nedošli. tvoje oběť mezitím začala neskrývaně slzet, což mohl být u lidského těla i nějaký automatický mechanismus. Na chvilku jsi přestal a Rahaan se pokoušel tu chvilku využít k tomu, aby něco řekl.
Proč ... bych měl ... lhát ? Jakoby ... pro mě ... Jediové někdy ... něco udělali ? ... kdybych nějakýho potkal ... tak bych ho ... nejspíše udal, ... protože ... jsou na ně ... tučné odměny.
vydrkotal ze sebe Rahaan bolestivým tónem a velice rychle oddechoval. Bylo jasně vidět, že nad tvou první technikou docela dost trpí, ale ani tak se nedalo říct, jestli nelže.
Hmm, na tom něco je ... pamatuju si, že lord Vader by dal možná i celý měsíc tomu, kdo by mu naservíroval nějakýho ... jak se jmenoval ... Obama Kenowiho ? Tak nějak podobně, nejspíš osobní pifka.
zauvažuje Volytar a vybaví si jméno jednoho ze známých Jedi, kteří doposud nebyli potvrzeni jako zajatí nebo zabití.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:59:13, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Ne, byl ro myslim Owi-Kan Keloli. Nebo tak nějak.
Obrátím pozornost zpět ke svému zajatci.
A co se týče tebe. Je sice pravda že by bylo logické že by si ho prásknul, ale mohl jsi mít i jinou motivaci, zatloukat.
Poklepu mu skalpelem na nos. V duchu se zasměji jak se zašilhá, když se snaží očima skalpel sledovat.
Ale řeknu ti to takto. Mám věit tobě, kdo se mě snažil zabít, nebo svým nadřízeným, kteří mají narozdíl od tebe páteř?
Položím mu řečnickou otázku.
Nehty došli, co dál?
Zamyslím se nad dalším postupem.
Pak mu ochopím hlavu a levou rukou ji pěvně zafixuji na místě. Pravou vezmu skalpel, a začnu mu rozřezávat ucho na dva plátky, nejdu zbytečně hluboko, nechci aby měl problémy se sluchem, ale z kusu ucha mu udělám plátky. Až skončím, opět mu ucho kauterizérem spravil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Při tvé zmínce o páteři se Volytar úmyslně protáhnul takovým způsobem, že by to do něj jeden neřekl a pak dál přihlížel, jak jsi se tentokrát rozhodnul vzít to odshora. Ty mezitím lehce zajedeš do měkkého boltce ucha a postupně stoupáš nahoru, takže v uchu vytváříš jakýsi hřebenovitý tvar. Steny a výkřiky nejsou ničím neobvyklým, ale to tě nezastaví, dokud neskončíš s jedním uchem.
Za tohle ... mi žádný ... Jedi ... nestojí ! Já ... já ... nevím, že ... bych ... nějakýho ... potkal !
vydrkotá ze sebe bolestivým hlasem Rahaan a Volytar jenom se zájmem sledoval, jak budeš postupovat. Jeho z počátku možná i zábavné narážky se náhle už neobjevovaly a jenom pozorně přihlížel a čekal, jak budeš postupovat. Rahaan prudce oddechoval a potil se na většině těla, i když bylo v místnosti poměrně chladno.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:01:12, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Necítil jsem z něho faleš, což moc neznamenalo, pokud uměl lhát dobře, a to zřejmě uměl, tak by se mu mohlo podařit mě zmást, zvášť s přihlédnutím k faktu že jsem ještě nepronikl příliš hluboko do Síly.
Je možný že by se rozvědka spletla? Že by to byl jenom obyčejnej zlodějíček s pochybnejma známostma?
Raději jsem zase tyto myšlenky vyhnal z hlavy.
Jestliž velmistr Ja'ce Yiaso řekl že ví kde je Jedi, tak to určitě ví.
Rozhodl jsem se pro pokus poněkud jiného ražení. Bolestí byla jeho psychycká kontrola jistě narušena, a za pokus to stálo.
Ponořil jsem se do Síly a s skusil se vnořit do jeho mysli, abych zachytil snáze klam, v nejlepším případě usvědčující myšlenku, i když v to jsem ani příliš nedoufal.
Rahaane Kulwosku kde je ten JEDI?!?
Vyštěkl jsem na něj zblízka, aby se lekl a jeho psychycká obrana utržila další ránu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Po dosavadních neúspěších jsi se rozhodl změnit dosavadní postup, kdy jsi se snažil zaměřit na fyzickou bolest a přešel jsi na psychické techniky, k nimiž jsi chtěl použít Sílu. Vnořil jsi se do Síly a snažil se mu proniknout do mysli a pátral jsi v jeho pocitech, jak tě to tví lektoři při výcviku. Sledoval jsi emoce na každičké jeho slovo, jako by ti nahlas říkal, jak se při každé své emoci cítí. Všemu dominoval strach, který prostupoval celou jeho mysl.
Já nevím, ... neznám ... žádného ... Jediho !
vykřikl nahlas, zatímco ty jsi se soustředil na jeho jednotlivá slova. Jeden pocit měla ta slova společný a to upřímnost, ten člověk dle všeho věřil, že mluví pravdu. Zpoza toho všeho strachu, byla tahle emoce asi nejzřetelější, vycítil jsi také zoufalost a prázdnotu, kterou doprovázelo i jisté zklamání daleko, předaleko vzdálené v jeho mysli. Tohle vše ti podařilo vyčíst, zatímco Rahaan hlasitě a rychle oddechoval obávajíc se následujícího.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Hmm, je pšesvědčen že mluví pravdu. Co když si to jen nepamatuje? Co když neví že to byl Jedi? Nebo mohl na něj použít Sílu aby zapoměl.
Rozjela se mi teorie v hlavě. Ač tato stopa nebyla nejsnadněji sledovatelná, rozhodl jsem se jí skusit sledovat.
Skus si vzpomenout. Jistě jsi měl co dočinění s nějakým podivným individuem, jistě jsi měl z někoho divný pocit. Možná že jsi někdy cítil jako by ti mozek na čas vypnul a ztratil jsi přehled o tom co děláš.
Vzpomeň si.

Začal jsem mu šeptat do ucha, zatímco jsem stále sledoval jeho reakce.
Doufal jsem, že touha udžet se u bezbolestného výslechu, ho bude motivovat k větší snaze.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Rozhodl jsi se prozatím nezvyšovat míru bolesti, kterou jsi doposud Rahaanovi způsoboval a zkoušel jsi pátrat v jeho emocích, což sice nepatří mezi nejlepší metody, alespoň jak to tvrdili tví kolegové při tvém výcviku.
Já, já ... se setkával s desítkami lidí ... různých, v mém ... byznysu to je běžné. Ale všechno ... jsou jenom krátké schůzky ... u mě v kanceláři ... během těchto setkání ... jsem vždycky plně v pozornosti ... jde o spousty kreditů ...
vysoukává ze sebe stale trhanou a bolavou řečí Rahaan a kromě bolesti a upřímnosti vytušíš i víru, přesvědčení, že během setkání, která zmínil se nepřihodilo nic divného. Výslech se tedy dle všeho protáhne, protože tvůj cíl dle všeho nemá sebemenší tušení, kdo by oním Jedi mohl být.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Opět jsem si projel všechny nadávky, tentokrát jen v duchu, ale zase podle abecedy, už jsem v nich měl celkem pořádek.
Tenhle pitomec má šanci bejt jednou v životě prospěšněj impériu, a von to takhle zblbne!
Snažil jsem se abych nezačal skřípat zuby.
Mimoděk jsem mu stiskl rameno a raťal do něj prsty.
Vzpomeň si! Někdo musel být neobvyklý! Víš přibližně kde se nachází, ale bude to nějakej z těchtvejch neoficiálních obchodů. VZPOMĚŇ SI!
Už mi s ním začíná docházet trpělivost, do svého příkazu jsem tedy vložil veškerou přesvědčivost které jsem byl schopen.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Když si na svoji obět vykřikl svůj rozkaz, tak bylo vidět, jak s sebou celý otřásl zděšením, že na chvilku zapoměl i na svá bolestivá místa.
Já nevedu ... neoficiální ... obchody. Všechno ... jsem vedl zaznamenaný ... v knihách ... tedy až na ty ... menší ... daňové ... úlevy.
odpoví roztřepaně Rahaan a podvědomě se snaží couvnout, ale vzhledem k tomu, jak je přivázáný se, se mu to nedaří. Vorytar se na něho zvědavě podívá a propichuje ho pohledem, ale pak se ještě zvědavěji podívá na tebe a čeká, co provedeš dál.
A lidi s kterýma obchoduju ... jsou většinou ... podobní. Muži ... dobrý oblek ... čistě obchodníci.
dodá ještě ze strachu, ale ať se snažíš, jak chceš, tak z těhle jeho řečí o obchodech nejsi schopen vyčíst nic nového nebo nic skrytého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Pokusil jsem se nabýt klidu. Moc to nešlo, ale trochu přece.
Málo se snažíš. Snaž se dál!
A aby měl větší motivaci tak jsem se vrátil ke svým nástrojům.
Vybavil jsem si z lekcí kde jsou různé nervové uzliny, a tedy jsou tato místa bolestivější.
Bral jsem je jedno po druhém. Vždy naříznout, jen aby to bolelo, ale nepřivedlo újmu, a vypálit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Nespokojený s odpovědí se rozhodneš pokračovat v mučení a vybereš si nervové uzliny, které jsou největším stimulem bolesti. Nalezneš první a nařízneš ji, pomalu, elegantně. Tvoje oběť zařve nahla bolestí a nepřestane, dokud ránu nevypálíš. Takhle pokračuješ asi dalších pět, šest míst, než se rozhodneš dát mu další šanci promluvit.
... já ... fakt ... nevím ... obchodní ... partneři ... byli ... vždy ... normální ... obchodníci ...
vypraví ze sebe bolestivým hlasem a opět se nic nového nedozvíš. Volytar se zvedne a zamíří pryč z místnosti, aby se ve dveřích zastavil.
Jdu upravit kurz, protože takhle to potrvá ještě hodně dlouho ...
pronese jenom otráveně, než zmizí za dveřmi a nechá tě s Rahaanem o samotě. Ten to však vzhledem ke své bolesti téměř nevnímá.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:01:58, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Měl jsem vztek. Měl jsem vztek na vyslíchaného, že byl takový nekňuba. Měl jsem vztek na sebe, že sem to z něj nemohl dostat a museli jsme dělat větší zajížďku. Měl jsem v tu chvíli vztek na téměř celou galaxii.
Tak klid, uvažuj! Nějakýho zná. Zřejmě neví že je Jedi. Ale mohl by na to přijít.
Přistoupil jsem opět k němu a podíval jsem se mu z příma do očí.
Teď mě dobře poslouchej! Zamysli se nad všema možnejma lidma co znáš! Projdi si je v hlavě jednoho po druhym. Tvý obchodní partnery, zaměstnance, pomocníky v domácnosti, žebráky co ti somrujou po cestě do práce, všechny si je projdi hlavou! Jeden z nich je Jedi. Máš mozekdobrej na obchody, měj ho dobrej i na obchod kde jde o tvé blaho!
Dám mu chvíli na přemýšlení.
Zatracenej hrabivec! Jednou mže bejt prospěšnej Impériu, a von to takhle zmrší.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Po krátkém zamyšlení jsi opět přistoupil blíž k Rahaanovi u něhož největší bolest začala opět odeznívat a mohl trochu vnímat. Rázným hlasem jsi mu dal najevo, co po něm chceš a dal mu chvilku, než jsi si začal výhružně pohrávat se skalpelem.
... s tolika ... lidma ... se zase ... nestýkám. ... ochranka ... je mrtvá ... sekretářka ... mě nesnáší ... s nikým ... jiným ... z firmy ... se už ... nestýkám ... služebnictvo ... nemám ... žebráky ... posílám ... někam ... a ...
zarazí se na chvilku a zhluboka se nadechne, což znamená, že následující informace se mu z nějakého důvodu něříkají lehce i přes to, co si vytrpěl.
... milenky ... na to nejsou ... chytré ...
pronese nakonec a ty vycítíš i ten slabounkej pocit nejistoty, který se před tebou snaží skrýt.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Chvíli přemáhám pokušení vylětět z kůže, pak se ovládnu a deaktivuji své mučící nástroje, ty už nepomohou.
Tak to skusíme jinak. Nepřekecal tě někdo nějakym dost rychlym způsobem? Nemával na tebe takhle rukou když s tebou smlouval? Skus si vzpomenout.
Zeptám se ho a napodobím pohb rukou ktrý Jediové údajně používali při svých mentálních tricích.
Cítím že mi začíná docházet dech, obava z neúspěchu značně narůstá.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Zahaan na tebe vytřeštil oči, když jsi tam chvilku mával rukou a možná jsi Jediská gesta trochu přeháněl, což k tvému rozezlení nebylo nic podivného.
Ne ... nevím, že ... by někdo ... při jednání ... takhle ... mával rukou ... to by se ... nedalo ... přehlídnout ...
vyblekotal ze sebe a prudce oddechoval, jak se stále nemohl uklidnit z proběhlých mučení. Ani si nevšimnul, že si svoje nástroje uchoval a zděšeným a vystrašeným výrazem tě pozoroval.
... teda jednou ... na mě venku ... takhle někdo ... zamával ... ale to si ... jenom ... stavěl taxík ...
doplní se po chvilce zcela vážným tónem, tedy do míry, do jaké toho byl nyní schopen a netrpělivě vyhlíží s čím na něj přijdeš znova. Při pohledu na něj by jsi zjistil, že se také dost zpotil a protože od začátku mučení už uběhnul nějaký ten čas, tak se jeho 'aroma' začalo postupně rozléhat místností, což mohl být jeden z důvodů, proč Volytar odešel, ale nejspíše nebyl vzhledem k jeho tónu.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:02:50, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“