Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Velitelství Inquisitoria:
Cesta z nedalekých kasáren, kde kromě tebe bylo přítomno mnoho daších adeptů Temné strany Síly, jak byla tato skupina lidí včetně tebe předzdívána, do tajného velitelství Inquisitoria vedla přes budovu IIA(Imperial Intelligence Agency), pod kterou jste spadali jako jejich tajná divize. Předvolání od samotného Veleinkvizitora, kterým nebyl nikdo jiný než Ja'ce Yiaso tě těšilo, ale také děsilo zároveň. V dosavadním průběhu všech výcviků a základních úkolů jsi si vedl výtečně, stejně jako nejčastější náplně inkvizitorovy práce, kterou byl výslech zadržených. Zaobrán dějem posledních dnů jsi dorazil až před dveře vedoucí do kanceláře veleinkvizitora do nichž jsi po zaklepání a pozvání dovnitř vstoupil. Kromě Ja'ceho tu byl i další inkvizitor, hodností vyšší inkvizitor Volytar, o kterém jsi doposud pouze slyšel.
Vítám tě učedníku Kirstene, nastal čas, aby jsi podstoupil poslední test, při němž se ukáže zda jsi hoden stát se plnohodnotným inkvizitorem.
pronese veleinkvizitor Yiaso svým dunivým hlasem, který jenom dokresluje temnou atmosféru, jež tento muž s modrýma očima a černým tetováním po celém obličeji vzbuzuje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Velitelství Inquisitoria:

Vešel jsem do kanceláře veleinkvizitora s částečnými obavami co se bude dít. Avšak po jeho slovech jsem si oddechl a zárověň mne naplnilo nadšení.
Je to tady. Závěrečný test.
Navenek jsem však nedal nic znát a jen se lehce uklonil abych dal najevo že poslouchám jeho rozkazy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Velitelství Inquisitoria:
Veleinkvizitor si tě chvíli prohlížel a zvažoval tvou reakci, ale především tvoje pocity, na jeho úvodní slova. Po několika vteřinách ticha toho však zanechal a přichystal se k další řeči.
Toto je vyšší invkizitor Volytar, který bude dohlížet na průběh tvého úkolu, který bude i tvým testem. Tvým úkolem bude nalézt jednoho muže, který ví o lokaci jednoho Jediho. Najdeš ho, zajmeš ho a zjistíš z něj tu lokaci nebo místo úkrytu toho Jediho. Volytar tě bude během tvého úkolu doprovázet a postará se, aby jsi neudělal nějakou chybu. Také ti sdělí všechny podrobnosti ohledně tvého úkolu. Máš na mě nějaké otázky, nebo to bude vše ?
sdělí ti veleinkvizitor povahu tvého úkolu a zeptá se jestli máš nějaké připomínky. O samotném úkolu ti nic navíc zatím neprozradí, protože tuto starost přenechá Volytarovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Velitelství Inquisitoria

Projel jsem si úkol hlavou. Bylo mi to jasné.
Najít. Chytit. Dostat z něj informace
Máme poté co zjistíme úkryt jediho najít ještě jeho?
Zeptal jsem se nakonec.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Velitelství Inquisitoria:
Veleinkvizitor se trochu zašklebí při tvé otáce, ale pak výrazně zakroutí hlavou.
Instrukce byli jasné, jenom doplním, že se pak s danou informací vrátíš a nahlásíš výsledek. Samozřejmostí je, že nikdo další se to nedozví a ... bude postaráno, aby ani nedozvědělo. Ale abys mě nepochopil špatně, tak podotku, že zdroj se pouze někam uklidí, než se ověří jeho pravdivost. To je vše a nyní běžte.
mávne rukou veleinkvizitor a de facto vás vypudí ze své místnosti. Vyšší inkvizitor Volytar tě následuje a nic neříká, dokud nekráčíte pryč chodbou od veleinkvizitorovo pokojů.
Poslední lokace naší hledané osoby je mimo Imperiální centrum. Setkáme se za hodinu v přístavu, pokud ti to vyhovuje. Cíl a další ti sdělím z bezpečnostních důvodů až na cestě. Ale znova podotýkám, jsem tu jako pouze dohlížitel, vše včetně přesvědčení nějakého důstojníka o získání lodi a podobně je na tobě.
pronese Volytar značným basem, ale svůj pohled směřuje před sebe a jen těžko se dá říct, zda-li je to dobře, nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Velitelství Inquisitoria

Dobrá. Budu tam.
Slíbím avydám se d kasáren kde si vezmu pár nejdůležitějších věcí a opět rchle vyrazím do doků.
Fajn. Ještě mam troch času sehnat loď.
Vyrazím za důstojníkem abych z něj nějakou loď dostal.
Potřebuji nějakou loď. Frachťák nebo něco té velikosti.
Přejdu rovnou k věci poté co najdu důstojníka a vezmu si ho trochu stranou.
Potřeba IIA.
Dodám aby se příliš necukal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Imperiální vojenský přístav:
Důstojník se na tebe nejdříve nevrle podívá, ale když mu sdělíš, že jde o potřebu IIA, tak zatváří trochu vážněji. Gestem ruky ti naznačí, ať ho sleduješ a zavede do správní místnosti, kde je k dispozici přehled o všech dostupných lodích a jejich přiřazeních. Chvilku se dívá na velký panel, pak přistoupí k ovládacímu pultu a chvilku cvaká.
Měl bych tu k dispozici jeden volný Decimator, ale potřeboval bych ještě vidět vaše pověření.
pronese po chvilce důstojník a vyžadá si tvůj identifikační průkaz, který jsi měl stejně jako každý imperiální důstojník k dispozici. Ukázal jsi mu ho a on souhlasně pokývnul, že je vše v pořádku.
Vše je v pořádku, váš Decimator je připravený k odletu na přistávací ploše C-7, nebyli hlášeny žádné větší závady, takže by vše mělo být bez problémů. Přejí příjemnou cestu pane.
pronese důstojník, ještě než odejdeš z jeho místnosti, aby jsi venku před budovou narazil na vyššího inkvizitora Volytara, který nic neříkajíc se na tebe podíval čekajíc, jak jsi pořídil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Imperiální vojenský přístav

Máme k dispozici Decimator. Měl by být připraven na ploše C-7.
Informoval jsem ho rovnou. Vykročil jsem směrem k naší přiělené lodi.
Teď ještě aby ty malý závady co by mohli bejt nepřerostly ve větší.
Zadoufal jsem z mě neznámých důvodů se do mě pustila tréma.
Testová mise. Tu nesmim pohnojit.
Raději jsem veškeré akovéto myšlenky zahnal a soustřdil se na úkol který mě čeká.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Imperiální vojenský přístav:
Volytar jenom mlčky souhlasně přikývne, že jste dostali odpovídající loď a vyrazil za tebou směrem k ploše C-7, kde na vás čekal váš VT-49 Decimator, jak znělo celé typové označení těžce ozbrojeného imperiálního transportu, jež jste dostali k dispozici. Na jeho pravoboku jsi mohl vidět i jeho jméno, Dark Soul. Vstoupili jste dovnitř skrz vysouvací rampu, takže jsi si mohl začít prohlížet našedo natřený interiér loďi. Zamířil jsi bez dlouhého zdržování do kokpitu pro pilota, zatímco Volytar zavřel rampu a dohnal tě.
Vem ho nahoru a nastav kurz na Melidu/Daan. To je místo, kde se skrývá náš člověk. Alespoň podle posledních informací. Jmenuje se Rahaan Kulwosk, středně vysoký humanoid, zrzavé vlasy, křivý nos. Prostě takovej hnusnej zrzek, kterýho si hned všimneš. Měl by tam pracovat někde v administrativní pobočce společnosti Sojourne.
pronese monotónním hlasem bez speciálního zabarvení Volytar a kromě vybídnutí ke startu, ti sdělí většinu informací, kterých se ti dostane pro tento úkol.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Imperiální vojenský přístav

Rozumím.
Nastartuji loď a navedu ji na oběžnou dráhu kde nastavím kurz pro skok na Melidu/Daan.
Hmm. vo thle planetě jsem ještě neslyšel. Asi to bude nějakej zapadákov.
Po zadání souřadnic zatáhnu za páku hyperdrivu a sleduji jak se hvězdy protáhly a my zmizeli od Imperiálního centra.
Je ještě něco co bych o úkolu měl vědět?
Zeptám se zatímco v počítači hledám nějaké informace o planetě kam míříme.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Vyšší inkvizitor Volytar se zamyslí a chvilku hloubá nad tím, co by ti ještě mohl ke tvému úkolu sdělit a mělo by podstatnou hodnotu. Nakonec si opravdu na něco vzpomene.
No možná by se ti hodilo vědět, že náš cíl pracuje na vyšší pozici a má k dispozici i dvoučlennou ochranku. Ona je ostatně chráněná i budova, kde pracuje. Přecejenom je to jedna z nejvyšších budov v industriální části města. Taky bych ti rád připoměl fakt, že tam půjdeš sám, protože jak už bylo řečeno dříve, jsem tu pouze jako pozorovatel. Jinak by to asi mělo být vše.
dodal Volytar a poskytnul ti další informace, které jsou pro tebe určitě ještě užitečné, když vezmeš v potaz jejich obsah. Počítač ti mezitím zobrazí některé informace o planetě, kterou sis nechal vyhledat.

Kód: Vybrat vše

Planeta: Melida/Daan
Lokace: Vnější okraj
Typ: Vysoce urbanizovaná
Obyvatelstvo: Melidové, Daanové
Hlavní město: Zehava
Důležité historické informace: V 9BrS(44BBY pro tvou lepší orientaci) zde došlo k vypuknutí občanské války, která byla poté násilně ukončena zasáhem příslušníků řádu Jedi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Fajn. Je mi to jasný.
Přikývl jsem a ještě jednou si přečetl tu trochu iformací comi vyplivl počítač.
Ochranka. Hmm to asi nude tam jen tak přijít a říci že pude se mnou.
Opřel jsem se pohodlně do křesla a začal vymíšlet strategii pro můj postup na Melida/Daan.
Dokud jsme nevystoupily z hyperprostoru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Cesta na Melidu/Daan se ukázala jako poměrně dlouhá a tak jsi se mezitím stihl prospat a opravdu skutečně promyslet svůj plán. Když jste konečně opustili hyperprostor, tak se v kabině vyskytoval i Volytar, který většinu času strávil u sebe v kajutě. Pohledem jsi překontroloval řízení, aby jsi se ujistil, že je vše v pořádku a vyhlédnul jsi směrem do prostoru, aby jsi pohlédnul na planetu před váma. Takhle z vesmíru vypadala Melida/Daan tak trochu nafialověle, čímž se lišila od ostatních terrestriálních planet, které jsi doposud mohl spatřit. Letmo jsi pohlédl na Volytara, kterého však výhled vůbec nezajímal, spíš vypadal poněkud znuděně. Ticho kabině však vyrušilo příchozí vysílání, které jsi lokalizoval z imperiálního destroyeru, který se pravě vynořil zpoza planety.
Tady imperiální destroyes Terrific, identifikujte se a udejte důvod svého příletu do systému.
ozve se za chvilku hlas nějakého imperiálního důstojníka, který se snaží působit povýšeně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melidu/Daan orbita

Tady VT-49 Decimator Dark Soul.
Odpověděl jsem.
Proč musí mluvit všichni hned tak povíšeně?
Prolétlo mi hlavou.
Provádíme zde vyšetřování z pravomoci IIA.
Opověděl jsem na druhou otázku.
Teď ukaž jakej jsi frajer.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Orbita:
Odpoveď z Terrificu se po nějakou dobu neozývala, jakoby se onen důstojník z dřívejška po něčem pídil, nebo si něco ověřoval. Volytar jenom vrhnul nedůvěřivý pohled směrem k hrozivému Terrificu, který se k vám pomalu přibližoval. Až po několika minutách se konečně ozval Terrific a podle hlasu jsi mohl odhadnout, že to byl úplně jiný člověk tentokrát.
Tady major Gurkin, rozumíme Dark Soul. V případě potřeby jsme připraveni vám kdykoliv poskytnout pomoc. A omluvte to zdržení, komunikační kanály s Coruscantem byli poněku přeplněné. Zamiřte do přistávacího doku v Zehavě, informuju o vás zdejší autority. Přeji úspěšné vyšetřování.
pronese major Gurkin z Terrificu a Volytar jenom zakroutí nevěřícně hlavou.
To jim tak dlouho trvalo si ověřit naši totožnost ? Od čeho máme transpondér imperiálního kódu ? Hrozná byrokracie.
zahudruje nahlas Volytar a trochu netrpělivě se podívá směrem k planetě, která je vaším cílem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“