Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Úvodní hala:
Očividně nejvýše postavený strážný se na tvůj průkaz ani nepodívá a nasadí výsměšný výraz. I ostatní strážní se pousmějí, když spatří tvůj průkaz IIA, což ti dá najevo, že je to vůbec nezajímá.
Jo, s tímhle se tu může ohánět každej. Ono je fakt těžký si sehnat padělek nějakého průkazu, takže tě nepustíme, ani kdyby jsi mi tu tvrdil, že jsi císař. Nemáš domluvenou schůzku, tak ve třináctým ani jakýmkoliv jiným patře nemáš co dělat. Tím pádem by bylo vhodné, kdyby ses otočil a zmizel.
pronese rázně a všimneš si nedbalého pohybu zpoza tebe, stejně jako cvaknutí nabíjejících se zbraní. Bylo jasné, že tito chlapi berou svou práci setsakra vážně a taky to, že tě měli obklíčeného ze všech stran. Dva vpředu stáli asi metr od tebe, ti vzadu byli asi o další metr, dva dál, což jsi vzhledem ke své současné pozici nemohl přesně odhadnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Úvodní hala

Není padělaný.
Upozorním na závažný fakt.
Takže po zlym.
Konstatuji a Silou odhodím šéfa stražných přes celou halu a zbylého co stál přede mnou jsem taky odhodil.
Ještě než na mě zbylí stačili vystřelit jsem se otočil a tasil.
Jak jsem podotkl. Jsem zde z pravomoci IIA. A kdo mi brání ve výkonu mé povinnosti se dopouští trestného činu. Takže si dejte odchod!
Pronesl jsem k strážným výrazně. Nechávaje svým mečem vyniknout svá slova.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Úvodní hala:
Sotva dořekneš slova 'po zlym', tak se strhne souboj. Dva strážní před tebou sice stihnou vystřelit, ale teprve až když jsou odhozeni, takže jejich výstřely letí mimo. Prvního, vůdčího, odhodíš vůči dveřím výtahu, které zastaví jeho let, ale uštědří mu silnou ránu. Druhý odletí trochu bokem a dopadne tak nešťastně, že upadne do bezvědomí nárazem o stěnu. Poté se už rychle otočíš, aby jsi čelil dvěma výstřelům z blasteru od soupeře, kteří byli vzdálení dále, než jsi mohl dosáhnout svým světelným mečem. Výstřel který šel na stranu, odkud jsi se otáčel s mečem se ti jakousi záhadnou podařilo výkryt, ale druhý přímo do levého ramena, což bylo tak trochu štěstím, protože meč jsi držel v pravé ruce. Oba strážní teď příliš nereagovali na tvá slova a chystali se k další střelbě, zároveň oba trochu ustoupili do stran, takže by jsi se útokem na jednoho vystavil možnosti zásahu od druhého. Aby to nebylo vše, tak se v budově spustil poplach, což mohlo znamenat, že bro mohou dorazit případné posily.
---------------
Popis, jak okolo tebe stojí, jsi měl dostatečný a můžeš být rád, že jsi vyvázl jenom se zraněním, které máš. Příště už nemusím být tak benevolentní. Navíc, kdyby jsi chtěl jejich vůdce odhodit přes celou místnost, tak bys ho musel uchopit, otočit se a pak odhodit - čímž by jsi i skončil. Proto se příště hodně rozmysli, jak se zachováš v boji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Úvodní hala:

Musel jsem uznat že i přes "uživatelskou" nepříjemnost se ve své práci vyznali, zato já jsem to celý pokazil.
Rameno mě celkem bolelo, neměl jsem však čas se jím zabývat.
Výtah by byla nejhorší možná volba, útěkem svůj cíl ztratim určitě, takže po schodech. Krucpísek.
Byl zde však ještě problém se zbývajícími strážci.
Stráž blíže schodišti jsem rychle Silou odstrčil, doufaje že tím získám čas. A začal jsem v obraném postoji ustupovat ke schodišti tak rychle jak jen mi opatrnost dovolovala.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Úvodní hala:
Odrazíš dva následující výstřely z blasteru mečem a strážnýho, který stojí blíže ke dveřím šťouchneš v Síle, takže se zapotácí, což ti od něj dodá chvíli klid a výstřely druhého v klidu odrazíš několika mávnutími mečem. Spokojen, že se ti přecejenom podaří dostat ze svízelné situace bez vážnější újmy na zdraví, začneš ustupovat co nejrychleji směrem k schodišti. V tom všem shonu jsi však zapoměl na vedoucího čtyř přítomných stráží, kterého jsi sice odhodil na dveře výtahu, ale neomráčil narozdíl od jeho kolegy. A právě ten na tebe vystřelil. Vyčkal si, až jeho kolega vystřelí, aby vystřelil současně s ním a k tomu ještě tak, aby jsi nemohl světelným mečem pokrýt oba výstřely. pocítíš zápach spáleného masa a trpkou bolest ve své levé noze, kam se výstřel z blasteru zavrtá a vykoná své ničivé dílo. K tvému štěstí se ti podařilo ustoupit už až ke schodišti, takže jsi se mohl skrýt za rohem. Strážní se však začali dávat dohromady i s vědomím toho, proti komu čelí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Úvodní hala

To že jsem se dostal z haly mě sice potěšilo, ale rána v rameni, noze a pomyšlení na lezení do schodů pravděpodobně pod palboumi náladu dost kazily.
Tak víc zkazit sem to snad ani nemohl.
Zatnul jsem zuby a začal stoupat dál po schodech vraceje střely strážců zpět ke zdroji. Dále jsem si dával pozor na případné posily zezhora.
Kdyby tu bylo něco čim bych jim mohl zatarasit cestu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Schodiště Budovy:
Strážní za tebou postupovali opatrně a snažili si držet jakýsi rozumný odstup, aby jsi na ně nemohl použít Sílu ve velkém. To ti dávalo trochu výhodu v tom, že jsi nemusel věnovat tolik pozornosti odrážením jejich útoků. Vybelhal jsi se o patro výš a nenápadně vykoukl do chodby, která byla prázdná. Tobě zbývalo dostat se ještě o 16 pater výš, kde se v době tvého tázání na místo výskytu nacházel tvůj cíl. V prázdné chodbě jsi spatřil pouze několik okrasných větších květin, i když do výšky měla maximálně jeden a půl metru. Nic dalšího už jsi tu nemohl zahlédnout, kromě spousta vchodů do kanceláří a o kus dál vstupu do výtahu. Od schodiště jsi už zaslechl hlasy strážných, kteří se zorganizovali a chystali postupovat proti tobě. Jejich rozhodnutí doprovodil granát, který vrhli až na kraj schodiště v prvním patře, tedy kousek od místa, kde jsi stál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Schodiště Budovy

Jakmile jsem granát zahlédl, okamžitě jsem sáhl po Síle a odrazil jej zpět.
Parchanti.
Zaklel jsem v duchu a vrhl za nejbližší předmět poskytující mi nějaké krytí.
Příště jim vjedu do haly destruktorem. Prolétlo mi nechtěně hlavou.
Krátce jsem se zasmál nad svou představou víc jak kilometr dlouhého křižníku ve vstupní hale a poté obličeje mých nadřízených při proplácení "cesťáku".
Konec zábavy. Jak dál?
Výtah mě velmi lákal, zvlášť ke stavu mé nohy, ale bylo mi jasné že by pro ně nebylo nic jednodušího než výtah zastavit a velmi jednoduše mě lapit.
Ledaže... Nemusím přece jím jetaž nahoru. Pár pater bych mohl jím stihnout a pak se z něj vyříznout mečem.
Vědom si že to není nejlepší nápad jem se ho jal začít, ve vší opatrnosti provádět.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, První patro budovy:
Proti granátu jsi zasáhl prakticky hned, jakmile jsi ho zahlédl, takže jeho trajektorie provedla okamžitý obrat a stihl se skutálet téměř až dolů, což jsi však už nepozoroval, protože jsi se pro jistotu skryl za stěnou. Výbuch byl hodně hlasitý a připadalo ti, že i otřásl budovou, jak by to jistě mohl provést i destruktor, který se ti zběžně vloudil do myšlenek. Protože však nebylo času nazbyt, tak jsi jej poslal do vnějšího okraje a po krátké rozvaze zamířil přímo k výtahu, který skoro okamžitě přijel, protože jeho kabina byla předtím ve spodním patře. Dveře odhalili prázdnou kabinu, než jsi do ní nastoupil a spěšně stiskl tlačítko označené číslovkou 17, aby se výtahové dveře začali zavírat. Od schodiště jsi uslyšel blasterovou střelbu a kovovým cinknutím dalšího letícího granátu, ale od jeho exploze, tě v její nastání, již dělili zavřené dveře výtahu a pomalu rozjíždějící se kabina. Než výtah dorazí do stisknutého patra, tak ti to poskytovalo chvilku oddechu, kterou jsi mohl využít jak k promyšlení plánl, tak i jiné činnosti, již by jsi potřeboval provést.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, První patro budovy

To chtěj sundat celej barák že tu házej granátama?
Překvapilo mě poněkud. Tuto myšlenku jsem však již nerozváděl a radši zkontroloval svá zranění.
No. Mohlo by bejt hůř.
Usoudil jsem a alespoň cárem ze svého pláště je převázal.
Lepší ošetření bude muset počkat.
Vzhledem k tomu že jsem počítal s připravenou ochrankou v místě mého výstupu, a vzhledem k oblibě i s granátem, jsem mečem vytvořil stropní okno, kterým jsem rovnou prolezl.
Víko okna jsem si připravil vedle sebe abych jím mohl okno, v případě potřeby, zavřít.
Granát vám vrátim rovnou. A jestli na mě vlítnete rovnou tak budete kapku překvapený.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kabina Výtahu:
Vzhledem k poplachu v budově a prakticky stoprocentní pravděpodobnosti, že o tobě už ví ochranka v celé budově, jsi se rozhodl pro porzíravý krok a závěrečná patra jízdy výtahem, jsi strávil na střeše jeho kabinky. V napětí jsi očekával až se otevřou dveře, v jedné ruce držíc vyříznutý otvor, druhou volnou proti případným granátům. Konečně se kabinka s cuknutím zastavila a otevřeli se dveře. To co následovalo, se dalo nazvat doslova peklem, protože zadní stěnu kabinkdy výtahu zasypala skoro celoplošně blasterová palba, což jen dosvědčilo, že tvůj krok byl velice prozíravý. Na chvilku jsi byl pro jistotu nucen zakrýt díru, než blasterová palba polevila. Ze všeho jsi doposud mohl usadit pouze dvě věci. A to, že před výtahem na tebe čeká nebo se vyskytuje místní ochranka a druhou, že je v chodbě buď hodně členů ochranky, anebo mají nějaký silný opakovací kanón, protože palba do kabinky byla opravdu mohutná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kabina Výtahu

Hmm, tak tudy to asi nepude.
Usoudil jsem podle hustoty blasterových výbojů. Ne že by se mi nechtělo jim ukázat zač je toho loket, ale na druhou stranu přes takovouto palebnou sílu bych se nedostal ani kdybych nebyl zraněn.
Ale kudy tedy?
Náhle jsm dostal nápad a zapátral Silou o patro výše.
To by mohlo vyjít.
Začal lézt o patro výše. S mými zraněními to nebylo nic lehkého ani příjemného. Naštěstí se nacházelo v šachtě dostatek kabelů, konzolí a výstupků na to aby se mi to podařilo.
Když jsem se dostal o patro výše, naštěstí nebyla patra příliš vysoká, chytil jsem se čeho jsem mohl a zuby nehty přidržujíce se jsem začal vyřezávat otvor do výtahových dveří.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kabina výtahu:
Po logické úvaze, kdy jsi se rozhodl radši vylézt ještě o patro výše, jsi nyní stál zapřený o nosník ve výtahové šachtě a svým světelným mečem jsi si pečlivě vyřezával otvor. Nijak jsi nehleděl na jeho vzhled, hlavně, aby jsi tam měl nějakou díru, kterou by jsi se protáhnul. To se stalo skutečností jen o několik vteřin později, kdy jsi dokončil řez a trochu šťouchnutím v Síle jsi vyřezaný otvor odhodil ven do chodby. Už jsi se sápal ven, když jsi s sebou instinktivně škubnul dozadu, aby jsi se jen těsně vyhnul výstřelu z blasteru.
Je tady, utíkejte rychle, my ho zdržíme !
zaslechl jsi mužský hlas, když si zůstal skrytý ve výtahové šachtě a bylo jasné, že patří někomu z ochranky. V Síle jsi nyní vycítil přítomnost čtyř mužů, z toho jeden utíkal o patro výš, nebylo těžké odhadnout o koho se nejspíš jednalo. Otázkou bylo, co nyní uděláš, protože zůstávat na jednom místě není dobrý nápad a je jen otázkou času, kdy dají věět svým kolegům, co máš v plánu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kabina výtahu

No počkej!
Sáhl jsem po Síle a aktivoval výtah. Ten se začal opět zvedat. Opatrně jsem na něj sestoupil, dávaje pozor na svou zraněnou nohu.
Ještě jsme neskončili.
Zkontroloval jsem jestli někdo nenastoupil do výtahu kdyžbyl otevřený, ale měl jsem štěstí.
Předpokládal jsem že můj cíl poběží na střechu, tudíš jsem nechal vyjet výtah do předposledního patra, s tím že tam kde bude menší odpor vystoupím. Pokud v před posledním patře tak s krz kabinu, pokud v posledním tak opět vylézt o patro výše. Po cestě jsem si dával pozor Silou na svůj cíl, a když jsem se přiblížil k cíli své cesty výtahem jsem si prohledal Silou patra kde jsem mohl vystoupit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Výtahová šachta:
Ze svého místa, kde jsi byl dobře krytý před palbou z chodby jsi pomocí Síly aktivoval tlačítko vytahové kabiny patro pod tebou. Mezitím jsi průzkumem pomocí Síly zjistil, že v chodbě za otvorem byli stále tři osoby, které čekali na to, až se pokusíš tou dírou vylézt ven. To už se zavřeli dveře výtahové kabiny pod tebou a samotná kabina začala směřovat směrem k tobě. Když byla těsně pod tebou, tak jsi na ní zlehka seskočil a velice brzo jsi se sešplhal i do prázdné kabinky výtahu, jehož jedna stěna byl doslova pryč od dřívější blasterové palby. Kabina výtahu brzy překonala patro, kde jsi chtěl ještě před chvílí vylézt, pak ještě jedno, než se zničehonic zastavili asi uprostřed vzdálenost mezi posledním a následujícím patrem. Zkusil jsi stisknout nějaké další tlačítko patra, ale ovládání výtahu jenom krátce zablikalo a nic se nestalo, což nevěstilo nic dobrého. Pokusil se vycítit přítomnost možných stráží v těchto dvou patrech, aby jsi zjistil, že v patře nad tebou se nachází dvojice osob a v tom pod tebou jeden jediný. Bohužel jsi nemohl říct, jestli někdo z těch osob byl tvůj cíl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“