Výcvik pro Jerot Darsten (Maggor)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Jelo se podle mého plánu což mě potěšilo. TIE Fightery vyrazily proti Nebulonu který se na ně zaměřil a začal je pomalu ničit. Moje lest jak vyřadit druhý Nebulon zatím vycházela, nepřítel se snažil co největší rychlost dostat se nám do zad. Ale když jsme spustily palbu na jeho motory. Jeho kapitán si asi uvědomil co se děje a snažil se zpomalit a otočit loď do lepší pozice.
Dobře ať se začnou postupně stahovat dnes si odvedly svoje. My budeme pokračovat v palbě na ten druhej Nebulon dokud zněj, nezbude jen hromada šrotu.
Vtom ozářil můstek výbuch druhého destruktor, jehož trosky ničily vše, co jim stálo v cestě, včetně nás.
Udržel jsem si chladnou hlavu a na zeptat se nejbližšího důstojníka. Škody?
Útok na druhý Nebulon pořád pokračoval a ten se pomalu začínal pod náporem naší palby rozpadat.
Kapitán řekl něco vtom smyslu, že viděl i lepší jeho narážku jsem nepochopil ale na chvily mě vyvedla z míry. Kapitán se na mě otočil a dal mi jednoduchý rozkaz. Skoncovat tuhle bitvu.
Poručíku, slyšel jste zničte konečně ten Nebulon a pustě se do toho druhého.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Mimo výbuch ujsi viděl, jak se několik málo přežívších stíhačů stahovalo, poměrně chaoticky, neboť byly stále sestřelovány nebulonem. Vy jste zatím odvedli svojí práci jak jste měli, jeden z destruktorů už pro vás nečinil potíže, jeho výbuch byl impozantní. Palpen svěsil hlavu, protože věděl, že toto jsi nejspíše vyhrál ty. Kapitán jeho doměnku nepdpořil žádnou mimikou, ani slovem, pouze se upřeně díval ven a sledoval, co se tam venku děje. Vy jste se zatím otočily na druhý nebulon, a zaháily na něj zničující palbu, tento nebulon byl ještě poměrně nepoškozený, a dokázal snést ještě spoustu zásahů, o vás se to už ale nedalo říct, protože štíty jste měli prakticky zničeny, a trup už držel při sobě tak tak.
Dávám ti deset minut, aby jsi ten nebulon zničil, jinak toto kolo vyhraje Palpen.
Překvapivě promluvil kapitán, chtíc rychle ukončit tuhle "lekci"
Pak stejně přijde třetí kolo, kde se rozhodne, kdo bude první. A kdo prohraje, pujde z námořnictva definitivně.
Nasadí, až vražednej výraz, a dodá.
A nejen z námořnictva.
Sarkasticky se usměje, a vyhodí tě z křesla.
Tohle místo je moje, ty si stoupni někde vedle.
Na kapitánovy jde vidět, že počítá v rychlé ukončení, nečeká, že by mohli nastat komplikace, oddajíce se plně tvému velení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Můstek ozářil výbuch Nebulonu a já musel přivřít oči, než se stihly ztmavit průzory.
Tak, teď je to jeden na jednoho.
Můstek dál pracoval podle mích pokynů a začal věnovat pozornost poslední povstalecké lodi.
Turbolasery začaly pálit na Nebulon který se zatím skoro nepoškozen opětoval palbu.
Kapitán se rozhodl zasáhnout a dal mi časový limit na ukončení bitvy a navíc mě vyhodil z křesla.
Pane, nezklamu vás. Prvnímu důstojníkovy, který čekal jsem vydal prostý rozkaz.
Všechnu přebytečnou energii do štítů a plným výkonem směr Nebulon. Naděláme z nich krmení pro Banty.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Všechna přebýtečná energie, i když jí moc nebylo, byla převedena do štítů, a vyrazily jste plnou parou vpřed. Sic na vás nebulon stále střílel, vy jste palbu těžce obětovali, a stejně jako první, i tento nebulon se začal pomalu rozlamovat. Poslední dávka, a z nebulonu nebzbylo nic, vy jste jenom mohli pozorovat ulomky lodi, a několik mýlo nštastlivců, kteří vypadli, ovšem už mrtví.
Dobrá práce, Palpene, běž do své kajuty, ty pojď se mnou.
Ukázal na tebe, aby jsi ho následoval. Když se Palpen vydal do své kajuty, a ty jsi zůstal sám s kapitánem, ten se na tebe obrátil, pokračujíc ale v pohybu, směrem někam, kudy jsi nikdy nešel.
Poslední zkouška je jiná než předchozí. I kdyby jsi ani v jedné zkoušece neuspěl, v téhle sou možnosti opět rovnocené. Ale Protože předchozí zkoušky by poté byly na nic, musel jsem troch uupravit pravidla. Ty, jako výherce tohoto kola dostaneš výhodu, takže poměry budou, když to pujde dobře 1:2, že vyhraješ. A k té zkoušce, bude to takovej měnší dule s Palpenem na život a na smrt.
Usmál se ďábelsky kapitán, dalo se na něm poznat, že tuto část výběruz má nejraději.
Ty budeš mít jednoduchou výhodu. Narozdíl od palpena budeš mít zbraň. Dáváš přednost dýkám nebo vibročepelím?
Opět se zasměje, ukáže ti cestu do dveří, které otevřel, a ve kterých byla tma.
Bude mít výhodu prvního uderu, Tvoje oči si zvyknou za chvilku, ale až tam přijde on, nebude pěknou dobu vidět nic. Ale za pár vteřin, co tam vejde, se světla rozsvítí, tak jednej rychle. On dostane na obranu, aby to nebylo až tak lehké, triviovou tyč. Do doby, než sem vkročí, nebude vědět, co se bude dít. Máš dvě možnosti. Udeřit, a skončit to rychle, nebo ho upozornit, jako pravý gentleman, a svést s ním souboj, který asi nebude tak lehký. Tvoje volba. Já už jdu pro něj, ty se připrav, a vyber si svojí cestu.
Poví ti překvapující část výběru, tkerou jsi nečekal, ani se o ní nikde nemluvilo. Nejspíše byla dokonce i ilegální, ale to kapitánovy nebránilo, aby jí provozovola, chtěl vžy vybrat ne jenom nejlepšího důstojníka, co se týče velní, ale i nejlepšího bojovníka, bylo jasné, že každý se bude muset někdy utkat tváří v tvář, a ne jenom rozdávat rozkazy z výšky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Bitva skončila a já si mohl oddechnout, že je to zamnou a obstál jsem bez ztráty cti.
Kapitán Palpena poslal pryč. Na mě kapitán ukázal a řekl, že ho mám následovat. Po tom co se Palpen vzdálil z doslechu prozradil mi kapitán poslední díl zkoušky. Po chvíli jsme přišli ke dveřím, před kterými byli na stole dýky nebo vibročepele.
Vezmu si dýku pane.
Otevřely se dveře, za kterými byla tma. Vstoupil jsem. Poté co si oči zvykly na tmu, prozkoumal jsem místnost byla to obyčejná brífingová místnost s dlouhým stolem uprostřed, skříněmi s datkartami a s dveřmi na obou stranách.
Z těch druhých určitě přijde Palpen. Prostě si na něj počkám a ufiknu mu hlavu. Nevím jak je schopný bojovník a nehodlám to zjišťovat. Nenechám si vzít to co už sem získal.
Začal jsem hledat místo kde se ukrýt abych mohl napadnout Michela ze zálohy. Ukryl jsem se za skříní s datakartami kde by mě neměl vidět a mě to poskytne čas abych si zas zvykl na světlo.
Teď už mi nezbylo nic jiného než čekat až dorazí budoucí nebožtík.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Ze svého úkrytu jsi slyše kroky, které ti naznačily, že Palpen se již blíží. Dveře se otevřeli, a temnou místnost osvítilo slabé světlo, Palpen tě svojí přítomností ujistil stínem, který u dveří vznikl. Dveře se zabouchli, a v místnosti vznikla totáklní tma. Ale dříve, než si stihli palpenovy oči zvyknout, než stihl rozeznat jednotlivé aspekty místnosti, ozářilo nejenom jeho, ale i tebe oslnující světlo, které se rozsvítilo velice nečekaně, ale silně. Palpen se, oslepen, s bolestí prohl, a spadl na zem na čtyři.Ty jsi takový problém neměl, a stín, kterou ti poskytovala skříň, ti dala čas bezpečně si zvyknout na nové světelné podmínky, a ukončit život Palpena...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Přesně jak řekl kapitán, po chvíli čekání v ukrytu se dveře otevřely a do místnosti spolu se světlem které vydávalo osvětlení na chodbě vstoupil Palpen. Dveře se zavřely a místnost se znovu ponořila do úplné tmy ale jen na chvíli. Osvětlení se probudilo k životu a zalilo místnost bílou září.
Jelikož sem o průběhu zkoušky věděl, stihl jsem včas zakrýt si hlavu, aby záření nebylo tak intenzivní a oči si mohli rychleji zvyknout. Když mi už světlo nedělalo problémy vyrazil jsem opatrně s připravenou dýkou z úkrytu. Můj pohled spočinul na Palpenovy který se ještě nedal dohromady s přívalu světla.
Palpene, vstávej a braň se, jestli se k tomu zmůžeš!!
Zakřičel jsem na něj a s pobaveným výrazem jsem sledoval jeho reakce. Ale nečekal jsem na nic a zaútočil první a vedl svoji dýku směrem k jeho hrdlu, abych to ukončil jednou provždy a stal se důstojníkem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Tvoje rána, jak se dalo očekávat, dopadla přesně tam, kam jsi mířil, a se smrtící přesností jsi ukončil život svého rivala, kterému by možná bylo lépe, kdyby vypadl v jednom z prvních kol. Ty jsi ale bezpečně věděl, toto podívné "výběrové řízení" je u konce, pokud si kapitán ještě něco nepřichystal. Světli se trochu utlumilo, asi tak, jak to bylo standartní po celém destruktoru. Do místnosti vešel kapitán, a s usměvem pověděl.
Dobrá práce...ehm...důstojníku.
Kapitán se trochu zarazil, protože si nemohl v žádném případě vzpomenout na tvé jméno, což znamenalo jedině, že ať uděláš cokoliv, furt jsi pro něj pouze nahraditelný kus masa s číslem a hodností.
Takže, toto bylo poslední, mé nejoblíbenější kolo. Tímto jsi se stal velitelem destruktoru 26-4. Je uplně nový, takže všechno, od posádky pro výzbroj si seženeš. Ber to jako první úkol jako velitel. Vše potřebné jsi měl mít již teď ve svém osobním počítači, který je ve tvé nové kajutě....na tvém destruktoru, tak se moc nezdržuj, a až si sbalíš, čeká tam na tebe transport ke tvé krásce. Stále se ale zodpovídáš mně. Na to nezapomeň. Až si zařídíš vše potřebné, zítra se vrátíš na můj destruktor, to je sem, s kompletním seznamem tvé posádky, a dokončíme tvé přijetí. Odchod.
Obrátil se, a odešel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Palpen se ještě chvíli svíjel na zemi s proříznutým hrdlem, ale po minutě už byl konec. Byl to vyrovnaný soupeř. Pomyslel jsem si ironicky ale dál jsem už o Palpenovy nepřemýšlel, teď mě čekala kariéra ve flotile. Kam mě pošlou? Honilo se mi hlavou. Nějaká celní loď? Nebo něco většího nebo budu sloužit u nějaké konzole na můstku destruktoru? Ani jsem si neuvědomil, že se ztlumily světla a otevřely se dveře a nimi dovnitř kráčel kapitán s pohledem upnutým na mě. Pořád jsem stál s dýkou v ruce nad Palpanovým tělem.
Jerot Darsten pane.
Připomněl sem kapitánovy své jméno.
Vlastní destruktor? Hned po akademii? Proto byly ty zkoušky tak obtížný. Začalo mi vše zpětně docházet, i když jsem nevěděl proč já, když jsem měl jen průměrné hodnocení.
Kapitán mi sdělil všechny potřebné informace. Sbalit se a hlásit se na transport na můj vlastní, úplně nový destruktor. A hlavně že se mám zítra hlásit zpět s kompletním seznamem posádky a vybavení.
Rozkaz pane.
Kapitán se otočil a odešel to stejné jsem udělal já a vyrazil zpátky k ubikacím, abych se co nejdříve dostal na moji loď.
Destruktor se zachvěl, jak naskočily hypermotory a pohled ven mě ujistil, že jsme znovu vyrazily na cestu.
Cestou k ubikacím jsem si vykračoval s nově nabitým sebevědomím, v kajutě jsem si sbalil svoji osobní věci a náhradní uniformu a vyrazil jsem směrem k dokům, kde na mě čeká transport.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Když jsi došel k transportu, čekal zde an tebe jeden z těch lepších, ne takové, jaké přivážejí a odvážejí každou chvíli nové rekruty. Bylo jasně vidět, že už seš něco víc, a že se můžeš začít s důvodem povyšovat nad ostatní, protože zatímco dříve jsi byl jeden z mnoha, těď jsi pan Někdo. Cuknutí naznačilo, že jste vyšli z hyperprostoru, a pilot tvého transportéru právě přišel ze dveří. Stoupl si před tebe, srazil paty k sobě a zasalutoval.
Poletíme pane?
Po tvém souhlasu se vydal do transportéru, kde vše zapl,a anstartoval motory. Rampa sjela dolu, a ty jsi mohl bezpečně nastoupit. Když jsi nastoupil dovnitř, našel jsi spoustu materiálů, které se týkali tvé posádky, a vybavení. Když jsi pracoval, ani jsi nevnímal čas, ale pilot tě upozornil, že přilétáte k tvému destruktoru. Ale nebyl to destruktor, jako měl kapitán. Byla to nová verze, modernější, rychlejší a silnější ve všech ohledech. Pomalu jsi, se svým transportérem, zaletěl do jednoho z hangárů, prozatím prázdné lodi. Bylo tam pouze několik udržbářů, a destruktor byl ještě ukotven na stanici. Jeden z vojáků se tě hned ujal, a zavedl tě do pokoje, do tvé nové kajuty, které byla velká, prostorná, na což ani jedna z těch, které ty byly přiděleny nebyly. Na stole jsi měl datapad, na kterém byl vzkaz.

Kód: Vybrat vše

První věcí bude seskládat posádku. Ve svém počítači máš několik tisíc jmen, ty si vybereš, které potřebuješ, a dosadíš na místo. Měj to do zítra hotové, kolem 12 hodin se dostav na imperiální stanici, kde tě ofiicálně jmenujem velitelem tvého destruktoru. Nezapomeň sebou vzít ten seznam.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, imperiální doky.

Když jsem došel do hangáru kde stály v řadách zbylé Tie Fightery které přežily mnou řízenou bitvu vystoupila loď z hyperprostoru. Kromě nich tam stál ještě Lambda raketoplán, který čekal spolu s pilotem na mě.
Pohov vojáku, nastartujte motory a letíme.
Počkal jsem, než mi spustí rampu, po které jsem nastoupil a usadil se pěkně v křesle před hromadou manuálů a seznamů které čekaly na to, až se do nich pustím. Cesta na moji loď nějakou dobu trvala, tak jsem měl čas se pustit do práce. Ani nevím, jak dlouho cesta trvala, ale ze seznamu povinného vybavení záchranných modulů mě vyrušil pilot ať se podívám na tu krásku které teď budu velet.
Tak tohle si nechám líbit. Řekl jsem si, když jsem uviděl moji loď ukotvenou v docích. Budu velet Imperiál II destruktoru, ne té skořápce na které jsem se učil a skládal zkoušky.
Raketoplán dosedl do hangáru který zářil novotou a sem tam po něm ještě po něm pobíhali technici a dokončovaly poslední práce.
Jeden ze stortrooperů kteří už byli na palubě mě dovedl do mé kajuty. Nebyla to žádná malá kajuta jakou jsem měl jako kadet ani ta která mi byla přidělená na destruktoru, kde jsem složil zkoušky. Tohle byla veliká kajuta rozdělená na kancelář, ložnici a koupelnu.
Co víc si přát? No, ještě povýšení na kapitána.
Ale na podobný myšlenky je zatím čas. Na stole byl datapad se vzkazem od kapitána, který mi dal jasné instrukce: dodělat seznam posádky a zítra ve 12 hodin se hlásit na stanici.
Sedl jsem si k datapadu a začal se probírat seznamy jmen u kterých byla hodnost a hodnocení z akademií po celé říši.
Ani nevím kolik uběhlo hodin, ale nakonec se mi povedlo dát do hromady posádku o které si myslím že vyhovuje mým kriteriím. Jedná se o mladé nadané kadety, ze všech koutů galaxie, jádro budou tvořit důstojníci, kteří prošli akademií na Caridě, velitelé letek jsou především z Corulagu který je proslulý svými leteckými esy.
Když jsem svoji práci dokončil, byl už pomalu čas jít na kutě a vyspat se na zítřejší významný den.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Gratuluji, dokončil jsi výcvik.
Overview: Můj nejoblíbenější hráč, který vdžy odpovídal obratně a inteligentně, dostal se dokonce tak daleko, že byl navrhnut na hráče měsíce. Jeho aktivita sice poslední dobou pokulhávala, stejně tak ale i moje, takže to rozhodně není nic, co by snížilo jeho výsledné skore. Moc jsme to nepočítal, ale odhadl jsme to na 90% něco jsem srazil za těch několik málo slabších odpovědí, na 100% to ještě není, ale pod 90% také ne.
Rozepsané hopdnocení můžeš najít v příslušné sekci. Pokud se budeš chtít ještě na něco zeptat, něco připomenout atd, můžeš to napsat sem, jakoby "podčaru" nebo mi poslat PM.
Bylo my ctí vést tvůj výcvik.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“