Výcvik pro Funnyho(Mais de Ream)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Nepřekvapilo mě, že můj protivník všechny mé útoky vykryl, ale překvapilo mě, jakým způsobem je vykryl. Bylo jedno kam jsem útočil, nýbrž vždy můj útok odrazil úplně stejným opačně vedeným úderem. Když jsem se ho pokusil bodnout do ruky, neuspěl jsem, protože reagoval i nyní stejným úderem, kterým jsem útočil já, a tak se naše meče již po několikáté zkřížili. Červená čepel jeho světelného meče mi nepříjemně a nebezpečně hučela jen pár milimetrů od obličeje, ale ta má byla ve stejné pozici u jeho masky. Podařilo se mi ho poprvé sice jen nepatrně, ale přece přetlačit. Špička modré čepele mého světelného meče se mu zařízla do masky a ta se začala rozpadat. Když se odkryla tvár mého protivníka, oba jsme udělali dva kroky zpět, a uvolnili tak své světelné meče ze zkřížení. Když ke mně promluvil opět jsem mu pohlédl do jeho usmívající se tváře. Ale dívál jsem se do tváře, kterou znám celý svůj život a která mě provází na každém mém kroku - má vastní tvář.
Ne, nebojím se, že bych propadl Temné straně Síly. Není nic, čím by mě přesvědčila. Jsem Jedi,
odpovím mu hrdě a postavím se do otevíracího postoje pro Ataru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Tvůj protivník, který se vypadal jako tvůj temný obraz v zrcadle se nyní hrubě zasmál tvé sebedůvěře.
Opravdu ? Vycvičil tě ten, kdo sám jako Jedi propadl, proč bys tedy neměl propadnout i ty ? A tvá nová mistryně je natolik prozíravá, že naletí přímo do pasti imperiálů. Jestlipak je vůbec ještě naživu ? Jak dlouho jsi od ní neslyšel ?
tváří se zákeřně tvůj protivník a i on se připraví do postoje pro Ataru, i když nevypadá, že by skončil se svým proslovem.
Minuty, hodiny, možná i více jak jeden den ? Zdá se, že si tě chtěla vzít v zoufalé naději oživit Jedie ... ale ti už to mají spočítaní, všichni to ví a víš to i ty.
dodá ještě než vyrazí k útoku, kdy tentokrát vede útok zleva na tvou hlavu, který zastavíš vložením meče doprava a dalším zkřížením čepelí. Váš souboj už se krapet protahoval a ty jsi mohl cítit jistou únavu, která je jednou z největších slabin stylu, kterým bojuješ.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Můj protivník se mě stále snažil vyvést z klidu, a možná i přivést k Temné straně, ale zůstával jsem naprosto klidný a oddaný pouze Světlé straně Síly. Když dokončil svůj proslov, vyrazil proti mně a tentokrát zaútočil zleva na mou hlavu. Jeho úder jsem zastavil vložením své čepele doprava před svou hlavu, a tak se naše světelné meče opět zkřížili.
Mistr Kenzon svou chybu již několikanásobně napravil a právě díky němu mají mladé naděje Světle strany školu, kde se mohou naučit používat své schopnosti,
procedím skrz zuby, když začnu poprvé od začátku našeho protahujícího se souboje pociťovat únavu.
Své mistryni důvěřuji a pokud nepřežila, budu pokračovat v jejích stopách. Řád Jedi přežije alespoň do doby, dokud budu žít já,
dokončím svou odpověď. Přestože můj protivník vypadá jako mé temné já, tak zřejmě kvůli Temné straně, kterou používá, má větší výdrž než já, a tak budu muset souboj ukončit co nejdříve. Odskočím o pět metrů zpět a pak ještě jednou a získám prostor pro svůj útok. Rozběhnu se ke svému protivníkovi a chytnu mu Sílou jeho světelný meč, aby se nemohl bránit, hned poté se odrazím do vzduchu, kde provedu salto kupředu a ještě se přetočím v ose, abych dopadl svému soupeři za záda a zasadil mu do nich úder světelným mečem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Po své odpovědi temnému Jedi jsi se stáhnul, aby jsi se přichystal k dalšímu útoku, čehož využije tentokrát k řečnění tvůj soupeř.
Tys to ještě pořád nepochopil, co ? Řád Jedi je dávno mrtvý, ten skončil na Coruscantu stejně jako ten slavný chrám.
stihne ti odpovědět, než je nucen bránit se tvému dalšímu útoku, kdy se tentokrát pokusíš o malou lest. Opravdu se ti povede mu v Síle na chvíli uchopit meč, aby jsi se o několik vteřin později odrážel do vzduchu nad svého soka s cílem dostat se za něj a rychlým sekem z otočky jej porazit. Jenže, když jsi po něm po dokončení svého přeskoku sekal, tak jsi jenom protnul vzduch a tvůj soupeř k tobě už stál čelem. Jediné, co zůstalo stát byl totiž jeho světelný meč, okolo něhož se tvůj protivník obtočil skoro jako okolo tyče. Po svém promáchnutí jsi však na chvíli odhalil svou obranu a soupeř tě odhodil pomocí Síly.
A taky by ti mohlo dojít, že mě prostě neporazíš. Znám všechny tvoje pohyby.
pronese sebevědomě tvůj soupeř, zatímco se zvedáš ze země.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Ještě před mým útokem se mě pokusil temný Jedi přesvědčit, že řád Jedi je už mrtvý, ale zatím jsem mu neodpověděl, nýbrž jsem se soustředil, aby se mi má lest podařila. Sice se mi povedlo vše udělat, jak jsme plánoval, ale můj protivník i nyní našel odpovídající obranu proti mému útoku, kdy se otočil kolem svého světelného meče a stál proti mně opět čelem, a modrá čepel mého světelného meče tak protkla pouze vzduch. Po svém promáchnutí jsem navíc odhalil svou obranu a můj protivník mě pomocí Síly odhodil o několik metrů. Zatímco jsem se zvedal ze země, tak sebevědomě prohlásil, že ho nemůžu nijak porazit.
Řád Jedi netvoří žádný chrám, ale Jedi. Ať už mladý younglingové, či moudří mistři. Já jsem poslední žijící člen rodu de Ream, je tedy můj rod mrtvý, protože žiji jen já?
vrátím se ještě k existenci řádu Jedi.
A proč bych tě nemohl porazit, protože používáš Temnou stranu? Možná jsi silnější, ale mohu se alespoň pokusit tě porazit,
odpovím mu ještě na jeho poslední slova. Přestože má podle dosavadního průběhu našeho souboje asi pravdu, i když nevím, jak je to možné, tak je šance ho porazit něčím, co jsem nikdy dříve nepoužil. Vzpomněl jsem si na svou první lekci pod vedením Klossi Anno, kterou mi udělila ještě na Baltimnu.
Pomocí Síly uchop všech těchto pět koulí na jednou a přesuň je nad sebe…
Sílou uchopím všechny kameny nacházející se v jeskyni a najednou je pošlu k temnému Jedimu a sám vyrazím za nimi, abych na něj zaútočil ve stylu Ataru nejprve technikou Jung Ma a poté několika jinými rychlými údery, zatímco na něj stále budou přilétávat kameny a bude mít otevřenou obranu. Stejně jako při úniku před Stormtroopery se i nyní rozhodnu použít Sílu, abych dosáhl neuvěřitelné rychlosti, a svému soupeři bych tak připadal spíše jako rozmazaný stín, který na něj útočí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Po dalším krátkém rozhovoru se rozhodneš znova zaútočit, ale předtím, než sám vyrazíš s čepelí napřed, tak uchopíš několik malých kamenů, které zaregistruješ, se soustředěním se je všechny pokusíš zvednout, což se ti ne u všech povede a vrhneš je proti svému sokovi, aby jsi sám hned vyrazil k dalšímu útoku, následujíc letící kameny, které jsi uchopil z okolí svého soupeře i sebe. Kameny však všechny neletí ze stejné vzdálenosti, takže i když jeden menší tvého protivníka zasáhne, tak dalším zpoza něj se stačí vyhnout a ostatní odrazí svým světelným mečem. Tvůj přichystaný útok ti však zhatí tvůj vlastní plán, protože před jedním z kamenů leticím na záda tvého protivníka stihne uhnout, takže letí přímo proti tobě. Rychle proti němu zvedneš svou čepel, ale tím narušíš konzistenci tvého rychlého útoku a tvé následující Jung Ma už nemá původní plánovanou sílu, takže jej protivník opět odrazí. No spíše trochu ukročí, nechá tě promáchnout, aby svým světelným mečem zablokoval tvůj, uvolnil si jednu ruku a uštědřil ti ránu pěstí přímo do obličeje, načež se trochu zapotácel dva kroky nazad. I tvůj protivník ustoupí o krok a přichystá se na další útok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Můj útok s kameny nebyl příliš povedený, nýbrž temného Jediho zasáhl pouze jeden menší a ostatním se stačil vyhnout, nebo je odrazit světelným mečem. Můj soupeř také včas uhnul jednomu kameni letícím mu na záda, a tak poté mířil přímo na mě. Rychle jsem proti němu zvedl svůj světelný meč, aby mě nezasáhl, ale narušil jsem i svůj útok v technice Jung Ma, který neměl původně plánovanou sílu. Temný Jedi pouze ukročil a nechal mě promáchnout, aby mi poté zablokoval světelný meč, uvolnil si druhou ruku a dal mi ránu pěstí do obličeje. Následkem toho jsem se odpotácel o dva kroky zpět, mezitím můj protivník také ustoupil, aby se připravil se na další útok. Vzdálím se od něj ještě o další dva kroky a připravím se čelit jeho dalšímu útoku tak, že až se ke mně rozběhne, tak mu Sílou podrazím nohy a pokud uvolní sevření ruky, ve které drží svůj světelný meč, tak bych si ho přitáhl do své ruky, v opačném případě bych na něj zaútočil ještě, když by ležel na zemi. Kdyby však mému útoku pomocí Síly odolal a nespadl by, měl jsem připravený náhradní plán. V okamžiku, kdy by vyrazil k dalšímu útoku, odrazil bych se do vzduchu, kde bych se otočil v ose, abych mu dopadl za záda a ještě než bych dopadl, zaútočil mu na ně. I kdyby tento útok také zablokoval, tak by byl v horší pozici a já mu mohl zkusit podkopnout nohy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Po úderu se narovnáš a znovu připravíš, jak jen je to možné, aby jsi si stihl vymyslet i plán pro svou další část souboje s tvým temným protivníkem. Ten proti tobě vyrazil s plánem zaútočit z vé levé strany ve výšce hrudníku, ale když byl od tebe vzdálený tak, že se začal rozmachovat, aby tě zasáhnul, tak do něj Sílu šťouchneš tak, že máš v úmylsu mu zezadu podrazit nohy. A to se ti skutečně podaří, protože tvůj protivník ztratí rovnováhu a začne padat, dokonce uvolní sevření a ty se pokusíš přivolat jeho světelný meč, jenomže ... tvůj protivník se v pádu prohne, vymrští nohama tak, že tě zasáhne do ruky a ty zase uvolníš svůj světelný meč. Pak se přes stojku převrátí zpátky na nohy a přivlá si tvůj světelný meč, zatímco ty ve stejný moment svíráš ten jeho. Soupeř naproti tobě se začne nahlas smát, aby po několika vteřinách ustal.
To byl hezký pokus, ale pokud je to vše, co dovedeš, tak je na čase to skončit. Problém je v tom, že ty to pořád nechápeš, co ?
pousměje se arogantně tvůj soupeř honosící se tvou tváří a nyní i tvým mečem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Můj temný protivník proti mně vyrazil připravený zaútočit na levou stranu mého hrudníku, a když se začal rozmachovat, tak jsem do něj Sílou šťouchnul tak, abych mu podrazil nohy zezadu. To se mi také podařilo a temný Jedi začal padat, dokonce i uvolnil sevření svého světelného meče, který jsem se pokusil přitáhnout do své levé ruky, ale v pádu se prohnul a vymrštil nohy tak, že mě jimi zasáhl do pravé ruky, a tak jsem uvolnil naopak svůj světelný meč. Přes stojku se vrátil zpět na nohy a přitáhl si do ruky můj světelný meč ve chvíli, kdy já už pevně držel ten jeho. Několik vteřin se smál zřejmě výměně našich světelných mečů, která ho asi pobavila. Následně okomentoval můj pokus o získání jeho světelného meče a opět arogantně pronesl, že ho nemůžu porazit a ani to pochopit.
Ne a neznič mi můj světelný meč, strávil jsem nad jeho konstrukcí několik desítek hodin,
odpovím mu a také se lehce usměji a pak se postavím do otevíracího postoje pro Ataru. I nyní se rozhodnu počkat na jeho útok a přejít do protiútoku, tentokrát jsem chtěl využít jeho přednosti, tedy síly, kdy se při svých úderech široce rozmachuje. Počkám na místě než vyrazí, a až bude co nejvíce rozmáchnutý, tak se mu pokusím Sílou zpomalit co možná nejvíce pohyb ruky držící meč, abych se k němu rychle přiblížil a elegantně provedl Cho Mai, takže bych ho vážně zranil a také získal zpět svůj světelný meč, nýbrž by byl znovu volný a já si ho mohl přitáhnout zpět. Pokud by však měl ruku už v pozici, kdy bych nemohl provést Cho Mai, tak bych se pokusil alespoň o Sun Djem, tedy zničení svého světelného meče, teď drženého temným Jedim, jeho přeseknutím, jež určitě nečeká vzhledem k tomu, co jsem před chvílí řekl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Tvůj protivník se na chvilku podívá na tvůj světelný meč a párkrát s ním máchne, aby si jej vyzkoušel.
Hmm, stejně vyváženej jako ten můj, čím to asi bude ?
zasměje se tvoje temné já, když si pohrává s tvým světelným mečem a váhá tedy s dalším útokem. Nakonec jej však přecejen pevně uchopí a také se ponoří znova do postoje pro Ataru, aby se přichystal na další útok. Chvilku ještě setrvá v postoji, když se konečně rozeběhne přímo proti tobě. Ruku drží vysoko zvednutou a čepel svisle dolů, takže špička je někde v úrovni tvého hrudníku. Zhruba metr a půl před tebou se prudce vymrští do vzduchu, aby se nejdříve pohnulo vzhůru jeho tělo a jeho světelný meč následoval se zpožděním, takže de facto zůstával stále ve stejné poloze. Jeho styl útoku ti rozhodil plán na zadržení ruky, která se po dlouho dobu moc nehýbala, zatímco ty jsi byl nucen kontrolovat jeho dráhu letu svým světelným mečem. Hlavní část jeho útok spočívala až po dopadu, kdy se do tebe nejdřív pokusil strčit Sílou před tím, než zaútočil světelným mečem zprava. Kvůli jeho útoku se Sílou jsi nemohl provést svůj plán se zpomalením, takže jsi upustil i od pokusu o Cho Mai a nevyšlo ti ani Sun Djem, které je pro Ataru značně nevhodné. Nakonec jsi se musel spokojit s prostým odražením jeho silného útoku, aby se tvůj protivník chystal na další.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Můj protivník pronesl další poznámku o naší podobnosti, konkrétně co se světelným mečů tyče a chvilku si s tím mým pohrál. Poté uchopil světelný meč pevněji, připravil se na další útok, do kterého také vyrazil. Ruku držel zvednutou hodně vysoko a čepel svisle dolů, takže byla asi v úrovní mého hrudníku. Metr a půl přede mnou se prudce vymrštil do vzduchu a hned po dopadu na mě zatlačil Sílou, čímž mi znemožnil můj útok, kdy jsem se chtěl pokusit mu zpomalit ruku a provést Cho Mai. Poté následoval útok světelným mečem zprava, zatímco já se pokusil o Sun Djem, avšak nakonec jsem se musel spokojit s odražením jeho silného útoku.
Jsi mé temné já, existuješ jen díky strachu v mém srdci, strachu o vše, co jsi vyjmenoval: o mé přátele na Baltimnu, o mou novou mistryni a o mé propadnutí Temné straně,
řeknu svému temnému já a pohlédnu mu do obličeje, který je úplně stejný jako ten můj.
Zavedla mě sem Síla, ať mě tedy vede i dál,
pomyslím si, nechám se prostoupit Sílou a pokusím se zahnat svůj strach příjemnými vzpomínkami: kdy mě Ephaan poprvé zasvětil do tajů Síly, kdy jsem poprvé sevřel v ruce svůj světelný meč, když jsem s společně Ephaanem zachránil Jediho před Rozkazem 66 a nakonec na okamžik, kdy si mě Klossi Anno vybrala za svého padawana.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Tentokráte se rozhodneš upustit od dalšího ataku a pomocí Síly prozkoumáš své emoce s cílem zahnat či potlačit svůj strach. I přes hlubší pátrání však mnoho strahu nenajdeš, ano narazíš sice na obavy o své blízké, ale také si uvědomíš, že většina z nich se doposud statečně bránila imperiálnímu stíhání a útokům, takže by si nejspíš poradili, nebo byli schopni někam utéct.
Jenom díky strachu ? Se nedívím, že tě starej Ephan nechal jít, když jsi takhle nedospělý.
pronese opovrhujícím tónem tvé temné já a pomalinku okolo tebe obchází v kruhu a trpělivě čeká. Nevypadá, že by se někam chtěl hnát, i když jsi těžko mohl domýšlet, jestli i jej začala dostihovat námaha z užívání Ataru nebo jen trpělivě vyčkával s čím přijdeš dále.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mé temné já se mě pokusilo urážkou opět vyvést z klidu a poté okolo mě začalo pomalu obcházet, přesto se zatím neodhodlalo k žádnému dalšímu útoku. Možná ho také již dostihla únava jako mě před několika minutami, kdy náš souboj byl v plném proudu.
Dospívám pomalu,
odpovím mu na jeho poslední slova a otočím se proti němu, abych ho viděl.
Neexistuješ jen díky mému strachu a neexistuješ pouze v této jeskyni. Existuješ ve mně, celý život, ale světlo ve mně převládá nad temnotou,
sdělím mu další svůj názor, kde a díky čemu existuje.
Celý život jsem si vůbec nevšiml, že část mě je toto. Něco temného, myslel jsem si, že uvnitř mě žádná temnota není, ale mýlil jsem se, je v každém stejně jako světlo je ve všem,
pomyslím si a opět se trochu pootočím tak, že k němu stojím čelem. Stále zůstávám na místě uprostřed kruhu, okolo kterého obchází mé temné já a vyčkávám na jeho odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Tvé temné já se zájmem naslouchá tvým řečem, ale neustále se zákeřně usmívá a chvíli nic neříká, jenom možná trochu nervózně pohupuje světelným mečem, který je tvé vlastní výroby.
Temnota je všudypřítomná a nelze se ji nijak zbavit. Vždycky tu je, byla a bude s tebou. Ať si nalháváš cokoliv, tak tohle se nikdy nezmění. A právě proto ji nikdy nemůžeš porazit.
pronese nakonec trvajíc si na svém a konečně přestane s obcházením a postaví se do postoje Ataru.
Ale dost už bylo řečnění, je čas dokázat ti sílu temnotu a otevřít ti oči.
poté se prudce vymrští opět ve stejném postoji jako v posledním jeho útoku, tedy ruce nahoře a čepel šikmo na střed. Vzdálenost mezi tebou a jím se velice rychle zkracovala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mé temné já se už nesmálo, pouze se zákeřně usmívalo a chvíli mlčelo, přičemž trochu nervózně pohupovalo světelným mečem, který jsem si sám sestavil před asi šesti lety. Poté opět promluvil, kdy řekl téměř to samé jako já, až na poslední větu, se kterou jsem nesouhlasil. Následně přestal obcházek kolem mě ve kruhu, postavil se do otevíracího postoje pro Ataru a sebejistě prohlásil, že je čas otevřít mi oči.
Světlo je také všude, i na konci temného tunelu,
povím mu ještě, než se také postavím do otevíracího postoje pro Ataru, protože o chvilku později vyrazí do dalšího útoku. Ten zatím vede ve stejném postoji jako minule, a tak se v jeho předchozím útoku snažím najít slabinu. Nejprve o krok ustoupím, abych mu dal najevo, že se budu jen bránit, ale v okamžiku, kdy se prudce vymrští nahoru jeho tělo, se k němu i pomocí Síly co nejrychleji přiblížím, abych mu odsekl ruce svírající rukojeť mého světelného meče od zbytku těla, a tak se tedy pokusím o dvojité Cho Sun.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“