Výcvik pro Funnyho(Mais de Ream)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Při dalším útoku svého protivníka se tentokrát rozhodneš spoléhat na zkušenost s již podobně zahájeným manévrem, který jsi u svého protivníka mohl vidět před nějakou chvílí. Uděláš tedy krok nazpět a chystáš se vyčkávat na dobu, kdy se tvoje temné já odrazí do vzduchu, jenomže k tomu nedojde. V momentě kdy očekáváš odraz, naopak provede ještě rychlejší úkrok kupředu, zaskočenému ti vyzvedne světelný meč svým do vzduchu a zasáhne tě tvrdou hlavičkou, aby ti uchopil ruku v níž držíš světelný meč blokujíc ho svým. Šikovným chvatem ti ji zkroutí pod svojí, takže k tobě chvíli stojí zády, držíc tvoji ruku i se světelným mečem vpřed, aby s tebou prudce trhnul, přehodil si tě přes hlavu a zároveň ti z ruky vykroutil svůj světelný meč, zatímco ty přistaneš nekompromisně na zemi. Spokojen, že má zpět to, co je jeho hodí tvůj vlastní světelný meč po tobě, ale jsi donucen rychle uhnout, jinak by se ti zabodl do místa, kde jsi měl před vteřinou hlavou.
Divil by ses, kolik tunelů je slepých bez východu. Otázkou je, v jakém tunelu kráčíš ty ? V tom se slepým koncem nebo v tom, kde je na konci to ubohé patetické malé světýlko ... naděje, tak tomu Jedi s oblibou říkají.
podotkne nakonec vítězným tónem a nesčetnou hrdostí, nad právě provedeným manévrem, který mu vyšel se vším všudy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Nechal jsem se nachytat svým temným já, když svůj útok započalo stejně jako ten minulý, přesto ho dokončilo úplně jinak. Všechno se stalo tak rychle, že jsem ani nestihl nijak reagovat. Poté, co mě přehodil přes hlavu a vykroutil mi z ruky jeho světelný meč, musel jsem uhnout svému světelnému meči, který po mě hodil, nýbrž získal zpět již svůj. Následně pokračoval v našem rozhovoru o Temné straně Síly, zatímco já se postavil na nohy a Sílou si do ruky přivolal svůj světelný meč.
Mohl mě bez problémů zabít, přesto to neudělal,
pomyslím si, když v ruce opět držím svůj světelný meč a tato myšlenka mi stále nedává pokoj, ale prozatím ji zapudím.
Kráčím v tunelu, kde je na konci to malé, ale jasné světlo,
odpovím mu na jeho otázku.
Bojuji nejlíp za celý svůj život, přesto ho stále nemohu porazit. Musím na něco přijít, něco si uvědomit.
Co takhle zkusit bojovat bez světelných mečů?
navrhnu mu, i když beze zbraně umím bojovat hůře, tak chci spíše získat čas, odpočinout si a získat další nápovědu od svého temného já, abych si něco uvědomil, co by mi pomohlo v jeho poražení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Otřesen, pošramocen se snažíš co nejrychleji vzpamatovat a součástí tvého vzpmatovávání je i rychlý návrat tvého vlastního světelného meče do tvé ruky. Rozhodl ses trochu změnit postoj k souboji a aby jsi alespoň získal trochu času, tak jsi navrhnul svému temnému protějšku změnu pravidel.
Oh, nevěříš snad svojí nablejskaný hračce ? A tak padá světelný meč, největší ze symbolů Jedi ...
odvětí nejprve arogantně a výsměšně tvůj protějšek v první reakci, aby poté mávnul svým světelným mečem před sebou, aby jej nyní držel v napjaté rozpažené pravé ruce.
A proč bych měl chtít bojovat podle tvých pravidel ? Nepamatuju si, že by jsi to byl ty, kdo mě vyzval k tomuto souboji.
dodá ještě tvé temné já, a zdůrazně slovo ty, aby ke konci přidalo takový nepříjemný úšklebek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mé temné já na podmínky souboje bez světelných mečů nepřistoupilo, přesto jsem měl chvíli čas přemýšlet, proti komu vlastně bojuji.
Mé temné já... ne. Je to mé možné budoucí já, ze kterého mám největší strach, že bych se jím skutečně stal,
napadne mě možná jeho pravá existence. Stále však nereaguji na jeho posměšky vůči mně a ještě jednou se nad jeho existencí zamyslím, abych se poté lehce usmál.
Mé budoucí já, kdybych propadl Temné straně… ano to, z čeho mám největší strach.
Jsi má temná budoucnost, ze které mám strach, že bych se někým takovým jako jsi ty někdy stal, pokud bych propadl Temné straně,
řeknu mu již několikátý svůj názor na jeho totožnost a poté trpělivě počkám na jeho odpověď, či na to, co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Tvoje temné já se pousměje nad tvým dalším tipem, jak by to nestranému pozorovateli nejspíše přišlo a jenom pokrčí rameny.
Temná budoucnost ? Záleží na úhlu náhledu ... já bych řekl spíš lepší a silnější budoucnost, navíc když vezmu v potaz fakt, že starochu Vaderovi se dýchá stále hůře a Palpatine brzo seschne věkem, tak vidíš, jak světlou budoucnost by jsi mohl mít.
zapředstavuje trochu tvoje temné já a přímo tim naznačí, že impérium v současném složení je odsouzeno k záhubě a nenápadně poukáže, kdo by tomu mohl napomoct a hodně z toho těžit.
No a jakmile je jeden nahoře, tak záleží jenom na něm, co bude světlo a co temnota. Nemyslíš ?
zazubí se a dvakrát ledabyle promáchne světelným mečem, aby vyplnil chvilku ticha, než stihneš odpovědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mé temné já se mi už neposmívalo, což jsem pokládal za značné zlepšení. Naopak se mě začalo pokoušet přetáhnout na Temnou stranu Síly.
Světlou budoucnost?
odpovím mu a také pokrčím rameny, jako on před chvílí.
Jak bych mohl rozhodnout, jestli jsem světlý, nebo temný, to ze mě nedělají mé tužby, ale mé činy. A proč bych měl chtít vládnout nad ostatními lidmi? Pokud bych to chtěl, tak jsem zůstal na Edonaris. Úkolem rytířů Jedi není vládnou ostatní lidem, Jedi je chrání,
sdělím mu svůj názor na jeho výzvy k mé temné, z jeho pohledu lepší, budoucnosti.
To znamená, že se nikdy tím, kdo jsi ty nestanu, pokud nepropadnu Temné straně. Nebo se mýlím? Opravdu by mě zajímalo, čím podle sebe jsi,
řeknu mu další své stanovisko týkající se jeho existence, a zeptám se ho i na to, jak vidí svou existenci on sám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Tvé temné já si odfrkne nad tvým přesvědčením a úmyslně si zívne, čímž naznačuje, že tvým řečem přikládá nulovou hodnotu.
A právě proto jsou Jedi takoví omezenci a budižkničemu. Kdyby nebyli blbí, tak by tu ještě dávno byli. Proč byli vyhlazení ? Protože se nechali ovládat a to, že je ovládal skrz senát sith, to je teprve gól ! Ale už mě to řečnění začíná nudit, je na čase to ... uzavřít.
pronese otrávaně tvoje temné já a vyskočí asi do pětimetrové výšky, aby odhodilo svůj světelný meč ještě dále. Po několika vteřinách si uvědomíš, kam byl světelný meč hozen, protože ze stropu začnou na zem postupně dopadat velké krápníky, které jsou tak běžným útvarem v jakékoliv jeskyni. Jeden dopadne těsně vedle tebe a jeho dvoumetrová velikost nebudí nic dobrého. Když tvoje temné já dopadne, tak jeden z krápníků drží pomocí Síly nad sebou a se zákeřným úsměvem ho hodí proti tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mé temné já mnou začalo opět opovrhovat, když jsem dal jasně najevo, že jsem se rozhodl pro Světlou stranu Síly, a ne Temnou, jak doufal . Ještě jednou prohlásil, že Jedi jsou k ničemu, poté vyskočil asi pět metrů vysoko a odhodil svůj světelný meč nad sebe. Po pár vteřinách začaly na zem dopadat velké krápníky, takže mi rychle došlo, o co se snažil. Jeden asi dvoumetrový krápník dopadl jen těsně vedle mě v okamžiku, kdy mé temné já dopadlo na zem a Sílou uchopilo další krápník a hodilo ho proti mně.
Pokud bych použil Sílu k zastavení krápníku, tak bych se zbytečně jen vyčerpal,
pomyslím si vzhledem k tomu, jak náš souboj doposud probíhal. Před krápníkem mířícím na mě uhnu tak, že vyskočím na ten, který před chvílí dopadl těsně vedle mě. Pokud by stihl změnit směr letu krápníku, byl jsem připraven použít světelný meč, abych ho rozpůlil ve dví a bylo by to třeba, vyskočil bych zase nahoru.
A to je ten rozdíl mezi námi, ty mě chceš zabít, zatímco já ne. Proto jsi zlý… jsi zlo v mém srdci,
prohlásím, když stojím na krápníku, který je zapíchlý špičkou do země, přímo proti němu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Před letícím krápníkem se rozhodneš uskočit směrem nahoru a to přímo na krápník, který byl vedle tebe. Očekáváná změna letu krápníku na tebe se opravdu dostavila, jenomže místo, aby letěl přímo na tebe, tak jej zabořil do krápníku na němž si stál, čímž narušil tvoji rovnováhu. Zatímco se krápník pod tebou hroutil a ty jsi bojoval se svou rovnováhou, tak do tebe tvůj protivník opět strčil Silou a ty jsi se octl ve vzduchu. Intuitivním švihem světelným mečem za sebe jsi roztříštil jeden z mnoha padajících krápníků, aby tvůj let skončil na dalším. Ten byl naštěstí zabodlý do země, takže jsi do něj 'jenom' narazil zády. Když jsi se vzpamatovával, tak už krápníky ze stropu přestaly padat a v jeskyni zavládl relativní klid.
Nikdy jsem neřekl, že jsem dobrý ... podstatné je, že mě nemůžeš porazit.
ozve se hlas tvého soupeře, ale ty jej nemůžeš zahlédnout mezi množstvím napadaných krápníků a několika rozlomených.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mé temné já Sílou skutečně změnilo směr letu krápníku, ne na mě, ale na krápník, na kterém jsem stál. Ten se začal hroutit a zatímco jsem bojoval s rovnováho, tak do mě mé temné já strčilo Sílou a ocitl jsem se ve vzduchu, kde jsem instinktivně švihl světelným mečem za sebe. V těch místech právě padal krápník, který se tak roztříštil a já dopadl zády na další, jenž však už byl zapíchlý do země. Snažil jsem se vzpamatovat, v tu chvíli jsem také zjistil, že krápníky už přestaly padat. Poté se odněkud ozval jeho hlas, že nikdy netvrdil, že je dobrý. Rozhlédl jsem se po jeskyni a snažil se ho najít. Kdybych ho nenašel, chtěl jsem zkusit při hledání použít i Sílu, přestože si myslím, že ho zde neucítím, nýbrž je temný stejně jako sama jeskyně.
A proč tě nemůžu porazit?
zeptám se ho a vzdálím se co možná nejdále od krápníků, aby je na mě nemohl svrhnout.
Nebojím se tě, ani Impéria, protože jednoho dne bude poraženo, stejně jako ty,
prohlásím a na chvíli se zamyslím nad jeho pravou identitou, nebo účelem proč tu je.
Existuje díky strachu ve mně, ale používá emoce, které neznám, protože já jsem Jedi a necítím,
napadne mě reakce na jeho prohlášení, že existuje jen kvůli strachu.
Musím potlačit svůj strach.
A pokusím se uskutečnit ještě jednou svůj nápad, když mě ještě něco napadne.
Co když jsem nesledoval stopu pouze jednoho Jediho unikajícího Rozkazu 66, ale více Jedi?
přesto se rozhodnu tuto zajímavou myšlenku odložit a plně se věnovat svému původnímu záměru, tedy potlačit svůj strach.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temá jeskyně:
Pokusíš se vylákat svého svého protivníka tím, aby promluvil, ale na tvou otázku se nijak neozývá. Ticho v jeskyňi je až zlověstné a poměrně nepříjemné. Se svým strachem se vypořádáš docela rychle, protože během souboje na něj ani moc nemusíš myslet, i proto, že tě tvůj sok tolik zaměstnává. Konečně je ticho narušeno a ty se okamžitě otočíš za jeho zdrojem, je to však jenom kus krápníku, který k tobě rychle zamíří. Spěšně se mu uhneš, aby jsi zpoza sebe musel uhýbat dalšímu. Svého protivníka však nemůžeš nikde zahlédnout, vlastně jsi rád, že stíháš odrážet krápníky, které přilétají střídavě ze všech stran po jednom.
Tancuješ docela dobře, ale ještě ti chybí partnerka ... ale počkat, to ti vlastně kodex zakazuje co ?
ozve se znova hlas tvého protivníka, který to však načasuje tak vhodně, že jej nestihneš zahlédnout, než se znova přemístí a přilétavající kusy kamene stále neustávají.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Naprosté ticho narušil až krápník letící přímo na mě, takže jsem byl nucen rychle uhnout. Poté na mě začalo přilétávat větší množství krápníků, ale ne pouze z jedné strany, nýbrž ze všech, takže jsem ani nemohl určit polohu svého temného já. Mé uhýbání krápníkům přirovnal k tanci a neodpustil si poznámku, že mi chybí jen partnerka, kterou mi kodex zakazuje. Bohužel jsem byl stále nucen bránit se přilétávajícím krápníkům, takže jsem ho nestihl zahlédnout dříve, než změnil svou polohu.
Znám kodex a jsem rád, že ty také,
odpovím mu, a protože krápníky ke mně přilétávají stále, tak se rozhodnu také skrýt svou polohu, a tak deaktivuji svůj světelný meč. Také změním svou polohu a to tak, abych se nesrazil s nějakým krápníkem, které po mě Sílou hodil, než jsem deaktivoval světelný meč. Když se dostanu do relativního bezpečí, pokusím se rozvést svou poslední myšlenku.
Kdyby stejnou cestou, kterou jsem sem šel já, chodilo více Jedi, pak by to byly rytířské zkoušky,
pomyslím si, když si vzpomenu na jednu hodinu, o níž nám jeden přeživší Jedi vykládal o rytířských zkouškách před Klonovými Válkami.
Ale vždyť jsem svůj strach zahnal.
Téměř jsem byl v koncích, poté jsem si však na něco vzpomněl z našeho souboje.
Říká, že ho nemůžu porazit. Ale proč si bral zpět svůj světelný meč, když oba jsou stejně vyvážené? Jasně, světelný meč,
napadne mě, že ho možná porazím, pokud zničím jeho světelný meč. Přesto nechci opět souboj začínat, naopak počkám a načerpám Sílu.
I tak bude těžké mu zničit jeho světelný meč, zná všechny moje pohyby v Ataru, a zřejmě i v ostatních stylech, ve kterých jsem kdy bojoval, takže zbývá jen…Vaapad.
Vaapadem jsem nikoho nikdy v životě na vlastní oči bojovat neviděl, avšak mistr Kenzon nám ukazoval pár nahrávek, které se mu podařilo sehnat a v nichž nějaký Jedi bojoval Vaapadem. Pro neznalost Vaapadu se nejprve rozhodnu při souboji použít Soresu, jež ovládám také, jen ho většinou používám k odrážení blasterových střel. Kdyby tento styl nebyl efektivní, pak bych přešel do Vaapadu a zaútočil několika údery, které z něj znám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Rozhodneš se přistoupit ke stejné taktice jako tvůj protivník a deaktivuješ svůj světelný meč a snažíš se kotoulem vyzmizet ze své vlastní pozice. Podle zvuku ustane i létání krápníků a jeskyňí se rozhostí nepříjemné ticho, které skrývá jak tebe, tak i tvé temné já. Nyní jste oba hráli hru na schovávanou v naprosto temné jeskyňi, kde jakýkoliv šramot nebo troška světla mohli prozradit toho druhého. Bylo podivné, že jsi však nemohl své temné já vycítit. Nebyl jsi si ale však jistý, jestli to bylo temnotou celé jeskyně, která to mohla vše stínit nebo tvým samotným protějškem. Naprosté ticho náhle přerušil dopad nějakého kamene, který se ozval z místa. Bylo to z místa asi deset metrů od tebe po tvé levé ruce a znova se ten zvuk už neozval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“