Výcvik pro Funnyho(Mais de Ream)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Funnyho(Mais de Ream)

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Zamyšlený jsi seděl na podlaze výcvikové místnosti a čekal jsi na příchod svého učitele Ephaana Kenzona. Hlavou se ti míhali vzpomínky na deset let, které jsi zde, ve skrytu před nejdříve klonovými válkami a poté útrapami impéria, žil a cvičil se v boji se světelným mečem. Před čtyřmi lety se konečně odhodlal k většímu výcviku v Síle, který byl ze začátku značně jednoduchý a zaměřoval se na její základní vnímání a pociťování. Během těch čtyř let jste se však dostali k jejímu využití pro zlepšení tvých bojových schopností a fyzických prvků při boji a také jejímu využití ke zvedání předmětů a jejich přesouvání. V porovnání s tím, co dříve dle vyprávění uměli rytíři Jedi toho nebylo mnoho, ale každý musel nějak začít a takhle jsi začínal ty. Okno místnosti bylo lehce otevřeno a dovnitř vanul slabounký vánek, jehož chlad tě nyní vytrhnul ze zamyšlení a donutil tě si uvědomit, že učitel Ephaan Kenzon má oproti svým obyklým příchodům na váš výcvik už docela značné zpoždění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Seděl jsem ve výcvikové místnosti a čekal na svůj další výcvik pod vedením Ephaana Kenzona, se kterým jsem se hodně spřátelil od smrti svých rodičů. Při čekání mi hlavou proběhly vzpomínky na těch deset let, co tu už jsem. Nejprve jsem si vzpomněl na svůj první trénink se světelným mečem, kdy jsem se jím lehce poranil. Nebral jsem to jako zranění, ale jako motivaci být lepší. Má nejradosnější vzpomínka - sestavení svého vlastního světelného meče. Další vzpomínka mi připomněla Rozkaz 66, kdy jsem ucítil umírat stovky rytířů Jedi, nástup Impéria, který nás nutil se skrývat a následují příchod přežívších Jediů. Také hloubější ponoření do tajů Síly, pomocí příchozích Jediů. A na konec můj prozatím poslední cvičný souboj se světelnými meči, při kterém jsem k zlepšení svých úderů a úhybných manévrů používal Sílu. Z přemýšlení mě náhle vytrhl slabý větřík proudící pootevřeným oknem. Až v ten okamžik jsem si uvědomil, že Ephaan má velké zpoždění, proto jsem začal přemýšlet, kde se tak mohl zpozdit.
Asi má nějaký naléhavý úkol nebo se zapovídal s ostatními rytíři Jedi. Možná bych ho mohl zkusit najít pomocí Síly.
Dostal jsem nápad a byl jsem rozhodnut ho vyzkoušet, stále jsem osamoceně seděl uprostřed výcvikové místnosti a ponořil se hluboko do Síly. Doufal jsem, že bych mohl pomocí Síly alespoň zjistit, kde se učitel Kenzon nachází.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Síla se k tobě nejprve přibližíla slabě a poté zesílila, pocítil jsi okolo sebe její proudění a započal jsi prozkoumávat každý z těchto proudů dohromady tvořících jeden nekonečný celek po prezenci tvého mistra. Pro zlepšení soustředění jsi zavřel své oči a pátral jsi pouze v prostorách školy, kde někde jsi mistra Kenzona tušil. Postupoval jsi opatrně a pomalu, ale neměl jsi stále žádnou stopu a blížil jsi se již k poslednímu patru školu. Z tvého soustředění tě však vyrušila něčí ruka na tvém rameni. Ohlédl jsi se a s překvapením jsi zjistil, že to je právě mistr Kenzon a vedle něho stojí ještě jedna další osoba, kterou jsi zde ve škole ještě neměl příležitost potkat.
Promiň mi to zdržení Maisi, ale byl jsem přivítat tuto ženu, která je tu se mnou. Tohle je Klossi Anno, rytířka Jedi, která přežila rozkaz 66 a poté i střet s Darthem Vaderem.
omluvil se mistr Kenzon, zatímco se Klossi Anno, která vypadala jako člověk, ale měla nad nosem malé znaménko o jehož významu jsi se mohl jenom dohadovat, se na pozdrav uklonila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Pomalu jsem začal prohlédávat nejvyšší patro školy, kde měl Ephaan Kenzon svůj pokoj. Když jsem ho nenašel ani v prostředním patře, tak jsem se domníval, že bude ve stejném patře jako já, protože jsem cítil jeho přítomnost na škole. Než jsem stihl Sílou prohledat poslední patro, tak mě vyrušil Mistr Kenzon, který ke mně přišel ještě s nějakou ženou.
No jistě, příště bych měl začít hledat od místa, kde jsem.
Postavil jsem se a poté co jsem si vyslech Mistrovu omluvu a také představení rytířky Jedi po jeho boku, tak jsem se Klossi Anno uklonil na pozdrav, jako před chvíli ona mně.
To je v pořádku Mistře, snažil jsem se vás najít pomocí Síly, ale byl jste rychlejší.
Poté, co jsem vysvětlil svému Mistrovi, o co jsem se pokoušel, tak jsem se usmál a svou pozornost obrátil na rytířku Jedi, Klossi Anno.
Rád vás poznávám Jedi Anno a doufám, že se vám tu bude líbit. Také bych vám měl pogratulovat, že jste přežila setkání s Darth Vaderem. Bohužel až příliš mnoho Jediů on zabil.
Přivítal jsem přeživší rytířku Jedi a smutným tónem jsem se ještě zmínil o Darth Vaderovi, se kterým se střetla. Otočil jsem se směrem k otevřenému oknu, kterým do místnosti proudil lehký vánek, natáhl k němu ruku a Sílou jsem se ho pokusil zavřít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Okno se lehce zachvělo, aby se pak začlo zavírat až nakonec zaklaplo úplně. Jedi Anno tě pozorovala a nakonec souhlasně pokynula mistru Kenzonovi.
Je tu více důvodů, proč tu Anno je, ale jedním z nich jsi ty Maisi. Co se boje týká, tak jsem tě naučil už vše a dal jsem ti i základy Síly, ale více už asi nebudu schopen, protože jsem nikdy nedokončil svůj výcvik. Jedi Anno sem přijela i proto, aby zvážila tvůj další výcvik pod jejím vedením. Proto dnešní lekci povede ona.
vysvětlí důvod přítomnosti Jedi Anno mistr Kenzon, aby se poté lehce uklonil a odešel do jiné místnosti, zanechávajíc tě tu samotného s Jedi Anno.
Také tě ráda poznávám a ono střetnutí s Vaderem bylo, pro mě šťastné, ale to nechme nyní být. Určitě tě napadá spousta otázek, proto se můžeš ptát, než přejdu já ke svým otázkám.
pronese Jedi Anno a je připravena ti odpovědět jakoukoliv otázku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Byl jsem hodně překvapený, když mi Mistr Kenzon vysvětlil důvod přítomnosti Jedi Anno. Zalila mě vlna emocí radosti, že se stanu plnohodnotným Padawanem a později možná i rytířem Jedi, také bych se měl naučit nové schopnosti v Síle, ale zároveň také smutku, že bych možná mohl opustit Ephaana a školu, ve které jsem strávil posledních deset let. Uklonil jsem se Mistru Kenzonovi na rozloučenou a ještě jsem ho sledoval, jak odešel z místnosti. Ve výcvikové místnosti jsem zůstal už jen já a Jedi Anno. Poté jsem přenesl zrak na Klossi Anno, která ke mně začala mluvit. Dala mi možnost zeptat se jí na cokoliv, tak jsem toho rád využil.
Děkuji, máte pravdu mám pár otázek, které na sebe trochu navazují. Rád bych se dozvěděl, jak jste unikla Rozkazu 66? Proč jste sem přišla až teď a jak jste se o téhle škole dozvěděla? Proč si chcete vybrat mě, pokuď tomu správně rozumím za Padawana? A pokuď se jím skutečně stanu, kde povedete můj výcvik?
Položil jsem Jedi Anno svých pět otázek, na které bych rád znal odpovědi a čekal jsem na její odpovědi, abych poté mohl vyslechnout její otázky a následně na ně odpovědět. Pak by mohl začít můj výcvik, na který jsem se již těšil, byl jsem zvědavý jaká bude jeho náplň.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:)
Zatímco ty se začneš ptát na své zvídavé otázky, tak se Klossi Anno sedne do meditačního sedu na podlaze a zhluboka se nadechne, protože některé z otázek se dotýkají nepříjemných vzpomínek.
Unikla jsem s notnou dávkou štěstí a bohužel i díky oběti mého mistra. Z Dellaltu jsem unikla s několika dalšími Jedii a padawany v SX raketoplánu, jen aby jsme unikali útokům našich vlastních bývalých jednotek. Ve víru událostí jsem se poté dostala na Kashyyyk, kde nás vystopoval Vader a krátce jsem se s ním střetla, ale byla jsem zraněna, když mě svým světelným mečem zasáhl do zad. Nebýt tehdejší další oběti Roana Shrynea, tak bych tu dnes nemusela být. Díky wookiům se mě a několika dalším podařilo znova uniknout a poté i opustit Kashyyyk. Nejdříve jsem hledala někoho z Jediů, kdo by mi pomohl dokončit můj výcvik, když jsem narazila na tuto školu. S Kennzonovo pomocí jsme tak skutečně někoho našla a dokončila svůj výcvik, abych poté nějakou dobu cestovala a škodila impériu. A nyní bych ráda předala někomu své znalosti a vedomosti, aby mohl pokračovat v tradici řádu Jedi,i když pouze omezeně. Co se týká tebe, tak jsem si nevybírala osobně, byl jsi mi doporučen mistrem Kenzonem jako nejvhodnější kandidát ze současně přítomných. Co by se výcviku týkalo, tak by nešlo o žádné konkrétní místo, vše by se učilo na cestách, protože impérium po nás stále pase a snaží se nás najít.
odpoví ti zdlouhavě Klossi Anno a vydechne si.
A teď bych měla jednu otázku já. Jaký máš potoj k Síle ? Co pro tebe znamená ?
zeptá se Klossi Anno a pohlédne ti do očí v očekávání odpovědi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Posadím se vedle Klossi Anno, abych poté se zájmem vyslechl její dlouhou odpověď. Než mi Jedi Anno položilou svou otázku, tak jsem jí ještě poděkoval za její odpověď na mé otázky. Zavřel jsem své oči a poté se posadil jsem si do meditační polohy, abych se mohl ponořit do Síly a poskytnou Klossi Anno odpověď.
Síla je neviditelná energie, která je ve všem ve vesmíru již od jeho vzniku. Jen, když ji budeme cítit ve všem kolem sebe, tak ji budeme moci dobře využít. Světlá strana Síly se využívá ke konání dobra a spravedlnosti, ale Temná strana Síly touží po moci a snaží se zničit dobro. Já, jako všichni správní Jediové, vyznávám pouze Světlou stranu Síly. Podle mě bychom Sílu měli využívat pouze ke konání dobra a spravedlnosti a ne jí zneužívat, abychom si třeba ulehčili práci.
Když jsem domluvil, tak jsem otevřel oči, usmál jsem se a pohlédl na Jedi Anno. Byl jsem zvědavý, jak zhodnotí mou odpověď a také na její další otázky. Měl jsem z ní dobrý pocit a za tu krátkou dobu jsem si jí už stihl oblíbit, byla příjemná a hodná i potom, co prožila.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Jedi Anno si vyslechla tvou odpověď a hluboce se zamyslela, aby pečlivě zvážila každé slovo, každou myšlenku, kterou jsi vložil do své odpovědi. Po chvilce ti přecejenom pohlédla do očí, když dosáhla svého vyhodnocení.
Dobrá odpověď. Je mnoho náhledů na Sílu, mnoho odlišných náhledů, ale základní princip musí být podobný, ne-li shodný. Temná strana Sílu využívá, zatímco my se snažím žít v souladu s ní a používat ji přirozeným způsobem věcí, ne ji přetvářet do ohavností temné strany.
zareaguje na tvou odpověď a na chvilku se zamyslí, aby zvážila svou další otázku.
Ještě jedna otázka by mě zajímala. Až ovládneš složitější a mocnější schopnosti světlé strany Síly, jak jich hodláš používat pro řežimu impéria a těm, kteří stojí za ním ?
zeptá se nakonec na na první pohled jednoduchou otázku, jež se však při zvážení postavení Jediho ukáže mnohem spletitější, než se na první pohled zdálo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Trpělivě jsem čekal na zhodnocení mé odpovědi od Jedi Anno, a když se tak stalo, tak jsem byl rád, že jsem odpověděl správně. Vyslech jsem si další otázku, která na první pohled vypadala jednoduše, ale ve skutečnosti byla složitější. Abych se mohl lépe soustředit, zavřel jsem oči, opět se ponořil do Síly a snažil se najít vhodnou odpověď. Vzpomněl jsem si na spoustu věcí, kterými bych mohl Impériu škodit. Nejvíce mě však zauja poslední nápad, tedy ochrany Jediů, které Impérium stále loví za pomoci Inkvizitorů. Otevřel jsem své modré oči, podíval se do očí Klossi Anno, která seděla vedle mě a sdělil jí svou odpověď.
Až by se tak stalo, tak bych Impériu chtěl škodit, jak by to jen šlo. Ale hlavně bych chtěl ochraňovat ostatní rytíře Jedi, které Inkvizitoři stále loví a zabíjejí. Myslím, že nyní je to jedna z největších hrozeb pro Jedie. A pokuď bych byl úspěšný, tak bych rád sjednotil všechny přeživší Jedie, které bych potkal. Společně bychom poté měli větší šanci úspěšně bojovat proti Impériu.
Tohle mě napadlo poprvé, zajímavá cesta, ale také hodně nebezpečná, bohužel. Jako bojovník jsem vychováván již od malička, ale takhle bych se choval spíše jako ochránce, tím líp.
Pomyslel jsem si a poté jsem se už plně věnoval Jedi Anno, od které jsem očekával odpověď a případně další otázku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Jedi Anno si vyposlechla tvou odpověď a nedokázal jsi na první pohled s určitostí říct, co si myslí, nebo jak se jí zamlouvala, takže jsi musel čekat, než promluví.
Shromáždění Jediů na jedno místo by nemuselo být tak moudré. Kdyby se podařilo impériu odhalit toto místo, mohla by vzniknout další katastrofa. Ne my se musíme naopak roztahovat co nejvíce a skrývat, než nastane správný čas. Ale je pravda, že hrozbu inkvizitorů nemůžeme ignorovat, naopak musíme císaři dokázat, že tyto jeho loutky, jeho nástroje nemohou nikdy uspět, čímžmu budeme škodit a odvádět jeho pozornost od jiných věcí, které umožním dalším lidem a skupinám narušovat jeho impérium.
odpoví nakonec Jedi Anno a zvedne se, aby mávla rukou směrem k vaku, který se doposud válel v druhém rohu místnosti a do ruky si přivolala pět kulovitých předmětů, které náhodně porozházela po místnosti.
Než si půjdeš zabalit, abychom mohli vyrazit, tak bych pro tebe měla jeden úkol. Pomocí Síly uchop všech těchto pět koulí na jednou a přesuň je nad sebe, kde jednu drž uprostřed a ostatníma v pravidelných odstupech mezi sebou rotuj okolo té uprostřed.
rozhodne Jedi Anno o tvém posledním testu, než vyrazíte pryč ze školy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Dlouho jsem čekal než mi Jedi Anno konečně odpověděla, a když se tak stalo, tak jsem byl trochu zklamaný, protože mě úplně nepochopila. Poté jsem Klossi podal lepší vysvětlení.
Omlouvám se, špatně jste mě pochopila. Já nemyslel, aby jsme se shromáždili na jedno místo, ale aby jsme spolu komunikovali klidně i přes půlku galaxie a předávali si důležité informace.
Pozorně jsem sledoval Jedi Anno, jak po místnosti náhodně rozházela pět kuliček. Poté jsme si vyslech zadání svého posledního úkolu před opuštěním školy.
Před opuštěním školy… Seběhlo se to rychle, hodně rychle. Ale už se těším na světy, které navštívím, ale ne na Impérium.
Po krátkém zamyšlení jsem již po několikáte v krátké době zavřel oči a ponořil se do Síly. Protože jsem zavřel oči, tak jsem se musel spolehnout jen na Sílu, i když Síla je více než dostatečný zrak alespoň pro mě. Pomocí Síly jsem viděl mimojiné Klossi Anno, ale také hlavně pět kuliček, které byly nepravidelně rozházené po místnosti. Všech pět kuliček jsem uchopil Sílou a nazvedl je, poté jsem je začal přenášet na stejné místo, tak aby byly seřazeny nad sebou. Kuličku uprostřed řady jsem se stále snažil držet Sílou na stejném místě, naopak těmi nad ní jsem se snažil pomalu rotovat okolo ní. Zbývajícími kuličkami dole jsem se snažil rotovat kolem prostřední kuličky ve stejné vzdálenosti, jako s horními, jen v jiný čas, aby do sebe nenarazily. Kvůli tomu jsem se snažil udržovat stejnou rychlost rotace u všech kuliček.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Jakmile jsi se pustil do svého úkolu, tak se i mimo tvůj pohled Jedi Anno ponořila do Síly, aby pečlivě sldovala každý tvůj krok, aby pozorovala jak přistupuješ a využíváš Sílu k tomuto úkolu. Uchopit a přepravit oněch pět kuliček se ukázalo jako poměrně jednoduchá část úkolu, stejně jako jejich seřazení nad sebe. I držení toho prostředního bylo jednoduché, stejně jako samotná rotace ostatních. Jenže problematičtější bylo udržení těch kuliček v přesné formaci. I když se ti to vesměs dařilo, tak ti místy jedna kulička předbíhala, jiná ztrácela a tak podobně. Takhle to trvalo asi pět minut, než se ti jedna kulička vychýlila trochu víc. Pokusil jsi se ji srovnat, ale polevil jsi v pozornosti nad dalšími kuličkami a celé schéma se započalo kazit. Jedi Anno však stále nic neříkala a jenom tě pozorovala. Ponořil jsi se ještě hlouběji, ale už se ti nedařilo navodit ono schéma, aniž by zastavil pohyb kuliček a znova je uspořádal do požadované formace. V ten moment na tvé kuličky zatlačila větší Síla a zmizeli ti z dosahu.
To stačí. Bude ještě potřeba hodně zapracovat, ale základ je dobrý. Nyní si běž připravit své věci, které máš v plánu si vzít s sebou. A případně se rozloučit, pokud to vyžaduješ. Já mezitím počkám v konferenční místnosti. Teda, pokud samozřejmě chceš podstoupit výuku pod mým vedením, nemohu tě do toho samozřejmě nutit.
dodá na závěr Jedi Anno a ještě si počká na tvou odpověď, jež rozhodne o tom, jestli na tebe má čekat nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Čtyři kuličky se daly do pohybu a začaly rotovat, občas se nějaká vzdálila ze své dráhy, ale rychle se mi jí podařilo vrátit na správné místo. Plně jsem se soustředil na svůj úkol, a tak jsem trochu ztratil pojem o čase. Když se nejspodnější kulička vzdálila o trochu dále než předchozí a snažil jsem se jí vrátit, tak jsem ztratil kontrolu nad ostatními a schéma se poté zhroutilo. Ještě jsem se ponořil do Síly a pokusil se kuličky opět uvést do pohybu, ale již se mi nedařilo jako před tím. Následně Jedi Anno využila své schopnosti v Síle a přivolala si všechny kuličky k sobě. Otevřel jsem oči, pohlédl na Jedi Anno a vyslechl si to, co mi chtěla říct. Vzápětí jsem kladně odpověděl.
Děkuji Mistryně, bude mi ctí stát se vaším Padawanem. Půjdu si ihned sbalit věci a poté za vámi přijdu do konferenční místnosti.

Ještě jsem se Klossi Anno, mé nové Mistryni, uklonil a zamířil do svého pokoje, abych si sbalil své věci. Turbovýtah se zastavil, otevřeli se dveře a já vystoupil na chodbu, kterou jsem rychle prošel do svého pokoje. Zamířil jsem ke skříni, ze které jsem vyndal svůj baťoh a postupně ho začal naplňovat. Po pěti minutách jsem měl všechny své věci sbalené, přesto byl baťoh spíše prázdný než plný. Baťoh jsem si hodil přes záda a vyšel ke dveřim, u těch jsem se zastavil a naposledy jsem si prohlédl svůj pokoj. Rychle jsem prošel kolem meditační místnosti, abych nenechal svou novou Mistryni dlouho čekat, navíc jediný s kým jsem se chtěl rozloučit byl Ephaan Kenzon, který se podle mě nacházel společně s Klossi Anno v konferenční místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti:
Tvé tušení o výskytu tvého dosavadního mistra Ephaana Kenzona se potvrdilo, když jsi jej spatřil společně s Jedi Anno. Než jsi dorazil, tak se spolu o něčem bavili, ale nepovedlo se ti, ať už jsi chtěl nebo ne, něco zaslechnout. Když jsi vstoupil do místnosti, tak k tobě nejdřív zamířil mistr Kenzon a postavil se přímo před tebe.
Jsem rád, ale i smutný, že odcházíš. Pod mým vedením by jsi nedosáhl svého plného potenciálu, v čemž ti nyní mnohem více pomůže Jedi Anno. Přesto nezapomeň, co jsem tě učil v boji i přesto, že to nebyli plnohodnotné styly boje se světelným mečem. A taky na boj beze zbraně. Ale hlavně vytrvej a neudělej stejné chyby jako jsem udělal já.
pronese i s trochou dojetí mistr Kenzot a nabídne ti svou pravici na stisknutí před tím, než ti umožní společně s opodál stojící Jedi Anno opustit tuto školu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“