výcvik pro Siphonus Maximus (aneb ta šílenost pro Kenyho:) )

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Bez jakýchkoli dalších problémů jste dorazili až ke schodišti, když se náhle pohnul stín a kde se vzal, tu se vzal, stál před vámi malý, zelený mužík v hnědém plášti, u pasu mu visel světelný meč, v levé ruce držel talířek s dvěmi kousky dortu - a v pravé zbytek jednoho dílku.
Á, younglingové naši... proč v postýlkách svých nespíte vy? promluvil na vás přátelstky s plnou pusou; pak se jeho pohled zastavil o hrnec, na chvíli získal tvrdý výraz u mistra Yody nevídaný, ale vzápětí jej zase skryla jeho normální přátelská podoba.
Copak děláte tu, spáti když máte?

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Cupitali jsme si to ke schodišti, když v tom se od nikud vynořila postava, jenž byla asi tak stejně vysoká, jako já. Až když vystoupila ze stínu zjistil jsem, že je to sám Mistr Yoda, držíc a pojídajíc jakési jídlo a s plnou pusou k nám promlouval. Úplně jsme s Lirsou skoprněli, říkám, protože jsem ji bokem oka viděl, a já málem ten hrnec leknutím upustil na zem. Hleděl jsem přímo do těch mocných, ale dobráckých očí a tak, jak jsem byl před tím s droidy vysoko nad věcí, byl jsem teď na samém dně. Když se nás zeptal co tu pohledáváme, nebyl jsem nschopen ničeho. Ani špetka záblesku v tom malém mozečku nezaplála. Nezbývalo nic jiného, než-li s pravdou ven a tak jsem začal nesouvisle kuňkat.

My... my... mistře... lezlo to ze mne, jako z chlupaté deky.
...my jdeme zabít obrovskou obludu, v drtiči odpadků...
Ona pojídá mistry a pak kaká kaši, co jíme...
Fuj... a my ji za to zabijem a pak budeme slavní...
dodal jsem hrdě.

Než to ze mne celé vylezlo, hladina prazvláštní pěny v hrnci se nezadržitelně blížila k bodu kulminace. Již teď, zbývala necelá čtvrtina volného místa v hrnci, než-li obsah překoná jeho okraje.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Tak galaxii zachránit chtěli jste? promluvil po chvíli Yoda o poznání laskavějším tónem. Přece jenom, byl to mistr Jedi a na někoho takového odhodlání k hrdinským činům udělá vždycky dojem.
Bez ohledu na to, zda obluda existuje či ne, projevili jste dostatek vůle vzdorovat nebezpečí likvidujícímu mistry - a to něco znamená.
Padawani stateční to!
Pak se obrátil k tobě.
Leč pozor dávej na stranu temnou; ctižádost přílišná do spárů jí vede. A Jedi navíc nepřátele netráví své...

V té chvíli obsah hrnce dobublal a začal přetékat; s mohutným zasyčením začal leptat podlahu. Jeden by řekl, že to bude chemické katastrofě stačit, leč nestačilo. Stěny nádoby se pomalu začínaly rozpínat a vzápětí se hroutit do sebe. Aktivoval se protipožární systém.
Yoda se upřeně zadíval na váš hrnečku vař, a ten v mohutném oblouku odletěl o pár metrů dál do chodby, kde nikdo nestál, načež se ozvala tlumená rána a jakési tchchchsssss...
Lirsa se na tebe vyděšeně zadívala; měli jste víc štěstí než rozumu, že se nic z toho nestalo při přenosu.

Co do směsi vše jste dali?
ozval se opět mistr Yoda.
Do toho kvílel výstražný systém, který vyhodnotil záhadný útok na budovu chrámu a nařídil obecnou evakuaci všech osob z vašeho křídla.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Ano chtěli sme, mistře... a dál poslouchal jeho slova.
Ale my ji neměli jak zabít mistře, tak sme ji chtěli otrávit... odpověděl mu na jeho radu.
Pak hrnec přetekl, začal se hroutit a nakonec mírně explodoval a my měli opět neskutečné štěstí. KDyž se nás mistr zeptal, co jsme tam dali, chvíli jsem přemýšlel a pak odpověděl.
Lísa tam dala celou kuchyň a já donesl jed a prací prášek, mistře odpuste nám to... řekl jsem když se spustil alarm a já si snad i uvědomil tíhu situace.
My už to neuděláme... dodal jsem rychle.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Kuchyň celou, prací prášek a jed... zopakoval po době konsternovaně mistr a skoro tklivě se zadíval za hrncem.
Jít bychom měli do bezpečí, tady platný více systém požádní bude! poznamenal vzápětí rázně a naznačil, že tady a teď se nebude zabývat rozpitváváním detailů.
Ke schodišti, padawani! Zavolal na vás a popadl tebe a Lirsu za ruku. Talíř s dorty se vznesl nad jeho hlavu a držel se v těsném náskoku před vámi.
O dvě patra výše mostek do budovy vedlejší vede. V bezpečí jistě budete tam.

V tu chvíli se ale z ohybu schodiště vynořily dvě vysoké postavy v pláštích napůl nesoucí a napůl vlekoucí Rina s Ralfem, bezpochyby též ve snaze dostat je "do bezpečí".
"Co se tu děje?" ozval se přísný hlas mistra Dooku, který si ale vzápětí všiml vás dvou. "Další padawani na potulce! Co tu děláte? Proč nespíte? Došlo k útoku na akademii a..." pustil se do vás pěkně zostra, ale Yoda si jen suše odkašlal.
Útok žádný, nehoda to velká. Obludu zrádnou otráviti chtěli a smísili cosi, čemu jed říkají, s některám práškem pracím...
Mistr po vás vrhl zlobný pohled (jeden by neřekl, že se Jediové umí taky takhle koukat).
Strachovati není se třeba, systém ochranný zvládne to sám. Hlavně by se zplodin ohavnách nenadýchali... pokračoval Yoda a během své řeči vás manévroval k přístupu do vyšším patrům, stejně jako Dooku se svým padawanem eskortovali zbytek vaší výpravy.
Poté se malý zelený mistr obrátil tvým směrem.
Bezpochyby z toho smradu obluda by zdechla... kdyby žila ovšem v drtiči nějaká. Na průzkum tam s vámi půjdu, jen co urovná se všechen zmatek.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Stoupali jsme s mistrem Yodou po schodišti a znenadání potkali zbytek naší party. Byli vlečeni mistrem Dooku a ten nebyl zrovna dvakrát hodný.
Koukl jsem se na Rina s Ralfem a ti se skopenými hlavami vlečeni a s výrazy v obličeji jasně vypovídajícími o tom, že si to pěkně slízli, ani nedutali.
O několik pater výše jsme se všichni zastavili a Yoda na mne promluvil.
Určitě tam je... odvětil jsem.
Že jo Líso, tys říkala, že ani mistr Yoda ji nepřemůže, jak je strašná... pověděl jejím směrem.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Měla by bejt! přikývla holčička.
Víš, jak dlouho jsme s Rinem tahali tyhle informace s těch desetiletých nafoukaných padawanů?

Mistr Yoda se zatvářil lehce udiveně. Uvidí se, uvidí se... na obludu my spolu půjdeme, mladí padawané a zjistíme, co pod pověstí strašnou její skryto je. Při posledních slovech se uchechtl.


"Nebav se s ním, zrádcem!" sykl na Lirsu mezitím Rino. "Je to sith! Nahnal nás do výtahu a pak chtěl zničit chrám! To je jasné každému škvrněti...!"
"To néni pravda!"zastala se tě Lirsa a zkusila dupnout své eskortě vzpurně na nohu. Nezdálo se, že by kdokoli z dospělých věnoval vaší hádce pozornost, přece jenom měli víc důležitějších starostí (třeba jak se celá záležitost bude řešit před Radou).
"A je! Lstivě se vetřel do naší přízně a provedl svůj temný nekalý plán!"zareagoval Morthen a Ralf zaječel na celou chodbu: "Mistři! Je to sith! Pomóóóc!!!!"
V tu chvíli došla mistru Dookovi trpělivost a obrátil se na svého padawana se slovy: "Mohl by ses, prosím, postarat i o tohoto ubohého tvora? Já to jdu vysvětlit na vyšší místa..." Jeho hlas zněl unaveně, postřehl jsi velmi dobře potlačovanou zlost (směřovanou na vaši dobrodružnou výpravu) a Lirsa špitla: "Myslím, že ho žere, že na tu obludu nemohl jít sám..."

To už jste ale byli u spojovací chodby do druhého křídla, tedy kousek od míst, kam jste se měli evakuovat.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Nafoukanci jedni... odsekl jsem na Lirsinu informaci.
A pak se Rino pěkně vybarvil.
Ja nejsu sith, ty seš sith !!! odpověděl jsem mu, pln emocí.
Ještě že byla Lirsa na mojí straně a to mi dodávalo sil, vzdorovati velkému Rinovi.
Do výtahu jsi vlezl sám, blbečku... a díval jsem se na Rina nevraživým pohledem.
Pak začal řvát, že jsem sith, tak jsem mu to oplatil.
Já nééé, to on je sith a všechno vymyslel... a ukázal jsem na Rina.
Následně se mistr Dooku obrátil na svého padawana s nějakou záležitostí, které jsem nerozumněl, načež se ozvala pro změnu Lirsa a já ji odpověděl.
... anebo s náma...
V tuto chvíli jsme všichni dorazili ke dveřím spojovací chodby, které se o malou chvíli později začaly otvírat.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Prošli jste do "bezpečného křídla" a po kratším kličkování po chodbách jste byli utábořeni (se zbytkem dětí z vaší ložnice, které si povšimly, že chybíte - a už pilně spekulovaly, co všechno se vám mohlo stát). Dostali jste po hrnku horkého kakaa - jak říkal mistr Yoda: Věc málokterá nervy uklidňuje jako tento nápoj.. Někdy v této době se také vytratili Yoda s Lirsou a vydali se ověřit všechny informace, které vám poskytli jistí padawané, přímo u zdrojů.
Mezitím na otázku jedné čtyřleté holčičky, jestli zaútočili sithové, Dookův padawan odpověděl: Ne. To jenom ti čtyři podnikli menší dobrodružnou výpravu, zničili výtah a provedli částečnou destrukci jednoho patra s technickým zázemím.
Což byla voda na Rinův mlým; vzápětí vyprávěl o vaší výpravě na zlou obludu, k níž ses ale připojil ty a v nestřežené chvíli pak vpustil do chrámu armádu duší sithských lordů, kteří ho pod tvým velením zahnali do výtahu... byl to krásný, působivý příběh, dokud jeden z posluchačů nepoznamenal: -ale sithové přece své nepřátele zabíjeli, ne? A jiný to doplnil zase: A poslouchali by vůbec sithští lordi takového šprčka jako je Pisoár?
Zbytek veřejného mínění pak dospěl k závěru, že jestli jsi nějaký sith, mělo by se to dokázat nad vší pochybnost, a to se nejlépe ukáže v duelu, pokud Rina usmažíš blesky, protože to přece sithové dělají, že...
Zároveň ses nemohl ubránit pocitu, že alespoň půlka zde přítomných younglingů právě proto doufá, že bys byl sith.
Rino si zatím dával jedna a jedna dohromady, a nakonec prohlásil rozhodné NE! Na vysvětlení doplnil, že Správný Jedi se se Sithy nemlátí v přítomnosti osob, jejichž životy by mohly být ohroženy a vůbec, že on batolata nemlátí, protože by z toho mohl mít problémy s mistry.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Byli jsme odvedeni do pokoje, dostali hrnek kakaa a Yoda a Lirsou odešli neznámo kam. Rino se pak začal vytahovat a všem nehorázně lhát. Což mne pěkně rozčílilo a musel jsem se ozvat.
Ty ulhanče ulhanej... to byl tvůj nápad, vlézt do výtahu...
Ale Lísa a já nejsme tak blbí, jako ty...

Pln zlosti na Rina jsem pak odpověděl na nevyřčenou otázku o duelu.
Jo, já se s tebou klidně pobiju !!!
Já strach nemám a tebe přepere každý mimino, ty srabe...
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Mezi ostatními younglingy to pochvalně zašumělo; většina z nich byla na tvé straně, nebo se k ní alespoň přikláněla. Nová skutečnost... ale pro tebe vpodstatě velmi příjemná.
Vidítě ho? SITH! vřískl Rino. Projevuje emoce a ještě tvrdí, že mě pobije! Jaký chcete ještě důkaz?
Děti se shodly, že blesky, protože kdo nepoužívá blesky, není sith.
Morthen na tebe ošklivě koukl, usrkl si kakaa a ještě jednou na tebe koukl.
Ale když chceš souboj, tak ho máš mít! Jedi vždycky přemáhá zlé sithy! A ani jim nedá šanci projevit svou moc temnoty!
Pak na tebe, zaručeně "zcela klidně a bez emocí", vychrstl obsah svého hrnku, popadl jednu z dek a vrhl se na tebe s úmyslem lapit tě jako rybář chytá do sítě mřenky.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Vidite ho, sraba..?
Ani nechce bojovat, ulhanec jeden...

Pak se do toho připojil Morthen a já mu řekl.
Já mám pravdu a ne on, za to budu bojovat... a pak jsem dostal kakaem rovnou do obličeje.
Rychle jsem si ho utřel rukávem, oplatil mu tím stejným a bez lítosti se na něj vrhl. Chtěl jsem být u něj dřív než stačí použít tu deku a kopat ho a mlátit tím hrnkem do hlavy.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Rino Morthen byl překvapen razancí tvého útoku; přece jenom, byl o nějaké ty tři, čtyři roky starší a malé děti jej buď respektovaly, nebo se ho bály. S někým tak "otrlým" a odhodlaným jako Max se dosud nesetkal - takže chvíli trvalo, než se začal bránit. Vše se navíc odehrálo ve zlomku sekundy a tak se vzpamatoval vpodstatě až ve chvíli, kdy jsi ho vší silou praštil hrnkem do nosu.
Jaúúúú... ty sketo! zavyl a jak měl v rukou stále deku, hodil ti ji na hlavu, načež se na tebe vrhl celou vahou se snahou srazit tě k zemi, vykroutit ti hrníček z prstů, sednout si na tebe a vpodstatě ti vymlátit duši z těla. První krok byl úspěšný a druhý vpodstatě taky - zaskočen váhovým nepoměrem jsi totiž hrnek pustil a ten, nakřáplý z předchozího úderu, se rozdělil na čtyři asymetrické dílky, které skončily na podlaze - někde mezi tebou a Rinem, který na jeden z nich nejspíš vzápětí šlápl. Dolehlo k tobě totiž druhé, mohutnější zavytí a vzápětí přišel tvrdý (byť dekou nepatrně změkčený, nutno dodat) úder pod žebra. Stále se ti ještě nepodařilo zpod pokrývky vymotat, ale měl jsi pocit, že tvůj protivník ztratil hlavu a silou svých osmi let mlátí do boule pod látkou bez jakékoli strategie či konkrétního záměru.
Kolem bylo strnulé ticho.
...skoro jako by ty děti nevěřily svým očím a nad něčím vážně přemýšlely...
Nebo sbíraly odvahu?

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Udeřil jsem toho usmrkance rovnou do nosu a měl z toho čistou radost. Jenže pak přiletěla deka a já ztratil přehled co se děje. Rino na mě padl, já zavrávoral dozadu, upustil hrnek a padl na záda, s dekou přes hlavu, kterou jsem si tímto zalehl. Při dopadu na zem jsem se uhodil do hlavy, ale nebyla to zas taková rána, jelikož tam byla ta deka a navíc jsem nějak instinktivně zakulatil páteř a zhoupl se. Avšak moje pocity k onomu chlapci nabraly zvrácený charakter, jenž bolest, kterou cítil jsem z jeho rukou, posilovala. Jak tam tak ležíc rozplácnutej, jak širokej tak dlouhej, přiletěla mi jedna z boku na břicho. Bolestí jsem se ohnul a jednou rukou si kryl břicho a druhou se snažil nahmátnout jeho obličej, ve snaze mu vypíchnout oko nebo natrhnout ucho, leč nedosáhl jsem ničeho. Pomstít jsem se mu chtěl za každou cenu, za každou lež, za to jaký byl, zato, že se ho všichni bály a vůbec, že se mi připletl do cesty, za to, že dýchá a že mě tady teď bije. Nemohl jsem nic víc dělat, veškeré výhody byly na Rinově straně.
Nebojte se ho, je to srab a bojí se vás všech... zvolal Maxův hlas, který již tak pln emocí a bolestí se náhle skřivil a prozradil tak chlapcův pláč.
Dál však schytával ránu za ránou a snažil se ze všech sil, alespoň zabalit do klubíčka. Každá další rána co dopadla na moje tělo zdála se mi větší a silnější než ta předchozí a byla jen otázka času než přiletí taková, co mne uspí nadobro.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Možná za to mohla tvá slova, možná celkový vývoj situace, možná kombinace obojího, ale vzápětí nastal jeden z nejhorších okamžiků Rinova života. Vzápětí se totiž ozval hlásek (totožný s hláskem příliš zvědavého posluchače Morthenova příběhu): NA SITHA!!! a větší část zbytku vaší ložnice se vrhla na Rina. To by byla dobrá zpráva. Měla ale i svou temnou stranu - brzy z toho všeho byla velká hromada a ty jsi byl až někde na jejím dně.
Naštěstí to trvalo jen chvíli; rvačka se brzy překulila stranou, ale i tak tě kosti bolely, snad víc, než kdyby se ti na hrudníku uhnízdila droideka a chvíli tam hupsala jak na trampolíně.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“