Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Přešel jsem k monitorům ukazujícím dění na můstku.
Hmm, to bude o držku ale půjde to.
Bylo mi jasné že rebelanty bude třeba zlikvidovat. Ne že bych tak soucítil s věrnou posádkou, ale chtěl jsem se dostat na Korriban pkud možno v klidu. Jestli tam posádku použijí jako krmení propsy, nebo je zaměstnají mě nezajímalo, teď jsem chtěl získat kontrolu nad lodí a opětovně vyrazit.
Já si snima poradim. Vy je zatim odstříhněte od lodě, aby nezkoušeli kraviny.
Rozhodnu se pro ráznou akci.
Ty mi ukaž cestu.
Obrátil jsem se na třetího důstojníka a popostrčil ho ke dveřím.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Piráti se pilně pustili do spolupráce v rámci hesla "nepřítel mého nepřítele...", a třetí důstojník si to i s tebou k závěsu zamířil k nejbližší zdviži.
Pohodlně se dostaneme na jejich patro - a dost daleko od míst, kde ti smradi mají hlídky, dodal pro jistotu na vysvětlenou, aby ses náhodou nezeptal, zda to nemůžete vzít radši pěšky. Odtamtud pak rovně, doleva, ještě jednou doleva - a budeme u vstupu k řízení.
A tak jste se pohodlně dostali do patra s můstkem a ocitli se na liduprázdné chodbě vedoucí do labyrintu.
V tu chvíli zhaslo veškeré osvětlení kolem a v nenadálé tmě bylo vidět sotva na tři kroky.
A k***a, zaklel třetí důstojník, spíš rozpačitě než poplašeně.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Zažehl jsem meč, aby jme alespoň něco viděli.
Budiž světlo.
Pronesu do ticha.
Raději začnu propátrávat Silou okolní prostor, jestli se zde nenachází nějaké přepadení.
Pokud ano tak meč zhasnu a veden Silou zaútočím na útočníky, s tím že meč zažehnu jen na údery, či vykrytí střely.
Pokud je okolí čisté, vyzvu piráta aby pokračoval, ale nadále budu dávat pozor na přepadení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

První dva živé tvory jsi vycítil asi dva zákruty labyrintu, v jakési slepé větvi. Nestáli přímo na hlavní trase a podle emocí s nimi spojenými neměli v úmyslu nějaké přepadávání nevinných pocestných. Zdálo se, že se k sobě... tulí. Těžko říct, jestli s tím začali předtím, než padla tma, nebo jen využili situace, nebo snad dokonce bylo vše docela jinak - mohl ses řídit výhradně tím, co jsi vnímal, a to byl fakt čehosi podobného tulení.
Dále pak, pokud tě nešálila Síla, bylo nějakých 6OO metrů zákrutů volno, a pak kolem hlavní trasy podupávala další čtyři stvoření. Z nich sálala nervozita, skoro strach, a tyto emoce byly velmi silné. Dokonce ti připadalo, že ze svých nositelů dělají velmi jasně světélkující body v celém labyrintu.
A to bylo vše, alespoň pokud šlo o živé hlídky v labyrintu před vámi.

Pirát se zatím na tvou výzvu vydal do chodeb; dával si nicméně dobrý pozor, aby se zcela nedostal mimo zář tvého světelného meče.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Opět zhasnu meč.
Vy se bojíte? Máte proč.
Počkej tady, nejdřív se musim s něčim vypořádat.
Řeknu potichu pirátovi, a co nejopatrněji a nejpotišeji se vydám ke skupince co hlídala.
Tak tohle jsem naposledy zkoušel jako klučina ještě v chrámu.
Snad nemaj brejle pro noční vidění.

Zaoufám ještě, ale jak se k nim blížím tak se spokojeně dozvím že ne. Připlížím se k jednomu.
BAF!!!
VYštěknu na něj. Takovéto lekání mi z dětských let velmi chybělo.
Nedám jim však čas aby mě podle hlasu našli a rychlým saltem se přesunu k jinému. Zažehnu meč a setnu ho, opět meč deaktivuji, aby mne podle něj nemohli vidět, a parakotoulem skočím k dalšímu. Opět aktivuji meč, bodnu, deaktivuji. Takto je zlikviduji všechny.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Pirátova reakce byla stejná, jakou sis při bafání v dětských letech vždy přál zažít.
Zavyl nefalšovanou hrůzou, a když jsi začal se světelnými a návazně likvidujícími efekty, celá předsunutá hlídka ječela a střílela do prázdna, vlastně spíš do stropu, asi v naivní představě, že odtamtud na ně útočí nějaký upír či co. Na žádný pořádnější odpor se nezmohli; celá scéna tedy vypadala jako vystřižená z třeti-, čtvrtiřadého holovizního vyvražďovacího horroru (s tím rozdílem, že stylovější by asi bylo likvidovat tulící se dvojice v lesíčku než komando otrokářů na jejich vlastní lodi).

Podobného žánru byla hodna i reakce "hlavních hrdinů", kteří se po chvíli váhání a naslouchání podivným zvukům vydali s blastery k místu činu.
Pro jistotu u toho řvali jako na lesy a volali své zahubené kamarády - ale měli se sebou jednu lumu, takže přece jen v něčem byli inteligentnější než teenageři hubení duchem masového vraha.

Třetí důstojník, který tě doprovázel, se od toho cirkusu držel raději stranou; nicméně v momentu, kdy jsi vylákal svou činností vzbouřeneckou sebranku z jejího brlohu, vydal se za tebou a zastavil se na nejbližším rohu, připraven zasáhnout, pokud by to bylo potřeba.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Likvidace pirátského, ač zábavná, netvala věčně a ani nebyla bezhlučná. Předtím tulící se dvojice se rozhodla zjistit co se děje.
I kdybych je nemohl cítit v Síle věděl bych že tam jsou, jednak byly dosti hluční, jednak nesli lumu,k terá je krásně prozrazovala.
Jelikož jsem byl stále v náladě připravovat jim překvapení, tak jsem se stáhnul více do tmy. Zvedl jsm ruku s mečem a meč jsem pustil, Silou jsem ho však převzal a začal pomalu navádět k oné dvojici.
Držel jsem ho tak aby byl stále mimo svit lumy a když už byl nejblíže dvojici co to šlo, zapnul jsem meč a zaútočil na lumu.
Tím se dvojice ocitla ve tmě. Vyrazil jsem, meč jsem opět vypnul a přivolal ho zase zpět. Poslední kus před dvojicí jsem překonal jedním velkým skokem.
Jestlipak je zvládnu stít oba naráz?
Napadlo mě, zapnul jsem meč a ťal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Roztříštění lumy nebylo rovněž bezhlučné, což se ale dalo předpokládat.
Přeci jenom, poletující bronzová čepel působí poněkud strašidelně a i když vražedný přízrak zaútočil rychlostí blesku, těch pár vteřin předtím se rozhodně počítalo.

Párek se rozhodl dát s vřískotem na úprk, když ses pustil do katovského řemesla a udeřil. Oba naráz se ti však setnout nepodařilo; pirátka byla sice elegantně dekapitována, ale rána skončila jejímu partnerovi kdesi pod klíční kostí a jen tak tak protla aortu. Takže v určitém ohledu jsi uspěl, byli to dva piráti jednou ranou.

Když jsi tedy vyčistil přístup, zbývala jen smečka vzbouřenců zalezlá ve svém úkrytu... která bezpochyby slyšela, co se děje v labyrintu před vstupem, protože to ječení prostě nešlo neslyšet.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Nebyli oba sťati, ale alespoň něco.
Počkal jsem než mě pirát dožene.
To, že byli piráti na můstku varováni křikem také nebylo nejvhodnější, ale s tím se moc udělat nedalo. Alespoň se trochu zapotí.
Na můstku bylo ještě 14 bytostí se kterými jsem se musel vepořádat.
Jak dobrej jsi střelec?
Napadla mě taktika, kdy bych jsi byl chopen vytvořit něco na spůsob granátů, s dostatečně malým účinkem aby nedošlo k dekomresi.
Potřeboval jsem k tomu však celkem přesného střelce, což jsem přece jenom moc nebyl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Záleží, jak s čím, odpověděl třetí důstojník. Vcelku i dobrej - pokud to teda není ve stíhačce.
Zdálo se, že uvažuje, k čemu to vlastně potřebuješ vědět; přece jenom, hodí se mít jistotu, že spojenec s blasterem,kterého máš za zády, omylem netrefí tebe místo nepřítele - nicméně to bys nejspíš tu otázku postavil jinak.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Myslim s blaterem, ale.....ALE.....
Najednou mě napadne vpravdě sithská myšlenka.
To by to mohlo vyřešit během chvilky. Ale je to dost nebezpečný. Ale tyhle systémy lodi by měli bejt funkční. To ale světla taky, minimálně nouzový. Ale třeba umělá gravitace fachá.
Náhle mě pojalo podezření a rychle jsem přešel k nejblyžšímu výdechu ventilace, fungoval, alespoň tak. Takže by mohly fungovat i...
Jak dlouho trvá bezpečnostním štítům oken můsku se zavřít poté co je okno rozbyto?
Otážu se piráta.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Tak s blasterem výborně, pochválil se se sebejistým úsměvem pirát a ty jsi jen mohl sledovat, jak při tvé druhé otázce takřka bleskově pohasl.
Tak půl vteřiny, vteřinu... Nemáte doufám v úmyslu - vyvádět nějaké nepředloženosti?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Tak rychle?
Lehce mě překvapí žepirátská loď má takto vychytané bezpečnostní protokoly.
Nevadí. Vrátíme se k plánu se střelbou.
Rozhodnu se a prošasucuji obě skupinky irátů a pomohu jim od zásobníků do blasterů.
Na jak velkou vzdálenost se trefíš do tohohle?
Otážu se a zvednu jeden zásobník nahoru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Jo. Kapitán říkal, že zbraně, štíty a bezpečnostní protokoly jsou zásadní priorita. Jinak pokud by by to bylo v přední části můstku na nějakém světlejším místě, tak zcela v pohodě, odtušil pirát a znatelně se mu ulevilo, že patrně nedojde k žádné hazardérské šílenosti.
Pokud by to mělo být dál, tak by to nejspíš taky šlo... za normálního světla zvládám stejně velký terč na maximální dostřel zbraně, takže tak.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Světlo by mohl bejt problém. Ale tu řeku překročíme až k ní dojdeme. Minimálně by tam měli svítít displeje, nebo si tam vytvořili nějaký nouzový osvětlení. V nejhorším případě maj brejle pro noční vidění, ale i ty vim jak jim můžou uškodit.
Projel jsem si pár scénářů hlavou a vykročil k můstku.
Pojď! Vomrkneme jak se na nás připavili.
Nejspíš sou vybavený jak na Rancora, ale furt mam pár idiotů v rukávu.
Vyrazili jsme opatrně k můstku abysme zjistili jaké si připravili postavení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“