Výcvik pro Funnyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Funnyho

Příspěvek od Garth Devilman »

Orbit Yavinu IV

Mladík Mayo na poměrně ošumělé lodi pomalu a jistě směřoval k planetě. Nutno říci, že se přitom nebrouzdal, jako nějaký školomet. Brouzdal mezi hvězdami s takovou elegancí a nenuceností, kterou by mu mohl klidně závidět i leckterý zkušený, pilot – matador. Na svůj věk vynikal neobyčejnou bystrostí a chytrostí. Což je na čtrnáctiletého chlapce přece jen trochu neobvyklé...

Obecně známá pravda se potvrdila vzápětí. Navigační počítač vyhledal požadovaný subjekt na jedné z datakaret.

Zpráva:

Stručné shrnutí (Yavin IV)

Planeta s poměrně tropickým podnebím. Divoká, nespoutaná džungle, kde spolu porůznu žijí v symbióze všemožní živočichové. Jelikož rytíři Jedi žijí v souladu s přírodou je tato planeta pro ně naprosto ideální. Nalézají zde klid a souznění s veškerým životem na planetě....

Najednou počítač začal hlásit, že někdo posílá holozprávu, a proto ji následně přehrál. Na obrazovce se objevil starší muž z již šedivými vlasy. Jeho oči byly soustředěné, jeho hlas však klidný a vyrovnaný. Tady admirál Reol Peg. Sdělte prosím důvod a cíl vaší návštěvy...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Orbit Yavinu IV

Po odletu z Coruscantu jsem přečetl již všechny datakarty o rytířích Jedi a zjistil jsem o nich mnoho informací. Nápříklad, že Jediové jsou ochránci míru a spravedlnosti v galaxii. Nebo také, že starý řád, který sídlil na Coruscantu, byl zničen Darth Vaderem a Darth Sidiousem. Luke Skywalker však dokázal založit nový řád s výcvikovým střediskem na Yavinu IV. A právě tam jsem mířil.

Po dočtení datakaret jsem začal přemýšlet.
Přijmou mě do řádu? Zvládnu tvrdý výcvik? A co měl znamenat ten sen? Dokážu vůbec opět odstrčit nějaký předmět, jako tehdy na Curuscantu tu blasterovou střelu? Musím to zkusit.
Vzal jsem jednu datakartu a položil jí na zem, zavřel jsem oči a začal se soustředit. Po několika okamžicích jsem otevřel oči a viděl datakartu o pár centimetrů dál. Chtěl jsem to zkusit znovu, ale vyrušila mě holozpráva.
Tady admirál Reol Peg. Sdělte prosím důvod a cíl vaší návštěvy...
Tady Mayo, rád bych se stal rytířem Jedi. Prosím o údaje k přistání.
odpověděl jsem a čekal na admirálovu odpověd'.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Orbit Yavinu IV

Po vyřčení odpovědi nastala dlouhá pomlka. Vypadalo to, jakoby si snad admirál liboval v dramatických scénách. Nakonec se po dlouhé chvíli ozvalo. Zde posílám souřadnice, přistání povoleno. Nakonec Peg svraštil obočí. Mohu mít otázku? Máte taky příjmení? Bylo znát, že ho ta otázka sama o sobě pobavila. Omlouvám se, jsem trochu šprýmař.... Bylo vidět jak mu zacukaly koutky úst... Jinak přeji hodně štěstí mladý muži, protože mládí vám doslova raší na čele.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Orbit Yavinu IV

Děkuji admirále, vlastně přijmení už od smrti otce nepoužívám.
Přestože uplynula dlouhá doba od smrti mého otce, stále jsem při těch slovech cítil bolest.
Můžeme si o tom ale někdy popovídat, ale to opravdu jindy je to dlouhý příběh. Jsem si jistý, že se ještě uvidíme.

Yavin IV

Poté jsem s lodí přistál na daných souřadnicích. Létání mi nedělalo vůbec žádné problémy, i když mi bylo jen 14 let, tak mě bavilo. Hned jak lod' dosedla na své místo tak jsem vypnul všechny lodní systémy a vystoupil z lodi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – přistávací plocha

Mayo vypnul všechny systémy a vystoupil z lodi. Byl docela zvědavý, jak to tam venku vypadá. Po krátkém rozhlédnutí bylo jasné, že datakarty z velké části nelhaly. Planeta působila skutečně nadpřirozeně. Přistávací plocha spolu s areálem akademie, doslova srostla s místní flórou.

K mladíkově lodi se hned seběhli mechanici. Byl to zvláštní pocit najednou být středem pozornosti. Kredit všemu nasadil voják, od stráže, který přiběhl. Jste pan Mayo? Pojďte, mám vás ubytovat...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Yavin IV – přistávací plocha

Ano, děkuji. Ale myslím, že mi můžete řikat jen Mayo.
Odpověděl jsem vojákovi a šel za ním. Cestou z přistávací plochy jsem se rozhlížel po okolí.
Ano, živočichů a rostlin je tu opravdu mnoho.
Pomyslel jsem si, když jsem se zadíval do džungle.

Yavin IV – Akademie Jedi

Po pár minutách pomalé chůze, při které jsem si stihl prohlídnout okolí, jsem se i s vojákem ocitl před velkolepým chrámem. Chvíli jsem tam pouze stál a díval se na chrám. Pak ale můj obdiv ustoupil a vešli jsme dovnitř. Poté mě voják zavedl do jednoho pokoje.
Pokoj byl malý a skromně zařízený. V jednom rohu místnosti byla postel a vedle ní malý noční stolek. V druhém rohu byl pracovní stůl a velká skříň.
Tak to asi bude můj pokoj.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie – pokoj

Mayo se pomalu zabydloval ve svém druhém domově. Své místo si našlo skromné oblečení, které nyní odpočívalo ve skříni. Do nočnímu stolku a jeho dřevěné „tlamy“ padly za oběť rodinné cennosti, kterých bylo téže po skromnu. Za zmínku však stojí dřevěná truhlička, kterou mladík našel krátce před zavřením šuplíku. Byla udělaná ze zvláštního dřeva posetá různými obrazy obrazců, které Mayo nedokázal rozluštit.

Když byl zrovna v nejlepším ozvalo se zaklepání. Vešel mladý chlapec asi o rok starší než Mayo. Vypadal nanejvýš udiveně. Promiň omlouvám se asi jsem si spletl pokoj. Jsem teď v bloku C pokoj 9? Moc se tu nevyznám...
________________________________________________________________

Máš možnost volby....:P

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Akademie – pokoj

Co to asi může být za truhličku?
Položil jsem jí stranou a pokračoval dál ve své předešlé činnosti.
Náhle mě však vyrušil nějaký hlas.
Promiň omlouvám se asi jsem si spletl pokoj. Jsem teď v bloku C pokoj 9? Moc se tu nevyznám...
Pokud' jsem se cestou díval dobře, tak myslím, že ne.
Ahoj, musím tě zklamat. Ale myslím si že pokoj 9 je ten předchozí.
A nevíš náhodou co je to za truhličku?
Položil jsem jasnou otázku a čekal na odpověd'.
___________________

Edit: rozhodl jsem se... :)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie – pokoj

Aha, tak promiň... Chlapec byl mírně vyvedený z míry. Po Mayově otázce se však zarazil ještě víc. Podáš mi tu truhlu prosím? Zeptal se po chvíli. Aniž by čekal na odpověď předmět momentálnímu vlastníkovi vytrhl.

Tohle... Mumlal a přejížděl po truhle prsty. Tohle bys měl odevzdat někomu z Mistrů. Myslím, že je to bude hodně zajímat. Promluvil po chvíli a vrátil Mayovi truhlu do rukou. Jo a dík za pomoc. S těmi slovy odešel...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Akademie - pokoj

Nemáš zač a také já děkuji za pomoc.
Odpověděl jsem mu, ale chlapec už nebyl v mém pokoji.
Tak tedy půjdu najít nějakého Mistra.
Řekl jsem si pro sebe v duchu a poté vzal truhličku a i s ní vyšel z pokoje na chodbu.

Akademie - chodba

Začíná to, ale být pěkně zajímavé. Problém možná bude, že žádného Mistra nepoznám kromě Mistra Skywalkera. Ale kde ho najdu, navíc se tady moc nevyznám. Asi se budu cestou muset zeptat.
Pomyslel jsem si. Po pár minutách bloudění v chodbách chrámu jsem konečně uviděl nějakou postavu. Po chvilce jsem poznal, že je to muž. Rozběhl jsem se k němu a zeptal se ho.
Promiňte. Nevíte kde bych našel nějakého Mistra, něco pro něj mám.
Naposledy upravil(a) Funny dne 07.12.2008 11:12:26, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie – v jedné z (mnoha) chodeb

A tak se Mayo po radě neznámého vrstevníka vydal do neznáma, a to do chodeb akademie. Až teď vycházelo najevo, jak je tato budova vlastně rozlehlá. Většina chodeb byla obrovská, a jejich podlaha byla většinou proložena stejně jako zvláštním materiálem, který připomínal živec.

Mayo však byl známý svou vytrvalostí a trpělivostí, a proto byl také odměněn, i když asi ne tak, jak by si představoval. Při své cestě se totiž srazil s jedním mužem. Ve spěchu se mu omluvil a položil otázku. Muž se otočil, ovšem nevypadalo to, že by se měl k odpovědi spíše si mladíka prohlížel. Muž byl vysoký, a jeho černé oči dokonale ladily s černým rouchem. Ve tváři měl neutrální výraz... Mayo, Mayo! Uslyšel mladík hlas jakoby z velké dálky. I to však přimělo od mladíka se otočit.

Po chodbě se blížil Mistr Katarn. Na co, to koukáš a co to máš v ruce? Ukázal na truhličku. Mladík se otočil zpět. Žádný muž už v chodbě nestál...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Akademie – v jedné z (mnoha) chodeb

Na co, to koukáš a co to máš v ruce?
Vyrušil mě nějaký hlas z chodby, který mě donutil otočit se jeho směrem. V muži, který na mě volal, jsem poznal hrdinu Nové Republiky Kylea Katarna. Na tváři se mi objevil úsměv. Byl jsem rád, že jsem konečně našel Mistra Jedi.

Mistře, jsem rád, že jsem vás konečně našel. Tuhle truhličku jsem našel ve svěm pokoji a jeden Padawan mi poradil, abych jí předal nějakému Mistrovi.
Poté jsem se otočil, abych se podíval na muže v černém rouchu, ale již tam nebyl. Úsměv z mé tváře rychle zmizel. Otočil jsem se tedy zpátky na Mistra Katarna.
Stál tady muž. Byl vysoký, měl černé oči a na sobě černé roucho. Vy jste ho neviděl?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie – v jedné z (mnoha) chodeb


Mistr byl evidentně zaskočen mladíkovou otázkou. Po chvilce nechápavého výrazu odpověděl. Ne neviděl. Pak opatrně přijal předmět, který mu byl nabídnut. Ano vím oč se jedná... Řekl po chvíli. Našel jsi tu věc opuštěnou? Najednou jeho výraz ztvrdl. Bylo jasné, že se asi jedná o něco závažného.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Akademie – v jedné z (mnoha) chodeb

Mistr Katarn se díval na mě a já na něj.
Ne neviděl.
Odpověděl mi Mistr na mou otázku. Znejistil jsem. Poté jsem mu truhličku, kterou jsem držel v ruce, podal a on si jí převzal.
Ano vím oč se jedná... Našel si to věc opuštěnou?
Zeptal se mě po chvilce Mistr.
Ano, byla v mém pokoji, do kterého mě zavedl jeden voják. Mohu se zeptat, co se děje Mistře? A co je v té truhličce? Ještě jsem se do ní nepodíval, ale vypadá to, že by v ní mohl být hologram.
Vzápětí jsem odpověděl a čekal na Mistrovu reakci.
A jmenuji se Mayo.
Dodal jsem ke svým vyrčeným myšlenkám a usmál jsem se.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie – v jedné z (mnoha) chodeb


Těší mě Mayo... Mistr Katarn se po mladíkově hypotéze hluboce zamyslel a přitom si pohrával z truhličkou mezi prsty. Na tom asi něco bude. Odpověděl po chvíli. V tvém pokoji... Poté si ještě chvíli něco mrmlal, ale pak si uvědomil, že to asi není etické a dodal. Jestli se tu chceš porozhlédnout, běž do výcvikové haly. Běhání po chodbách tvému tělu prospěje, ovšem za chvíli je z toho člověk pěkně zadýchaný a otrávený...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“