Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Cesta do Phemis:
Mistryně se věnuje řízení a zároveň ti pečlivě naslouchá, zatímco se snažíš nějak srozumitelně sdělit to, co se ti stalo. Nakonec se ti to stručně povede sdělit a těžko zadržuješ své emoce zklamání, selhání. Mistryně trochu zpomalí vůz, ujistí se, že máte rovnou cestu a natočí se tvým směrem.
Hlavně, že jsi nejednal zbytečně agresivně, mnoho padawanů má k tomu v poslední době tendenci. I když je pravda, že jsi si měl počínat aktivněji, pokud možno si ji nenechat sejít z očí, dokud by buď nebyla zajata, nebo skutečně pryč. A Chrám zná až moc lidí ... k naší smůle.
odpoví ti tvá mistryně konejšivě a snaží se volit vhodná slova, aby ses cítil alespoň trochu lépe. Připojí k tomu i vhodnou grimasu obličeje, přesto to nijak nepřehání.
A ještě úplně neutekla, možná něco naleznu v tom množství informací, které jsem získala v přístavu. Ale nyní se vrátím na Coruscant a ty si postavíš nový meč, přece by sis nechtěl vzít blaster, že ?
dodá dále mistryně a natočí se k tobě s pokusem o pobavený úsměv, čímž přechází ztrátu tvého meče. Jistě, ztráta meče u Jediho se nebere na lehkou váhu, ale vzhledem k zajetí je běžné, že je zajatec odzbrojen. Cesta se mezitím krátila a vy jste už míjeli první shluky stromů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N. Plympto, cesta

Mistryně mě pokouší uklidnit. docela mě udivuje, že se mi nesnaží vtloukat do hlavy věci oměči a tak dále. Jak to? Dokázal jsem si utřídit myšlenky a zeptal se: Jak to se mnou můžete vydržet? vždyť dělám samé problémy. Krádeže holoknih, pozdní docházky na cvičení a hodiny, nabádání jiných padawanů k... no k různým špatným věcem. Chvilku se odmlčím. Nakonec jak se mám stát rytířem, když nedokážu uhlídat ani cvičný, padawanský meč? Docela vás obdivuji, že jste se mnou vydržela takouvou dřinu. Už mi není do pláče a docela jsem se uklidinil. Začnu si rovnat Hlavové výrustky, což dělám vždy, když se nudím nebo nevím co dřív dělat. Víte, myslím si, že jsem mohl být trochu energičtější. Alespoň bych nepřišel o své věci... Sleduju cestu a pokouším se zorientovat, kde jsme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Cesta do Phemis:
Zatímco jsi se rozlítil nad svými prohřešky a činy, kterými své mistryni věci neusnadňuješ, tak jste již vjeli mezi houstnoucí stromy v lese. Mistryně Eerin vypadala klidně a stejné emoce proudily i z ní, což jsi mohl vycítit.
Rozhodla jsem se pro jiný přístup. Místo neustále přísného napomínání tě, tě budu utěšovat a tvé nekalosti tě začnou nudit, protože tě za ně nikdo nenapomíná. A víš, trochu se těším, až budeš mít jednou vlastního padawana, pak tě bude čekat to samé.
pousměje se nakonec, možná i trochu škodolibě. Landspeeder trochu přidal na rychlosti a stromy se začaly míhat trochu rychleji.
Ale pořád je lepší přijít o meč, než o život. A trochu jsi se přeřekl, protože tohle byl tvůj meč, meč který jsi si sestavil sám s krystalem, jenž jsme dovezli z Ilumu. Ale postavíš si nový ...
dodá už trochu serióznějším tónem a na chvíli se odmlčí. I z jejího gesta vyplývá, aby jsi o tom, co ti právě řekla taky trochu přemýšlel a tak strávíte cestu do místa, kde jste byli ubytováni mlčky. Mistryně zastavila landspeeder před domem a neobtěžovala se s nějakým větším zaparkováním.
Teď si sbalíme zbytek věcí a poletíme zpět na Coruscant. Zde jsme už skončili. Naše podezřelá unikla, její základna je zničena a dodala jsem několik doporučení na zvýšení bezpečnosti. Delší dobu už tu pobývat nebudeme muset.
pronese mistryně Eerin, když vystoupíte z landspeederu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N. Plympto, do Phemisu

Když se dozvím, jakým způsobem mě má mistryně učí odpovím ji s nesouhlasem. Víte to bych si nemyslel. nedávno, vlasatně chvíli před tím, než jsme sem odletěli, jsem byl vrátit jednu holoknihu. Pak se zmíní o mém meči. Chíli myslím a pak ji na to odpovím: Co se týče meče... Myslím, že své meče ztrácímnebo níčí z jednoho prostého důvodu. Ještě jsem nenašel krystal, který by mi dostatečně vyhovoval. ten minulý oranžový, jako by mi byl lhostejný. Stejně tak ten první modrý... Nakonec se před námi objevilo město a my jsme se po několika dalších minutách dostali k bytu. Vystoupil jsem a na pokyn své mistryně jsem si šel sbalit své věci. Pak vyjdu ze svého pokoje a sedn si na pohovku, kde čekám na mistryni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Phemis:
Mistryně si dobalí jenom chvilku po tobě, aby jste vydali zpět k vznášedlu a vyrazili směr na kosmodrom. Když jste přijížděli, tak právě přistávala linková přepravní loď, což odpovídalo na otázku, jak se dopravíte zpět na Coruscant, když sem vás hodila loď jíž se dopravoval mistr Fisto.
Lhostejný říkáš ? To potom ale svědčí o tom, že jsi si špatně vybíral ty sám, ne že by jsi neměl vhodný krystal. Cožpak si nepamatuješ, co jsem ti říkala, když jsme dorazili poprvé na Ilum, aby sis vybral krystal ? Že se máš ponořit do Síly a následovat její proud, než dorazíš k tomu správnému krystalu v jeskyni ?
vytkne ti mistryně Eerin tvou poznámku o tvém světelném meči a vybraném krystalu. To už ale dorazíte do přístavu, kde již čeká velitel Fastbark a vykročím k vám, jakmile mistryně zastaví váš landspeeder.
Jsme vám vděční, že jste sem dorazili a pomohli nám. Je jenom škoda, že pachatelka unikla. Díky vaším radám mistryně Eerin se však už něco podobného jistě nestane.
pokloní se Fastbark a mistryně mu poklonu opětuje.
My jsme vám vděční za vaši pohostinnost veliteli a doufáme, že již nebudete mít další potíže. A po pachatelce ještě budeme pátrat, nechceme přece dovolit, aby utrpěla další planeta Republiky pod jejími útoky. Sbohem.
rozloučí se i mistryně Eerin za vás oba a poté zamíříte do linkové lodi, čekat ve frontě s ostatními cestujícími, než na vás přijde řada.
-------------
Tvůj další příspěvek bude poslední, pak výcvik uzavřeme, sestavím hodnocení a založím misi. Takže, pokud máš ještě něco na srdci své mistryni, tak nyní je tvá chvíle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis -> Coruscant

Když mi mistryně řekne, že jsem špatně vybíral, odvětím: Já si myslím, že jsem jenom vybíral na špatném místě. vždycky mě to táhlo ještě dál, ale tam byla jenom skála, myslím, že už jsem ho našel... teď si ho jen vyzvednout. Po chvíli dojdeme do cestovního přístavu, kde na nás čeká Velitel Fastbark. S úsměvem k němu dojdu a počkám než si promluví s mistryní. Pak se mu ukloním a společně s mistryní odejdeme do transportu na Coruscant....

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Phemis:
Po rozloučení a při čekání ve frontě se na tebe mistryně nespokojeně zamračí, čímž dá jasně najevo nelibost s tvým předchozím komentářem ke krystalu.
A to co jsi mi právě řekl, se liší jak od špatného vybírání ? Když víš, že to není úplně ten přesný krystal, že ho cítíš až dál, proč to nezmíníš ? Pořád to je špatná volba, tvoje špatná volba. A to je něco, nad čím se musíš zamyslet a meditovat, protože dokud tohle pořádně nepochopíš, nepokročíš dál ve svém výcviku. Teď však budeme mít času dost cestou zpět, protože tohle není přímá linka.
odvětí ti mistryně a ukáže kontrolnímu úředníkovi dva lístky, jež vám zajišťují místo na palubě.
Vítejte na palubě a přejeme vám hezkou cestu, vaše pokoje jsou po vchodu doprava, chodbou až k turbovýtahu, šest pater nahoru a v té chodbě s označením A2-14 a A2-15, pokud by jste se ztratili, neváhejte se zeptat našeho personálu.
přednese vám instruktážní řeč, kterou vždy pozmění pouze dle lokace pokojů cestujících a oba se tak dostanete na palubu lodi, která vás zaveze zpět na Coruscant.
-------
Tímto končí tvůj výcvik, brzo sestavím hodnocení a založím ti misi, do té doby mi sem můžeš napsat případné poznámky nebo komentáře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvé příspěvky jsou vzhledově přesně dle předpisů, jenom se občas vyskytne nějaký kratší a neuškodilo by některé věci více rozepisovat.
Chování charakteru: Tvůj charakter mi přišel místy až moc závislý na rozhodnutí mistryně a oproti Jediským osnovám jsi sdělil informace o vyšetřování osobám, které nebyli přímou součástí vyšetřování. Vlastně jsem měl občas pocit, že přesně nevíš, co od svého charakteru očekávat.
Postup v příběhu: No tady to nebylo tak špatné až na jeden bod, kdy jsi se zasekl v té továrně a zbytečně se zamotal v číslech, jinak byl postup víceméně plynulý.
Reakce na podněty: Tady jsem taky viděl rezervy, především při hledání papíru v továrně, či jsi byl až příliš dlouho stacionární v některých bodech(rovnou jsi ji nesledoval z jeskyně a pokusil ses ji zastavit až v poslední chvíli).
Využití Síly: Zde nemám žádné výtky, Sílu jsi využíval v rámci svých schopností, nepřeháněl a ve vhodné chvíle.

Takže sečteno a podtrženo to byl takový průměrnější výcvik, kde jsi mnoho věcí nevyužil, ale prakticky se vyhnul ohrožení svého charakteru, což v některých případech moc nejde, aniž by jsi dosáhnul řešení. Doporučím ti trochu větší průbojnost a místy i přímost, hodnocení tedy je 64 procent.

Následky výcviku:
+ Mírné zlepšení akrobatických prvků(delší skoky - asi 15m, vyšší skoky - zhruba 3m)
+ Lepší manipulace se vzdálenými předměty na vzdálenost do 25m(zvedání, ovládání)
- Přišel jsi o svůj světelný meč
- Nepřesvědčil jsi svou mistryni o tom, že jsi připraven stát se Jedim

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“