Výcvik pro padawana Larsa Pul

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Hmm sakra to je špatné. No budeme se také muset rozdělit na dvě skupiny. Ty Mandaloriane...
Ukážu na vůdce Mandalorianů.
Ty mi pomůžeš s velením. Nejsem dobrý na to abych řídil bitvu. No něco svedu. Deset vojáků tu zůstane a v případě nebezpečí bude bránit ženy a děti. Já beru sebou Mandaloriany a dest osadníků zbytek je druhá skupina. Je tu někdo z vás osadníků znalý boje? Veterán nebo tak?
No doufám že něco svedu. Řídit bitvu...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Pět mužů a dvě ženy vyšlo z řady.Všichni vypadali celkem ostříleně a bylo poznat, že něco zažili.Nebylo jediného z nich, který by neměl nějakou jizvu a tak nebylo pochyb, že něco málo zažili.Začali se ti postupně hlásit.

Major Beeten - veterán z bitvy o Serroco, Dxun, Onderon. Během Onderonského odboje jeden z pomocníků Generála Vaklua.
Kapitán Joe - bitva o Onderon, Serroco, vlastně většina bitev Mandalorianských válek, bitva o Telos.
Seržant Dent - Vyznamenán za zásluhy během bitvy o Telos, jeden z mála, kdo unikl, spolu s kapitánem Joem
Major Geldart - Celé Mandalorianské války jako bojový pilot pod přímým vedením Revanchista, během této války v penzi
Plukovník Zoop - velitel legií v druhé bitvě o Taris a Dxun v Mandalorianských válkách, bitvy o Malachor jsem se neúčastnil, chvíli před tím jsem odešel do penze, co říct, Dantooine je skvělé místo pro odpočinek, mnohem lepší než Nar Shaddaa.
Komandér Etnová - druhá bitva o Taris
Komandér Devlinová - druhá bitva o Dxun


Bylo poznat, že důstojníci jsou rozumější než obyčejní vojáci a že si vybrali mnohem lepší útočiště.Což se ti taky hodilo, protože se ti vojsko rozrostlo o sedm schopných vojáků.Mandalorian chvíli na to zavelel,

Dobře, fofrem na Sithy, už se těším, až jim natrhnem prdel!!!Jóóó!!!

Ozval se jásot vojáků.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Výborně vás sedm si rozdělíte vojáky.
Já si vezmu pět Mandalorianů a deset osadníků a dodělám jih.
Mandaloriané zaútočí na sever ze západu ostatní z východu. Vytvoříme dvě skupiny a ty rozdrtí ostřelovače. Kdo půjde ať rozhodnou velitelé
.
Kývnu směrem k sedmi veteránům a k vůdčímu Mandalorianovi.
Takže do boje!!!!!!
Ve vlně osadníků se zvedne jásot a ihned vyrazí na nepřítele. Ke mně se připojí 5 mandalorianů a 10 osadníků a vyrazíme ke zbytku jižní armády Sithů.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Všichni jste se vrhli do boje, který se však změnil v sáhodlouhý pochod rujnami předměstí.Potom se před vámi objevila skupina asi padesáti Sithských vojáků a do něčeho kopala.Jednoho z vojáků popadl vztek, když se dalekohledem podíval, do čeho a uviděl rytíře Jedi, který je vedl.

-Doprdele! Zabili ho, zasrani Sithští ÁÁÁÁÁ!!!!
-NE!


Zařval jeho velitel, ale pozdě, vojá střílel jako šílený a Sithové se dali do pozoru, schovali se za trosky a útočníka zlikvidovali.

DO ÚTOKU!!!

Zavelel mandalorian a všechny jednotky vyrazily.Postupně se začínaly krýt a opětovaly palbu Sithů, nyní posilněných opakovačkou.Další zásah. Jeden z vojáků padl mrtev.

Tak opakovačkou.Mandaloriané!Ukažte co umíte, rytíři, potřebujeme tvoji pomoc, HNED!!!

Mandalorian se ukázal jako osobnost a byl jedním z mála, kdo nebyl zastrašen smrtící palbou Sithů
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Jasně. Poslouchejte vůdce Mandalorianů! Udělejte co vám řekne!
stáhnu se na bok abych se mohl přesunout za Sithy. Běžím a Sithové si mě nevšimli. už jsem za Sithy. Zaktivuju svůj meč a dám se do nich.
Ááá zemři ty Sithská špíno! Do bojéé!!!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Vrhli jste po hlavě do boje proti Sithům.Nejprve jednotka Mandalorianů a potom ostatní.Mandaloriané se ukázali jako velmi schopný spojenec.Masakrovali Sithské jednotky jako zběsilí, bylo vidět, že se na něco takového těší už velmi dlouho.Navíc - postavit se proti Sithům - vojsku kdysi vedenému jejich velkým pokořitelem - Revanem - to pro ně bylo tuplem terno.Mandaloriané zvolili taktiku, rozstřílej, co můžeš, pak se změň na sekačku.Přesně to dělali, běželi a za běhu absorbovali pomocí silných štítů Sithskou palbu, při tom celkem přesně stříleli, načež, když doběhli do houfu sithů, udělali tam pomocí svých vibromečů hotové peklo.
Vaše vojsko se po nich "opičilo" a tak jste proti nim byli poměrně účiní.Najdenou na tebe vyběhli dva sithové s vibromeči v ruce a zapnutými štíty.

ÁÁ, chcípni Jedii, nemáš šanci!!!Ta tvoje chabá armáda nic nezmůže proti moci Sithů!!!

Hřímali a jejich řev se rozlehl bitevním polem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Proti moci Sithů ne... ale proti vám ano!!!
Zvolám a rozeběhnu se proti těm vojákům abych jim následně přetížil štíty a přepůlil je v pase.
DO BOJE!!! Za Dantooine, za čest... zvolám spíš pro Mandaloriany... za vaše rodiny!!!
Výborně za chvíli tuhle skupinu zničíme.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Tvůj útok vyšl skvěle a tak se všichni útočníci váleli na zemi přepůlení.Kdybys jim sundal helmu, spatřil bys výraz děsu a překvapení.Tahle skupina už byla ztracená, ale mezi vámi a posledním transportem, který bránila zdejší domobrana byla táhlá ulice s domy plnými ostřelovačů.

Mandalorian se však neostýchal.K prvnímu domu přišel z boku a vyhodil jeho zeď do vzduchu, a potom se jeho i další jednotky nahrnuly dovnitř, tam vás ale čekal silný odpor Sithů, ovšem stále bez Temných Jediů.

Sakra, to tu už žádný opravdu není?!

Divil se ten Mandalorian, když zrušil tři vojáky najednou a další řadu hned po nich.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
No řekl bych že máme štěstí že tu Temní Jediové nejsou protože velkej masakr za chvíli nastane. Teď se musíme rozdělit po obou stanách ulice.
Do pr****! Nikdy jsem příliš nectěl řídit bitvu. Moc se to nehodí k cestě Strážce Jedi.
Uvažuji při tom co si klestím cestu nepřáteli.
A vůbec až tohle skončí nechtěl by ses ke mně přidat na cestách Mandaloriane? Jak se vůbec jmenuješ? Z kterého si klanu?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Přišel k tobě jeden z "vojáků" a zakřičel, myslel, že tak mají vojáci mluvit.Mandalorian se málem zadusil smíchem a obránce jej za to zpražil přísným pohledem, což jej rozesmálo ještě víc.

PANE! DŮM JE DOBYT, ALE MÁME PŘED SEBOU JEŠTĚ NĚKOLIK BLOKŮ, AŽ DORAZÍME DO HANGÁRU.MÁM DÁT ROZKAZ, ABYCHOM POKRAČOVALI?!

Ječel obránce a čekal, jak odpovíš.

Když ses zeptal jejich vůdce, trochu zvláštně se na tebe podíval a pak se trochu rozesmál.

Víš, jsi docela úctyhodný bojovník, to jo, ale naše cesty jsou různé. Ze Sithů začínám cítit nervozitu, ani nevím proč, mají mnohonásobně větší flotilu i vojsko, slyšel jsem, že i Bastilu, která prý umí dost dobře používat jakousi bitevní meditaci a vyhrává tím bitvy, přesto u nich necítím ten klid, jako dřív, navíc, jeden přítel mi říkal, že Darth Malak začal popravovat vojáky, ani nevím proč.Myslím, že tvá cesta vede tam, jako každého Jedie, k závěrečné konfrontaci, ať už to bude kdekoliv, jestli nad Coruscantem nebo Korribanem, staneš po boku Republiky proti Sithům. Já jsem pouhý žoldák se slavnou Mandalorianskou krví a zašlou minulostí.
Jsem Kyle z klanu Ordo.


Dodal nakonec, když ses zeptal, odkud je.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Výborně můžeme cestovat spolu a ty si najdeš práci tam kam půjdem.
Byla by pro mne čest cestovat s Mandalorianem... Takovou výsadu jen tak někdo nemá. Tak co půjdeš se mnou Kyle Ordo?

Řeknu přičemž skosím pár přežívších Sithů a uvědomím si že u mne do neexistujících nepřátel stále "střílí" ten osadník.
Takže vojáku... řeknu vojáku s dobrou vůlí... budeme pokračovat jako doposud podle toho jaké máme ztráty... A neřvi tak.
-----------------------------------------------------------------------------------
Lukine pls ať se mnou ten Mandalorian cestuje... mě by se to moc líbilo.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Mandalorian se pod svou přilbou usmál.

No dobře, Jediovské mise jsou poměrně lákavé a nelehké, byla by pro mě čest několik si zkusit...

Pronesl, ale potom se podíval na vojáka, který ještě stále střílel do mrtvol.Připomínal mu Iridoniany, a to se nedalo moc dobře brát jako poklona. Ačkoli si mnozí mysleli, že Mandaloriané jsou barbaři, Iridoniané je předčili. Když pobili všechny své soupeře, ještě stále do nich stříleli. Byli neuvěřitelně krvelační, i na vkus Mandalorianů. Vzpoměl si, jak to vypadalo, když Mandaloriané dobývali Iridonianské kolonie, byla to krvavá bitva a zabraci ji dokázali proměnit z bitvy na souhru krutých soubojů. Mandalorianské války byly jeho největším zážitkem.

Najednou znovu přiběhl nadšenec a znova ječel, tentokrát zděšeně.

Ku***, nějaký Sith zavolal posily, musíme pohnout zadkem!!!
_____________________________________________________________
OK, může jít...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Výborně jsem rád že mne bude doprovázet Mandorian.
Řeknu než přiběhne ten osadník a znova zařve že Sithové si zavolali posily.
SAKRA!!! Tak rychle lidi musíme se dostat k transportům než bude příliš pozdě
Tohle vážně není dobré. Ale jak se Sithi dozvěděli o Enklávě?
Přemýšlím když si půjčím od vojáka bombu a dám ji na zeď abychom jsme se mohli dostat do dalšího baráku.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Mandaloriané ale i ostatní obránci asi poslední nedobyté osady s řevem vyběhli z domu a začali kolem sebe střílet jako diví. Každou chvíli se skrývali za barikádu a těžce ozbrojení Mandaloriané jim čistili cestu v před. Jejich formace byla vinikající.První šli nejvíce ozbrojení válečníci s těžkými opakovačkami a začali ničit okolí oken, za kterými se skrývali Sithové, další po nich šli méně ozbrojení zvědi, kteří se pomocí maskovacích polí dostali nepřátelům do zad a pobili je a poslední šli Mandalorianští vojáci, které potom následovaly jednotky ostatních velitelů.
Útok byl velice zdařený, ale Sithové, kteří se blížili jako posila se pohybovali stále rychleji a nezbývalo už moc času.
Jenže najednou z druhé strany vyběhlo asi na tisíc dalších obránců.Začali Sithy zabíjet a pomohli vám k rychlému postupu k transportérům.

Že vám to trvalo! Ale díky za pomoc, pročistili jste tuhle ulici. Nyní jsme v pravém středu osady, v přístavu. Máme tam velkou a ozbrojenou fregatu, která by měla celkem v klidu proletět mezi nepřátelkými loděmi, navíc jsme sebrali nějaké sithské kódy, takže nebude problém se proplížit kolem velících lodí. Tenhle transport se pak přidá k Republikovým silám, které se začaly formovat a připravuje se podle zpráv velký útok.

Kyle brzy na to zavolal.

Myslím ale, že to nebude tak lehké! Posily už jsou jen pár ulic odtud, měli bychom připravit odpor, než se nalodí civilisté!

Mezi nimi vznikla znovu panika a začali se nasouvat do fregaty.
Mandaloriané už byli rozestavení na všech výhodných místech a rozmístili miny.Minové pole bylo velice široké a hustě zaplněné, přesto to nemohlo stačit na všechny ty vojáky, kteří se blížili.Obránci se zformovali do několika jednotek a každá bránila jenu část. Zapla se také silová pole a to celé kontroloval hacker, který dobrovolně pomáhal odboji.
Pak se tam Sitohvé objevili.Stříbrná a červená horda vojáků se začala prohánět ulicí, za chvilku vběhla přímo do minového pole.Obránci zapli několik věří, které je začaly kosit, ale nevydržely moc dlouho.

Startujte, až budou na rampě všichni naši vojáci, zvedněte to hned!

Zařval Kyle a mečem uťal hlavu dvěma vojákům najednou.Kuys útočníků létaly všude, jen prošli minovým polem, zasypal je houf tepelných detonátorů a další kusy těla létaly vzduchem.Mandalorianské opakovače to do nich mastily jako nikdy, Dantooinští odstřelovači taky pročišťovali řady, ale i poslední vojáci už prošli polem a bitva se stala ze střelecké šermířskou.Mrtví byli nyní na obou stranách a krveprolití dosáhlo vrcholu, kterého se ale drželo.
Na tebe zaútočilo několik Sithských vojáků, každý z jedné strany, s meči v rukou.

CHCÍPNĚTE!!!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine,osada
SAKRA SAKRA SAKRA...to je v háji...Aspoň že máme také posily.
Kolikrát už jsem řek Sakra?

Přemýšlím mezi tím co se připravuji k boji. Podaří se mi zabít jednoho útočníka ale na jeho místo hned přiskočí další. Pokusím se provést otočku tak abych zabil co nejvíc protivníků.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“