Výcvik pro hráče Seto

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Potom, cos otevřel, rozpoznal jsi ještě trochu rozespalýma očima, stát před sebou svého zabrackého mistra Tudreka, který byl oblečen tak, jakoby měl hned někam vyrazit a okamžitě spustil.

Dobré ráno můj mladý očedníku! Rychle se obleč a připrav, musíme co nejrychleji vyrazit na misi, kterou nám Rada právě svěřila!

Přitom tě natlačil zpět do pokoje a čekal, až se schystáš. Hned začal vysvětlovat.

Omlouvám se, že jsem sem tak vrthl, ale čeká nás důležitý úkol, který má začít přimo zde na Coruscantu.

Posadil se na protější postel a na chvíli si oddechl sledujíce tě, jak se chystáš.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Cože tak brzy ? já myslel že to chvíli potrvá než nám dá rada úkol.

Hodil jsem na sebe oblečení jak nejrychleji jsem dovedl a sezbíral pár věcí co bych mohl potřebovat. Datapad,kapesní lékarničku a hlavně svůj meč.

Snad mém všechno.

Tak jsem připravený.

Stál jsem před mistrem a trošičku jsem se ctil nesvůj kdyš jsem zjistil že mám jen jednu botu a ke všemu na špatné noze. Po cvíli hledáni jsem našel i druhou botu.

Promiňte mistře jsem malinko nervozní.

Skontroloval jsem všechny věci a hlavně boty které jsem už měl naštěstí bobře. Kývnul jsem na mistra že teď už jsem opravdu připravený.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

To víš Niele, máš šikovného mistra!

Usmál se Tudrek a bylo na něm vidět, že už se také těší na to, až opustí chrám a vyrazí na nějakou misi, i když sám by to jistě nikdy nepřiznal, protože by to bylo v rozporu s jeho učením o trpělivosti, a tak by mohl snížit mínění o své osobě u ostatních mistrů a mohlo by to ohrozit i respekt, který jsi k němu choval ty. Mistr trpělivě čekal, než se řádně upravíš a na tvou omluvu reagoval taktéž s úsměvem.

Uklidni se Nieli, copak jsem ti již mnohokrát neříkal, že klid je to nejdůležitější? Takže můžeme vyrazit?

Zeptal se tě mistr ještě nakonec, ale na odpověď už nečekal a vyrazil do chodeb směrem k hangáru chrámu bez toho, aby ti na místě vysvětlil, o co že vlastně půjde va vaší misi.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Musím se uklidnit jsem z toho úplně roztěkaný všechno má svůj čas. Kdyš tak o tom přemýším co teď asi dělá Deana.

Při té myšlence jsem se přistihl z poněkud tupým výrazem a že vůbec nevnímám co se děje kolem. Podíval jsem se na mistra a pokusil jsem se mu to vysvětlit.

Promiňte mistře jsem ještě trošiřku rozespalý včera jsem trénoval do noci.

Řekl jsem a pokračoval v cestě do hngáru.

Sice jsem netrénoval sám ale to přece nevadí.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Když sis vzpomněl na Deanu, měl jsi na chvilku takový zvláštní pocit, jako bys právě v ruce držel světelný meč a trénoval sobě tak trochu neznámé bojové techniky. Ten pocit však velice rychle odezněl a ty ses zase mohl soustředit na svého mistra, který ti právě odpovídal.

Za to tě chválím, tréninku není nikdy dost a toho s mečem už vůbec ne. Ale divím se, že tě baví trénovat samotného, mohl jsi říct a mohli jsme trénovat společně.

Usměje se Tudrek a tou dobou už oba vcházíte do hangáru a tvůj mistr míří nikoli k lodi, ale ke speederu. Nasedl do něj a hned začal žhavit motor. Okamžitě potom, co sis k němu přisedl, odstartoval jako blázen a nabral kurz k vládním blokům, podle navigace do míst, kde jsou apartmány významných návštevníků, reprezentantů planet a politiků. Po ceště ti mistr prozradil část ze zadání vaší mise.

Dostali jsme opravdu důležitý úkol mladý padawane. Musíme chránit senátora Vialanta, na kterého byl spáchán nedávno nepovedený atentát, při kterém zemřelo několik členů jeho osobní stráže. Neví se, kdo pumový útok přichystal ani kdo ho nařídil a také se neví, kdy může další takový přijít. Tudíž máme za úkol senátora chránit, když se bude pohybovat po veřejnch místech a ve zbytku času, kdy bude pro svou bezpečnost senátor ukryt do bezpečí přísně střeženého apartmánu, se mame pokusit odhalit útočníka a nejlépe ho dopadnout a zjistit zadavatele útoku nebo útoků.

Mistr domluvil a soustředil se na řízení, každopádně vypadal, že ti rád zodpoví jakoukoli otázku, protože jistě neřekl vše, co by tě mohlo zajímat.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Speeder

Tak se vsadím že tohle nebude jen tak. Ůtok na republikového senátora za tím bude něco velkého.

V hlavě jsem měl plno otázek a doufal že mi mistr odpoví alespoň na ňeco.

A jak se k tomu útoku staví senátor? Je nějaký důvod proč by ho chtěl někdo zabít?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Speeder

Prolétali jste ulicemi Coruscantu mezi tisíci jiných speederů, které řídili bytosti rozličných ras spěchajících do různých částí města za ukojením různých svých potřeb či za prací. Každý tady na Coruscantu někam spěchal a momentálně jste nebyli vyjímkou ani vy. Mistr Tudrek se vyžíval v hnání speederu co to jen šlo a jízdu si znamenitě užíval. Přitom jeětě stihl odpovědět na tvou otázku:

Senátor si myslím, že důvodem mohly být určitě ekonomické reformy, jejímiž je hlavním propagátorem a pokud by nežil, dost možná by byly tyto reformy příliš zkomoleny nebo dokonce vůbec neuskutečněny.

Tudrek ti objasnil tvou otázku a ještě chvíli hnal váš speeder, než jste se přiblížili k veliké a honosné budově, do jejíhož hangáru mistr vletěl a brzy jste již mohli ze svého speederu vystoupit. Mistr však zůstal seděl a popoháněl tě, aby sis vystoupil.

Běž co nejrychleji najít senátora, měl by být asi právě teď v některém z vládních konferenčních sálů a potom sejdeme se v bezpečí jeho apartmánu, já musím ještě zařídit několik věcí.

Z hangáru vedla jen jediná pěší cesta a to několika turbovýtahy, které měli vstup nedaleko od místa, kde jste zastavili. Nad turbovýtahy bylo jasně rozepsáno, kde se co nachází a tak jsi měl jen dvě možnosti - buďto jet do konferenčních sálů na patře 425 nebo 426. Mezitím co ses rozhlížel se mistr chystal opět k odletu.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Mistře ještě než odletíte měl bych otázku. Našly se na místě činnu nějaké stopy ?


Tu otázku jsem musel doslova zařvat aby mě bylo slyšet přes řev speerdu ktery mistr zrovna tůroval.

To dělé pokaždé, zajímal proč mistr musí lítat tak rychle. Kdyby nebyl Jedi tak by z něj byl mistr v závodech kluzáků nebo něčem podobném

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Jednalo se o nastraženou výbušninu, která naštěstí vybouchla předčasně a zabila jenom několik členů senátorovi osobní stráže. Na místě se ale opravdu nenašly žádné stopy, které by vedly k nšjakým pokrokům.

Odpověděl ti mistr krátce a odfrčel ve speederu opět pryč. Teď už jsi v hangáru zůstal sám. - To ale vlastně nebyla zase taková pravda, protože hangár celkem žil. Mnoho speederů zde přistávalo a opět vlétalo a tvářilo se důležitě i méně důležitě. Turbovýtah se téměř nezastavil a rozliční lidé i nelidé se řítili nebo jen klidně šlí, jedním či druhým směrem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

6ádne stopy ? to přece není možné pokaždé něco zbyde budu se na to později muset podívat.

Poté co mistr odletěl namířil jsem si to rovnou k turbovýtahům přičemž jsem se chval naprosto nenápadně aby si mě raději nikdo nevšímal.

No to je fajn kam teď ? Skusím to po pořadě. První konferenční sál na patře 425 a potom 426

Čekal jsem na výtah a díval se na lidi kolem sebe jestli bych neuviděl něco podezřelého jakmile nepřijel výtah nastoupil jsem a rozjek se do nahoru.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Vstoupil jsi do výtahu, do kteréh s tebou nastoupilo ještě několik velice nezajímavých bytostí, jenž se nezdály nijak zvláštní. Výtah jel velice rychle a lidé přistupovali a vystupovali. Brzy jsi se přiblížil patru 425 a jak výtah zastavil a bliknul, otevřely se dveře a ty jsi mohl vystoupit. Před sebou jsi hned viděl něco jako recepci, za kterou stálo několik protokolárních droidů a poskytovali ifnormace několika bytostem, které vypadali jako slušní slídíči - novináři a podobná verbež. Kousek od recepce byla také velká informační elektronická tabule s ovládací konzolí, která jistě obsahovala mapu celého poschodí a mnoho dalších informací.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Přišl jsem k informační tabuli připojil svůj datapad ke konzoli a stáhnuj jsem si mapy všech pater budovy. Potom jsem se otočil a šel se zeptat na recepci.

Snad to nebude nikomu vadit neznám to tady a kdyby se něco náhodou semlelo tak ať alespoň vím kde co je.

Dobrý den můžete mi prosím poradit kde bych mohl najít senátora Vialanta?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Stáhnul sis bez problémů do svého datapadu mapy celé budovy, která byla opravdu velice rozsáhlá, a tak bylo jistě velice jednoduché se v ní ztratit. Potom jsi přistoupil k recepci a oslovil jednoho z protokolárních dridů, který evidentně chvíli hledal, než nalezl informaci, kterou jsi chtěl slyšet. Droid byl naprogramován tak, aby sděloval nutné informace co nejrychleji a bez zbytečností, které by ho zpomalovaly, takže tě ani nepozdravil a hned, jak informaci našel, ti odpověděl:

Senátora Vialanta najdete v konferenčním sále č. 3. Právě poskytuje tisku své prohlášení ohledně bombovéh útoku směřovaného proti jeho osobě.

Droid se ihned po odpovědi od tebe odvrátil a svým trhaným krokem se vydal věnovat někomu dalšímu. Na recepci sis až teď všiml, jak je důsledně prostor monitorován kamerou a jistě by se v případě potíží velice rychle a velice blízko objevial i potřebná pořádková síla, která by zasáhla, i když uvnitř by se stejně neměl pohybovat nikdo, kdo by mohl nějak ohrozit bezpečnost.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Zapnul jsem svůj datapad a našel si nejsrychlejší cestu do konferenčního sálu č. 3.

Moment neříkal ten droid že mluví o ůtoku před tiskem ? Musím si pospíšit. Nebylo by dobrá abe se o tom veřejnost dozvěděla mohlo by to způsobit nepokoje a ohrozit ministrovu bespečnost.

Podíval jsem se na datapad a rozběhl jsem se co nejrychleji do konferenčního sálu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Spěchal jsi rychle do konferenčního sálu č. 3, do kterého jsi, díky tomu, že jsi dokázal velice rychle najít krátkou cestu, po chvíli vletěl jako namyslený blesk. Sál byl poměrně malý, jednolo se spíše o větší salonek, ve kterém bylo zhruba deset novinářů a dobře dvakrát tolik strážců s blastery. Senátora jsi však nikde neviděl a zdálo se, že nevináři už nějakou chvíli netrpělivě čekají. Kousek za řečnickým pultem, který byl teď naprosto neobsazen a k dispozici kaomukoli, byly bezpečnostní dveře, ktré chránil celkem autoritativně vyhlížející muž, vypadající jinak, než všichni ostatní, zdálo se, že tenhle patří k osobní stráži někoho velice důležitěhé, pravděpodobně k senátorovi, kterého právě hledáš.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“