Výcvik pro hráče Daren Gorr

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Žoldáci na skalách okolo začali pálit po zmatených tuskenech. Zatímco ty a oba žoldáci s vibromeči jste se do nich pustili ručně.
Tuskeni rychle pochopili že tento boj je pro ně nevýhodný, a snažili se prorazit pryč, skrz žoldáky s vibromeči.
Okolo obou bylo najednou spoustu tuskenů a dotírali na ně velminevibíravě. Došlo ti že jestli jim nepomůžeš tak je zabijou s tuskeni uniknou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - údolí

A doháje, nemaj to šanci dát. Musím jim pomoct jenak jsem mrtvej Temnej Jedi
Vydržte ještě chvíli, vyšlu proud Síly a pak vám půjdu pomoct

<Rychle se soustřed, vyšli ten největší proud Síly jaký jsem kdy použil. Jsou to zvířata která si nezaslouží žít, jsou to zvířeta která si nezaslouží žít, jsou....>

Stále jsem opakoval a načerpával jsem Sílu z okolí. Asi po 15 vteřinách jsem vypustil všechnu načerpanou sílu do jedné silové vlny. Po vystřelení jsem seběhl k Tuskenům dodělat je.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Podařilo se ti vyslat Silovou vlnu. Nebyla tak silná jak jsi zamýšlel, ale stačilo to. Někteří tuskeni to sice ustáli, ale palba a tvůj meč si poradili i s nimi.
Velmi špatnou zprávou bylo že jsi nebyl schopen vyjmout z účinků oby žoldáky. A vzhledem k tomu že byli uprostřed dění, tak to odnesli plnou silou.
Jeden vypadal jen omámeně a potlučeně, ale druhý na tom byl zle. Pokud jsi chtěl mu nějak pomoci, musel jsi něco udělat sám. Střelcům bude chvíli trvat ež se sem dostanou a druhý žoldák co byl zde nebyl ve stavu aby se staral ještě o někoho jiného.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - údolí

Rychle jsem přiběhl k tomu žoldákovi se kterým to vypadalo zl co nejrychleji abych uspíšil uzdravení.

To zvládneš, za chvíli budeš zdravej jako předtim.

Byl jsem hrozně nervózní protože jsem měl jen chvíli na uzdravení tak jsem se soustředil na všechnu sílu kolem mě, a vysával jsem ji asi minutu když jsem cítil hrozné brnění a vyslal jsem proud Síly na vyléčení žoldáka.

Prosím dávej si pozor na přímou řeč.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Při saní Síly jsi si dal pozor na abys nevysál Sílu i z žoldáka, což b ho nepochybně zabilo.
Návalem léčivé Síly se žoldák napjal že hcvíli ležel jen na zátylku a patách. Pak se uvolnil a opět padl zády na zem.
Podařilo se ti ho zachrátit. Když seběhli zbylí žoldáci, vytáhli lékarničku a jali se ho očetřovat konvenčnějšími metodami. Ty jsi si sednul vedle a odpočíval a věnoval myšlenkám o tvé budoucnosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - údolí

Sedl jsem si a přemýšlel jsem jak bude můj život pokračovat.
Po dlouhé době jsem splnil nějakou misi úspěšně, snad to bude pokračivat k mému opětnému povíšení do hodnosti učedníka Temného pána Lorda Vaena.
Po nějaké chvíli jsem vstal a přešel jsem k vůdci žoldáků
Jsme připraveni? Můžeme vyrazit do Anchorheadu?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Žoldáci akorát dokončovali berle pro zraněného žoldáka.
Jo jasně. Už vyrážíme.
Odpověděl ti a skutečně jste se začali vracet. Všiml sis že jeden žoldák sebral tyč gaderffii vůdce tuskenů.
Máme jí přinést huttovi abychom dokázali že jsou mrtví.
Vysvětlil ti vůdce žoldáků který sledoval tvůj pohled.
Jinak buď příště víc opatrnej na tu svojí Sílu. Tentokrát to dopadlo dobře, příště nemusí.
Řekl ti po cestě potichu, aby to ostatní neslyšeli, opět hlavní žoldák.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - údolí

Síla je silný spojenec, ale i strašlivý neřítel. To říkával můj starý mistr na Korribanu. Věřte, že žádná rychlejší možnost nebyla, kdybych to neudělal, možná, že že by ti dva už nežili
pokračoval jsem v hovoru při cestě zpět.
Mimochodem, dobrá práce s těmi Tuskeny. máte dobré muže s dobrou muškou.


EDIT: Za trest napiš 100 Korriban se píše s K! Ostudo
PS: Ne sem prosím(rovnou jsem ti to už opravil)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Život naučí.
Odtušil.
Zbytek cesty již probíhal v mlčení. Když jste dorazili zpět k Ancherhandu, zastavila vás stráž u dveří.
Vy dojděte informovat Sitha a zbytek jako obvykle.
Instruoval vás, žoldáci se vydali ulicemi někam, kam jsi nevěděl.
Jeho nové sídlo najdete ho u Huttova paláce, měl byste to poznat.
Určil ti ještě směr strážný.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - Anchorhead

rozumím
Odpověděl jsem žoldákovi. Vyrazil jsem ne moc rušnými ulčkami přístavu dokud jsem nenarazil na Palác Hutta Motty.
Tak tady někde má své Sídlo Lord Vaen. Pěkně si tu žije i když to málem nevyšlo - kvůli mě
Konečně jsem našel honosné sídlo poblíž paláce. Nebylo to jako nejhezčí dům na Naboo ale v porovnábí s ostatními to bylo po paláci nejúžasnější místo. Přešel jsem ke dveřím.
Klaním se Lordu Vaenovi a přináším správu o misi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - Anchorhead

Strážný u dveří kývl hlavou a pustil tě dovnitř. Byl jsi doveden až do jeho nové kanceláře.
Zrovna se probíral nějakými lejstry. Letmo jsi zahlédl plány města a významných budov v něm, ale i různé dokumenty.
Tak jak dopadl tvůj úkol?
Zeptal se odměřeně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - Sídlo Sitha

Lépe nebohl dopadnout, Mistře. Přišli jsme mezi ně, vmísili jsme se mezi ně, a vybyli jsme je. Ztráty se rovnají nule.
Ríkal jsem to tak, aby to nevyznělo moc vesele ale ani moc smutně, aby si nemyslel že byli nějaké komplikace, které skoro nebyli. Každopádně nebylo zapotřebí o tom mluvit.
Vím, mistře že to byla snadná mise, jste potešen?


________________________________
promin za diakritiku protože mi nějak nefunguje klavesnice a nejdou mi psát jiný písmena s carkama a háčkama než ty u čísel

Bacha, odeslal jsi ten příspěvek 2x, ten druhej jsem už smáznul, ale příště pozor.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - Sídlo Sitha

Hmmm. Ano, ztráty se rovnají nule. I když jeden málem padl, a dokonce tvou rukou.
Odpověděl ti sith chladně.
Dnešek jsi přežil. Můj .... temný jedi.
Cítil jsi že ono spojení temný jedi znamená že se ti tvé místo jeho učedníka nevrátilo.
Nyní odejdi. Mám tu práci. Personál ti ukáže kde budeš nyní bydlet.
S těmito slovy se sitský lord opět sehnul nad dokumenty a přestal si tě všímat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - sídlo Sitha


Ano, pane
Rekl jsem podřízeně. Bylo skoro jisté že po jedné skoro zpackané misi mě vezme mistr znovu za učedníka, když má vedle sebe tucet schopnějších.Ale byl jsem rád že se mi to alespon povedlo. Snad tím začne lepší budoucnost pro mě i pro ostatní. Vyšel jsem ven z mistrovy kanceláře a vyšel jsem do recepce, kde jsem našel úředníka
Kde mám pokoj? potřebuji se umít a odpočinout

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - sídlo Sitha

Jistě. Následujte mě.
Řekl úslužně a dovedl tě do svého pokoje.
Všiml sis že není tak špatný, jak ses tak trochu obával.
Pokud budete něco potřebovat dejte vědět.
Rozloučil se s tebou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“