Výcvik pro hráče Daren Gorr

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine- Anchorhead

Hlas tvého mistra zněl poněkud zklamaně.
A když je všechny pobiješ kdo to zde bude udržovat?
Zazněla mistrova vítka.
Někde poblíž by měl být přítomen místní hutt. Zemře-li, nebo vzdáse-li, místní obyvatelstvo bude poté mnohem příznivěji naladěné. Mysli učedníku, mysli!
Po těchto slovech tvůj mistr komunikaci přerušil.
Za chvíli se seběhli tví kolegové, temní jediové a čekali co jim řekneš.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 02.3.2009 17:22:39, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine

Já idiot! Proč musím být za své činy zahanben. TO MUSI PRESTAT!! Musím myslet jak mi říkal mistr.

Po chvíli přemýšlení jsem na to přišel.

Dobře hoši, mám nový plán: "Zajmeme místního hutta a přesvědčíme ho že toto město je pod "ochranou" sithů." Obklíčíme jeho působiště, a velice tajně a pokudmožno tiše se dostame do jeho pokoje a zneškodníme stráže, pak ho donutíme podepsat smlouvu o předání města sithskému impériu. Rozmístěte se kolem jeho paláce. Kdo je z vás nejzručnější v obelstování půjde obhlédnout obranný system paláce.

Ale potom mě napadlo něco mnohem lepšího

Anebo můžeme připravit lest: Já, a 2 nejlepší muži půjdou se mnou navštívit hutta v tomto městě, dostaneme se do jeho blízkosti a půjde to jako po másle. Ale nevýhoda je, že nás bude o poznání méně. Já jsem pro druhý plán, ale raději uspořádám hlasování. Když bude nerozhodně, jdeme do druhého plánu.

Poklidně jsem vyčkával jak dopadne hlasování

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Tví společníci pozorně poslouchali tvůj plán. Když jsi zmínil hlasování tak si jim přímo vyrazil dech.
Hla-so-vat?!?
Vykoktal ze sebe jeden Temný Jedi co stál vedle tebe.
Až pozdě sis uvědomil že takováto demokracie se mezi sithy nevyskytuje. Poté si ještě uznal že velitel akce by neměl nechávat hlasovat o plánu v jakékoliv armádě. To ti potvrdil i výraz některých kteří jistě plánovali zaujmout tvé místo, neboť věřili že mist si nenechá tekového nerozhodného a k vedení nepřizpůsobilého učedníka.
Pokud sis chtěl nějak se udržet svou pozici musels výrazně přitvrdit, a zahnat příliš horlivé konkurenty do řady.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine

Zlamali jste mě, kdybych byl ja na vašem místě, byl by velitel mrtvý a já bych zaujal jeho místo. Jste slaboši co se k ničemu neumí odhodlat. Takže 2 nejlepší, opakuji nejlepší, žádní hlupáci příjdou za půl hodiny k sídlu Hutta. Jestli se zpozdíte tak vás to bude něco stát credity to nebudou, jestli mi rozumíte.

S těmi slovy jsem odešel na místo setkání abych si rozmyslel jak bude probíhat akce "Milá návštěva".

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, Ancherhead

Ač sis nebyl jistý jestli by byl nejsprávnější tah udělat právě okamžitý atentát, kdybys byl na jejich místě, přece jen nemilost mistra by se mohla projevit. Tak sis nachvíli udržel vůdčí roli, ale na pozoru ses mít musel.
Vyrazil jsi, ale zapoměl jsi na jistý fakt že nevíš kde hutt sídlí. Nakonec ses doptal místních, a doufal jsi že tě žádný z tvých podřízených neviděl.
Když jsi dorazil na místo, tak z časového limitu co jsi dal zůstalo jen 5 minut. U vchodu stáli 3 tví lidé a velmi vzrušeně mezi sebou něco řešili. Když si všimli že přicházíš tempo jejich rozhovoru ještě vzrostlo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tarooine - Anchorhead

Na cestě mě zdrželo pár místních které jsem neměl chuť z zabít. Doufám že jste připraveni. Hlavní ;úkoly akce jsou : 1) vypadat co nejzdvořileji aby neměli sebemenší tušení o přepadení. 2) dostat se do místnosti s huttem a přesvědčit ho aby zavřel dveře. A konečně 3 ) zlikvidovat stráže a zajmout Hutta. Pochopili? tak jedem!

Přistoupil jsem k paláci hutta a zabouchal jsem na dveře.

Vyslanec Sithského iméria žádá o audienci u velikého Hutta.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - Anchorhead

Trojice si vyměnila vědoucí pohled. A protože jsi nenamítal proti jejich počtu nic tak si stupli všichni za tebe.
Dveře se otevřeli prakticky okamžitě co jsi zabouchal.
Vítám vás, jste očekáván.
Twi'lek co vám přišel otevřít nebyl vůbec překvapen že vás vidí a skutečně to vypadalo že jste očekáváni.
Hutt ležel za tlustou vrstvou transparioceli a na obou stranách bylo mnoho stráží vyzbrojených právě pro boj s uživateli Síly a rozhodně nevypadali že by vás podceňvali.
<Zdravím vás já jsem Hutt Motta. Smím znát vaše jména?[>/b]

___________
<Huttština>
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Palác Hutta Motty

<Jmenuji se Daren Gorr a jsem vyslanec Sithského impéria. Jsme velice potěšeni z brzkého přijetí. Doufám že tihle čumilové neslyší, naše záležitosti bychom měli vyřešit jen za přtomnosti několika vyvolených. Každé zbytečné ucho by mohlo být pro Sithy nebezpečným.>

Při mluvení jsem dal ruce za záda a prošel jsem kolem svých společníku zrovna když jsem domluvil a začal jsem šeptat aby to nikdo nevyděl:

Musíme vyrazit najednou jinak budeme odhaleni. Já namířím na Hutta meč a vy mě budete chránit před střelami blasterů. pokusím se nepřátele odhodit. Značka akce bude že dám ruce jinak než že je budu mít za zády. Budte připraveni kdykoliv na cokoliv.

Doufám že mi rozuměli, mluvil jsem dost rychle

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Palác Hutta Motty

<Vaše Huttština je velmi dobrá.>
Pochválil tě hutt.
<Když jsem byl obeznámen s tím, že jste zde přistáli, hned mi bylo jasné že vaše kroky povedou ke mně. A jsem si jist že dokážeme najít oboustraně prospěšnou dohodu.>
Hutt si dal ruce na své mohutné břicho.
<A že jsem tak smělý. Říkal jste že jste vyslanec, jakému mistru se tedy zodpovídáte?>
Zeptal se hutt zvídavě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Palác Hutta

Mistře, mohu vyzradit vaše jméno tomu huttovi?

Když řekne ano:Můj mistr je Lord Vaen a je to jeden z posledních sithů a zároven nejsilnější Sith. Jeho priorita je obnovit sithské impérium a pohltit Republiku do prázdna

Když řekne ne: Můj mistr si nepřeje být nijak odhalován. Vlastně čemu by to bylo dobré. Zvolíme nabídku, když ji příjmete odletíte a když my tak odletíme my, tak jaký by to mělo význam?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, Palác Hutta Motty

<Ano. Klidně mu ho řekni. Ať ví komu bude od teď sloužit. Jsem zvědavý na tvé diplomatické schopnosti.>
Ozval se ti mistr.
<Lord Vaen.>
Opakoval po tobě hutt.
<Ještě jsem o něm neslyšel. Ale to nic neznamená. A jestli říkáš že je nejsilnější, tak mi nezbývá než ti věřit.>
Pokračoval.
<Co se týče té dohody. Pokud nebudete přitahovat přílišnou pozornost. A nebudete příliš neteční k nám jsem si jistý že se dohodneme.>
Řekl hutt a pohladil si své břicho, zatímco se mu v očích lačně zalesklo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Palác Hutta Motty

Taky doufám že se dohodneme. Samozřejmě vám dovolíme opustit město. Pojďme se dohodnout na ceně. Já navrhuji 1 miliardu creditů....

Zakašlal jsem a dal jsem si ruju před ústa, což bylo jasné heslo pro začátek útoku.

Doufám že to pochopěj když neuměj počítat do dvou


Při kašlání jsem si Silou přitáhl meč a hbytě jsem ho zapl a namířil s ním na Hutta.

nesnažte se nic dělat, nebo je Motta mrtvej. Zbraně na zem!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, Palác Hutta Motty

Aktivoval jsi svůj meč a namířil jej na hutta, ten se však nezdál vůbec vystrašený, Zapoměj jsi totiž na transpariocel která vás oddělovala.
Stejně tak jsi neodhadl množství a výzbroj bodyguardů.
Přestože jsi za sebou zaslech aktivování světelných mečů, uslyšel jsi také palbu. Jeden ze strážců vypálil i na tebe. Chtěl jsi střelu vychýlit, ale neměl jsi šanci, Vypáli po tobě totiž zvukovou puškou a světelný meč se zvukem nic neudělá.
Realita se ti začala ztrácet.

Po chvíli ses probral. Chvíli jsi nevěděl kde jsi. Pak se ti vše vybavilo a vytřeštil jsi oči.
Ležel jsi stále v uvítací místnosti hutta. Ty a dva další jste byli opření o stěnu. Tvůj třetí společník ležel okus dál a měl přehozen nějaký přehoz přes celé tělo včetně obličeje, byl již mrtvý.
Před vaší skupinku stálo asi deset strážných a mířilo na vás zbraněmi. Světelný meč jsi však u sebe nenašel.
Před huttem stál tvůj mistr a rozmlouval s ním. Když ucítil že ses probral otočil se na tebe zamračen tak že z toho budeš mít ještě několik měsíců noční můry. I na něj mířilo několik stráží. On si jich však nevšímal.
<Jesli teď něco uděláš tak tě zabiju ještě dřív než to stihnou ti strážní.>
Opět se otočil k zamračenému Mottovi a dál s ním jednal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

plác Hutta

<omlouvám se mistře, nejsem hoden být vaším učedníkem.>

Nemotorně jsem vstal a sklopil jsem hlavu. Snažil jsem se poslouchat vyjednávání ale endokázal jsem se na to soustředit protože jsem mysel co se mnou mistr udělá.

doufám že mě alespon zabije rychle. Ale mě už to je stejně jedno.

Potlačil jsem děsivé představy o tom, co mi udělá, a zaposlouchal jsem se do rozhovoru

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, Palác Hutta Motty

Mistr na tvou omluvu již nereagoval. Jak jsi oslouchal vyjednávání, tak jsi zjistil že mistr byl nucen udělat mnohé ústupky, zřejmě i kvůli tvému selhání.
<To bude asi vše. Již teď mne těší naše spolupráce. A prosím neposílejte za mnou již vašeho hmmmmm učedníka.>
Domluvil hutt.
I mne naše spupráce těší. A za svého učedníka se omlouvám.
Omluvil se tvůj mistr huttovi.
<O vašeho padlého pomocníka se nemusíte bát, mí lidé ho pohřbí. Zde je můj protokolární droid. S ním byste neměli mít problémy s místními.>
Děkuji.
Rozloučili se oba. Stráže vám udělali prostor abyste mohli odejít.
Před vchodem jeden strážný podal tvému mistrovi čtyři světelné meče a zavřel za vámi dveře.
Mistr vám rozdal vaše meče, ten co patřil padlému si nechal.
Vy dva, jděte s droidem do kantýny a vyřešte co bude potřeba.
Oba dva se uklonili a s droidem v patách odspěchali pryč.
Mistr je vyprovázel pohledem, jakmile zmizeli za rohem otočil se na tebe.
Najednou jsi byl asi půl metru nadzemí a následně odletěl ke zdi kde tě mistr Silou přitiskl.
TO SI ZTRATIL ROZUM? SIS NEVŠIML ŽE VÁS OBKLÍČILI A ŽE BYLI PŘIPRAVENI NA COKOLIV BYSTE UDĚLALI? nEŘÍKAL JSEM NÁHODOU ŽE JSEM ZVĚDAVÝ NA VOU DIPLOMACII?
Vychrlil na tebe rozzuřeně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“