Výcvik pro Anakina Skywalkera(Anakin Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Ranbow
Procházel jsem barem a cítil jsem náhlé mravenčení v zátylku. A věděl jsem že se na mě kouká polovina baru a tak jsem radši pospíchal do casina když ke mě vykročil nějaký muž.
Poručík Duskens? Mám pro vás něco od Lukea Skywalkera.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, loď Violet Rainbow:
Muž, který k tobě přistoupí sice má uniformu, ale když jsi ji prohlédneš, tak zjistíš, že se liší od té, kterou měl poručík Richards.
Poručík Duskens ? Promiňte jsem člen bezpečnostní služby a rád bych viděl vaši akreditaci a povolení nosit ... co to je vůbec u pasu ?
zeptá se muž a narazíš tak opět na další nepříjemnost ohledně vstupu na loď, na kterou jsi ani vlastně nechtěl, protože jenom hledáš jednoho muže. Než však stihneš cokoliv říct, tak k němu přistoupí zezadu další muž v uniformě, tentokráte obdobné poručíka Richardse.
To bude v pořádku důstojníku. Tento mladý Jedi hledá jenom mne, nehodlá na této loďi cestovat. A i kdyby vám to nestačilo, tak je tu na moji zodpovědnost a nezapomeňte, že jsem nad vámi.
pronese klidným hlasem poručík Duskens, což se dozvíš záhy.
Poručík Duskens, omlouvám se za potíže během mého vyhlédání, ale tohle je součást mé služby.
představí se konečně muž, kterého ve skutečnosti hledáš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat, loď Violet Rainbow
Poručíku Dankesi toto vám mám předat od Lukea Skywalkera.
A podám mu balíček který mě dal mistr.
No konečně jsem se toho zbavil docela to trvalo.
Poručíku tohle není ohledně mého poslání ale jsem docela unavený nemohl byste my říct kde bych mohl přespat?
zeptám se ještě a mám co dělat abych nezíval

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, loď Violet Rainbow:
Poručík Duskens převezme balíček, porozhlédne se okolo a opatrně jej rozbalí, aby tam objevil několik čipů. Překontroluje je a pak vše opět zabalí do krabice, kterou jsi mu dal.
No, loď má vyrazit až za sedm hodin, takže můžete použít moji kajutu, dík za doručení těhle čipů, jsou v nich důležité informace, které pomohou při odhalování korupce, která je v Republice opět dost rozšířená. Sejděte opět k baru a zabočte do velké dlouhé haly, na konci je schodiště, vystupte o dvě patra a kabina číslo 307, číselný kód pro vstupní zámek je 82187604.
pronese poručík Duskens a usměje se.
Budete si to pamatovat ?
zeptá se ještě s úsměvem připravený zopakovat ti číslo k elektronickému zámku své kajuty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Rainbow
Děkuji,heslo si snad pamatovat budu.
když jsem šel do kajuty poručíka Duskense pořád jsem myslel na bratra, kde je a co dělá? Konečně jsem přišel ke kabině číslo 307.
Sakra ta moje spropadená paměť jak že bylo to heslo?
Řeknu si sám pro sebe a začínám vzpomínat
Hm,bylo to buďto 82187640 nebo 82187604 ale co stoho zkusit.
A zlobím se přitom na svou paměť a hrdost že se nemůžu zeptat,ale potom zkusím to druhé a dveře se otevřou. Jenom oddechnu a jdu se vyspat

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, loď Violet Rainbow:
Po tvé kladné oidpovědi se poručík Duskens usměje a zamíří pryč, mezitímco ty vyrazíš a najdeš jeho kajutu. Poté co jsi ji našel jsi se napodruhé dostal dovnitř a mohl si konečně v klidu odpočinout. Usnul jsi brzo a bez větších potíží jsi si mohl odpočinout. Tvůj spánek však netrval ani tři hodiny, když tě probudil jakýsi otřes loďi. Probral jsi se a první co tě napadlo, bylo že, loď odplula dřív. Opustil jsi proto kajutu, ale už na chodbě jsi si uvědomil, že vše není, jak má být. Byla totiž úplně prázdná a nikde ani noha. Vyrazil jsi směrem k nějaké větší místnosti, ale u rohu do jedné větší chodby jsi se zastavil. Pocítil jsi něco jako varování v Síle, vzpoměl jsi si, že mistr Skywalker říkával, že to je většinou předzvěst nebezpečí nebo možného ohrožení. Přikrčil jsi se tedy za roh a zůstal úplně z ticha, aby jsi o chvilku později mohl pozorovat jak chodbou proběhla dvojice mužů, oba vyzbrojeni blasterovými puškami a mířili směrem ke kasinu, kam jsi chtěl jít i ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Rainbow
Připravím se na boj a potichu se plížím za těma dvěma muži.
Co se to tu k sakru děje? Ach jo zlátá akademie byl sem takový hlupák když sem ji chtěl vžicky opustit kvůli nějaké misi.
Promnul jsem si levé oko na které jsem teď vyděl mlhavěji než když jsem šel spát už jsem byl skoro u casina a slišel jsem hlasy nejspíš těch dvou mužů chvíli jsem chtěl poslouchat ale to nebyl dobrý nápad. Ještě pořád jsem šel a tak jsem si nevšiml stolku (na levé straně) a zakopl jsem slišel jsem že už sem běží ty dva a tak jsem se rychle zvednul a vystrčil svůj světelný meč a zaujmul bojový postoj.



Já si tak rád přidělávám problémy víš Jordi :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, Loď Violet Rainbow
Tvoje zakopnutí o stůl vyvolalo mnohem hlasitější hluk, než by sis přál. A to bohužel upoutalo pozornost i obou mužlů, které jsi se rozhodl sledovat. Slyšel jsi, jak se oba blíží a dalo se říct, že jsi to i tak trochu vycítil v Síle, i když tou si stále nejsi tolik jist.
Odkud to přišlo ?
zaslechneš jeden z hlasů, zatímco se ukryješ za rohem se světelným mečem připraveným v ruce.
Jak to mám vědět ?
zamručí druhej a ty z obou hlasů rozeznáš, že patří lidem, nebo alespoň bytostem které mluví plynule basicem.
Jsem říkal, že to bude pěkné blbé zajímat celou loď, takhle musíme honit jednotlivé pasažéry, kteří mohou být kdekoliv.
zatrucuje ten první, což je i znát v tónu jeho hlasu.
Hele, kašleme na to. Stejnak už je nejspíš pryč a s trochou štěstí, ho chytne jiná hlídka.
dodá na to ten druhý, aby se kroky obou začali vzdalovat.
-------------------
O problémy se neboj, ty přijdou sami :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Rainbow
Oddechnu si když už neslyším kroky.
Jsem ten největší pitomec na akademii. Málem jsem se zabil.
Hned potom co mě to napadlo jsem šel hledat nějakou další hlídku ( o které ty dva mluvili ) protože jsem chtěl vědět co jsou ty lidi zač. pak mě napadne velice (velice a velice) zbrklí plán proč se za nimi mám honit proč je nenechat aby oni přišli za mnou ? a tak ...
Héééééj,pomoc,tady jsem,pomocte mi !!!!!!!!
Usměju se když si představuju srmtku která ke mě stahuje své prsty. Rychle se snažím rospomenout na to co mě učili na akademii.
Jsem takovej hlupák až to zdraví není.
aA usměji se a potom ...
Slyšel jsem kroky,kroky které byli blíž a blíž když v tom ...


Tak problémy přijdou samy jo ale já to nechci zdržovat víš :lol:

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, Loď Violet Rainbow:
Předtím, než jsi se rozhodl vykonat svůj plán jsi si ani nevybral nějaké vhodné místo, kde by jsi mohl na některou z hlídek čekat a tím pádem jsi se octnul téměř v prostředku chodby, která sice nebyla dlouhá, ale nejbližší dveře byli až za nedalekou odbočkou a to byl právě ten směr ze kterého přicházeli kroky.
Přišlo tady z támhleté chodby, zleva.
zaslechneš první hlas, který je jiný, než jeden ze dvou, které jsi už měl možnost zaslechnout od předchozí hlídky.
Zassse Chalrak s Dissstenem někoho vynechalll-li
odpoví mu syčivý hlas a obě osoby se podle hlasitosti jejich kroků nenávratně blíží. Netrvá dlouho a konečně je i zahlédneš, jeden z nich je člověk, ale druhý je z rasy vycházející z plazů. Přijde ti prostě jako velká ještěrka, protože si nevzpomeneš přesně na název rasy. hned jakmile tě zahlédnou, tak na tebe oba namíří své blasterové pušky a čekají co uděláš.
------------
Mimochodem jestli chceš vidět, co je to za ještěrku, tak se podívej sem:
http://starwars.wikia.com/wiki/Tiss%27shar
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Rainbow
Bleskově zapnu svůj světelný meč a pomalu se přibližuji
A v tom my před očima přeběhl celí život...
...jak jsem škádlil brášku Girika,jak mě našla Lukova žena,jak jsem vyrůstal na ulici na Tatooinu,jak jsem pochoval svojí adoptivní rodinu i jak jsem se dvořil Teře mé první a poslední lásce,a pak jsem vyděl nějakou černovlasou ženu u které jsem si domyslel že to je moje matka a najednou mě myslí projelo její jméno,Ajnara Narthová.
vtom mě probudila z myšlenek náhlá bolest bolest jak mě někdo strefil do nohy. Naštěstí to jenom škráblo a já jsem s pekelnou zuřivostí přitáhnul Sílou chechtajcí se ještěrku a propíchl ji skrs na skrs.Pak jsem odrazil pár střel a jedna strefila toho muže přimo do hlavy. Moje zuřivost pomalu ustupovala.
Sakra,tohle by jedi neměl,to by já neměl.


Stává se ze mě temný jedy cha cha cha 3)
--------------------
Dvě věci - za 1, Souboje NIKDY neodehrává hráč sám(nezakončuje je), nejvítanější je naznačení své akce(připravím se a udělám tohle a tohle), nebo neutrálně provedu kus souboje - klíčové to je především u větších soubojů, tentokrát to budu tolerovat teda, za 2, To, že hodláš směřovat temně se může promítnout - a nemusí to být zrovna dobré pro tebe ...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, loď Violet Rainbow:
Po zasažení své nohy tebou projela zuřivosti, nebránil ses jí, naopak ses jí plně poddal a všechnu ji přesměroval do útoku. Tvá čepel se začala mihat ve stylu Shii-Cho, které jsi doposud praktikoval pod dozorem mistra Solusara na akademii. Když jsi skončil a vztek tě opustil, tak na zemi zůstala ležet dvě těla a zděšení, jakým způsobem jsi si počínal. U obou mužů leželi jejich blasterové pušky a mohl jsi zahlédnout, jak od jednoho z nich vypadnul při pádu na zem commlink, tkerým se nejspíš dorozumívává s ostatními členy skupiny, která se po loďi pohybuje ozbrojená a navíc jsi si uvědomil, že loď je podle všeho nejspíš v pohybu. Dále jsi musel vzít na vědomí fakt, že kumpáni těchto dvou, jež bezvládně leželi na zemi se po nich budou nejspíše schánět a pokud poznají, že jeden z nich byl zabit světelným mečem, tak budou vědět, co je tu může čekat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Rainbow
Musel jsem ty těla někam schvot a tak jsem si nejdříve vzal commlink a pak jsem je odtáhl spátky do pokoje poručíka Duskense. Udělal jsem něco špatného ale čas nerátím,život šel dál. Šel jsem si lehnout,ale ne spát. Přemýšlel jsem co se asi děje na akademii a jak se daří bráškovi,a taky co by řekl mystr Skywalker kdyby vědel co jsem udělal. Ale byl jsem ospalí hrozně ospalí a nebránil jsem se proti tomu,spánek byl utěšující.Pár hodin jsem spal a pak mě probudil nějaký zvuk na chodbě.
Nějaká další hlídka.
Pomyslel jsem si




Nikdo neříká že se ze mě temný jedi stane Hm aspoň prozatím ne

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, Loď Violet Rainbow:
OPatrně jsi se probudil a co nejtiše jsi přes dveře naslouchal, aby jsi zkusil zachytit, co se děje, ale nic se ti nepodařilo zjistit, protože hlídka už přešla a zatočila za chodbu, což se nakonec ukázalo i jako tvoje štěstí.
Tady Jak, horní paluba kajut. Nikoho jsme nenašli, můžeme pokračovat v operaci, vracíme se do kasína k rukojmím.
ozve se z vysílačky poměrně nahlas a než se ti povede ji ztlumit, tak aby jsi ji zřetelně slyšel, ale nijak tě neprozadila, tak ti to chvilku trvalo, ale naštěstí byla hlídka už příliš daleko, aby něco zaslechla.
Rozumím Jaku, podle seznamu pasažérů už máme všechny, ale buďte opatrní. Pořád nevíme, co se stalo s Klixem a Sunterem a nikdo je už pěkně dlouho neviděl.
odpoví ve vysílačce nejspíš nějaký vůdčí hlas a rádiová komunikace mezi oběma ustane a vysílačka opět utichne a tobě je jasné, že tu opravdu něco nesedí a nelze vyloučit, že se jedná o únos.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,loď Violet Rainbow
Takže v casínu jsou vězni hm měl bych je osvobodit ale pokud se nechám zavraždit tak jim stejně nepomůžu
O půl hodiny později jsem vyšel na chodbu v uniformě těch vojáků.
Ležela v nich mrtvola.
Pomyslel jsem si. Cestou ke casinu jsem zaslechl pár hlasů
Co se to ksakru dějeU dveří do casina jsem se zastavil. A co teď napadlo mě měl bych se někam schovat ale kam. A rozhlížel jsem se po nějaké skrýši ale pořád připraven n nějaký útok.


Mě nic víc nenapadlo dneska mam blbej den 3(

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“