Výcvik pro Anakina Skywalkera(Anakin Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Anakina Skywalkera(Anakin Narth)

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Meditační místnost Lukea Skywalkera:
Bylo krátce po snídani a ty jsi dorazil do místnosti mistra Skywalkera, jak tě při snídani požádal. Obyčejně by jsi se chystal na protažení a lehkou meditaci po snídani společně se svým bratrem, ale mistr Skywalker tomu chtěl jinak. Komnata, kde se pravidelně oddával svým meditacím, nebo kde prováděl důležité rozhovory byla ohromná a měla i velký průzor do venkovní jungle, jež obklopovala chrám, kde sídlila Akademie Jedi. Co se týká výzdoba, tak místnost byla vybavena stroze, jen na bočních stěnách byli velké koberce s emblémem akademie a u okna byla meditační pohovka na níž často mistr Skywalker spočíval, nyní však přišel až chvíli po tobě.
Jsem rád, že jsi už tady Anakine. Omlouvám své zpoždění, ale dva studenti potřebovali s něčím poradit a je dobré věci vysvětlovat pořádně a srozumitelně.
omlouví svůj trochu pozdější příchod mistr Skywalker a zamíří směrem k oknu.
Ale chtěl jsem se zeptat, jak pokročil tvůj výcvik. Jsi tu společně se svým bratrem už rok a za tu dobu se toho dá mnoho naučit.
zeptá se mistr Skywalker.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Meditační komnata mistra Skywalkera
Jde mi to dobře ale zajímalo co dělá můj bratr?Přemýšlím nad tím kde je a co dělá. A jestli je vůbec na Akademii( jsme bratři ne?).
Naposledy upravil(a) Anakin Skywalker dne 27.8.2008 20:13:58, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Meditační komnata mistr Skywalkera:
Mistr Skywalker se na tebe podívá a lehce se usměje, když si vyslechne tvou odpověď.
To mě teší, stejně jako tvůj rozvoj v používání Síly. A o svého bratra jistě nemusíš mít starost, protože by měl právě pokračovat ve svém každodenním tréninku.
odpoví mistr Skywalker na tvou otázku a popojde až téměř k oknu, kde se postaví tak, aby mohl vyhlížet ven do džungle.
A protože už tu jsi nějakou dobu, tak jsem se rozhodl ti dát úkol. Je poměrně jednoduchý, takže nebudeš potřebovat žádný doprovod. Potřebuju, aby jsi dovezl jeden předmět jednomu ze zástupců republiky na Kuatu. Bude tam čekat ve zdejší budově správy doků. Stačí mu ten předmět předat a úkol je splněn. Neočekávám žádné obtíže. Máš nějaké dotazy Anakine ?
vyloží ti mistr Skywalker důvod, proč si tě pozval k sobě a popíše ti úkol, který se rozhodl ti zadat.
------------------
Jinak ještě by neuškodili delší příspěvky - klidně popisuj svoji gestikulaci, výrazy obličeje, prostě cokoliv co příběhu dodá větší barvitost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Yavin IV, meditační komnata mistra Skywalkera
Dobře, mistře děkuji za důvěru. A zatvářím se překvapeně. Předpokládám že poletím se svým X- Wingem nebo s nějakou lodí Akademie?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Meditační komnata mistra Skywalkera:
Mistr Skywalker se otočí směrem k tobě s lehkým úsměvem v obličeji.
Důvěra je mezi Jedi důležitá. Nejenom mezi Jedi, ale všeobecně. A já vím, že takový lehký úkol by ti neměl činit potíže, navíc při cestování se toho můžeš mnoho naučit a později toho využít ve prospěch dobra ostatních. A taky je občas opustit zdejší chrám.
okomentuje mistr Skywalker tvoje díky za důvěru a sestoupí po krátkých schodech, které vedou k oknům až k tobě, protože jsi se rozhodl zůstat zde, i tak trochu s posvátnou úctou v největšího žijícího Jediho.
A na Kuat poletíš samozřejmě X-Wingem. Protože letíš sám, tak není potřeba vybavovat nějakou větší loď. Nechal jsem už připravit, takže můžeš odletět, jakmile budeš připraven. Nezapomeň si vzít nic důležitého a ještě ...
odpoví mistr Skywalker na otázku týkající se transportu a přejde k jedinými stolu, který zde v místnosti byl a sebere z něj balíček, jež na něm doposud ležel.
... předmět, který máš vézt. Je to poručíka Simona Duskense, jak jsem řekl ptej se po něm v budově správy doků, tam budou vědět, kde jej hledat.
dodá mistr Skywalker a podá ti předmět zabalený v ochranné krabici, aby se nepoškodil.
-----------
A podobná poznámka jako u bratra, doporučím odřádkovávání různě psaných forem textu pro lepší přehlednost a k prodloužení příspěvků inspirace v podobě dokončených výcviků v sekci dokončené výcviky(nečekaně, že ? :D ).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Yavin IV, meditační místnost mistra Skywalkera
Dobře mistře odletám hned. A s úklonou vyjdu z místnosti. Jdu do hangáru a zeptám se mechanika jestli by mi zkontroloval Pegas III.(To je ten X-Wing.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Hangár v Chrámu:
Když jsi přišel do hangáru, tak tvůj X-Wing, který jsi honosně pojmenoval Pegas III čekal na odletové ploše a astromechanický droid, který je k němu přidělen už byl na svém místě. Po tvé otázce se na tebe mechanik trochu divně podíval.
Vše je už překontrolováno a připraveno k odletu. Palivo doplněno, základní i sekundární okruhy překontrolovány. Pro jistotu jsem prověřil i zbraňové systémy a jednotku hypermotoru. Nikde jsem nic nenašel a vše se zdá být v pořádku, takže můžete letět, kdy budete chtít. To je snad asi vše, takže dobrou cestu.
odpové mechanik, očima ještě letmo přehlédne X-Wing, který doposud upravoval a zamíří pryč, podívajíc se do svých záznamů jaká práce ho čeká nyní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Cesta na Kuat
Začal jsem střílet do jednoho z nich do jedné z nich a ustřelil jsem jí křídlo.
Musím se dostat do hyperprostoru!!!
A tak jsem se snažil uletět.

Řekl jsem droidovi aby propočítal dráhu.Konečně jsem se dostal do hyperprostoru.Asi po třech hodinách(asi)
jsem vyletěl z hyperprostoru.O chvíli později jsem přistál.Vystoupyl jsem na přistávací plošině.Měl jsem štěstí přes ulici jsem vyděl správu doků. Když jsem přecházel ulici všiml jsem si němého žebráka.Šel jsem k němu a přispěl jsem mu 40 kredity a žebrák mě naznačil že děkuje.Pak jsem se vydal do správy doků a ptal jsem se na poručíka Simona Duskense.
Naposledy upravil(a) Anakin Skywalker dne 29.8.2008 13:44:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, přístaviště:
Budova správy doků byla poměrně vysoká a dolů jsi vešel přímo do rozsáhlé recepce, kde jsi si jako první všiml příjemně vypadající recepční, jíž si směřoval i svoji otázku. Recepční se pousmála a chvilku cvakala do commlinku, aby poté k tobě opět vzhlédla.
Je mi líto, ale poručík Simon Duskens momentální není přítomen v budově. Můžu mu vyřídit váš vzkaz,pokud si přejete.
odpoví nakonec, aby ti zasadila první ránu do tvé původně jednoduché doručovací mise.
Budete si přát zanechat nějaký vzkaz a pokud ano, co v něm mám uvést, pane ? Ještě jsem bohužel nezaslechla vaše jméno.
vyruší po chvíli tvé zamyšlení recepční a svým pohledem dává jasně najevo, že očekává odpověď.
------------------
No přepracování opět nebylo úplně ideální, protože jsem nesouhlasil s žádnou imperiální stíhačkou, jenom jsem uváděl příklad, jak by to mělo vypadat, když už by k tomu došlo - proto jsem nežádoucí pasáž označil černě, tedy ji nebudu brát v potaz a posunume se o kus dále. Ještě bych chtěl připomenou, že některé věci se dají popsat trochu delšími větami(třeba přistání - kde musíš absolvovat ověřovací kontroly, přidělení přistávacího doku, možné jsou kontroly, rozhovor s technikem v doku o palivu, kontrole loďi apod. - stačí se trochu zamyslet).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,přístaviště
Jmenuji se Anakin Narth a jsem padawan.Chtěl bych se ještě zeptat jestli nevíte kde poručík je a kdy se vrátí mám pro něho něco důležitého. Vyřiďte mu že jsem tu byl a měl jsem tu něco od Lukea Skywalkera. Stavím se tu zítra odpoledne.Děkuji vám.
Řeknu a jdu si hledat něco kde bych přespal.
Začíná se to komplikovat doufám že tam zítra už bude.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, správní budova:
Nakonec sdělíš recepční svou zprávu a už se chystáš odejít z budovy a najít si nocleh, když tě zastaví mužský hlas.
Moment, vy hledáte poručíka Duskense ? Počkejte vím, kde by jste ho našel a zítra tu určitě taky nebude, vlastně bude ještě dál.
zastaví tě muž, který rychlým krokem dojde až k tobě, aby jsi si všimnul že má vojenskou uniformu místních složek, takže se jedná nejspíše o nějakého Duskensova spolupracovníka.
Poručík Duskens je přítomen na luxusní loďi Violet Rainbow, která za dvě hodiny odlétá na třídenní okružní plavbu po okolních soustavách jako ochranná bezpečnostní složka. Jestli chcete můžu vás tam zavést, měli by jsme to ještě včas stihnout. Poručík samotný říkal, že by ten balíček měl rád co nejdříve.
vysvětlí muž poručíkovo nepřítomnost v budově a nabídne ti odvoz do přístavu, kde by jsi poručíka mohl bez problémů zastihnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,správní budova a cesta na loď Violet Rainbow
Dekuji,vaši nabídku že mě odvedete na tu loď přijímám
Řeknu a myslím si jaké mám štěstí.
Když jsme šli k Violet Rainbow pořád jsem myslel kdo je ten muž a jak vý o tom balíčku od mistra Skywalkera,a pak se ušklíbnu a pomyslím si něco v tom smyslu jako,doufám že o mě neví calá planeta.Cesta proběhla v pohodě akorát jsem si málem zlomil nohu protože na ulici byla nějaká díra a já si ji kvůli mému levému oku a zamyšlenosti nevšiml, naštěstí mě ten muž včas zachytil a získal si tak moji důvěru
Uf díky vděčím vám asi za svoje zdraví,a jak se vlastě jmenujete???

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, dok loďi Violet Rainbow:
Muž tě nasměruje přímo k doku, kde stále ještě kotví zmíněná loď.
Promiňte, zapoměl jsem se představit, jsem poručík Doug Richards, spolupracovník poručíka Duskense, který mě požádal, abych vás za ním nasměroval v případě jeho nepřítomnosti. Sice nevím, co přesně mu máte doručit, ale jde o osobní zásilku a navíc je to můj dobrý přítel s kterým jsme si už několikrát navzájem zachránili život, takže tohle je taková malá službička.
odpoví nakonec poručík Richards, podá si s tebou přátelsky ruku a zase odjede v landspeederu, ve kterém jste přijeli. Rozhodneš se nečekat a zamíříš přímo k rampě vedoucí na loď, kde stojí nějaký steward, jež kontluje pasažéry vstupující na palubu.
Dobrý den, sdělte mi prosím vás své jméno, abych se mohl podívat, kde jste ubytován a tedy vás i správně nasměrovat.
pronese automatickým hlasem a požádá tě o údaje, které mu musí sdělit každý, kdo jde na palubu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Kuat,dok lodi Violet Rainbow
Dobrý den jmenuji se Anakin Narth a nejspíš se tu moc dlouho nezdržím mám tu jenom něco pro poručíka Simonse Duskense můžete mi říct kde je prosím.
A vlídně se usměji a napadne mě co to vlastě poručíkovi Dunkesovi mám předat co je to vlastně v tom balíčku kvůli kterému letím z Yavinu až na Kuat.Musí to být něco důležitého.Zalije mě vlna hrdosti,nejsem na Akademii ani tak dlouho a konečně mám první pořádný úkol a pak mě napadne.
A kde je vlastně můj bratr???V bezpečí Akademie???Nebo také na nějaké misi???

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kuat, dok loďi Violet Rainbow:
Pro poručíka Duskense říkáte ? Vydržte prosím, ověřím si to.
pronese steward, ukročí dva kroky nazpět, aby měl jakési soukromý pro hovor a intercomem se spojí s někým loďí. Chvilku ho sleduješ, jak se s někým dorozumívá, aby se konečně po chvíli vrátil k tobě.
Promiňte mi to zdržení, poručík Duskens vás očekává. Momentálně ho najdete v místním casinu, má tam s někým jednání a neočekává rychlý konec. Dostanete se tam jednoduše, vyjdete tudy na palubu, projdete barem, jenž nemůžete minout, a po schodišti nahoru, kde vyjdete přímo v casinu. Tam někde jej prý najdete, měl by být ve své uniformě. A přeju vám příjemný pobyt pane Narthe.
sdělí ti výsledky svého hovoru steward a po lehké úkloně ti bez obtíží dovolí projít na palubu loďi, takže po můstku vystoupáš skrz velký vzduchotěsný otvor, aby jsi se ocitl v hezky vyzdobené chodbě, kde procházelo mnoho, většinou luxusně oblečených, lidí. Po krátkémrozhlédnutí jsi našel směr, kterým byla onen zmíněný bar.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“