Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Tréninková místnost:
Tvůj mentor pro výcvik v boji se světelným mečem, Kam Solusar ti právě předvedl další z postojů a úderů ve stylu Soresu, který jsi se rozhodl osvojit a vypilovat co možná nejlépe. Je tomu rok, co jsi sem přišel, aby jsi podstoupil výcvik na rytíře nového řádu Jedi a kdy jsi ke svému překvapení potkal i svého bratra Anakina. Po svém setkání jste spolu začali pravidelně trénovat, přesto jste se v mnohém rozcházeli, ať už barva meče nebo stylu boje a v řadě dalších detailů. Přesto jste výcvikem až doposud prostupovali společně, jenom dnes ráno s ním promlouval mistr Skywalker a nyní nebyl ani na pravidelném tréninku v boji se světelným mečem.
Nerozptyluj se Giriku a dávej pozor. Teď chci aby jsi mi předvedl tvůj pokrok, který jsi zajisté udělal.
vyruší tě z tvých myšlenek mistr Solusar, vypne svůj meč a zamíří k bedně, kde jsou schováni výcvikový droidi, aby dva vzal a připravil je na spuštění. Poté přišel nazpět k tobě a vybídl tě, aby jsi připravil, načež už se obě koule vznášeli ve vzduchu a začali po tobě střílet svými slabými blasterovými výboji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV výcviková místnost
Snažím se odrážet výstřely droidů a teď mě jeden trefil. Zkřivil jsem tvář bolestí. Nemůžu se na to soustředit,myslím na to kde je Anakin. Je vůbec na Akademii?
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 27.8.2008 20:08:34, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Výcviková místnost:
Při tvém zásahu se tvář mistra Solusara zkřivila zklamáním a ještě chvíli sledoval tvé počínání, kdy jsi střídavě úspěšně odrážel výboje, ale také jsi schytal několik zásahů, než pomocí Síly deaktivoval oba droidy a přitáhl si je k sobě, aby začal s jejich úklidem.
Jsi příliš nesoustředěný Giriku. Zdá se, že tě něco trápí, ale pokud se budeš příliš nechat unášet jinýma záležitostma, tak by to mohlo mít i fatální následky. Jedi nikdy nesmí polevit v soustředění.
začne mistr Solusar s káráním tvého počinání a své zklamání dává bez rozpaků najevo, přecejenom jsi s ním už absolvoval mnoho tréninků.
Pokud tě něco trápí natolik, že se nemůžeš soustředit, tak na to buď musíš na čas zapomenout, nebo to trápení odstranit. Nezapomeň, že každý tady ti rád pomůže. A ještě jsem chtěl, aby jsi se na odpoledne připravil, vyrazíme spolu do džungle.
pronese nakonec laskavějším tónem mistr Solusar a čeká zda-li mu něco odpovíš a v ruce si pohrává s oběma vypnutými tréninkovými droidy.

------------------
A pokus se psát delší příspěvky, je to jen k dobru věci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV. výcviková místnost
Po tom co to mistr řekl jsem hned ožil. Vždycky se mi líbilo chodit s mistrem do džungle. Líbí se mi vyměnit Akademii za přírodu a navíc mě fascinuje že kolem mě je tolik Síly. Co budeme dělat mistře? Trénink nebo dokonce nějaká mise? A nebo další zkoušku?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Výcviková místnost:
Mistr Solusar se pousměje při tvé netěšené radosti a začne s uklízením obou dronů s nimiž si doposud hrál.
Půjdeme trochu delší tůru do jednoho z těžko přístupných chrámů, které ještě nebyli prozkoumány. Proto budeme s sebou potřebovat lano, nějaké zásoby a další věcí, které by jsme mohli uplatnit pro nocování nebo cestu tam.
popíše plán pro vaši misi mistr Solusar a se svými posledními slovy současně uzavře bednu v níž jsou uschovány tréninkový droni.
Mistr Skywalker je přesvědčen, že bychom tam mohli najít nějaké stopy po původním obyvatelstvu nebo snad dokonce po nějakém ukrývajícím se Jedi. Podle jeho slov by takto nepřístupný chrám, zvlášť tady na Yavinu 4, být ideálním úkrytem před hledáním, nyní už poraženého, impéria.
vysloví mistr Solusar myšlenky, které mu sdělil mistr Skywalker a je na něm vidět, že i on se těší na výpravu, jež mu dovolí opustit hlavní chrám.
------------------
Vzhled příspěvku už je v pořádku, takže jenom doporučení odřádkovávat přímou řeč, myšlenky od dalšího textu(prostě jakkoliv jinak psaný text na další řádek), je to poté přehlednější a opět trochu apel na to nebát se rozvinout fantazii - klidně doporučím přečtení některých dokončených výcviků, první který mě napadá je v Sekci dokončené výcviky výcvik od MrTukana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,výcviková místnost
Ještě se zeptám:
V kolik vyrážíme? A moch bych vidět bratra než odejdeme? Teda jestli je na Akademii.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Výcviková místnost:
Mistr Soluar se otočí směrem k tobě a na chvilku se zamyslí, aby si uspořádal v kolik vyrazíte.
No, vyrazíme asi hodinu po obědě a sejdeme se před vchodem chrámu, to bude asi nejjednodušší. A mohl by jsi prosímtě vybavit zásoby, tak na jeden, dva dny v jídelně ? abych nemusel vše zařizovat sám.
odpoví mistr Solusar a požádá tě o službu, která mu usnadní jeho část příprav na nadcházející výpravu.
Jinak, co se tvého bratra týká, tak nevím přesně, jestli je ještě pořád na Akademii, nebo už odletěl s úkolem, který mu mistr Skywalker zadal. Takže v tomhle ti bohužel nepomůžu. To bude asi zatím vše, kdyby jsi měl ještě nějaké otázky, tak se můžeš zeptat, jinak má volno do našeho srazu. Využij jej tedy k přípravě nebo odpočinku, protože naše cesta nebude tak jednoduchá.
vysloví nakonec mistr Solusar odpověď i na tvou druhou otázku a vyčká, zda-li nemáš nějaký dotaz před tím, než odejde.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV Jídelna-můj pokoj.
Dobře mistře.
S těmito slovy a s úklonou vycházím ze dveří a zamířím do jídelny. Přejdu k pultu a pozdravín svého přítele a kuchaře Plo Qernua:
Ahoj Plo, dal bys mi jídlo pro dva asi na dva dny?
Na to se kuchař srdečně zasměje:
Hned Giriku.
Chvilku se rozhlížím po jídelně jestli nezahlédnu Anakina.
Hmm, asi není na Akademii jinak by tu byl.
Z uvažování mě vytrhne hlas Ploa.
Tady to je Giriku a podává mi dva vaky s jídlem jdeš s mistrem Solusarem do džungle? Zvednu obočí. Jseš nějak dobře imformovanej.
No,pracuju v jídelně a lecos zaslechnu. Mimichodem tvůj bratr letí na Kuat mistr Skywalker ho tam poslal.
Na tohle se ve mně vzbudila vlna pýchy.
Tak můj bratr dostal misi od velmistra řádu.
Rozloučím se s Ploem, a zamířím do svého pokoje. Otevřu dveře a položím jídlo na postel. Přejdu ke svým věcem a zablím si pár věcí lékarničku, dva blastery a komlink co jsem našel rozbitej na Coruscantu který jsem si opravil a zvýšil dosah. Po tom co si to zabalim budu chvíli meditovat.

Ty příspěvky ale nebudou všecky takhle dlouhý!!! ;)

A proč ne ? Nevypadá to hned líp ? :D ale k výcviku, dopustil jsi se základního zákazu, kterým je mluvení za jiné postavy, což je vyloženě zakázáno, tentokrát sice nejde o nic důležitého, ale nikdy nevíš, co by ti ta postava mohla prozradit, takže tohohle se příště vyvaruj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Girikův pokoj:
Meditace ti přinese potřebné uklidnění a uvolnění, které se ti pro nadcházející výpravu může hodit. Probudíš se z meditace akorát včas, aby jsi vyrazil na místo setkání s mistrem Solusarem, jež už trpělivě čekal opřený o roh budovy. I jeho cestovní zavazadlo, jímž byl jakýsi vak, který má přehozený přes rameno a má ho pevně utažený, aby mu co nejméně překážel při pohybu, který u Jediůmůže být i poměrně hektický.
Máš vše, co by jsi mohl potřebovat ? Nějaké nástroje, svůj světelný meč a nezapoměl jsi naše zásoby ?
zeptá se mistr Solusar, když dorazíš, zda-li jsi nic opravdu nezapoměl a vybídne tě takto ke kontrole tvého zavazadla a jeho kompletního obsahu. Zatímco i on sám pro jistotu nahlédne do svého, aby jej potése spokojeným výrazem přehodil zpět přes záda.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, můj pokoj
Předám mistrovi zavazadla ke kontrole a podám jeden vak s jídlem. Podívám se z okna je nádherný den. Dívám se po džungli. Támhle jsem zahlédl nějaký pohyb. V Síle pozoruji nějakého ptáčka. Je to zajímavé, ptáci jsou vlastně jako my. I když ne, jsou vlastně úplně jiní. Nenarušují koloběh Síly, prostě dělají to co jim káže instinkt. Otočím se. Ááá, mistr přihodil spacák, já věděl že jsem něco zapomněl.
Můžeme vyrazit?
Mistr přikývne a vyjdeme z pokoje. Vstupujeme na nádvoří. Chvíli mi trvá než přivyknu dennímu světlu. Rozhlédnu se po nádvoří. U brány se nějaký kluk pokouší zvednot pomocí Síly hromadu kamínků. Pár se mu jich nadzvedlo ale hned zase spadly. Pousměju se.
Snaha byla ale soustředit se na víc předmětů a zvednout je telekineticky je velice obtížné.
Při pomyšlení že já jsem zvednul nanejvýš pět hrnků se musím usmát. Vstupujeme branou do džungle překypující životem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Vchod chrámu:
Mistr Solusar uchopí tvůj batoh a letmo do něj nahlédne, aby po chvilce přihodil spacák, na který jsi zapoměl.
Ale myslel jsem, aby jsi si ho zkontroloval sám ... tak pro příště. A te'd opravdu můžeme vyrazit.
odpoví ti mistr na tvoji otázku, během níž ti nazpět předá tvůj batoh s vyrazím směrem ke vchodu chrámu. Cestou projdete několik chodeb chrámů, kde se střetneš s několika známými i neznámými studenty, než konečně opustítechladné stěny chrámu a ty jsi uchvácen džunglí. Mistr Solusar se rozhlédne a vyrazí směrem do džungle a udělá gesto vyzývající tě k následování ho. Společně tedy vyrazíte do džungle a nejprve procházíte vyšlapanou cestou, kterou jsi už několikrát měl možnost jít. Po chvíli však odbočíte do hustší džungle a prodíráte se mezi houstnoucí florou. Vaši cestu na chvilku zarazí spadlý kmen širokého stromu, který obrostlý popínavými rostlinami ční, alespoň tři metry do výšky. Mistr Solusar si překontroluje popruhy svého vaku, aby se poté ladně odrazil a vyskočil na vršek kmenu.
Jsi na řadě Giriku, nemělo by to pro tebe být tak těžké. Hlavně se soustřed na Sílu a využij ji soustředěním do svého odrazu a všeho co s tím souvisí.
vybídne tě mistr Solusar k překonání překážky, která se vám postavila do cesty.
----------------------
Jediný detail a to, že s mistrem jsi se měl setkat už před chrámem, ale to můžeme nechat být, jinak vidím pokrok, který je sice trochu hrubý(krátké věty), ale je a to je dobrý základ, takže zkusit prodlužovat věty nebo dělat souvětí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, cesta džunglí
Podívám se nahoru na mistra jenž se na mě usmívá a vyzívá mě ke skoku. Rozhlédnu se po stromě po nějakém záchytném bodě.
Áá támhleta větev vypadá slibně.
Zavřel jsem oči a soustředil jsem veškerou Sílu do odrazu. Skok se povedl a dokonce jsem dopadl těsně k mistrovi. Ten mě pochválil a sekočil ze stromu a já za ním. Pak jsme šli chvíli džunglí. Je to krásný pocit vnímat tolik života se zavřenýma očima.
Yavin je krásná planeta překypující životem a neporušená žádnou z ras jež žije v galaxii.
Mistr přede mnou se zastavil. Zavřel oči aby mohl naslouchat pomocí Síly.
Mistře co...
Mistr mě umlčel mávnutím ruky.[/u]

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Džungle:
Sledoval jsi s napětím mistra Solusara, jak se soustředí na Sílu a s její pomocí naslouchá všemu okolo. Následuje menší chvilka ticha, kdy pozoruješ svého mistra, aby se nakonec ze svého poslouchání probral a jenom se pousmál.
Jenom jeden trochu větší tvor nedaleko od nás. Ale není nebezpečný, byl právě na lovu, proto mohl budit dojem nebezpečí v Síle. S notným tréninkem to také budeš schopen vycítit. Třeba mistr Skywalker by už rovnou vycítil úmysly a nebezpečnost toho tvora, aniž by se musel zastavit. Je to opravdu silný Jedi.
pronese nakonec mistr Solusar a s klidným tónem a napětí okamžiku se okamžitě vypařilo. Mistr Solusar se jen ohlédnul, našel opět správný směr a vydal se dál, samozřejmě následovaný tebou. Po zbytek odpoledne jste cestovali hlubokou džunglí, až váš postup zastavila řeka, kde se i mistr Solusar zastavil.
Tady se utáboříme, přípravím spacáky a podklad pro ohniště, nasbírej prosím tě nějaké dříví, ať máme na noc teplo.
požádá tě mistr Solusar, když nalezne trochu volnější místo, kde budete krytí větším stromem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, džungle u řeky
Vzdálím se od tábořiště abych nasbíral nějaké dříví. Zaslechl jsem praskání ohně.
Mistr Solusar už asi rozdělal oheň.
Vrátím se do tábora a hodím dříví na hromadu. Dali jsme si trochu zeleniny od Ploa. Zkusil jsem se vykoupat v řece ale strhl mě proud a mistr mě musel vytáhnout. Strašně se smál a mám dojem že s tím vystačí na dlouho. Sakra.
Pak jsme chvíli meditovali a dali si cvičný souboj ve stylu Soresu. Pak jsme šli spát a ráno jsme světelným mečem skáceli strom na kterém jsme přešli přes řeku. (Spad mi tam jeden blaster.)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Druhý břeh řeky:
Když jste úspešně po kmenu přešli na druhou stranu, tak jenom mistr Solusar zakroutil hlavou, nad ztrátou tvého blasteru.
No lovit ho, už nemá cenu. Naštěstí to nebyl tvůj světelný meč, nejenom proto že získat krystaly do meče není příliš snadné v poslední době, ale už proto, že je to i symbol Jedi, nejenom pouhá zbraň jako ten utopený blaster. Jako Jedi se často dostaneš do situací, kdy budeš muset překonávat ... řekněme překážkovou dráhu, ať už to bude třeba lezení po stromech nebo podobně, ale v těhle momentechmusíš mít všechny své věci pevně zajištěny, aby ti nespadly. Ber to jako ponaučení pro příště.
podotkne mistr Solusar ke ztrátě svého blasteru a situace využije k jakési menší přednášce o připravenosti na nepříjemné a náročné cesty. Poté však jenom mávne rukou a vy pokračujete v cestě a než den dosáhne svého poledne, tak stanete před starým chrámem starým více než tisíce let, který byl prorostlý množstvím popínavých rostlin.
Tak jsme tu, co si o tomhle chrámu myslíš ?
podotkne mistr Solusar, zatímco si sundá svůj ranec a rozhlíží se okolo.
-----------------
Jinak máš občas tendenci trochu předbíhat příběh dopředu, momentálně to není zase tolik na škodu, ale později by to mohlo překážet, ale to se uvidí. Jinak jsi klidně mohl trochu rozepsat, jak přesně ti spadl ten blaster - prodloužilo by to příspěvek a zábavná vsuvka nikdy neuškodí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“